SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

I-Watch Saat

Yenilikçi ve cesur tasarımlara imza atarak aksesuar anlayışını bir üst boyuta taşıyan, benzersiz, eğlenceli ve dinamik bakış açısıyla oluşturduğu modelleriyle her yaşa ve her zevke hitap eden I Watch saat ne kadar özel olduğunu parıltılı görünümüyle kanıtlıyor. Canlı, cesur ve ışıltılı renklere sahip olan I Watch saat kullanıcı yorumları ile kalitesini belli ediyor.

Göz Alıcı Zarafetin Kaynağı I Watch Saat

Göz Alıcı Zarafetin Kaynağı I Watch Saat

Üretimde kullandığı cam materyal ile asil ve göz alıcı görünüm sağlamayı amaçlayan saat I Watch markasının kalitesini yansıtıyor. Birbirinden eşsiz modellerinde mineral ve kristal cam çeşitlerini tercih eden I Watch saat kullanıcıların ışıltılarıyla dikkatleri üzerlerine çekmelerini amaçlıyor. Temperleme işlemi uygulanarak sert bir yapı kazandırılan mineral cam kırılma ve çizilmelere karşı dayanıklılık gösteriyor. Isıya ve birçok kimyasal maddeye karşı yüksek dirence sahip bu cam yansıması yüksek olması sayesinde şık görünümü garanti ediyor. Şeffaflığını uzun süre korumasıyla ünlenen mineral cam saatinizin yıllar sonra bile ilk günkü gibi göz alıcı görünmesini vadediyor. Kolay temizlenebilen yüzeyi kir ve tozdan çok fazla etkilenmiyor. Bu sayede daha sağlıklı bir saat deneyimi sağlanıyor. Diğer bir materyal olan kristal cam üretimi oldukça zor ve maliyetli bir tür olarak karşımıza çıkıyor. Kolay işlenebilen bir yapıya sahip olması, ışığı doğru bir şekilde yayması ve yansıtması en büyük özelliklerindendir. Şeffaflık ve berraklık konusunda diğer cam türlerinden daha iyi olan bu cam renksiz yapısı sayesinde kolayca ayırt edilebiliyor ve gerçek cam hissini üst seviyeye çıkarıyor.

I Watch Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

I Watch Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Üst düzey bir deneyim yaşamak isteyenlere aradıkları birçok özelliği sunan I Watch saat yorumlar sayesinde kendisini geliştirmeye devam ediyor. Paslanmaz çelik materyal kullanılarak aşınma ve çizilme sorunları ortadan kaldırılan modeller oval, kare ve dikdörtgen çerçeve seçenekleriyle farklılık arayanların favori tercihlerinden biri haline geliyor. Doğal malzemeler kullanılarak üretilen deri, çelik, silikon ve seramik kordonlar bilek bölgenizdeki terleme problemlerini ortadan kaldırarak rahat ve sağlıklı kullanıma destek oluyor. Day Date eklentisi kadran üzerinde gün bilgisi göstererek daha detaylı bir zaman takibine imkan tanıyor. Kronometre eklentisi sporseverlerin saatten bağımsız olarak ara süre ölçümü yapmalarını mümkün kılıyor. Tacyhmeter eklentisi kendine has sistemi ile saatlik hızınızı hesaplamanıza yardımcı oluyor. Zarif tasarımı, çok yönlülüğü ve canlı renkleri ile dikkat çeken, Swarovski taşların zarafeti ve eşsiz ışıltısıyla göz alıcı bir görünüm vadeden ve bir sanat eseri edasıyla estetik ve şık tasarımlar sunan I Watch saat modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, fonksiyonel özellikler ile farklı bir deneyim yaşamak için sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

I Watch ile Quartz Makine ve Su Geçirmez Yapı Tek Bir Saatte

I Watch ile Quartz Makine ve Su Geçirmez Yapı Tek Bir Saatte

Doğada çokça bulunabilen kuvars taşı basınç uygulandığında elektrik üretebilmesi ve elektrik akımı verildiğinde mükemmel titreme frekansına sahip olmasıyla değer kazanıyor. Japon quartz makine teknolojisi kullanan I Watch saat modelleri içerisinde bulunan ufak bir pilden aldığı elektrik ile çalışıyor. Çalışma sistemi tamamen pile ve kuvars taşına bağlı olan bu saatler pil değişimine ihtiyaç duymadan birkaç yıl rahatlıkla kullanılabiliyor. Yer çekimine bağlı olarak zaman sapması problemi oluşturabilen mekanik saatlere göre quartz saatler daha dakik, daha doğru ve çok daha mükemmel zaman takibi yapılmasına imkan tanıyor. Saniyeyi, dakikayı ve saati sayan çark sisteminin hareketi ufak bir kuvars taş ile sağlanır. Benzersiz makine teknolojisini su geçirmez yapı ile buluşturan I Watch saat özellikleri ile basit bir aksesuardan fazlası olduğunu kanıtlıyor. Water Resistant teknolojisiyle donatılan 3 ve 5 ATMsu geçirmez değere sahip modeller günlük kullanımda oldukça iyi performans gösteriyor. El-yüz yıkama ve yağmur altındaki su temasına karşı saatinizi güvende tutan bu teknoloji doğa sporlarıyla ilgilenen kullanıcıların her ihtiyacına cevap veriyor. Daha fazla seçenek için saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.