Filtreleri Temizle
Marka
Lee Cooper

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Q&Q
GC
Add
AP
Scr
Gc
GO
Ita
Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Çap

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Takvim

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kronometre

Başka bir kelime deneyin

Alarm

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saat

için 1,798 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Lee Cooper Saat

Londra merkezli olan Lee Cooper’ın, çeşitli gruplara ait olan ürünleri bulunmaktadır. Saat kategorisinde kadın ve erkek gibi değişik kitlelere uygun saat modelleri yer almaktadır. Dünyaca tanınan ve bilinen marka ülkemizde de saat modelleriyle ün ve popülerlik kazanmıştır. Saat kategorinde bulunan kaliteli materyallerle farklı tasarımların birleştirildiği kol saatleri günlük hayatta sıklıkla tercih edilmektedir. Değişik tasarım, detay ve özellikleriyle ürünleri çeşitlilik göstermektedir. Farklı çeşitlilikteki kol saatleri her kitleye ve zevke hitap edebilecek tasarımlara sahiptir. Günlük, şık, klasik ve spor gibi kıyafet tarzlarıyla kolay bir şekilde kombinlenebilirler. Kadın ve erkek kategorilerine özel değişik modelleri mevcuttur. Günümüzde kol saatleri saat gösterimi dışında farklı ihtiyaç alanlarına da cevap vermektedir. Lee Cooper saatler tasarımlarıyla sadece bir kol saati olmaktan çıkmış, aynı zamanda vazgeçilemez bir aksesuar olarak da kullanılmaktadır. Lee Cooper saat modelleri her detayında farklı bir şıklık ve özellik barındırmaktadır. Markanın kol saatleri kadran, kordon, kasa, cam, ekran gibi parçaların bir araya gelmesiyle oluşmaktadır. Kol saatlerinin her bir parçası modellere göre farklı özel renklere, materyallere ve tasarımlara sahip olan ürünlerdir. Tasarımlarıyla modern dünyanın vazgeçilmezi olan Lee Cooper kol saati modelleri aynı zamanda saatlerin üretimlerinde kullandıkları çeşitli teknolojilerle ve özelliklerle insan hayatını kolaylaştırmaktadır. Saat göstergesi dışında markanın kol saatlerinde farklı işlevsel özelliklerde bulunmaktadır. Bu özellikler değişik ihtiyaç alanlarının kullanımları için oldukça uygun ve kullanışlıdır. Günlük hayatta ayrılmaz parçalardan biri olan Lee Cooper kol saatleri aynı zamanda dayanıklı ve sağlam yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Markanın bazı modellerinde suya dayanıklılık özellikleri gibi kullanım ömrünü uzatan özellikler mevcuttur. Suya dayanma kabiliyeti olan kol saati çeşitlerinin bazılarıyla su ile gerçekleşmesi gereken günlük rutinler gerçekleştirilebilir veya yüzme yağışlı havada yürüme gibi aktivitelerde yapılabilmektedir. Her kullanım alanına özel işlevsel özellikleri bulunan kol saatleri farklı renk seçenekleriyle ve tasarımlarıyla kişilere rahatlık ve şıklık katmaya devam etmektedir.

 Farklı Kordon Çeşitleriyle Lee Cooper Saatler

Farklı Kordon Çeşitleriyle Lee Cooper Saatler

Saatlerin en önemli parçalarından birisi kordonlardır. Saatin bütün havasını ve tarzını değiştiren kordon bölümü saat kullanıcıları tarafından oldukça dikkate alınmaktadır. Lee Cooper markasının çok farklı özelliklere sahip kordon çeşitleri bulunmaktadır. Markanın kordon çeşitlerinde değişik renk ve materyal çeşitleri bulunmaktadır. Kordonların renkleri ve materyalleri sahip olunan tasarıma göre değişkenlik gösterebilmektedir. Marka her kol saati modelinde bulunan kordonlarda farklı tasarımlar ve detaylar kullanmaktadır. Markanın materyal olarak sahip olduğu kordon çeşitleri çelik, deri, hasır, metal, plastik/silikon, plastik, kauçuk, hasır/çelik, süet, deri süet, kot, kumaş, örgü ve seramik olarak sıralanabilir. Her bir kordon çeşidi değişik tasarımlara sahip olan Lee Cooper saat modellerinde kullanılmaktadır. Markanın kordon çeşitlerinin her biri farklı özelliklere ve dokulara sahip parçalardır. Lee Cooper deri kordon saat modelleri yumuşaklığı sayesinde kullanıldığı sırada bilekte bir acıtma veya aşındırma yapmaz. Oldukça hafif olan bu kordon modeli günlük uzun süreli kullanımlarda kolda herhangi ağırlığa sebebiyet vermez. Yumuşak üst dokusu sayesinde üzerine çok çeşitli desen tasarımları mevcuttur. Farklı desenler gibi farklı renk seçeneklerine de sahip olan bir kordon materyalidir. Markanın deri kordonlu kol saatleri kadın ve erkek kategorilerinde mevcuttur. Bir diğer kordon çeşidi ise Lee Cooper çelik kordon saat modelleridir. Çelik kordonlar en sağlam olan malzemelerden birisidir. Markanın farklı biçimlere sahip olan çelik kordonları kullanım açısından oldukça uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Çelik benzeri başka bir kordon çeşidi de hasır kordonlardır. Hasır kordona sahip olan kol saati modelleri oldukça şık görümlere sahiplerdir. Markanın hasır detaylı kordon çeşitleriyle tasarlanmış olan kol saati modelleri hem sağlam hem de hafif modellerdir. Hafifi ve şık tasarımlarıyla günlük hayatta rahat kullanım sağlarlar. Hasır materyali de diğer kordon materyalleri gibi markanın farklı tasarımlarına sahip ürünlerinde kullanılmaktadır. Özellikle günlük ve şık kullanım alanlarına uygun olan modellerdir. Hasır detaylı kol saatlerinin gümüş, bronz gibi farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Diğer bir kordon çeşidi ise kauçuktur. Markanın su geçirmeyen kauçuk kordon çeşitleri günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilmektedir. Darbelere karşı oldukça güçlü ve esnek bir yapısı bulunmaktadır.. Daha birçok kordon çeşidi bulunan markanın bazı kordon renkleri de şöyledir; pembe altın, rose, metal, rose-gold, siyah, lacivert, altın, sarı, gri, mor, turuncu, mavi, taba, bakır, bronz.

Değişik Cam Teknolojilerine Sahip Lee Cooper Saatler

Değişik Cam Teknolojilerine Sahip Lee Cooper Saatler

Markanın kol saatleri kadran, kordon, kasa, cam, ekran gibi çeşitli parçaların bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Kol saatlerini meydana gelmesini sağlayan her bir ayrıntı kendi içerisinde çok farklı özelliklere ve görünümlere sahip olan modellerdir. Markanın kol saatlerinin her bölümü saatin sahip olduğu model ve tasarım doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir. Saatlerin camları da kol saatlerinin en önemli olan parçalarından birsidir. Kol saatlerinin kullanım ömrünü etkileyen bu camlar farklı özelliklere sahiplerdir. Marka her kol saati modelinde uygun kullanım alanı için kaliteli cam saatleri kullanmıştır. Lee Cooper renkli cam saat gibi modeller mevcuttur. Renkli cam modelleri dışında markanın kristal, hardlex, safir, mika ve organik gibi cam çeşitleri bulunmaktadır. Bu cam çeşitlerinin her biri kendi içerisinde çok gerekli ve kullanışlı özellikler barındırmaktadır. Kol saatleri için oldukça önemli olan camlar kadranın, kasanın ve ekranın korunması için oldukça önemlidir. Camda oluşacak olan herhangi bir hasar saatin bütün yapısını bozarak her detayına etki edebilir. Bu nedenle marka kol saati camlarında çeşitli özellikte ve kaliteye sahip cam ürünlerini kullanmaktadır. Camların biçimleri kol saatlerinin kadran tasarımlarına göre değişebilmektedir. Camlar yuvarlak, kare, dikdörtgen, tasarım ve oval şekline sahip olabilirler. Bu şekiller kol saatlerinin sahip oldukları model doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir. Markanın cam çeşitlerinden biri olan kristal camlar parlak görünümleri sayesinde modellere ışıltı katmaktadır. Canlı bir görünüme sahip olan bu cam çeşidi aynı zamanda tam saydam olma özelliğini de barındırmaktadır. Kristal cam çeşidinin yanı sıra diğer bir cam çeşidi ise safirdir. Markanın safir cama sahip olan birçok kol saati modeli bulunmaktadır. Safir camlı kol saatleri oldukça dayanıklı ve kullanışlı olan ürünlerdir. Dünyada elmastan sonra en set ve sağlam malzeme safir camlar olarak bilinmektedir. Bu nedenle marka kol saatlerinde uzun ömürlü safir cam detaylarına yer vermektedir. Safir dışında markanın sahip olduğu bir diğer cam çeşidi ise mikadır. Mika materyalli kol saati camları ısıya dayanıklı olmaları ile bilinmektedir. Bu saat camı çeşidi kullanıldığı saatlerde yüksek ısıda bile etkilenmez, erimez ve buhar yapmaz. Çok farklı cam çeşitleri bulunan markanın cam çeşitleri kadın, erkek kol saati modellerinde kullanılmıştır.

 Lee Cooper Saat Modelleri ve Fiyatları

Lee Cooper Saat Modelleri ve Fiyatları

Saatler özellikle kol saatleri günlük hayatta kişinin yanından ayırmadığı ürünler arasında yer alır. Sürekli kullanılan bu eşya geçmiş yıllardan günümüze kadar farklı işlevsel fonksiyonlarıyla beraber gelişerek gelmiş olan bir icattır. Lee Cooper markası da kol saati tasarımlarıyla ve özellikleriyle ülkemizde ve globalde öncü olan markalardan biridir. Marka, sahip olduğu bütün kol saati modellerinde farklı alanlar için kullanılacak ek tasarımlar ve işlevsel özellikler eklemiştir. Markanın saat modelleri bir saat olmanın yanında özellikleri sayesinde farklı alanlar içinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Her bir modelinde farklı iç ve dış tasarım özellikleri barındıran marka kadın ve erkek gibi farkı kitlelere ve zevklere hitap etmektedir. Lee Cooper saat modelleri ekran tiplerine göre, mekanizmalarına göre farklı şekillerde kategorize edilebilir modellerdir. Markanın saat olmanın dışında takvim, alarm ve kronometre gibi özellikleri de mevcuttur. Bu özellikler markanın sahip olduğu bazı modellerde bulunmaktadır. Takvimli kol saati modelleri sayesinde saatinizden gün, ay ve yıl gibi tarih bilgilerine de erişmeniz mümkündür. Marka bu özelliği sayesinde farklı ihtiyaç alanları için yenilikler oluşturmuştur. Takvim özelliğinin yanında bazı modellerde kronometre özelliği de mevcuttur. Bu özellik genellikle spor kullanım alanları için oldukça uygundur. Sporla uğraşan kişiler kronometre özelliği bulunan kol saati modellerini rahatlıkla kullanabilirler. Markanın bir diğer kategorize edilebilir özellikleri ise mekanizmasıdır. Lee Cooper saatler farklı mekanizma ve güç seçenekleri ile çalışlar. Pilli kol saati modeli, quartz kol saati model, otomatik kol saati model, tourbillion kol saati modeli gibi çeşitli çalışma mekanizmalarına sahip modelleri mevcuttur. Sahip olunan farklı çalışma mekanizmalarının her biri farklı işlevsel yapıda ve çalışma özelliğine sahiplerdir. Markanın kol saatlerinin bazıları ise su geçirmeme özelliği barındırmaktadır. Su geçirmeyen kol saati modelleri kendi içerisinde suya dayanıklılık oranı olarak farklı özellikler barındırmaktadır. Her model suya dayanma kabiliyeti farklı oranlar ile belirlenmektedir. Markanın kol saati modellerinin bazıları 3 ATM, 5 ATM, 30 ATM, 50 ATM, 20 ATM, 100 ATM ve 50 ATM üzeri su geçirmeme oranlarına sahiptir. Bu her bir oran farklı kullanım alanları için uygun özellikler barındırmaktadır. Genellikle markanın 3 ATM su geçirmeme özelliğine sahip olan ürünleri el yıkarken temas eden su miktarları için uygun olan ürünlerdir. Bu saat modeli ile günlük el yıkama gibi işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. 5 ATM ve üzeri özellikteki saatlerin ise suya dayanıklılık kabiliyetleri daha yüksel olan modellerdir. Markanın bazı modelleri yüzme gibi aktivitelerin gerçekleştirilmesi için oldukça uygundur. Bazı modelleriyle ise yağışlı havalarda rahatlıkla sakınmadan yürümeniz mümkündür. Alacağınız Lee Cooper saatlerin suya dayanıklılık oranı ile sizin kullanım alanınızın örtüşmesine ve uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Farklı modellerde ve farklı tasarımları mevcut olan Lee Cooper saat fiyatları sahip olduğu özellikler doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir. Her bir modelinde değişik tasarım ve işlevsel özellikler barındıran markanın fiyat bilgi hakkında fikir sahibi olabilmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

 Lee Cooper Saat Tasarımları ve Kullanıcı Yorumları

Lee Cooper Saat Tasarımları ve Kullanıcı Yorumları

Lee Cooper erkek saat tasarımları ve kadın kol saati tasarımları oldukça farklı renk ve detaylara sahiptir. Günümüzün vazgeçilmez aksesuar parçalarından biri olan Lee Cooper kol saatleri. Çok farklı model seçenekleri ile her ihtiyaca ve kitleye hitap edebilir niteliktedir. Markanın Kol saat tasarımlarında çeşitli materyalleri biçimler ve renkler bulunmaktadır. Kasa, kordon, kadran, cam gibi parçaları her bir model için farklı tasarımlara sahiptir. Markanın kol saatleri tasarımlarında kullanılan materyal çeşitleri de modellere göre farklılık gösterebilmektedir. Lee Cooper kol saatlerinin kasalarının tasarımlarında kullanılan materyaller çelik, metal, plastik, altın, silikon, pirinç, markazit, polikarbon, ahşap ve alüminyum gibi materyallerdir. Markanın kasa tasarımında farklı materyaller kullanıldığı gibi farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Lee Cooper siyah saat gibi kasalarda metal, rose, gold, altın, gri, bakır, gümüş, renkli, füme, lacivert, pembe altın, beyaz, mavi, yeşil, mor, kırmızı, gibi çeşitli renk kullanımları yapılmıştır. Mevcut olan bu renk seçenekleri her modele ait olan tasarımda farklı şekiller de kullanılmıştır. Markanın tasarımlarında farklı kadran şekilleri de mevcuttur. Kadranlar saatin ekranın modelini belirleyen bölümlerdir ve Lee Cooper saatlerde kare, yuvarlak, oval, dikdörtgen, tasarım şekillerinde görülebilirler. Markanın saat tasarımlarında kadın ve erkek modelleri olmak üzere farklı boyutlara sahip kasalar kullanılmıştır. Saat özelliklerinde yazan çap ölçüleri genellikle kasa boyutlarından bahsetmektedir. Kasa ölçüleri saat alımları için oldukça önemli olan noktalardır. Saatin size ve bileğinize uygunluğunu buradan ölçmeniz mümkündür. Markanın saat tasarımları 60, 25, 56, 24, 21, 39, 28, 41, 33, 38, 32, 44, 34, 45 gibi oldukça farklı çap ölçülerine sahiptir. Saat alımı sırasında tasarımların hangi ölçülere, renklere ve özelliklere sahip oldukları bilgileri iyi incelenmelidir. Bunun yanı sıra alcılar Lee Cooper kol saati kullanıcılarının yorumlarına da bakabilirler. Lee Cooper saat yorum bilgilerine sayfamız üzerinden ulaşmanız mümkündür.

 Analog Ekran Özelliğiyle Lee Cooper Saatleri

Analog Ekran Özelliğiyle Lee Cooper Saatleri

Uzun yıllardır bizimle beraber olan kol saatleri geçmişten günümüze gelene dek farklı özelliklere ve dış görünüşlere evirilmişlerdir. Markanın saat modelleri de çok farklı işlevsel özellikleriyle günlük yaşantıya kolaylık sağlamaktadır. Bir saat olmanın yanında Lee Cooper kol saatleri vazgeçilmez aksesuarlar olarak da kullanılmaktadır. Spor yaparken, yürüyüşte, iş yerinde ve okulda her alanda bizimle olabilen bu kol saatleri uygun tasarımlarıyla ve işlevsel özelliklere sahip olan ürünlerdir. Markanın farklı özellikleri sayesinde farklı kategoriler oluşturulabilmektedir. Bu kategorilerden biri de ekran tipleridir. Üç farklı ekran tipi bulunan kol saatlerinde analog, dijital ve analog/dijital tarzında ekranlar mevcuttur. Lee Cooper saat özellikleri arasında bulunan modellerden birisi de analog ekranlı kol saatleridir. Analog ekrana sahip olan bu kola saatleri kadın ve erkek kategorilerinde mevcuttur. Saatlerin ekranları değişen teknoloji ile değişmektedir. Dijital saatler daha teknolojik ve yakın tarih saatleri iken analog saatler daha eski ve alışıldık saat tipleridir. Her iki ekran tipinin de farklı kullanım alanları ve özellikleri mevcuttur. Markanın analog saatleri içerisinde akrep, yelkovan gibi temel saat parçaları bulunan modellerdir. Bu modellerin saat gösterimleri akrep ve yelkovanların ekranın içerisinde bulunan rakam ve sayıların üzerine gelmesiyle oluşmaktadır. Markanın analog ekran tipi özelliğine sahip birçok saat modeli mevcuttur. Analog tipli kol saatleri aynı zamanda farklı renklere ve biçim özelliklerine sahiplerdir. Markanın bazı modelleri analog ekran özelliğinin yanında farklı işlevsel özelliklerde barındırmaktadır. Analog ekrana sahip olan kol saatlerinin bazı modellerinde takvim, alarm ve süreölçer gibi işlevsel özelliklerde mevcuttur. Bu işlevsel özelliklerin yanı sıra analog ekrana sahip olan saatlerin ekran yanı kadran şekilleri de farklı biçimlere sahiptir. Markanın bazı kol saati modellerinde yuvarlak, oval, kare, dikdörtgen, tasarım ve yuvarlaktır. Bu değişik biçimlere sahip olan kadranlar her modelde farklı tasarımlarla kullanılmıştır. Analog saat modelleri aynı zamanda beyaz, mavi, gold, bronz, bakır, metal, siyah, beyaz, pembe, turuncu, yeşil, pembe altın, haki, füme gibi renk seçeneklerine sahiptir. Farlı renk seçeneklerinin yanı sıra markanın analog ekrana sahip bazı modellerinde su geçirmeme özelliği de mevcuttur. Su geçirmeme özelliği olan analog ekranlı kol saatleri günlük hayatta rahatlıkla kullanılarak uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır.