SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Frederique Constant Saat

Dünya kol saati dünyasına damga vuran İsviçre markalarından biri olan Frederique, İsviçre kol saatlerinin giriş sınıfı diye tabir edilen, yüksek kaliteye sahip ürünler ortaya koyan bir saat markasıdır. 2004 yılında üretime başlayan marka, şu anda 21 farklı modeliyle kullanıcılar ile buluşuyor. Tasarım, montaj ve kalite kontrol süreçleri markanın kendine özgü belirlenen standartları doğrultusunda tamamlanarak, kol saatleri kendilerine has bir karakter sahibi oluyorlar. Siz de Frederique Constant kol saatlerinden birine sahipseniz, kol saatinizin karakterini koruyacak ancak isteklerinize tam anlamıyla cevap verecek Frederique saat aksesuarlarından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Özellikle klasik kullanımda fark yaratan Frederique kol saatiniz için Frederique saat aksesuarları arasından uygun seçimleri yaparak, şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Rafine Zevklere Özel Frederique Tasarımları

Rafine Zevklere Özel Frederique Tasarımları

Frederique kol saatleri diğer İsviçre kol saati markalarında olduğu gibi sadece günlük ve etkinliklere bağlı kullanımın dışında sahibinin stilini yansıtacak, ona prestij katacak bir yapıya sahip. Böylesine özel bir saatin her bir detayı da kendine has bir kaliteye sahip. Kol saatinizin şıklığını tamamlayacak Frederique saat aksesuarları kol saatinizin ruhunu bozmadan istediğiniz ya da ihtiyaç duyduğunuz değişiklikleri yapmanıza yardımcı oluyor. Burada önemli olan nokta kendi zevklerinizle kol saatinizin tasarım anlayışını ortak noktada buluşturabilmek. Örneğin kol saatinizin kordonunu değiştirmeye karar verdiğinizde öncelikle metalik mi yoksa deri mi olacağına karar vermeniz gerekiyor. Arkasından da hem kol saatinizin göbeğinize uygun hem de sizin giyim tarzınızı tamamlayacak rengi seçmeniz gerekiyor. Frederique saat aksesuarları bu konu da size kol saatinize uygun farklı opsiyonlar sunuyor. Modernizmi ve tutkuyu buluşturan kol saatinizde yapacağınız değişiklikler saatinizin güncelliğini korumasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca isteklerinize uygun olarak değişen görünümüyle birlikte kol saatinizle kurduğunuz manevi bağ hep canlı kalacak, kol saatiniz dikkatleri üzerine çekmeye devam edeceksiniz.

Frederique Saat Her Ortamda Yanınızda

Frederique Saat Her Ortamda Yanınızda

Bir kol saatinin görünümü etkileyen, ona hava katan en önemli unsurlardan birisi de kordonudur. Frederique saat aksesuarları ilk üretimin ruhuna uygun olarak tasarlanan kordonlarıyla birlikte sizin kaliteden ödün vermeden, saatinizin üzerinde istediğiniz değişikliği yapmanıza imkan sağlıyor. Özellikle sade ve mekanik modellerde öne çıkan kol saatlerinizin kordonunu yenilemek için öncelikle metalik mi yoksa deri bir kordona mı ihtiyacınız olduğunu belirlemek gerekiyor. Yüksek fiyatlı modelleriyle dikkat çeken markanın kullanıcılarına kordonlarda sunduğu bir başka özellik de metalik kordonlarını küçük parçalar halinde olması. Özellikle tamir amaçlı yapılacak kordon değişikliklerinde kordonunuzun tamamını yenilemeye ihtiyaç duymadan, kordondaki problemli kısımların çıkarılarak, yerlerine yenilerinin takılabileceği parçalar da sunuluyor. Diğer yandan da giriş sınıfında birçok fiyat seçeneğinde modeller sunan markanın herhangi bir kol saatine sahip olduğunuzda, sizin kol saatinizin modeline uygun bir kordon seçmeniz de oldukça önemli. Frederique saat aksesuarları içerisinde kendi kol saatinizin modeline, kalitesine ve prestijine uygun bir kordon tercih edebilirsiniz.

Aksesuardan Fazlası Sizi Bekliyor

Aksesuardan Fazlası Sizi Bekliyor

Klasik anlamda kol saati dediğimizde aklımıza deri, metalik ya da plastik saat kordonları, kordon saat pimleri veya saat motorları geliyor. Ancak Frederique saat aksesuarları hem bunlardan bazılarını ürün kalitesini sunmak adına kullanıcıların kullanımına açmıyor, hem de kol saatinizin kalitesine ve ruhuna uygun başka aksesuar seçeneklerini sizinle buluşturuyor. Örneğin ilk satın aldığınızda kendi kutusuyla gelen kol saatinizin kutusunu değiştirmek istediğiniz zaman, Frederique saat aksesuarları içerisinde size sunulan kutu modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Bunun dışında daha uygun fiyatlı saat markalarından farklı olarak metalik kordonların değişiminde kordonunuzun tamamı yerine, problemli kısmı değiştirmenizi sağlayan kordon parçalarına ayrıca sahip olabiliyorsunuz.