TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Seiko 5, Saat

için 141 sonuç bulundu.
Kordon Materyali seçiniz

Seiko 5 Saat

Saat, yıllardır teknolojiyle beraber gelişimini sürdürüyor. Halen popülaritesini arttırmaya devam eden saat, kullanıcılara zamanı gösterme işlevinin yanı sıra bir aksesuar olarak ön plana çıkıyor. Saatler artık kıyafetlerin birer tamamlayıcısı olarak görülüyor. Bu sebeple saatler çeşitli tarz estetik ve özelliklerle üretilerek kullanıcılara sunuluyor. Kullanıcılar bu saatler arasından kendi tarz ve estetik anlayışlarına göre seçim yapıyorlar. Öncelikli olarak saat de kalite, kullanıcılar için önem taşıyor. Kalitesiyle adından sıkça söz ettiren Seiko 5 saat köklü mazisini deneyimiyle harmanlıyor. Gündelik yaşamın bir parçası haline gelen saat Seiko 5 markasının kalitesiyle farklı bir havaya bürünüyor. Sizler de sayfamız üzerinden Seiko 5 saat fiyatları çeşitleri ve modellerine göz atabilirsiniz.

Seiko 5 Saat Klasik Tarzı Deneyimiyle Harmanlıyor

Seiko 5 Saat Klasik Tarzı Deneyimiyle Harmanlıyor

Saatler artık hem asıl işlevi olan zamanı göstermesiyle hem de estetik bir zevk uyandıran ürünler olduğundan gündelik yaşamın bir parçası. Estetik zevkler konusu kendi içerisinde çok farklılaşabildiğinden saatlerinde farklı özelliklere sahip olması önem taşıyor. Saatler ince detaylarla kaplı ürünler olduğundan kendi içerisinde farklılaşabiliyor. Saatlerde tarz, ilk olarak öne çıkan konulardan biri. Aynı zamanda kullanıcılar tarafından rahat ayırt edilebilen bir özellik. Seiko markası üretmiş olduğu klasik tarz saatlerle adından söz ettiriyor. Klasik tarzı kalitesiyle buluşturan marka sade ve şık modeller üretiyor. Seiko markası kalitesini köklü mazisinden alıyor. Köklü mazi markaya iyi bir işçiliği beraberinde getiriyor. Saatler ince detaylarla kaplı ürünler olduğundan işçilik konusu önem taşıyor. Bu klasik ve sadeliğin yanında marka dayanıklı ve sağlam saatler üretiyor. Kullanıcı yorumları saat de dayanıklılığı başlıca önem taşıyan konular arasında gösteriyor. Marka bu şekilde dayanıklılığıyla da kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. Seiko 5 saatler aynı zamanda kendi içerisinde de farklılaşıyor. Çeşitli detaylarıyla kullanıcılara farklılıklar sunan marka bu özelliğiyle de dikkat çekiyor. Bu farklılıklar kullanıcılar tarafından olumlu karşılanıyor. Seiko 5 modelleri bu çeşitliliği sayesinde kullanıcılara seçim yapma fırsatı sunuyor. Bu sayede kullanıcılar kendi tarz ve zevklerine göre istedikleri saati rahatlıkla seçebiliyor. Seiko markasının en öne çıkan modellerinden olan Seiko 5 modelleri 5 farklı özelliğin bir araya gelmesinden oluşuyor. Bu seriye kullanıcıların ilgisi yoğun bir şekilde devam ediyor. Seiko 5 modelleri özellikle klasik tarzı benimsemiş kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Klasik tarzı kalitesi, işçiliği ve mazisiyle buluşturan marka, en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Seiko saat 5 modelleri klasik ve sadeliğinin yanı sıra kullanıcılara çeşitlilik sunuyor. Seiko 5 saat çeşitleri kendi içerisinde farklı detay ve özelliklerle donatılarak kullanıcılara sunuluyor. Seiko 5 saatleri farklı çalışma tipleriyle de dikkat çekiyor. Özellikle Seiko 5 automatic saat ve Seiko 5 mekanik saat modelleri kullanıcılar tarafından ilgi görüyor.

Seiko 5 Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Seiko 5 Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yıllardır popülaritesi ve kullanımı artarak devam eden saat gerek teknolojik açıdan gerekse estetik açıdan kendini yenilemeye devam ediyor. Kullanıcılar saatler arasından kendi zevk ve estetik anlayışlarına göre seçimlerini yapıyorlar. Saatler kullanıcılara gündelik yaşamlarının yanı sıra özel günlerinde de eşlik ediyor. Bu özelliğiyle saatler kıyafetlerin bir tamamlayıcısı olarak görülüyor. Kullanıcılar saatler içerisinden farklı zevklere sahip olduklarından ayrışsalar da bazı noktalar da ortak kriterlere sahipler. Bu kriterler başlıca kalite ve dayanıklılık. Kullanıcılar kullandıkları saatlerle kaliteli bir deneyim arzu ediyorlar. Ayrıca satın aldıkları ürün ile uzun bir deneyim yaşamak istiyorlar. Bunun yanı sıra kullanıcılar modeller de çeşitliliği de ayrıca önemsiyorlar. Çeşitlilik, saatlerin ince detaylarının farklılaşmasıyla kullanıcılara kendi tarzlarını yakalamaları konusunda fırsat veriyor. Bu şekilde kullanıcılar kendi kriterlerini saatler içerisinde arayarak, tarzlarını yakalamaya çalışıyorlar. Seiko 5 saatleri kullanıcılara geçmişten gelen deneyimi ve işçiliğiyle kaliteden ödün vermiyor. Bunun yanında dayanıklılığıyla da öne çıkan modeller özellikle farklı detaylı modelleriyle dikkat çekiyor. Marka, kullanıcıların saatler de çeşit ve farklılık arzusunu göz ardı etmiyor. Modeller çeşitli detaylarla farklılaşabiliyorlar. Kasa tipi olarak genellikle çelik materyali saatler de kullanılıyor. Kasa çapı ise modeller de 24-46 mm arasında değişkenlik gösteriyor. Bu özelliği sayesinde modeller hemen hemen her bileğe hitap ediyor. Çalışma tipi ise modeller de ağırlıklı olarak otomatik ve quartz tip de saatler üretiliyor. Modellerin cam tipleri ise mineral, safir ve kristalden oluşuyor. Kordon tipi olarak ise ağırlıklı metal ve çelik olmak üzere deri, hasır ve nato modeller de mevcut. Seiko 5 klasik saat modelleri özellikle ilgi görüyor. Bunun yanı sıra marka bünyesinde spor modeller de mevcut. Seiko 5 sport saat fiyatları ve klasik saat fiyatları saatlerin kendi içlerinde ki özellik ve estetiklerine göre farklılık gösteriyor. Sizler de Seiko 5 saat özellikleri ve fiyatlarına sayfamız üzerinden göz atabilir ve deneyimleyebilirsiniz.

Seiko 5 Saat Modelleri Farklı Detaylar Sunar

Seiko 5 Saat Modelleri Farklı Detaylar Sunar

Günümüzde asıl işlevi olan zamanı göstermesinin yanı sıra aksesuar niteliğiyle ön plana çıkan saatler, gün geçtikçe kullanımı artan bir ürün. Saat aksesuar niteliğiyle bir estetik konusu haline geldiğinden işçiliğin önemi de beraberinde gündeme geliyor. Saatler ince detayların bir araya gelmesiyle oluşuyor. Bu sebeple işçilik, kullanıcıların saat konusundaki kriterlerinde başı çekenler arasında yer alıyor. Seiko markası geçmişe dayanan mazisi sayesinde işçiliğiyle dikkat çekiyor. Bu mazi sayesinde marka, tecrübe ve deneyiminden ödün vermiyor. Seiko markası kalitesini başlıca bu mazisinden alıyor. Bu mazi sayesinde gelen deneyim ve tecrübesi ise markanın kalitesini koruyor. Bunun yanı sıra markanın üretmiş olduğu saatler dayanıklılığıyla da öne çıkıyor. Kullanıcıların başlıca kriterleri arasında yer alan dayanıklılığı marka göz ardı etmiyor. Saatlerinin üretiminde kullanmış olduğu sağlam materyaller ve kaliteli işçiliğiyle marka dayanıklılık konusunda kullanıcılara güven veriyor. Marka bu özelliği sayesinde kullanıcılara uzun ömürlü ve sağlıklı bir deneyim sunuyor. Seiko 5 modelleri aynı zamanda suya dayanıklılığıyla da dikkat çekiyor. Bu dayanıklılık özelliği sayesinde marka, kullanıcıların saati farklı amaçlarla da kullanabilmesine fırsat veriyor. Saatlerin dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması sayesinde kullanıcılar saatlere, manevi bir anlam yükleyerek saati, nesilden nesile aktarabiliyor. Seiko 5 saatleri arasında hem kadın hem de erkeklere özel modeller mevcut. Aynı zamanda modeller içerisinde altın ve pırlanta saatler de ayrıca dikkat çekiyor. Seiko 5 saatleri özellikle otomatik çalışma tipindeki modelleriyle ilgi görüyor. Otomatik tarz saatlerin hata payı yüksek olmasına karşın Seiko 5 otomatik saat modelleri bu noktadaki başarısıyla kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. Seiko 5 Automatic saat fiyatları ise modellerdeki detaylar gibi farklılık gösteriyor. Seiko 5 saat özellikleri bu şekilde farklılıklar göstererek kullanıcılara kendi tarzlarını rahatlıkla seçmeleri için fırsat veriyor. Seiko 5 saat modelleri ve fiyatları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Seiko 5
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abundia (960)
Active (10)
ADD (63)
Adidas (237)
Adriatica (238)
Aerowatch (109)
Al Fajr (132)
Alessi (11)
Alfex (69)
Allegro (78)
Alpina (31)
Ann Taylor (42)
Anne Klein (300)
AP (767)
Apache (315)
Aquarmy (10)
Arden (16)
Aries Gold (63)
Armiforce (7)
Armio (23)
Armitron (12)
Aston Martin (415)
Atop (19)
Aviator (121)
Avon (67)
Bagari (12)
Bakugan (15)
Balezza (16)
Ball (34)
Balmain (81)
Barbie (6)
Bell&Ross (25)
Belmond (2451)
Belonni (80)
Ben 10 (5)
Bentini (91)
Benyar (5)
Bewell (30)
Biden (131)
Bigotti (1784)
Bilicra (6)
Bimessi (302)
BISTEC (9)
Blueberry (16)
Boccıa (62)
Bomberg (13)
Breil (8)
Breitling (60)
Briston (34)
Bulova (439)
Burberry (61)
Cacharel (29)
Calven (10)
Calvin Klein (2419)
Calypso (168)
Camino (4)
Carren (23)
Cars (4)
Casio (23201)
Cerruti (104)
Cerruti 1881 (146)
Cey (5)
Choppers (401)
Citiplus (4)
Citizen (828)
Clariss (1677)
Cockpit (565)
Colibri (6)
Coliseum (3947)
Colori (7)
Commes (399)
Comwatch (413)
Cortebert (16)
Cortobert (4)
Corum (7)
Creo (231)
Crrju (37)
Curren (184)
D'S Damat (4)
D-ZINER (8)
Daks (5)
Daniel Klein (18433)
Darling (4)
Davosa (28)
Daymond Rene (281)
Denacci (51)
Deni Gabi (16)
Denicotea (7)
Dexter (669)
DiaL'x (126)
Diamond (11)
Dice Kayek (2862)
Diesel (1351)
Diray (114)
Disney (5)
(17086)
(20)
DKNY (322)
Doliche (49)
Dujour (182)
Dunlop (334)
Earnshaw (17)
Ebel (125)
Ecco (21)
Edox (104)
Edwin (9)
Elegangs (170)
Elite (15)
Elixa (126)
Elizabeth (22)
Ellesse (24)
Emperor (348)
Enox (141)
Escape (1045)
ESPACE (44)
Esprit (329)
Essence (6910)
Eterna (50)
Everest (6)
Exception (136)
FALMER (6)
Favori (163)
FBI (8)
FENERIUM (10)
Ferrari (32)
Ferre Milano (506)
Ferro (1271)
Ferrucci (7508)
Festina (12)
Fiesta (5)
Fila (118)
Fiyta (24)
Fonderia (74)
Fontenay (235)
Formotion (1502)
Forsining (39)
Fossil (2618)
Frank Alex (733)
Freelook (4499)
G-Sport Polo (326)
G.Milano (14)
Gant (1992)
Garde (85)
Geneva (192)
Gf Ferre (171)
Gnova (4)
GO (44)
Gold Power (18)
Goldpower (316)
Graneche (47)
GREENWICH (29)
Grovana (22)
Gucci (404)
Guess (2270)
Haemmer (26)
Hamilton (21)
Haurex (14)
Henry London (112)
Hislon (2084)
Homies (557)
Hugo Boss (59)
I-Watch (557)
IBSO (148)
Ice Watch (33)
Ingersoll (23)
Invicta (1902)
ITA (33)
Jaga (1801)
Jean Perret (142)
JG.POLO CLUB (1795)
JOEFOX (1365)
Jupwatch (32)
Kademan (14)
Kappa (164)
Kenneth Cole (1767)
King Watch (17)
Kookai (5)
Korloff (26)
Köstebek (76)
L.E.D (15)
Lacoste (3166)
Lafuma (321)
Lc (149)
LED (8)
Lee Cooper (6660)
Levi's (5)
Liu Jo (38)
Locman (13)
Longines (287)
Lorus (1779)
Lotus (345)
Love Watch (992)
Lucifer (7)
Lufian (35)
Luis Polo (12)
Lupai (12)
Marka7 (406)
Max (59)
Megir (17)
Menessa (4)
Michael Kors (1900)
MIKE (23)
Moana (4)
Momentus (8202)
Mondaine (39)
Mont Blanc (17)
Motivo (21)
Mulco (11)
Nacar (2117)
Nafisa (101)
Nautica (211)
NaviForce (341)
Navigare (59)
NAVİGLİ (56)
NIBOSI (21)
Nina Ricci (44)
Nine West (142)
Nixon (330)
nobbanolla (109)
Novel (63)
O.D.M. (126)
Obaku Denmark (1526)
Off Shore (44)
Ohsen (17)
Omax (8)
Omega (21)
OQQO (230)
Orient (3465)
Oriflame (8)
ORIGINALS (10)
Oris (164)
Oscar (7)
Paco Loren (58)
Pacoloren (123)
Pacomarine (2768)
PAPRCUTS (23)
Parigi (50)
Pierre Cardin (1077)
Pocket (25)
Police (1163)
Polo Country (180)
Polo Exchange (3927)
Polo Rucci (272)
POLO TIME (42)
POLO55 (80)
PoloUK (151)
Pomander (34)
PROKING (7)
Pryngeps (13)
Pulsar (147)
Puma (201)
Q&Q (4776)
Q-era (47)
QpOne (27)
QUAMER (1127)
Quantum (8348)
Quark (830)
Quartz (7)
Rado (132)
Rapid (29)
Raymond (312)
Raymond Weil (410)
Reebok (128)
Replay (65)
Retro (277)
Revello (89)
Reward (2228)
Roamer (32)
Rodania (104)
RODER (70)
Romanson (1484)
Ronson (6)
Rose Mont (31)
Rosefield (174)
Rossini (49)
Rower (59)
Rubenis (7)
SAMSTAR (31)
Sanda (26)
Santai (4)
Scr (53)
Sebago (207)
Sector (9)
Seiko (6241)
Seiko 5 (141)
Sette (11)
Shark (17)
Sinobi (106)
Skagen (877)
Skechers (33)
Skmei (791)
Slazenger (9027)
Smael (54)
Soki (4)
Spectrium (248)
Spectrum (4373)
Spiderman (10)
Sportive (31)
StarTime (583)
Strand (8)
Stührling (806)
Sunex (7)
Superdry (70)
Suunto (22)
Swarovski (199)
Swatch (656)
SWIZA (4)
Sword (16)
T-Goer (5)
Tafwatch (7)
Tag Heuer (218)
Taraftar (72)
Tendence (4)
Tevise (5)
The End (105)
Ticarto (4)
Tiger (554)
Timberland (275)
Time Force (10)
Time Watch (348)
Timex (151)
Tissot (694)
Tom Hands (50)
Tom Jones (302)
Toms (602)
Touche Watch (177)
Toywatch (9)
Tw Steel (12)
TWC (10)
Uni (42)
UpWatch (94)
Us Polo (26)
Valentino (5)
Vegans (311)
Versace (459)
Vialux (2221)
Victorinox (98)
Visetti (104)
Visin (5)
Vivaldi (40)
Vomeno (9)
WAINER (2540)
Watchme (8)
Weide (20)
welch (57)
Welder (95)
Welder Moody (296)
Wendel (17)
Wenger (45)
Wesse (3537)
Westar (61)
Wickers (406)
Winner (8)
Winx (22)
Xonix (292)
Y-London (31)
Yazole (58)
You Watch (283)
You! Watch (108)
Zenith (54)
Zeppelin (10)
Ziiiro (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Materyali

Çelik (70)
Kumaş (20)
Metal (17)
Nato (11)
Silikon (7)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mekanizma

(121)
(10)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

(81)
(23)
(17)
(8)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kasa Materyali

Çelik (140)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam

(81)
(33)
(23)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Alarm

(140)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Takvim

(136)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Kronometre

(137)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Suya Dayanıklılığı

(102)
(16)
(13)
(6)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Çap

(64)
(20)
(18)
(9)
(7)
(5)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL