Filtreleri Temizle
Marka
Lorus

Kategoriler

Marka

Q&Q
GC
Add
AP
Scr
Gc
GO
Ita
Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Çap

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Takvim

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kronometre

Başka bir kelime deneyin

Alarm

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saat

için 600 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Lorus Saat

Saatler zamanı göstermeleri dışında çok sevilen aksesuarlar da olmuşlardır. Gün içerisinde hangi saat diliminde bulunduğumuzu öğrenmek amacı dışında kol saatleri artık vazgeçilmez takılardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Lorus Saat modelleri de tasarımlarıyla ve çeşitli renkleriyle her tarza uygun kıyafet aksesuarı olarak kullanılabilmektedir. Klasik, spor ve günlük gibi farklı model çeşitleri bulunan bu saatler günün her anına uygun olarak tasarlanmaktadır. Şık gold, gümüş ve rose renge sahip olan modeller şık kombinleriniz ile oldukça uyumlu bir görünüm sağlamaktadır. Daha spor ve dijital ekrana sahip olan Lorus saat modelleri ise günlük ve spor kıyafetleriniz ile rahatlıkla kullanılabilmektedir. Marka kadın, erkek, çocuk, şık, tasarım, dijital gibi farklı seçenekleriyle her kitleye ve zevke uygun saat üretimini gerçekleştirmektedir. Kol saatleri farklı alanlarda kullanılmak üzere değişik renk ve biçimlere sahip olabilen ürünlerdir. Lorus kol saatleri kordon, ekran, kasa, kadran gibi farklı bölümlerden oluşmaktadır. Her modelde saatin bölümlerinde kullanılan materyaller, renkler ve biçimler değişmektedir. Markanın saatlerinin kadran şekil seçenekleri şöyledir; yuvarlak, kare, oval, tasarım ve dikdörtgen. Kadran biçimleri farklı olduğu gibi kadranın renkleri de modellere göre değişiklik gösterebilmektedir. Bazı kol saati modelleri metal, rose, sedef, bakır, bronz, siyah, beyaz, lacivert, çok renkli, sarı, kahverengi, yeşil, turuncu, pembe ve beyaz gibi birçok kadran renk seçeneğine sahip olan modellerdir. Bazı Lorus Saat Modelleri sahip oldukları hem dış görünüş ve renk olarak hem de iç işleyişi ve fonksiyonlarıyla oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan modellerdir. Markanın bazı modellerinin mekanizmaları pilli, quartz ve otomatik çeşitliliğe sahip ürünlerdir. Tasarımlarına göre farklı mekanizma tiplerine sahip olan kol saatlerinin suya dayanıklılık özellikleri de bulunmaktadır. Lorus kol saatlerinin 5 ATM, 10 ATM, 3 ATM, 50 ATM, 100 ATM ve 30 ATM gibi çeşitli suya dayanıklılık dereceleri bulunmaktadır. Modellerin sahip oldukları özellikler dâhilinde suya dayanma birimleri de değişiklik gösterebilmektedir. Markanın bazı saatleri günlük yapılan el yıkama, yüz yıkama ve yağmur suyu gibi su sıçramaları için oldukça rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Bazı modellerinin ise suya dayanıklılık oranı daha yüksektir ve saat ile duşa bile girilebilmektedir.

 Lorus Kadın Saat Tasarımları

Lorus Kadın Saat Tasarımları

Marka kadın, erkek ve çocuk gibi farklı yaş gruplarına ve farklı kitlelere uygun kol saatleri üretimini gerçekleştirmektedir. Lorus bayan saat kategorisi de diğer kol saati kategorilerinden birisi olarak bilinmektedir. Kadın kol saati kategorisi çok farklı ürün çeşitliliği olan bu gruptur ve her tarz ve kullanım alanı için uygun modellere sahiptir. Klasik, günlük ve spor tarzlara uygun tasarımları bulunan markanın kadın kol saatlerinin aynı zamanda çeşitli renk seçenekleri de mevcuttur. Pembe altın, rose, metal, rose gold, bakır, bronz, siyah, pembe, beyaz, lacivert, mor, mavi, bordo, kırmızı, gri, yeşil, bakır, bronz ve çok renkli gibi çeşitli renk skalası ile her zevke hitap etmektedir. Markanın kadın kol saatlerinin ekran tipi analog, dijital veya analog/dijital şeklinde olmaktadır. Dijital ekrana sahip olan kadın saat modellerinde içerisinde bulunan saat dilimi dijital olarak ekrana yansımaktadır. Analog ekrana sahip olan kadın kol saatleri ise daha alışık olunan içerisinde akrep, yelkovan gibi saat parçalarının bulunduğu saat tipidir. Farklı ekran çeşitliliğine sahip olan kadın kol saatlerinin kadran şekilleri de sahip oldukları tasarımlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Lorus kadın saat modelleri oval, kare, yuvarlak, tasarım ve dikdörtgen gibi çeşitli kadran biçimlerine sahip olabilen ürünlerdir. Kadran biçimlerinde farklılık olabildiği gibi renklerinde de olabilmektedir. Kol saatlerinin kadran renk seçenekleri ise şöyledir; pembe altın, rose, metal, rose gold, bakır, bronz, siyah, pembe, beyaz, lacivert, mor, mavi, bordo, kırmızı, gri, yeşil, bakır, bronz. Ürünler sahip oldukları tasarımlarıyla beraber renkleri, biçimleri ve kullanılan materyalleri ile farklı olabilmektedirler. Kadın kol saatlerinin üretiminde çelik, plastik-silikon, metal, altın, plastik ve silikon gibi materyaller kullanılmaktadır. Kullanım materyal ve malzemeler ürünün sahip olduğu tasarıma ve modele göre değişkenlik gösterebilmektedir. Günlük hayatın her saati için uygun modelleri bulunan markanın bazı modellerinde çap ölçüleri ise şöyledir; 36, 38, 32, 35, 30, 34, 28, 25, 15, 41, 29, 27, 50, 22, 16 ve 19 gibi birçok ölçüye sahiptir. Saat alırken dikkat edilmesi gereken konulardan biri olan çap ölçüleri saatin bölümlerinden biri olan kasa bölgesi baz alınarak ölçüm gerçekleşmektedir. Yani alacağınız saatinizin çap ölçüsü ile bileğinize uyması arasında bir bağlantı bulunmaktadır. Bu nedenle kadın kol saati seçimlerinizi gerçekleştirirken markanın modellerini dikkatli bir şekilde inceleyip size uygun olan modeli ve saat tasarımını bulabilirsiniz.

Lorus Dijital Saat Modelleri

Lorus Dijital Saat Modelleri

Geçmişten günümüze kadar çeşitli değişimlere uğrayan kol saatleri, gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçlar doğrultusunda yeni özellikler ve modellerle de bolca tercih edilmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle saatlere farklı özellikler eklenmektedir. Artık kol saatleri zaman gösterme görevi dışında farklı işlevsel özelliklere sahip olan bir aksesuar çeşididir. Lorus Marka Saat modelleri de kendi içerisinde farklı tip özellikleri ile kategorize edilebilmektedir. Markanın bir kol saati kategorisi ise dijital kol saati modelleri denilebilir. Dijital kol saati tasarımları kadın, erkek ve çocuk gibi farklı yaş gruplarına ve farklı kitlelere özel modellenmiş, tasarlanmış olan ürünlerdir. Dijital saat denilince akla gelen ilk şey saatinin dijital olarak ekrana yansımış halidir. Markanın birçok dijital saat modeli böyle olsa da bazı modelleri klasik yelkovan, akrep gibi saat detaylarına sahip olup ve dijital olarak adlandırılan ürünlerdir. Dijital saat modelleri farklı renk ve biçim özelliklerine sahiptir. Ekran yani kadran biçimleri oval, kare, dikdörtgen, yuvarlak ve tasarım gibi birçok geometrik şekli ve diğer tasarım şekillerine sahiptir. Markanın sahip olduğu dijital saat modelleri kategorisinde çok farklı renk seçeneği de bulunmaktadır. Bu renk seçenekleri saatin sahip olduğu tasarıma ve modele göre değişkenlik gösterebilmektedir. Dijital kol saatleri genellikle kordon, kasa, kadran ve ekran gibi bölümlerden oluşmaktadır. Bu bölümlerin farklı renk ve materyal seçenekleri de mevcuttur. Lorus kol saatlerinin yapımında çelik, deri, plastik, silikon, metal, hasır, kumaş, titanyum, alüminyum gibi çeşitli malzemeler kullanılmıştır. Kullanılan malzeme çeşitleri kol saatinin modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Biçim ve renk özellikleri dışında markanın dijital kol saatlerinde farklı işlevsel özelliklerde bulunmaktadır. Bazı dijital kol saatlerinde takvim özelliği de mevcuttur. Takvim özelliği kol saatlerinin saat göstergesi dışında ay, yıl ve gün gibi zaman kavramlarının da gösterilmesidir. Lorus dijital saat modellerinin bazılarında ise süreölçer gibi özelliklerde bulunmaktadır. Teknolojinin de gelişimi ile kol saatlerine yüklenen önemli bir diğer özellik ise su dayanıklılık özelliğidir. Markanın dijital kol saatlerinin bazı modelleri de farklı ölçülerde su dayanıklılığı özelliği mevcuttur. Lorus dijital saat tasarımlarının su dayanıklılık kabiliyetleri ise 5 ATM, 30 ATM, 3 ATM, 100 ATM, 50 ATM gibi çeşitli birimlere sahiptir. Saat satın alma noktasında su dayanıklılık özelliğinin bilinmesi oldukça önemli bir konudur. ATM kavramı suya dayanma kabiliyeti olarak bilinmektedir ve genellikle 10 ATM ve üzeri özelliğe sahip olan ürünler el yıkama, yüz yıkama gibi rutinler için oldukça uygundur.

Lorus Erkek Saat Çeşitleri

Lorus Erkek Saat Çeşitleri

Markanın sahip olduğu kol saatleri çocuk, erkek ve kadın olarak kategorilere ayrılmaktadır. Her kategorinin içerisinde ise çeşitli özelliklere ve tasarımlara sahip ürünler bulunmaktadır. Lorus erkek saat modelleri de farklı çeşitlilikte ve tasarımda olan özelliklerdir. Günlük kullanım, klasik ve spor tarzlara sahip olan kol saatlerinin ayrıca erkeklere özel renk seçenekleri de mevcuttur. Çok çeşitli renk seçenekleri sayesinde her zevke ve tarza uyum sağlayan erkek kol saati modelleri farklı boyutlara da sahiptir. Kol saatleri genellikle kasa çapı baz alınarak ölçülmektedir. Saatin bileğin üstüne gelen kısmının yani kadranın ve ekranın ölçüleri oldukça önemlidir. Lorus erkek kol saati modelleri 45, 42, 43, 44, 40, 41, 47, 50, 39, 35, 48, 15 ve 36 gibi daha birçok çap ölçüsü seçeneğine sahiptir. Markanın erkek kol saati modellerinin bir diğer özelli ise bazı modellerinde su dayanıklılık özelliklerinin bulunmasıdır. Her tarz tasarımı bulunan erkek kol saatleri 10 ATM, 3 ATM, 50 ATM, 5 ATM gibi su dayanıklılık birimlerine sahiptir. Her bir oran farklı ölçülerde saatin suya dayanıklılık kabiliyetini göstermektedir. Su dayanıklılık kabiliyeti birimleri her saat modellerine göre farklı oranlar da görülmektedir. Erkek kol saati modelleri su dayanıklılığı gibi gibi başka teknolojik özelleri de sahiptir bazı modelleri dijital olarak tasarlanmaktadır ve bazıları ise takvimli şekilde. Markanın takvimli erkek kol saatleri saati göstermenin dışında gün, ay, yıl gibi başka zaman kavramlarını da göstermektedir. Takvim haricinde bazı modellerde ise alarm ve kronometre gibi fonksiyonlarda bulunmaktadır. Kol saatiniz sadece bir saat göstergesi dışında farklı alanlar içinde kullanılabilmektedir. Lorus saat hakkında bilinmesi gereken bir diğer özellik ise cam tipleridir. Kadran üzerine monteli bir şekilde bulunan koruyucu camlar farklı malzemelerden üretilmektedir. Lorus kol saatlerinin modeline ve tasarımına göre mineral, kristal, hardlex, mika, plastik, safir ve organik gibi materyaller kullanılmaktadır. Mineral camlar genellikle çizilmeye ve kırılmaya karşı maksimum koruma sağlayan camlar olarak bilinmektedir. Kristal camlar ise parlak ve canlı görünümü ile tanınmaktadır. Kristal ve mineral camlar gibi diğer cam malzemeleri de çeşitli özelliklere sahiptir. Erkek kol saatlerinin çeşitli modellerini ve özelliklerini sayfamızdan inceleyebilir ve sizin için en uygun olan modeli seçebilirsiniz.

 Her Tarza Uygun Su Geçirmeyen Lorus Kol Saatleri

Her Tarza Uygun Su Geçirmeyen Lorus Kol Saatleri

Farklı fonksiyonlara ve tasarımlara sahip olan Lorus marka kol saatleri kadın, erkek ve çocuk kategorisinde satılmaktadır. Her modelde değişik özellikler, renkler ve tasarımlar barındıran bu markanın bir özelliği de su geçirmeyen saatleridir. Saatlerin su geçirmeme özelliği genellikle ATM üzerinden belirtilmektedir. Gelişen teknoloji ile saatlere konumlandırılan farklı özelliklerde ortaya çıkmıştır. Markanın değişik alanlarda da kullanılabilen ve değişik tasarımlara sahip olan saat modelleri neredeyse günün her anı kullanılıyor. Lorus saat markası su geçirmeme özelliğine sahip kol saati modelleri ile dikkat çekiyor. Markanın bu saat tasarımları sayesinde günlük rutin olarak bilinen ve sıklıkla yapılan el yıkama, yüz yıkama, duş alma gibi aktiviteleri kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. El yıkama, yüz yıkama ve duş alma gibi durumların dışında yağmurlu ve karlı havalarda da su geçirmeme özelliğine sahip olan kol saatleri hayat kurtarıcı ürünler olarak bilinmektedir. Markanın kol saatlerinin suya dayanıklılık kabiliyetleri ATM olarak belirlenmektedir. ATM ise genel anlamıyla suyun altındaki basınca dayanma gücü olarak bilinir. Markanın kadın erkek ve çocuk kategorilerinde çeşitli su dayanıklılığına sahip olan kol saatleri mevcuttur. Saatler 30 ATM, 5 ATM, 10 ATM, 3 ATM, 50 ATM, 100 ATM özelliklerine sahiptir. Lorus saat özellikleri içerisinde bulunan su geçirmeme özelliği günlük hayatta kişilere oldukça konfor sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde her an sizinle olan modeller aynı zamanda tarzınızla da oldukça uyum sağlamaktadır markanın saatleri farklı modellere ve tasarımlara sahiptir. Renk skalası sayesinde her tarza ve her zevke uyum sağlayabilmektedir. Metal, rose gold, pembe altın, rose, siyah, sarı, lacivert, turuncu, kahverengi gibi renk seçenekleri mevcuttur. Renk seçeneklerinin yanı sıra markanın tasarımlarında farklı dokular ve materyallerden kullanılmıştır. Kullanılan bazı materyal çeşitleri de şöyledir; çelik, deri, plastik, hasır, kumaş, titanyum ve alüminyum gibi malzemelerdir. Lorus titanyum saat modelleri de bu malzemeler tasarlanan saatlere örnek verilebilmektedir. Hayatları kolaylaştıran ve uzun ömürlü kullanım sağlayan su geçirmeyen Lorus saat modellerini sayfamızı ziyaret ederek inceleyebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

 Lorus Saatleri Kullanıcı Yorumları Ve Fiyatları

Lorus Saatleri Kullanıcı Yorumları Ve Fiyatları

Lorus markası kol saatlerinin kullanım amacına farklı özellikler ve şıklık ekleyen bir markadır. Kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde kol saati tasarımları bulunan bu markanın çeşitli alanlarda kullanılması için farklı özelliklere sahip olan saat ürünleri de mevcuttur. Lorus saat özellikleri içerisinde bulunan özelliklerden birkaçı da takvim, alarm, kronometre gibi özelliklerdir. Markanın saatleri bir saat dilimi göstergesi dışında farklı alanlar için ve ihtiyaçlar içinde kullanılabilmektedir. Bu nedenle günün her saatinde ve her alanında rahatlıkla kullanılmaktadır. Çok işlevsel yönlerinin yanı sıra saatlerin dış tasarımları da oldukça çeşitlilik göstermektedir. Kordon, kadran, kasa, ekran gibi bölümlerden oluşan kol saatlerinin üretiminde farklı renkler ve materyaller kullanılmıştır. Kullanılan bu renk ve malzeme çeşitleri saatin sahip olduğu tasarıma ve modele göre değişiklik gösterebilmektedir. Klasik, spor, günlük gibi her tarza uygun modeli bulunan markanın farklı renk kombinasyonları da mevcuttur. Bazı modellerin ekran tipi analog veya dijital olarak tasarlanmaktadır. Ekran tipi gibi ekranların kadranların biçimleri de değişik tasarımlara sahip bölümlerdir. Lorus markasının kol saatlerinin kadran biçimleri genellikle kare, oval, dikdörtgen, yuvarlak veya değişik tasarımlara sahip modellerdir. Kadran şeklinde görülen değişik biçimler gibi değişik renk seçenekleri de mevcuttur. Lorus saat modellerinin kadran renkleri ise şöyledir; metal, rose, sedef, bakır, bronz, siyah, beyaz, lacivert, çok renkli, sarı, kahverengi, yeşil, turuncu pembe, kırmızı gibi birçok renge sahiptir. Renklerin yanı sıra markanın kol saatlerinde bulunan kasa materyalleri de değişik yapılara ve dokulara sahiptir. Çelik, plastik, silikon, titanyum, altın, polikarbon, alüminyum malzemelerden tasarlanmış olan kasalara sahiptir. Değişik renk kombinasyonları ve değişik materyal kombinasyonlarına sahip saat modelleri de bulunmaktadır. Bazı modellerin kordon malzemesi silikon-plastik karışımı şeklindedir. Bazı modelleri ise hasır-çelik karışımı şeklindedir. Markanın kol saatleri kadınlara, erkeklere ve çocuklara göre değişkenlik gösterebilen değişik çap ölçülerine sahiptir. 45, 42, 36, 38, 43, 44, 32, 30, 35, 41, 15, 50 gibi çap ölçüleri mevcuttur. Bir ürünü alırken kullanıcı yorumlarını öğrenmekte oldukça önemli olan konulardan birisidir. Lorus saat yorum ve görüş önerilerini incelemek için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Markanın çeşitli renklere, tasarımlara, özelliklere ve materyallere sahip olan kol saati çeşitlerinin fiyatları modellere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Lorus saat fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için saatlerin modellerini ve özelliklerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.