Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Saat

için 273 sonuç bulundu.
Kordon Materyali seçiniz

Guess Collection Saat

Yıllardır kullanılan ve teknolojiyle beraber gelişimini sürdüren saat, günümüzde kullanıcılara zamanı gösterme işlevinin dışında özellikle aksesuar niteliğiyle ön plana çıkıyor. Günlük hayatta kıyafetlerin bir tamamlayıcısı olarak görülen saatler farklı model ve özelliklerle piyasaya sürülüyor. Saatin aksesuar niteliği taşıması estetik konusunu da beraberinde getiriyor. Bu sebeple kullanıcılar saat tercihlerini yaparken estetiğe ve kaliteye ayrıca önem veriyorlar. Estetiği ve kalitesiyle ön plana çıkan Gc saat markası kullanıcıların tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Kıyafetlerin tamamlayıcısı rolündeki saat Gc markasının kalite ve işçiliğiyle buluşarak kullanıcılara sunuluyor. Sizler de Gc saat modelleri fiyatları ve özelliklerini sayfamız üzerinden inceleyebilir, seçebilir ve satın alabilirsiniz.

Gc Saat ile Kaliteli Bir Deneyim

Gc Saat ile Kaliteli Bir Deneyim

Saatler artık günlük hayatta ve özel günlerde insanların vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. Bu sebeple saat tercihi yapacak olanlar saatin kalitesinden özelliklerine kadar her detaya dikkat ediyorlar. Estetik zevk konusu insanlar arasında değişkenlik gösterdiğinden saatlerin çeşitliliği de ayrıca önemli bir hal alıyor. Gc markası bu durumun atlamayarak ürettiği saatleri çok çeşitli modellerle kullanıcıların beğenilerine sunuyor. Marka, üretmiş olduğu saatlerdeki çeşitliliğin yanında kaliteyi de elden bırakmıyor. Bu sayede Gc markası en çok tercih edilen markalardan biri haline geliyor. Aynı zamanda kullanıcıların saat tercihi yaparken özellikle dikkat ettikleri bir başka konu ise, saatin dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması. Gc markası saatlerinin üretiminde kullandığı dayanıklı hammaddelerle üretmiş olduğu saatlerin uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Özellikle Gc saat seramik modelleri seramiğin dayanıklılığının yanı sıra şıklığıyla da buluşarak kullanıcılara sunuluyor. Kullanıcı deneyimleri gösteriyor ki Gc markası özellikle renk çeşitliliğiyle de ön plana çıkıyor. Renk konusunda estetik anlayışları doğrudan farklılaşabildiğinden Gc markası bu konuyu da atlamayarak saatlerinde çeşitli renkler kullanıyor. Özellikle markanın beyaz renkteki modelleri ilgi görüyor. Gc markası beyazı seramikle buluşturarak saate yeni bir hava katıyor. Gc beyaz seramik saat modelleri beyazın saf ve şık duruşunu seramiğin dayanıklılığıyla harmanladığından özellikle dikkat çekiyor. Dayanıklılığıyla ve farklılıklarıyla marka, kullanıcılara her yönden kaliteli modeller sunmaya gayret gösteriyor. Marka bünyesinde klasik model saatlerin yanı sıra spor modelleriyle de dikkat çekiyor. Spor modellerinde kullandığı farklı renkler iddialı kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. Ayrıca kadınlar için özel bir tarz da ürettiği abiye modelleri ise özellikle ilgi görüyor. Şıklığıyla dikkatleri üzerine çeken modeller özel günlerde kadınlara eşlik ederek kullanıcılara kaliteli bir deneyim yaşatıyor. Gc saat modelleri bu şekilde kendi arasında farklılıklar göstererek kullanıcı beğenilerine sunuluyor. Kullanıcılar ise bu farklı estetiklerden kendi zevklerine uygun olan saati rahatlıkla bulabiliyorlar. Gc saat farklı görünüm ve özelliklerde ki saatlerine kalite ve işçiliğini katarak saatlere farklı bir hava katıyor. Gc saat fiyatları ise tıpkı modelleri gibi değişkenlik gösteriyor

Gc Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gc Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kalitesi ve modelleriyle adından söz ettiren Gc marka saatler farklı tarz modellerini kullanıcıların beğenilerine sunuyor. Saatin artık aksesuar niteliğiyle daha ön planda bulunması estetik konusunun önemini daha da arttırıyor. Estetik anlayışların farklılığı beraberinde saat modellerinin de farklı olması sonucunu getiriyor. Gc marka saatler farklılıklarla dolu modellerini piyasaya sürerek kullanıcıların takdirlerini topluyor. Markanın üretmiş olduğu saatlerdeki her detay modeller arasında farklılıklar gösteriyor. Bu detaylardan biri olan kordon tipi çelik, deri, hasır, seramik gibi unsurlarla farklılık gösteriyor. Özellikle çelik modellerin dayanıklılığı kullanıcılar tarafından olumlu karşılanıyor. Ayrıca hasır tipi kordona sahip modeller alışılagelmişin dışında görünümleriyle kullanıcıların beğenilerine sunuluyor. Kasa şekli olarak ise klasik yuvarlak kasa tipinin dışında marka dikdörtgen tip de kasalar da üretiyor. Gc markası özellikle renk konusundaki çeşitlilikleriyle adından söz ettiriyor. Çoğu rengi bünyesinde bulunduran marka kullanıcılara kendi tarzlarını yakalama fırsatı veriyor. Renkler arasında özellikle Gc siyah saat modelleri kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. Siyahın asil duruşu Gc markası işçilikle buluşarak kullanıcılara sunuluyor. Ayrıca Gc lacivert saat modelleri de kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. Koyu görünümü klasik tarzla buluşturularak üretilen saatler olumlu tepkiler alıyor. Bunun yanı sıra rose gold ve metalik gri renkler ise iddialı ve şık görünümleriyle özellikle dikkat çekiyor. Gc markası tarafından bu farklılıklar sınırlı kalmayarak sürekli olarak yenileniyor. Gc saat yeni modeller ve özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bu sayede popülaritesini kaybetmeyen marka kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen markalardan biri haline geliyor. Farklılıkları, işçiliği ve saatlerinin uzun ömürlü olması gibi etkenler markayı kaliteli bir hale getiriyor. Bu sayede kendini zamanla beraber yenilemeye devam eden Gc markası kullanıcıların devamlı olarak dikkatini çekiyor. Gc markasının üretmiş olduğu saatlerindeki farklılıklar ve çeşitlilik modellerin fiyatlarında da doğru orantılı bir hal alıyor. Gc saat modelleri ve fiyatları bu şekilde farklılıklar gösterdiğinden kendi tarzınıza uygun modeli sayfamız üzerinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Gc Saat ile Özgün Modeller

Gc Saat ile Özgün Modeller

Gc markası üretmiş olduğu modellerle kaliteyi ve farklılıkları kullanıcılara bir arada sunuyor. Bu sayede popülaritesini devam ettiren marka her tarzdan modellerle kullanıcı karşısına çıkıyor. Marka, kadınlara ve erkeklere ayrı modeller üretirken aynı zamanda unisex olarak da modeller üretiyor. Markanın unisex modeller üretmesi kullanıcıların farklı ihtiyaç ve amaçlarına cevap veriyor. Ailecek, çift halinde veya arkadaş grubuyla aynı saati kullanmak isteyen kullanıcılar unisex modelleri tercih ederek ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Kullanıcılar saatleri bu şekilde manevi anlamda da kullanarak saati farklı bir amaçla de deneyimlemiş oluyorlar. Aynı zamanda kullanıcılar kullanmış oldukları saati nesilden nesile aktararak saate farklı bir manevi değer de yükleyebiliyorlar. Fakat bu amaç için saatin dayanıklı ve uzun ömürlü olması gündeme geliyor. Gc markası üretmiş olduğu saatlerin dayanıklı yapısı, saati uzun ömürlü kullanmalara mümkün kılıyor. Özellikle Gc seramik saat modelleri bu noktada ön plana çıkıyor. Bu sayede kullanıcılar Gc marka saatlerine manevi değerler biçerek amaçlarına uygun şekilde de kullanabiliyorlar. Bu durum da kullanıcıların Gc markasını tercih etme sebepleri arasında yer alıyor. Kullanıcı deneyimleri gösteriyor ki saatin en önemli özelliklerinden biri de özgünlüğü. Gc markası üretmiş olduğu saatler de klasik, spor ve abiye tarzlar da kullandığı farklı materyallerle özgünlüğü yakalıyor. Bu noktada markanın bünyesinde çeşitli renkleri bulundurması da önemli bir etken. Gc marka saat özgünlüğü sayesinde en çok tercih edilenler arasında yerini alıyor. Gc saat yorum olarak, özgünlüğü hakkındaki olumlu geri dönüşlerle bu durumu kanıtlıyor. Bu şekilde özgünlüğüyle kaliteyi yakalayan marka kendini de yenileyerek popülaritesini koruyor. Farklılıklara ve detaylara markanın bu şekilde önem vermesi kullanıcılar tarafından takdirle karşılanıyor. Markanın bu şekilde detaylara ve farklılıklara önem vermesi markaya özgünlük katmasının yanı sıra kullanıcılara da saat seçiminde kolaylık sağlıyor. Kullanıcılar bu detaylar arasından kendi tarzlarına uygun seçimleri yaparak kaliteli bir deneyim yaşıyorlar. Gc saat modelleri ve fiyatları farklılıklar gösterdiğinden sayfamızdan bu farklılıkları inceleyebilir ve kendi tarzınıza uygun modeli bulabilirsiniz.Daha fazla seçenek için saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Guess Collection
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Casio (10932)
Seiko (4252)
Orient (1287)
Swatch (1161)
Citizen (58)
Tissot (222)
Breitling (61)
Daniel Klein (4609)
Nacar (1484)
Seiko 5 (577)
Momentus (5168)
Slazenger (4700)
Quantum (4078)
Lee Cooper (3809)
Essence (3178)
Wesse (2388)
Hislon (2334)
Q&Q (2325)
Ferrucci (2197)
Freelook (2002)
Invicta (1895)
Vialux (1790)
Pacomarine (1697)
Guess (1652)
Lacoste (1276)
Fossil (1248)
Michael Kors (1068)
Bigotti (995)
Cbtx Global (942)
Lorus (890)
Dice Kayek (848)
Diesel (846)
Spectrum (802)
Cacharel (731)
David Clark (684)
Belmond (604)
Calvin Klein (586)
Romanson (517)
Kenneth Cole (488)
Skmei (482)
Carmen (400)
Welder Moody (392)
Skagen (386)
Joefox (379)
Jaga (366)
Police (359)
Formotion (350)
Rosefield (338)
Frank Alex (337)
Quark (336)
Reward (309)
Ferro (305)
GC (295)
Nine West (283)
Cockpit (268)
Nautica (264)
Fila (245)
Sebago (240)
Elegangs (239)
Gucci (227)
Naviforce (223)
CBTX Global (220)
Navimarine (211)
Raymond Weil (204)
Nixon (190)
O.D.M. (190)
Escape (186)
Lotus (181)
Victorinox (180)
Timberland (177)
Orient Star (162)
Ferre Milano (159)
You! Watch (157)
Superga (149)
Burberry (147)
Toms (147)
Aries Gold (142)
Just Cavalli (141)
Anne Klein (140)
Bulova (140)
Captiva (136)
Versace (135)
Gant (133)
Comwatch (124)
Daymond Rene (117)
Calypso (115)
Dkny (115)
Pulsar (111)
Dial'x (106)
Polo Country (104)
Saatse (103)
Columbia (101)
Stührling (101)
Raymond (94)
Saattino (93)
Quamer (92)
Rodania (92)
Add (91)
Tiger (91)
GF Ferre (90)
Qostech (88)
Elixa (84)
Dunlop (83)
Smael (83)
Wainer (80)
Doliche (78)
Honhx (77)
Hugo Boss (76)
Festina (74)
Aerowatch (72)
Swarovski (71)
Reebok (69)
Coliseum (67)
Timeline (67)
Timex (66)
Alfex (64)
Curren (64)
Esprit (62)
Geneva (60)
Boccia (59)
Forentina (57)
Mini Focus (57)
Ochstin (54)
Oris (53)
Tom Jones (53)
Polo Rucci (51)
Scr (51)
Vegans (47)
Rochas (46)
Nina Ricci (44)
Retro (44)
I-Watch (43)
Gaudi (40)
Novel (40)
North West (36)
Pomander (36)
Flik Flak (35)
Time Watch (35)
Westar (35)
Cbtx (32)
Earnshaw (32)
Homies (32)
Omax (32)
Choppers (31)
Touche (31)
Lvpai (29)
Vansvar (28)
Certina (27)
Ball (26)
Colesium (26)
Love Watch (26)
Winx (26)
AP (25)
Samstar (24)
GO (23)
Ita (23)
Lexon (23)
Pacoloren (23)
Briston (22)
Edox (22)
Fiyta (21)
Korloff (21)
Pocket (21)
Rado (21)
Tadi (21)
Aviator (20)
Denacci (19)
Exception (19)
Longines (19)
Watchart (19)
Haemmer (18)
Motivo (18)
Tacs (18)
Mulco (17)
Gold Time (16)
Mascionni (16)
Roamer (16)
Azzaro (15)
Roder (15)
Wickers (15)
Xoom (15)
Chavin (14)
Dialx (14)
Max (14)
Off Shore (14)
QQ (14)
Sloggi (13)
Superdry (13)
Commes (12)
Crrju (12)
Escada (12)
Profisher (12)
Sewor (12)
Startime (12)
Zippo (12)
Ibso (11)
Movado (11)
Osse (11)
Synoke (11)
FreeLook (10)
Hip Hop (10)
Luis Polo (10)
ShShd (10)
Winner (10)
Enox (9)
Gogoey (9)
Huans (9)
Kingou (9)
Klexos (9)
Korikom (9)
Pryngeps (9)
Quartz (9)
Rodium (9)
S-Polo (9)
Diray (8)
Dujour (8)
Favori (8)
Gaiety (8)
Greenwich (8)
Mike (8)
NaviForce (8)
Bomberg (7)
Emperor (7)
Forsining (7)
Mondaine (7)
Sinobi (7)
UP Watch (7)
Balmain (6)
Bambum (6)
Biden (6)
Cerruti (6)
Junshi (6)
Locman (6)
Modiya (6)
Navigare (6)
Piaoma (6)
Q-Era (6)
Sette (6)
Stefanel (6)
Balmaın (5)
Creo (5)
Edwin (5)
Glam Rock (5)
Graneche (5)
Kappa (5)
Oktime (5)
Oqqo (5)
Qpone (5)
Soki (5)
Aigner (4)
Bilicra (4)
Elizabeth (4)
Fanfeeda (4)
Focus (4)
Fonderia (4)
Meibo (4)
Mingrui (4)
Orlando (4)
Revello (4)
Ticarto (4)
Yolako (4)
İnvicta (4)
(677)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Materyali

Çelik (220)
Deri (25)
Seramik (10)
Hasır (9)
(5)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çap

(68)
(68)
(36)
(24)
(21)
(20)
(17)
(5)
(5)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mekanizma

(215)
(57)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

(257)
(15)
Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

(86)
(64)
(36)
(31)
(13)
(13)
(12)
(7)
(4)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kadran Şekli

(267)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Çelik (232)
Deri (16)
Hasır (7)
(5)
(5)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Takvim

(200)
(72)
Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kronometre

(193)
(79)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL