Filtreleri Temizle
Marka
Raymond

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Q&Q
GC
Add
AP
Scr
Gc
GO
Ita
Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Çap

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Takvim

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kronometre

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saat

için 105 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • REKLAM
  ÜCRETSİZ KARGO

  Raymond 8309 Erkek Kol Saati

  (29)
  3.200,00 TL SEPETTE 2.480,00 TL
  +
 • REKLAM
  ÜCRETSİZ KARGO

  Raymond 83011-5 Erkek Kol Saati

  (0)
  2.500,00 TL SEPETTE 1.920,00 TL
  +
 • REKLAM
  ÜCRETSİZ KARGO

  Raymond 83011-1 Erkek Kol Saati

  (0)
  2.500,00 TL SEPETTE 1.920,00 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • REKLAM
  ÜCRETSİZ KARGO

  Raymond 33002 Erkek Kol Saati

  (0)
  4.600,00 TL SEPETTE 3.600,00 TL
  +
 • REKLAM
  ÜCRETSİZ KARGO

  Raymond A5210M Erkek Kol Saati

  (2)
  2.900,00 TL SEPETTE 2.240,00 TL
  +
 • REKLAM
  ÜCRETSİZ KARGO

  Raymond 83011-2 Erkek Kol Saati

  (0)
  2.500,00 TL SEPETTE 1.920,00 TL
  +
 • REKLAM
  ÜCRETSİZ KARGO

  Raymond 4591-02 Erkek Kol Saati

  (0)
  2.600,00 TL SEPETTE 2.080,00 TL
  +
 • REKLAM
  ÜCRETSİZ KARGO

  Raymond 82001 Erkek Kol Saati

  (1)
  2.400,00 TL SEPETTE 1.840,00 TL
  +
 • REKLAM
  ÜCRETSİZ KARGO

  Raymond 83011-3 Erkek Kol Saati

  (0)
  2.500,00 TL SEPETTE 1.920,00 TL
  +
 • REKLAM
  ÜCRETSİZ KARGO

  Raymond 63001 Erkek Kol Saati

  (2)
  1.350,00 TL SEPETTE 1.000,00 TL
  +

Raymond Saat

Geçmişten bugüne kadar pratik işlevleri ve tamamlayıcı aksesuar görevleriyle moda dünyasında yerini koruyan saatler, zamansız eşyalar olarak da nitelendirilebiliyor. Farklı çeşit ve formlarda bulunsa da genelde kol saati olanları tercih ediliyor olması, her alanda kullanımın önünü açıyor. Her yaştan kadın ve erkeğe hitap eden aksesuarlar, kombin yaparken kıyafetleri tamamlayan bir parça olarak kullanılıyor ve ayrıca zamandan kopmadan günü geçirme fırsatı sağlıyor. İşlevselliği ile sıklıkla tercih edilen kol saatler hemen herkes tarafından beğeni ile kullanılıyor. Bu sayede sektöründe teknolojik özellikleri ve tasarım olarak ileri düzeyde olan saatler, her geçen gün modellerini artırarak, moda dünyasındaki mevcut yerini sağlamlaştırıyor. Pek çok kişinin günlük hayatında kullanılıyor ve yanında tutuyor olduğu aksesuarlar olarak yer alan saatler, tasarım ve model çeşitliliği ile geniş bir ürün yelpazesinde sergileniyorlar. Bu ürünler arasında ön plana çıkan Raymond saat, günün her saatinde kullanıcısının yanında olarak, akan zamanı anlık olarak takip etmeye yardımcı oluyor. Düzenli bir hayata adapte olabilmek ve planlı programlı hareket edebilmek açısından önemli olan saatler, teknolojik açıdan yaygınlaşan parçalar oluyorlar. Bilgisayarlardan veya telefonlardan kolay ulaşılabilir noktaya gelmiş olsa da kol saati kullanma ve takma alışkanlığı daima popülerliğini koruyor. Kol saatleri sadece kol üzerinde konumlandırılarak ve zamanı kontrol etmek açısından değil, aynı zamanda günlük veya özel davetlere katılım sağlarken giyilen kıyafetleri öne çıkaran ürün olma özelliğini de taşıyorlar.

Her Tarza Uygun Kullanılabilen Raymond Saat Modelleri

Her Tarza Uygun Kullanılabilen Raymond Saat Modelleri

Şık tasarımları sayesinde hem erkeklerin hem de kadınların ilgisini çekebilen saatler, Raymond çatısı altında performans kalitesini ve güvenilirliğini ortaya çıkarıyor. Saat kullanmak, insanlara beklenenin ötesinde, belirli özellikler de kazandırıyor. Düzenli olarak saat kullanarak yeni alışkanlar edinilebiliyor ve zaman konusunda daha hassas, dikkatli olunabiliyor. Kol saati kullanmadan önce günlük hayatın telaşı içerisinde ve dikkatsiz bir şekilde gözden kaçan birçok şey, saat kullandıktan sonra daha düzenli hale geliyor ve kişiler bu anlamda farkındalık kazanıyorlar. Daima özelliklerini güncel, bir adım ötede tutmayı ve devamlılığı sağlamayı hedefleyen saat modelleri, zamanı yakalayarak, hayatı yaşamayı her zaman hatırlama konusunda da yardımcı oluyor. Raymond erkek saat modelleri başta olmak üzere, kadınlara özel olarak üretilen modeller de saat alışkanlığı kazandıracak tasarımlara ve niteliklere sahip oluyorlar. Giyilen kıyafetler, ayakkabılar, çantalar ve kullanılan takılar kişilik ve tarzı yansıtmada etkili olduğu gibi saat kullanımı da bu durumu destekleyen ve biraz daha öne taşıyan bir etkide bulunuyor. Stili ve tarzı ortaya çıkarmak için aracı görev üstlenen saatler, kullanışlı özellikleri ile farklı amaçlarla farklı şekillerde kullanılabiliyorlar. Zamanı ve modası geçmeyen aksesuarların başında gelmelerinin yanı sıra karakteristik özelliklere de sahip oluyorlar. Raymond saat kordonu bu karakteristik özelliklerin başında geliyor. Farklı renk seçenekleri ile kullanıcı karşısına çıkan kordonlar, saatlerin renkleri ile uyum içerisinde olacak şekilde tasarlanıp üretiliyor. Ayrıca kadranlar da kordonlar ile uyumlu olacak formlarda ve renklerde üretiliyorlar. Kordon renkleri, üretiminde kullanılan malzemeleri ve tasarımları ile birbirlerinden ayrılıyorlar. Ortaya çıkan bu farklılığın özünde ise kadın ve erkek saat modellerinin birbirlerinden ayrı tasarımları yer alırken, tarz olarak da farklı özelliklere hitap ediyor olmaları etkili oluyor. Spor giyimi hayatının merkezine oturtmuş kişilerin daha sade ve sportif modellerden yana tercih yapması ile şık ve dikkat çeken kıyafetler giyenlerin ise süslü, taşlı ve parlak modellerden yana seçime gitmesi bu durumu örneklendiriyor. Giysi dolabındaki her kıyafet ile uyumlu ve sürekli olarak kullanılabilecek saatler, alışkanlık yapıyorlar. Gerek spor gerek şık tasarımlı saatler olsun, her kesime hitap eden ürünler bir arada sunuluyor.

Özellikleri ve Modelleri ile Öne Çıkan Raymond Saatler

Özellikleri ve Modelleri ile Öne Çıkan Raymond Saatler

Kişiye ve kullanım alanına uygunluğuna dikkat edilerek belirlenmiş olan Raymond saat modelleri, farklı tasarım ve özelliklere sahip olarak ürün yelpazesinde yer alıyorlar. Saatlerin tasarımlar, kullanıcıların tarzlarına uygun olması ve bu şekilde zarif ve tamamlanmış bir görüntü yakalanması açısından önemli oluyorlar. Bazı modellerin yuvarlak olarak tasarlanması ve bazı modellerin ise kare tasarım formuna sahip olması, bu duruma örnek olarak gösterilebiliyor. Bu da günlük kombin yaratımlarının keskin ve daha sert çizgilere sahip olmasını ya da daha yumuşak ve ince geçişli olmasına yardımcı oluyor. Bu doğrultuda tercih edilen aksesuarlar, Raymond markasının sunduğu yetkinlikleri taşıyorlar. Ayrıca çoğu saat modelinin tarih gösterme özelliği, saati takip etmekle beraber günleri de takip edebilmeyi sağlıyor. Böylelikle hem zamanı hem de günü anlık olarak takip etme ve hangi günde olunduğunu unutmama olanağı sunuyor. Aktif fonksiyonlar ve kullanım özellikleri ile her anlamda kullanıcılara avantaj sağlayan saatlerin bazı modelleri pilli ve su geçirmez özellikte oluyorlar. İnsanlara sorumluluk duygusunu kazandıran saatler, bazı zamanlarda çıkarılmayı unutulabiliyor. Su geçirmez özellikte saatler de bu gibi durumlar karşısında olumsuz etkilenmeyi ortadan kaldırıyor. Olası ihmal durumunda koruma sağlıyorlar ve iç mekanizma sudan etkilenmeyerek çalışmaya devam ediyor. Raymond saat özellikleri arasında yer alan bir diğer faktör de iç tasarımlarda yer alan sayıların yazılma şekli oluyor. Normal, sıradan rakamlarla tasarlanan saatler olduğu gibi Romen rakamlarının kullanıldığı saatlerin olması da farklı bir özellik olarak öne çıkıyor. Değişik ve farklı modelde bir saate sahip olmak isteyenler için ideal olan bu özellikte kol saatleri, kordon ve kadran özellikleriyle de önemli kazanıyorlar. Raymond saat fiyatları ve modelleri arasındaki değişkenlik, kadın ve erkek modelleri kadar kordon, kadran ve çeşitli özellik detayları ile de mümkün oluyor. Kordonların deri, silikon veya çelik malzemeden üretiliyor olması da bu durumu etkileyen hususlardan biri oluyor. Saatlerin sahip oldukları ve kullanıcıya sağladıkları özellikleri ile doğru orantılı bir şekilde belirlenen fiyatlar, gereksinime, zevke ve tarza uygun olarak seçilerek bütçe dostu bir duruş yakalıyor.

Raymond Saat ile Nesilden Nesile Yolculuk

Raymond Saat ile Nesilden Nesile Yolculuk

Yenilikçi tasarımları ile kullanıcıların tarzına uygun olan saatler, her geçen gün tasarım ve özelliklerini geliştirerek piyasada yer alıyorlar. Zamana ayak uyduran ve zamanı gün içerisinde doğru bir şekilde öğrenmeye yardım eden ürünler, bu sayede yaşanan her anın önemini hissettirmekle birlikte yaşanan anıları da anlamlı bir hale getiriyorlar. Ayrıca hem şık hem de tamamlayıcı bir aksesuar olmalarıyla Raymonda bayan saat modelleri, kullanıcıların sevdikleri ve her zaman kullandıkları birer parça haline geliyorlar. Bilindiği üzere modası geçmeyen aksesuarlar niteliğini taşıyan ürünler, kullanıcılar için hayatların önemli bir parçası olarak, nesilden nesil aktarma veya saklama olanağı elde ediliyor. Her anı değerli bir şekilde yaşamayı öğreten ve anı biriktirme konusunda destek olan saatler, kullanım olarak herkese uygunluk gösteriyor. Saatlerin sağladıkları bir diğer fayda ise sevilen insanlara hediye olarak verilebiliyor olması. Hediye alınacak kişinin tarzına uygun olarak seçilebilen saatler, karşı tarafın stilini yansıtacak ve beğenecekleri bir armağan olabiliyor. Ayrıca sıradan bir hediye olma özelliği olmayan ve bu şekilde üzerine düşünülmüş bir hediye olan saatler, birçok niteliği aynı anda taşıyarak kullanıcıların karşısına çıkıyorlar. Saatlerin iç özellikleri de kaliteli bir yapıya sahip oluyor ve bu kasa özellikleri ile uzun süreli kullanımların önü açılıyor. Sağlam mekanizmalara bünyesinde yer açan kasalar, cam yapıları ve özellikleri sayesinde uzun ömürlü kullanımları garantiliyor. Kaliteli niteliklere sahip olan kısımlar, erkek ve kadın kullanıcıların önem verdiği noktalar oluyorlar. Kolay kullanımları ve tasarımlarıyla dikkat çeken modeller tercih edilerek her anlamda kazanç elde etmek mümkün oluyor. Raymond kol saati farklı stillerde olmaları sayesinde kullanıcılar kararsızlık yaşamıyor ve kişisel tercihlere tamamen uygun modeller bulmak kolaylaşıyor. İdeal bir hediye olma özelliği taşımalarıyla da sıklıkla tercih edilen ürünler, sevilen insanların görüntülerini tamamlamada ve tarzlarına katkı sağlamaya yardımcı oluyor. Farklı yapıları ile modern tasarımlarda üretilen ürünler klasik tarzları ve şık yapıları da alternatif oluşturuyorlar. Geniş ürün yelpazesinde yer alan tüm modeller, güvenilir bir şekilde kullanıcılarla buluşarak, zamana değer katıyor ve her an kullanıcıların yanlarında yer alıyorlar.

Hayatın Her Alanında Kendine Yer Açan Raymond Saat Modelleri

Hayatın Her Alanında Kendine Yer Açan Raymond Saat Modelleri

Hem iş hem de özel hayatta klasik giyim tarzını seven ve sade kıyafetlere aksesuarlarla dokunuş yapmaktan hoşlanan kişiler için uygunluk gösteren Raymond saat çeşitleri kalitesi ve kullanışlı olmaları ile ön plana çıkıyorlar. Klasik ve modern çizgileri ortak noktada buluşturan marka, ürünlerinin kordonlarını da çelik ve metal yoğunluklu olarak tasarlıyor. Deri kordon seçeneklerinin de yer aldığı çeşitlilik ile kullanıcılara farklı alternatif ve seçenekler sunuluyor. Hem kadınlar hem de erkekler için ince detay özellikler ile tamamlanmış olan saatler, aynı zamanda kordon ve kasa yapılarıyla da zarifliği ve şıklığı yakalamak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi oluyorlar. Fiyat olarak da geniş bir skala sunan marka, saat modelleriyle hitap ettiği kesimi geniş tutuyor ve her tarza uyum sağlıyorlar. Raymond dijital saat modellerinin bazıları daha kalın çalışmalar ile yapılmış olsalar da kaba bir görünüm yaratmıyorlar. Teknoloji detayları ile ön plana çıkan ve günümüz standartlarına son derece uyum sağlayan ürünler, kendi alanlarında dikkat çekmeleri bir yana, kaliteleriyle de kendi kitlesini oluşturuyor ve zaman geçtikçe bu kitleyi genişletiyor. Son dönemde özellikle model tiplerine yönelik gelişmeler kaydeden ve ileri teknolojiden destek alan marka, ürün seçeneklerini çoğaltarak her tarza ve stile hitap etme niteliğini kazanıyor. Her yeni sezonda farklı detaylar kazanan aksesuarlar, altın ve krom renginin ağırlıkta olduğu tasarımlara sahip oluyorlar. Raymond saat altın modeli ve rengi ile klasik giyime vurguda bulunurken, gösterişli ve şık bir görüntü yakalama konusunda da başarılı bir duruş sergiliyor. Orijinalliği ve kalitesi ile öne çıkan modeller, isteğe bağlı olarak kadranlarının alt veya üst kısımlarına isim yazdırma veya tarih attırma gibi durumları da mümkün hale getiriyor. Çelik ve metal kordonların ağırlıklarda olduğu kreasyonlarda farklı renk geçişleri ve seçenekleri yer alıyor. Deri olan modeller ise daha çok kahverengi ve tonlarında görülüyorlar. Saatler genel olarak zarif görünümleri ile kullanıcılara sunuluyor ve bazı modeller, kadran içerisinde yuvarlak detaylara sahip oluyorlar. Bu detaylar, saatlerin dikkat çekicilik oranını artırıyor ve ayrıca daha dinamik ve hareketli bir etki yaratıyor.

Stil Oluşturmaya Yardımcı Raymond Saat Modelleri

Stil Oluşturmaya Yardımcı Raymond Saat Modelleri

Zengin seçenekli koleksiyonları ile her zaman şık olmayı amaçlayan ve tarz sahibi kullanıcıların yardımcısı oluyor. Sağlam ve dayanıklı olmalarının yanı sıra su geçirmeyen özellikleriyle de öne çıkan modeller, geçmişten günümüze kadar güncelliğini koruyor. Tasarımlarıyla her tarza ve stile uyum sağlayan saatler, kendi alanında uzman olmasıyla birlikte moda trendlerini de belirleyici etkisi bulunuyor. Kasaları çelik, titanyum ve altın olarak üretilen saatlerinde el işçiliği olması, ürünlerin daha zarif ve ince detaylara sahip olmasını güçlendiriyor. Raymond altın kaplama saat modelleri bu zarifliğin temelini oluşturan seçeneklerin başında yer alıyor. Üretiminde safir kristal cam kullanılan ürünlerin mekanizmaları da böylelikle otomatik oluyor. Raymond otomatik saat modelleri de klasik çizgilerden uzaklaşmadan yoluna devam ediyor ve modern çizgileri de özgün bir şekilde modellerinde yansıtıyor. Uzun zamandır piyasada var olmasıyla birçok anlamda birikim kazanan ve teknik açıdan da ilerleme kaydeden tasarım anlayışıyla devamlılığı sağlanıyor. Kişisel tarzlara ve bireysel seçimlere uyumlu olmalarını sağlayan elegan saatler, sahip oldukları teknolojisiyle yaratıcılığını ve özgünlüğünü koruyor. Yoğun bir deneyim ve çalışma sonucu kendi alanında öncü olan Raymond saat pili de dayanıklılığı ile uzun süre kesintisiz bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Standart bir saat olmanın çok ötesinde bir performans sergileyen aksesuarlar; zamanı her anıyla yakalayan, tasarımlarında modernliği koruyan, güçlü bir stil ve lüks detaylar taşıyan nitelikli donanımlara sahip oluyorlar. Farklı ve yenilikçi stillere katkıda bulunan ve farklı çizgileri birleştiren tasarımları olan saatler, hem klasik hem de modern tasarım anlayışını barındırıyor. Böylece sofistike saat modellerinin deneyimini barındıran ürünler, kullanıcıların karşısına çıkıyor. Saat anlayışını tamamen değiştiren ve ötesinde bir duruş sergileyen ürünler, işlevsel yapıları, enerjik, yenilikçi ve stil sahibi duruşları ile trendlere daima uygun tarzlar ortaya çıkarıyorlar. Hem kadınların hem de erkek kullanıcıların ruhunu ve stilini yansıtmada aracı rol oynayan Raymond saat nasıl kombinlere uyum sağlıyorsa, bu kombinleri öne çıkarmada da etkili oluyorlar. Özel davetlere katılım gösterirken ve gün içerisinde, her halükarda kullanılabiliyorlar ve kıyafetlere uyum sağlıyorlar.

Kullanıcısının Her Zaman Yanında Olan Raymond Saatler

Kullanıcısının Her Zaman Yanında Olan Raymond Saatler

Piyasada yer alan saatler arasında ayrı bir noktada yer alan Raymond dokunmatik saat modelleri, teknolojik imkânlardan faydalanarak üretilen bir ürün oluyor. Günümüz standartlarına uygun olmakla beraber tasarımlarıyla da her kıyafete uyum sağlıyorlar. Klasik giyim tarzına uyum sağlamalarının yanı sıra spor ve günlük şıklığı da tamamlayan niteliklere sahip olan saatler, malzeme kalitesi ile de son derece dikkat çekiyorlar. Üretildikleri materyaller sayesinde camları darbelere ve çizilmeye karşı dayanıklı olan kol saatleri, safir kristalden yapılıyorlar. Çoğunlukla mekanik yerine otomatik olan mekanizmalara sahip aksesuarlar, yer aldıkları seriler ve koleksiyonlar içerisinde yer alıyorlar. Kendi çizgisinden çıkmadan üretilen saatler yuvarlak kadran ve metal kayışlı olan modelleri ile daha çok klasik kıyafetlerle kullanılıyor. Geniş yuvarlak kadranlı olan modeller de modern görünüşleri ile tamamlayıcılık görevlerini eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyorlar. Deri kayışlı ve kronometre özellikli modeller de detaylarında barındıkları donanımlar ile biliniyor. Saatlerde markaların imzası olarak değerlendirilen kadran içi klasik tasarımlar, belirgin özellikleri sayesinde hem gece hem de gündüz şıklığının bir parçası oluyorlar. Spor ve rahat giyinmeyi hayatlarının merkezine oturtan kişiler için tasarlanan dikdörtgen formundaki saatler, günlük kullanım için son derece ideal oluyor. Raymond saat renkli modelleri arasındaki retro tarzına mensup olanlar da tercih edilme ve popüler olma özelliklerini koruyorlar. İster kronometreli ister kronometresiz olan modelleri ile dikkatleri üzerine çeken ürünler, kadran içi detayları ile kullanıcıların beğenisini kazanıyorlar. Yüzey baskıları, kayış renkleri ve dayanıklı camları ile birçok model arasından öne çıkan kol saatleri, özgün tasarımlarıyla kadın ve erkek kullanıcıların tarzlarına ve stillerine hitap ediyor. Kişilerin kendi tarzlarına uygun modeli zorlanmadan bulacağı ürün yelpazesinde yer alan tüm ürünler, hitap ettiği kesim ile buluşuyor. Raymond saat yorumları sayesinde de ürünler hakkında fikir sahibi olunabiliyor ve seçim aşaması da buna göre kolaylaşabiliyor.