TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Raymond, Saat

için 298 sonuç bulundu.
Kordon Materyali seçiniz

Öne Çıkanlar

Raymond Saat

Zaman ve zamanın ölçülmesi yıllar önce bir düzene girmiş ve bu durum saat kavramını hayata kazandırmıştır. Bundan yıllar önce zamanın ölçülmesi bir konu bile değilken, yıllar içinde günün belirli saatlere bölünmesi ve bu sayede bir düzene giren hayat şekline sahip olmak; günü takip edebilmek açısından saatlerin öneminin de anlaşılmasını sağlamıştır. Her ne kadar teknolojik aletlerin yaygınlaşmasıyla saatler, telefon ve bilgisayarlardan çok daha kolay bir şekilde ulaşılabilir hale gelmiş olsa da, teknolojik aletlerden çok zaman önce kazanılan saat takma alışkanlığı önemini yitirmemiştir. Bu alışkanlığın en büyük göstergesi de yıllardır sağladığı güvenle kullanılan Raymond saat ve bu geleneğin sağladığı özelliklerdir.

Raymond Saat Tarza Uygun Kullanım

Raymond Saat Tarza Uygun Kullanım

Şık tasarımı sayesinde hem erkek hem de kadın kullanıcılara aynı oranda hitap eden ve bu sayede gören herkesin beğenisini kazanan Raymond; performans kalitesi gereğince de oldukça güvenilir olduğunu ortaya koymaktadır. Saat kullanımı insana birçok özelliği kazandırmaktadır. Belki de öncesinde sahip olmadığınız nitelikler bile düzenli saat kullanmaya başlamanız ile birer alışkanlık haline gelir. Örneğin saat kullanan insanlar oldukça dakiktir. Öncesinde günlük hayatın koşturmacasından veya dikkatsizlikten gözünüzden kaçan ve bir anda geçen saatler, kullanmaya başlamanız ile bir düzene girer ve farkındalığınız artar. Her zaman kendi özelliklerini bir adım öteye taşımaya çalışan ve bu sayede sizlere kazandırdığı alışkanlıkların devamlılığını sağlamayı amaçlayan Raymond saat, zamanı ve dolayısıyla hayatı gerçekten yaşamayı unutmamanız için sizlere katkı sağlar. Saat alışkanlığı bir kere kazanıldıktan sonra kolay kolay terk edilmemektedir. Nasıl ki giydiğiniz her kıyafet, ayakkabı ve kullandığınız her takı ve çantayla kişiliğinizi yansıtıyorsanız; saat kullanımı bu durumu çok daha öteye taşıyarak bir bakışta nasıl bir stile sahip olduğunuzu ortaya koyar. Örneğin kıyafetlerin modası geçebilir, çantalar artık eski kullanışlı özelliklerine sahip olmayabilirken; saatler bu mantığın çok daha dışında tamamen farklı bir şekilde kullanılır. Çünkü saatlerin zamanı geçmez ve modası eskimez. Saatlerin birden çok karakteristik özelliği vardır. Bunları ele almak gerekirse akla ilk olarak Raymond saat kordonu özellikleri gelir. Farklı renklere sahip kordonlar, en çok saatlerin renkleri ile uyumu yakalamaya çalışırlar. Aynı zamanda kadranların da kordonlarla bir uyumu vardır. Kordonların renkleri, malzemeleri ve tasarımları farklılık göstermektedir. Bu farklılığın temellerinde kadın ve erkek saatlerinin birbirinden ayrı tasarımları yatabilirken; tarzların birbirinden farklı özellikleri de etkili olmaktadır. Örneğin her zaman spor giyinen bir kişinin süslü, taşlı ve gösterişli bir saat kullanması beklenemez; çünkü bu hem gardırobundaki kıyafetlerle uyum sağlamaz hem de sürekli kullanım yapamayacağı için saat alışkanlığı edinemez. Aynı şekilde sürekli şık giyimi tercih edenlerin de, spor kordonlu ve tasarımlı bir saat kullanmaları anlamsız olacaktır.

Raymond Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Raymond Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Farklı tasarım ve özelliklere sahip Raymond saat modelleri bu tasarımların kişilere ve kullanım alanlarına uygunluğunu göz önünde bulundurarak belirlenmektedir. Saat tasarımının da tarzınıza uygun olması oldukça zarif bir görüntü yakalamanız konusunda önemlidir. Örneğin bazı modeller yuvarlak özellikler gösterirken, bazı modeller kare bir tasarıma sahiptir. Bu da günlük giyiminizde daha sert ve keskin noktalar ya da daha yumuşak ve ince geçişler sağlayıp sağlamadığınıza göre tercih edebileceğiniz bir noktadır. Raymond’un sunduğu bir diğer yetkinlik ise; çoğu modelinde bulunan tarih gösterme özelliğidir. Saat kadar günlerin de çabuk geçmesinden ötürü, zamanın şaşırıp unutulabileceği bu günlerde aktif fonksiyonlara ve kullanım özelliklere sahip modeller her anlamda işinize yaramaktadır. Kimi modelleri pilli ve su geçirmez özelliktedir. Her ne kadar saat kullanımı insanlara sorumluluk duygusu kazandırsa da, kimi zaman saati çıkartmayı unutabilirsiniz. Su geçirmez özelliğe sahip olması bu gibi durumlarda saati çıkartmayı unuttuğunuzu fark edene kadar koruma sağla ve iç mekanizmasının sudan etkilenmesini engeller. Saatlerin bir diğer özelliği de iç tasarımlarında bulunan sayıların yazılma şeklidir. Normal rakamlarla yazılabileceği gibi Romen rakamlarının da kullanılması, saatlere farklı bir özellik kazandırmaktadır. Bu özellikler değişik modellere sahip olmak isteyen kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Kordon ve kadran özelliklerine değindikten önemli olan bir diğer nokta da Raymond saat modelleri ve fiyatları arasındaki değişkenliktir. Örneğin kadın ve erkek modelleri kadar, bahsedilen kordon özellikleri gibi detaylar da bu farklılıkların temelini oluşturmaktadır. Kordonların çelik, deri ve silikon gibi farklı yapılarda olması bunu etkileyen faktörler arasındadır. Bu noktadan bakıldığında Raymond saat fiyatları bayan modelleri ve erkek modellerinin sahip oldukları fiyat değişiklikleri, saatlerin sağladığı özelliklerle orantılı bir şekildedir. Sizler de Raymond saat fiyatları hakkında bilgi almak için sayfamıza göz atabilir ve bu şekilde kendinize ve sevdiklerinize uygun modellerle de tanışabilirsiniz.

Raymond Saat ile Gelecek Nesillere Anılar

Raymond Saat ile Gelecek Nesillere Anılar

Yenilikçi yapısıyla tarzınıza uygun ve farkını ortaya koyan tasarımları geliştirerek beğeninize sunan Raymond, zamana ayak uyduran ve gününü doğru şekillerde ayarlamayı bilen bireyler olmanızı sağlar. Bu sayede yaşadığınız her anın önemi artacak ve yarattığınız anılar daha da anlamlı bir hal alacaktır. Aynı zamanda şık ve tamamlayıcı bir aksesuar olması sebebiyle Raymond saat bayan kullanıcılar kadar erkek kullanıcıların da gözdesi halindedir. Belirtildiği üzere, özellikle modası geçmeyen bir aksesuar olması ile de kullanıcıların sonraki yıllara, çocuklarına ve hatta onların çocuklarına kadar saklayabilecekleri bir anı niteliğindedir. Hem anı yaşamayı öğretmesi hem de anı biriktirmeyi kolaylaştırması sebebiyle herkesin kullanımı için uygundur. Saatlerin bir diğer özelliği ise oldukça güzel bir hediye olmalarıdır. Karşınızdaki insanın tarzına uygun olarak seçeceğiniz bir saat, karşı tarafa hem onun stiline saygı gösterdiğiniz ve beğendiğiniz izlenimini vermektedir. Aynı zamanda üzerine zaman harcanmış bir hediye olması sebebiyle de sevdiklerinizi mutlu eder. Bu anlamda bakıldığında saatler birçok niteliği aynı anda taşımaktadır. Saatlerinizin iç özelliklerinin de kaliteli bir yapıya sahip olması, yani kasa özellikleri de uzun süreli saat kullanımı için önemlidir. Sağlam mekanizmaları içinde barındıran bir kasa, cam yapısı ve özellikleri yıllar süren kullanımınızı garanti altına almak için kaliteli nitelikte olması gereken kısımlardır. Raymond saat erkek ve kadın modelleri, kullanım açısından da sahip olan herkesin beğenisini kazanmaktadır. Bu modelleri tercih etmeniz bir hayli kazançlı durumda olmanızı sağlayacaktır. Farklı stillere uygun modelleri sayesinde de kararsızlığa düşmeden karşınızdaki insana veya kendinize uygun modeli bulmanız kolaylaşacak ve seçiminiz sizden de bir iz taşıyacaktır. İyi bir hediye olması sebebiyle sahip olduğunuz anda kendinize de uygun bir hediye tercih etmiş ve uygun modellerle görünümünüzü tamamlar niteliklere erişmiş olacaksınız. Kullanıcılarının beğenisini kazanan modeller farklı yapıları olan modern tasarımlar kadar, klasik tarzdaki ve şık yapıdaki seçeneklerden de oluşmaktadır. Saat kategorimizi ziyaret ederek geniş ürün yelpazemize ulaşabilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Raymond
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abundia (1082)
Active (7)
Adexe (3)
Adidas (268)
Adriatica (242)
Aerowatch (68)
Al Fajr (14)
Alessi (13)
Allegro (77)
Ann Taylor (43)
Anne Klein (320)
AP (250)
Apache (327)
Appscomm (3)
Aquarmy (10)
Arden (28)
Armiforce (9)
Armio (22)
Armitron (15)
Aston Martin (369)
Atop (17)
Aviator (242)
Avon (72)
Bagari (13)
Bakugan (15)
Balezza (16)
Balmain (155)
Barbie (3)
Belbi (3)
Bell&Ross (29)
Belmond (2413)
Belonni (104)
Bentini (95)
Benyar (6)
Bewell (32)
Biden (130)
Bigotti (1806)
Bilicra (6)
Bimessi (302)
BISTEC (10)
Blueberry (20)
Boccıa (70)
Bomberg (16)
Breil (8)
Breitling (46)
Briston (56)
Bulova (423)
Burberry (58)
Cacharel (31)
Calven (12)
Calvin Klein (2362)
Camino (4)
Candino (5)
Carren (21)
Casio (23330)
Cerruti (69)
Cerruti 1881 (108)
Certina (20)
Cey (6)
Choppers (347)
Citiplus (4)
Citizen (629)
Clariss (1855)
Cockpit (450)
Colibri (6)
Coliseum (3715)
Commes (441)
Comwatch (444)
Cortebert (21)
Cortobert (6)
Corum (7)
Creo (123)
Crrju (45)
CSF TIME (3)
Curren (184)
D-ZINER (13)
Daks (4)
Daniel Klein (19818)
Darling (4)
Davosa (39)
Daymond Rene (256)
DB Dizayn (6)
Denacci (58)
Deni Gabi (17)
Denicotea (3)
Dexter (685)
DiaL'x (122)
Diamond (11)
Dice Kayek (2901)
Diesel (1189)
Diray (43)
Disney (5)
(15111)
(20)
DKNY (139)
Doliche (33)
Dujour (169)
Dunlop (251)
Eagle Eyes (10)
Earnshaw (36)
Ebel (29)
Ecco (42)
Edox (103)
Edwin (8)
Elegangs (155)
Elite (16)
Elixa (132)
Elizabeth (24)
Ellesse (24)
Emperor (349)
Enox (142)
Escape (985)
ESPACE (53)
Esprit (376)
Essence (6942)
Eterna (49)
Everest (6)
Exception (148)
FALMER (7)
Favori (187)
FBI (6)
FENERIUM (12)
Ferrari (33)
Ferre Milano (497)
Ferro (1308)
Ferrucci (8305)
Festina (28)
Fiesta (8)
Fila (146)
Flik Flak (134)
Fonderia (77)
Fontenay (230)
Formotion (1422)
Forsining (43)
Fossil (2359)
Frank Alex (635)
Freelook (5028)
G-Sport Polo (334)
Gant (1744)
Garde (42)
Geneva (231)
Gf Ferre (172)
Gnova (5)
GO (47)
Gold Power (19)
Goldpower (318)
Graneche (53)
GREENWICH (29)
Grovana (23)
Gucci (294)
Guess (1964)
Haemmer (37)
Hamilton (19)
Haurex (11)
Henry London (104)
Hermes (3)
Hip Hop (9)
Hislon (2394)
Homies (582)
Hugo Boss (5)
I-Watch (525)
IBSO (241)
Ice Watch (34)
Ingersoll (25)
Invicta (1420)
ITA (8)
Jaga (1680)
Jaragar (3)
Jean Perret (137)
JG.POLO CLUB (1749)
JOEFOX (279)
Jupwatch (32)
Just Cavalli (204)
Kademan (16)
Kankakids (18)
Kappa (191)
Karen Millen (128)
Kenneth Cole (1523)
King Watch (17)
Kookai (6)
Köstebek (75)
L.E.D (4)
Lacoste (3283)
Lafuma (323)
Lc (152)
LED (7)
Lee Cooper (6476)
Levi's (6)
Liu Jo (41)
Longines (136)
Lorus (1744)
Lotto (4)
Love Watch (1141)
LTD (3)
Lucifer (9)
Lufian (38)
Lupai (14)
Mark Jakko (26)
Marka7 (358)
Maserati (3)
Max (81)
Megir (19)
Menessa (6)
Metal.CH (60)
Michael Kors (1580)
MIKE (23)
Mini Focus (16)
Mizums (13)
Moana (4)
Momentus (8154)
Mondaine (39)
Mont Blanc (18)
Motivo (16)
Mulco (11)
Nacar (2419)
Nafisa (101)
Nautica (221)
NaviForce (447)
Navigare (55)
NAVİGLİ (7)
NIBOSI (21)
Nina Ricci (43)
Nine West (172)
Nixon (205)
No Name (36)
nobbanolla (109)
Novel (64)
O.D.M. (17)
Off Shore (47)
Omax (8)
Omega (12)
OQQO (232)
Orient (2710)
Oriflame (9)
ORIGINALS (11)
Oris (140)
Paco Loren (58)
Pacoloren (163)
Pacomarine (2321)
Panars (12)
PAPRCUTS (23)
Parigi (105)
Pasnew (9)
Pierre Cardin (1242)
Police (1138)
Polo Country (404)
Polo Exchange (1910)
Polo Rucci (259)
POLO TIME (46)
POLO55 (120)
PoloUK (151)
Pomander (40)
PROKING (7)
Pulsar (167)
Puma (234)
Q&Q (5114)
Q-era (47)
QpOne (31)
QUAMER (618)
Quantum (8030)
Quark (711)
Quartz (7)
Rado (66)
Rapid (5)
Raymond (298)
Raymond Weil (408)
Reebok (117)
Retro (281)
Revello (8)
Reward (2483)
Roamer (35)
Rodania (45)
RODER (66)
Romanson (1512)
Ronson (6)
Rose Mont (55)
Rosefield (162)
Rossini (59)
Rower (66)
RSW (5)
Rubenis (7)
SAMSTAR (30)
Sanda (25)
Santai (5)
SCR (4)
Sebago (674)
Sector (11)
Seiko (6379)
Seiko 5 (120)
Sette (12)
Shark (21)
Sinobi (119)
Skagen (635)
Skechers (36)
Skmei (809)
Slazenger (9403)
Smael (77)
Soki (4)
Spectrium (264)
Spectrum (4902)
Spiderman (9)
Sportive (33)
StarTime (529)
Strand (8)
Stührling (859)
Sunex (7)
Superdry (67)
Suunto (24)
Swarovski (156)
Swatch (4422)
SWIZA (4)
Sword (19)
Tafwatch (7)
Tag Heuer (219)
Taraftar (83)
Tendence (6)
Tevise (19)
The End (103)
Ticarto (9)
Tiger (572)
Timberland (296)
Time Force (11)
Time Watch (370)
Timex (181)
Tissot (434)
Tom Hands (37)
Tom Jones (352)
Toms (528)
Touche Watch (119)
Toywatch (11)
Tw Steel (20)
TWC (11)
Uni (49)
UpWatch (81)
Vegans (317)
Versace (202)
Vialux (2432)
Victorinox (68)
Visetti (84)
Visin (6)
Vivaldi (44)
Vomeno (129)
WAINER (2307)
Watchme (14)
Weide (19)
welch (62)
Welder (68)
Welder Moody (215)
Wendel (30)
Wenger (47)
Wesse (3686)
Westar (61)
Wickers (170)
Winner (13)
Winx (25)
Xonix (302)
Y-London (38)
Yazole (42)
You Watch (285)
You! Watch (111)
Zeppelin (11)
Zero RH+ (4)
Ziiiro (9)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Materyali

Çelik (133)
Deri (102)
Hasır (16)
Seramik (6)
(4)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Tipi

(148)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

(68)
(67)
(15)
Başka bir kelime deneyin

Çap

(23)
(19)
(18)
(16)
(13)
(12)
(11)
(8)
(7)
(6)
(6)
(5)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kasa Materyali

Çelik (291)
(4)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Takvim

(133)
(39)
Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

(57)
(47)
(47)
(42)
(28)
(26)
(17)
(9)
(9)
(6)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Suya Dayanıklılığı

(137)
(16)
(11)
(10)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kadran Şekli

(213)
(46)
(20)
(15)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Alarm

(164)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Kronometre

(129)
(36)
Başka bir kelime deneyin

Cam

(147)
(16)
(16)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(45)
ve üzeri (57)
ve üzeri (58)
ve üzeri (58)
ve üzeri (58)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL