Filtreleri Temizle
Marka
Nina Ricci

Kategoriler

Marka

Q&Q
GC
Add
AP
Scr
Gc
Ita
GO
QQ
Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Çap

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saat

için 14 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Nina Ricci Saat

Nina Ricci markası, 1932’den beri modanın kadınsı tarafından ilham alarak tasarımsal yaklaşımını İspanyol güzellik ölçütlerinden almıştır. Kozmetik, giyim ve daha birçok alanda üretim gerçekleştiren başarılı şirket özellikle bünyesinde barındırdığı Nina Ricci kol saati ile adından söz ettirmiştir. Marka her zaman ürünlerine kattığı romantik, feminen ve rafine duygularla tanındı. Markanın kadına atfettiği o şık duruşun büyüsü asla bozulmadı. Bunu tasarım harikası saat modellerinden anlamak mümkündür.

Nina Ricci ile Kadınların Zamanı

Nina Ricci ile Kadınların Zamanı

Kadınların şıklık arayışında en çok aradığı aksesuarlardan biri olan Nina Ricci saat , her modelinde düşünülmüş ince ayrıntıları ile kadın kombinlerine kattığı zarafeti anlatmak yetersizdir. Nina Ricci, eşsiz modellerine harmanladığı feminen tarz ile size bir saatten fazlasını vaat ediyor. Nedeni kuşkusuz saat görünümünden sıyrılmış bileklik stilindeki metalik klasik tasarımlardır. Nina Ricci yalnızca feminen tarzda kombinlere değil, günlük spor kombinlerinize yaraşan tasarım saatleri de bünyesinde bulundurur. İster çılgın bir yaz partisinde uçuş uçuş renkli elbisenizle isterseniz de ciddi bir iş toplantısında koyu renkli takımınızla bu tasarımları kullanabilirsiniz. Analog şeklindeki spor saatlerin yapımında kullanılan materyaller oldukça kaliteli malzemelerdir. Kaliteli materyali, üst düzey işçilikle buluşturan Nina Ricci sınırsız şıklığın yanında dayanıklılığı da huzurunuza sunmaktadır. Beklenmedik darbe ve çiziklere karşı dayanıklı modeller, aynı zamanda ISO standartlarına uygun seviyede olup su geçirmezlik özelliğini de bünyesinde barındırırlar. Markanın vizyonu kuşkusuz kalite kavramıyla beslenmektedir. Bu sebeple de Nina Ricci saat kullananlar bu kaliteyi kolunda yaşatmış olup, teyit edecek referanslardır.

Nina Ricci Parıltısı

Nina Ricci Parıltısı

Nina Ricci markasının ince eleyip sıkı dokuduğu konulardan bir tanesi de şüphesiz ürünlerinde kullandığı materyallerdir. Markanın saatlerinde kullandığı metal alaşımlar ve parıltı katan doğal taşlar kesinlikle usule uygun işlenip üretilmiştir, insan sağlına herhangi bir zararı yoktur. Nina Ricci, ürünlerinin çeşitli kalite standartlarına uygunluğunu belgelerle de kanıtlamıştır. Kadınların tarzları farklı olsa da istisnasız her kadını ağına düşüren muazzam bir tasarım vardır. O tasarım herkesi heyecanlandıran Nina Ricci pırlantalı saat olup, belki de markanın kendiyle en çok gurur duyduğu tasarımdır. Nedeni ise hem pırlanta parıltılarıyla bezenerek yaratılan doğal ışıltı hem de modelin kendine has dokusudur. Bütün duyu organlarına doyum yaşatan ürün, özel günlerde verilecek en anlamlı hediyelerden biri olabilir. Nina Ricci saatleri ile yalnızca bir günü değil her günü özel hissedeceksiniz. Kasa materyali olarak kullanılan pırlanta kırıntısı olarak bilinen markazit taşı, sağlık açısından birçok faydaya sahiptir. Bu doğal ürünlerin kullanıldığı pırlanta saatler için Nina Ricci saat yorum ve önerilerini okumanız önerilir.

Nina Ricci’ de Romantik Tasarımların Zamanı

Nina Ricci’ de Romantik Tasarımların Zamanı

Moda, her zaman değişen bir olgu olup yılları yılı, hatta ve hatta günler günü devinim halinde kalmıştır. 1930’lu yıllardan beri bu değişime anında adapte olabilmiş Nina Ricci’nin dahi tasarımcıları, değişmeyen tek şeyin kadın ruhunda yatan romantizm dalgasını olduğunu söylemektedirler. Bu dalgalanmanın asırlar geçse de sabit kalacağını düşünmektedirler. Marka, feminen tasarımlarını da bu ana fikir üzerinden yarattıklarını itiraf etmiştir. Romantizm dalgasını tasarımlarında iliklerine kadar hissettiren Nina Ricci saat renkleri ile de kadınların sevgi dolu kalbinde taht kurmayı başarmıştır. Beyazın saflığı, siyahın asilliği ve safirin verdiği güven ile siz de kullanım alanlarınızda geniş bir yelpazeye sahip olacaksınız. Nina Ricci modelleri arasında olan seçeneklerle hem gündelik hayata adapte olabilecek hem de hareketli ortamlarda rahatça kıyafet kombinasyonlarınızla uyum sağlatabileceksiniz. Nina Ricci modelleriyle sizlere saflığın dokusunu ve ruhunu taşıyor. Anahtar kelimeli bir cümle geçir. Markanın taşıdığı eşsiz ruhu siz de yakalayın. Ninna Ricci saat modelleri ve fiyatları için daha ayrıntılı bilgiler ürün sayfasında mevcuttur. Ürünleri inceleyebilir, kullanıcı yorumları doğrultusunda kendinize uygun şık bir saat edinebilirsiniz.