Filtreleri Temizle
Marka
Maurice Lacroix

Kategoriler

Marka

Q&Q
GC
Add
AP
Scr
Gc
Ita
GO
QQ
Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Çap

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Takvim

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kronometre

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saat

için 105 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Maurice Lacroix Saat

Ayrıntılara verdiği önemle geleneksel kimlikle modern yapıyı birleştirerek zaman kontrolü kavramını farklı bir boyuta taşıyan, İsviçre saat işçiliğinin en muazzam örneklerinden biri olan saat Maurice Lacroix markasının kendine has çizgisini yansıtıyor. Kullanıcı beğeni ve zevklerinin göz önünde bulundurulduğu tasarımları ve eşsiz özellikleriyle favori olan Maurice Lacroix saat nasıl bir kaliteye sahip olduğunu gösteriyor.

Özel Üretim Maurice Lacroix Saat ile Kendinizi Şımartın

Özel Üretim Maurice Lacroix Saat ile Kendinizi Şımartın

Günümüzde neredeyse her alanda kullanılan ve kullanıcıların beğenisini toplayan su geçirmez teknoloji saat dünyasında da kendisine yer buluyor. Sunduğu birbirinden eşsiz özellikleriyle dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olan Maurice Lacroix saat su geçirmez teknolojisiyle ön plana çıkıyor. Günlük kullanım için oldukça ideal olan 3 ve 5 ATM değere sahip modeller el-yüz yıkama ve yağmur altında oluşabilecek su temasına karşı saatinizin güvende olmasını sağlıyor. 10 ATM değere sahip saatler duş ve havuz gibi yoğun su temasına maruz kalınan ortamlarda saatinizi gönül rahatlığıyla kullanabilmenize olanak sağlıyor. Yüksek basınca dayanıklı bağlantı noktalarıyla dikkat çeken 20 ATM su geçirmezlik değerine sahip modeller su sporlarıyla ilgilenen kullanıcıların neredeyse her ortamda daha şık bir görünüme sahip olmalarına yardımcı oluyor. Sadece birkaç saat markasının ürettiği ve extrem koşullara karşı maksimum dayanıklılık gösteren 30 ATM modeller su altı dalış sporlarında oldukça kullanışlı bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Su geçirmez teknolojinin üst seviye ürünü olarak kabul edilen Maurice Lacroix iskelet saat her ortamda olağanüstü bir korumayı garanti ediyor.

Maurice Lacroix Saat Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Maurice Lacroix Saat Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Kolunuzdaki asil, parıltılı ve göz alıcı duruşuyla bulunduğunuz her ortamda ön plana çıkmanızı sağlayan Maurice Lacroix saat modelleri gücünü hem muazzam tasarımlarından hem de kullanılan cam materyalden alıyor. Neredeyse tüm modellerinde safir kristal ve mineral cam türlerini tercih eden marka kullanıcıların üst düzey kaliteye kolayca ulaşmasını hedefliyor. 10 moh sertliğe sahip safir kristal cam çizilme ve kırılma problemlerini ortadan kaldırarak güvenli bir deneyim sunuyor. Temperleme işlemi ile neredeyse safir cam kadar sert bir yapıya kavuşan mineral cam ısıya ve birçok kimyasal maddeye karşı yüksek direnç gösteriyor. Kolay temizlenebilen yüzeyi kir ve toz sorunlarını minimum düzeye çekiyor. Ününü şeffaflığını uzun süre korumasından alan bu cam yıllar sonra bile ilk günkü gibi ışıltılı ve şık bir görünümü garanti ediyor. Takvim eklentisi zamanı daha detaylı takip etmenize yardımcı oluyor. Sporla ilgilenen kullanıcıların en büyük yardımcılarından olan kronometre eklentisi saatten bağımsız çalışarak ara zaman ölçümü yapabilmenize imkan tanıyor. Sundukları nitelikli özellikleri ile adından söz ettiren Maurice Lacroix saat fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sayfamızı inceleybilrisiniz.

En Gelişmiş Makine Teknolojisi ile Maurice Lacroix Saat

En Gelişmiş Makine Teknolojisi ile Maurice Lacroix Saat

Japon quartz makine teknolojisinin kullanıldığı Maurice Lacroix saat modelleri farkını ortaya koymak isteyen kullanıcıların beğenisini kazanıyor. 60’lı yıllarda geliştirilen bu teknoloji uzun yıllar kullanım sonucu oluşabilecek zaman sapmasını problemlerini en aza indirerek daha sağlıklı bir zaman takibini mümkün kılıyor. İcat edildiği günden bu yana neredeyse her markanın ürünlerinde kullandığı quartz gücünü doğada çokça bulunan kuvars kristallerinden alıyor. Detaylı iç tasarımlarıyla kullanıcıları büyüleyen ve saatin ana yayının etrafını çevreleyen yarı dairesel bir rotora dönüş hareketini verebilmek için kullanıcıların bilek hareketlerinden aldığı enerjiyi kullanan otomatik Maurice Lacroix saat manuel olarak sarılma gereksinimini ortadan kaldırıyor. Tam kapasite enerji depolayan bir saat neredeyse 2 gün kullanım ömrü sunuyor. Hareketten aldığı enerjiyle çalışan bu saatler pil ya da farklı bir harici enerji kaynağına ihtiyaç duymayan yapıları ile kullanıcıların ilgisini çekiyor. Diğer bir tür olan ve benzersiz kadran tasarımlarıyla farklılık oluşturan kurmalı modeller bütün bir sistemi kontrol eden zemberek yayı sayesinde çalışır. Elle sıkıştırılan bu yay gevşedikçe güç üreterek saat mekanizmasının hareket etmesini sağlar. Daha fazla seçenek için saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.