SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Sanda Saat

Saat modasına sunduğu yenilikçi çeşitleri ile herkesin bileklerinde zamanın ruhuna uygun davranmasını sağlayan Sanda marka saat ürünleri, modernlikleri ve sağlamlıkları ile adından söz ettiriyor. Gündelik yaşamınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz saat yapısında olmasına karşın birçok farklı aktivitede de kullanabileceğiniz sanda markalı saatler, her kullanıcısını tarzıyla memnun ediyor. Farklı renklerden seçim yapabileceğiniz zengin alternatifleriyle de öne çıkan Sanda, sizleri sınırlamıyor.

Sanda Saatler Her Ortamda Kullanım Sağlıyor

Sanda Saatler Her Ortamda Kullanım Sağlıyor

Evde, okula giderken, tatillerde ya da farklı sosyal aktivitelerinizde olağanüstü bir şıklığa sahip olan Sanda kol saati çeşitleri, güçlü yapısı ile aynı zamanda birçok sporcunun ve askerin de dikkatini çekmesi ile dikkatleri çekiyor. Dayanıklı kasa, cam ve kordondan oluşturulan yapısı ile bileklerinizde güçlü saat imajı uyandıran markanın özel kol saatleri, birçok farklı doğa ve kamp sporcusunun da dikkatini çekiyor. Balıkçılık yaparken, doğa fotoğrafları çekerken, avcılık faaliyetlerine çıkarken ya da tırmanış faaliyetlerinde sizlerin bileklerindeki önemli yardımcılarından olan Sanda seçkin saatler, Outdoor tarzına uygun olan saat stiliyle sizlere üstün performans sağlayacağını gösteriyor. Rahatlıkla yapılan Sanda saat ayarlama sistemi ve uzun süre her türlü ortamda kullanabilme başarısı ile dikkatleri çeken modeller, yetişkin ya da genç herkesin favorisi içerisine giriyor. Farklı kıyafetlerle de giyebilmenize imkan tanıyan Sanda dikkat çekici saatler, birbirinden farklı renkleri ile sizlere enerjik hava katıyor. Açık renkli ve kapalı renkleriyle öne çıkan kol saatleri, modern tarzları ve kasa ile kordonun birleştiği güçlü bağlantı noktaları sayesinde uzunca süreler bileklerinizde sizlere zamanı hatırlatıyor.

Sanda Saat Çeşitleri Özellikleriyle Memnun Bırakıyor

Sanda Saat Çeşitleri Özellikleriyle Memnun Bırakıyor

Genellikle kasasına uygun kordon rengiyle öne çıkan Sanda saat modelleri; siyah, kırmızı, haki, lacivert, sarı ve turkuaz gibi birçok farklı tarzı ile sizlerin dikkatini çekiyor. Yuvarlak ve oval tarzları ile kullanıcısına Sanda spor saat tarzını sonuna dek hissettiren modeller; plastik ve mineral camlara sahip olmalarıyla aynı zamanda dayanıklı olduğunu da ortaya koyuyor. Silikon kasa ve kordon materyaline sahip olan askeri kamuflajlı modelleri ile çetin şartlara karşı dayanıklı olduğunu da ortaya koyan 3 ATM suya dayanıklılık gösteren Sanda Outdoor tarzı dijital ve analog kol saati; kronometre, tarih göstergesi ve alarm gibi özellikleriyle sizlere kullanışlı ürün özelliği gösteriyor. Kullanıcılarına sadece Sanda dijital saat olarak sunulan spor tarzı modeller dışında analog ve dijitalin bulunduğu modeller ile klasik ve özel saat tarzını da ortaya koyan modeller bulunuyor. 26 mm çaptan oluşturulan plastik camlı çocuk dijital saat modellerinden siyah renkten oluşup mavi renk dokunuşlarla dikkatleri çeken 56 mm çaptan oluşturulan analog ve dijital ekranlı yetişkin kullanıcı saatlerine kadar pek çok model sizlerin beğenisine sunuluyor.

Sanda Saat: Sağlam ve Gösterişli

Sanda Saat: Sağlam ve Gösterişli

Markanın 7-15 yaş aralığında çocuklar için sunduğu 22 mm kalınlığındaki kordonlara sahip dijital göstergeli modellerden 45 mm çapa sahip ve üzerinde saat, dakika, saniye, ay, gün gibi bilgilerin bulunduğu siyah renk kare biçimli kasa yapısındaki modellere kadar seçkin birçok kol saati bulunuyor. Kolaylıkla ayarlanabilen zaman ayarlarından rahatlıkla ayarlanabilen bilek ayarlarına olmak üzere birçok farklı kullanım amacı ile rahatlıkla takabileceğiniz Sanda şık kol saatleri, günlük olarak da kullanılabiliyor. Tozu ve kiri çekmeyen gövdesi ile sonuna kadar güçlü saat etkisi ortaya koyan modeller; çizilme, kırılma, su, sıcaklık ve nem gibi olumsuz birçok duruma uygun cam yapısıyla da biliniyor. Sanda saat fiyatları, kullanıcılarının satın alma tercihinde zorluk çekmemesi için makul seviyelere çekilerek potansiyel kullanıcının alabilmesi sağlanıyor. Saatlerin özellik ve teknik kapasitelerine göre değişen fiyatlandırmalar, alınacak modele göre değişiklik gösteriyor. Sanda saat yorum değerlendirmeleri, markanın spor saatlerini kullanan birçok kullanıcının bileklerinde güç ve dayanıklılığı simgeleyen dijital ve analog tarzı modellerine yaptığı pozitif yazılardan oluşuyor. Sanda saatleri içerisinden kendinize ya da çocuklarınıza beğendiğiniz kol saati modellerinden birini satın alabilmeniz için ürün sayfasını inceleyebilirsiniz.