TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Hislon, Saat

için 2,176 sonuç bulundu.
Kordon Materyali seçiniz

Hislon Saat

Tarihi bir serüvene sahip olan saat, geçmişten bugüne popülaritesini koruyarak gelişmeye devam ediyor. Geçmişe nazaran artık özellikle aksesuar göreviyle ön plana çıkan saat kullanımı giderek artıyor. Saatler kıyafetlerin ve tarzların birer tamamlayıcıları olarak görülüyor. Gündelik hayatta, özel günlerde, yaşamın her alanında kıyafet ve tarzlara eşlik ediyor. Kullanıcılar kendi estetik anlayışları, zevkleri ve öncelikli kriterlerine göre saat tercihlerini yapıyorlar. Konu estetik ve zevk olunca kullanıcı istekleri birbirlerinden oldukça farklılaşıyor. Hislon saat her anlamda kullanıcı talep ve isteklerine cevap vermeye gayret gösteriyor. Popülaritesini halen devam ettiren saat Hislon markasının geniş model ve estetik anlayışıyla harmanlanarak kullanıcılara sunuluyor. Bu modellerden özellikle Hislon 1928 saat serisi dikkat çekiyor. Sayfamız üzerinden Hislon marka saatlere göz atabilirsiniz.

Hislon Saat Çok Çeşitli Fonksiyonlar Sunar

Hislon Saat Çok Çeşitli Fonksiyonlar Sunar

Günden güne popülaritesini artıran saat, insanların günlük yaşamlarında onların birer parçası haline geliyor. Saat, hem zamanı göstererek hayatı kolaylaştırıyor hem de şık estetiği ile kullanıcılara tarz katıyor. Saat estetik duruşu olan bir ürün olduğundan kullanıcı zevkleri bu noktada birbirlerinden bir hayli farklılaşıyor. Kullanıcılar kendi zevk ve estetik anlayışlarına göre saat tercihlerini yapıyorlar. Saatlerin bu açıdan birbirlerinden farklılıklar oluşturması önem taşıyor. Bu farklılıklar sayesinde kullanıcılar kendi tarz ve zevklerine en yakın saati daha rahat bir şekilde seçebiliyorlar. Hislon markası bu noktada modelleri arasındaki farklı detay ve çeşitleriyle adından söz ettiriyor. Marka bu sayede kullanıcılara saat tercihlerini yaparken kolaylık sağlamış oluyor. Bu durum kullanıcılar tarafından olumlu karşılanıyor. ’Hislon saat nasıl?’ sorusuna çeşitlilik verilen ilk cevaplar arasında yer alıyor. Kullanıcılar çeşitliliğin yanı sıra saat dayanıklılığına da önem veriyorlar. Dayanıklı saatler sayesinde kullanıcılar uzun soluklu bir deneyim yaşama şansı buluyorlar. Hislon markası üretimde kullandığı sağlam ve dayanıklı malzemelerle saatlerinin uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Özellikle bu noktada markanın kasasını titanyumda ürettiği modeller dayanıklılığıyla ayrıca adından söz ettiriyor. Hislon saat titanyum modeli sayesinde kullanıcılar sağlam ve dayanıklı bir modele sahip olurken bu sayede saatleriyle uzun soluklu bir deneyim yaşama fırsatı buluyorlar. Hislon markası bunun yanı sıra farklı tarzlarla ürettiği saatler sayesinde ilgi görüyor. Özellikle klasik tarz da ürettiği saatlerin şık ve zarif görüntüsü dikkat çekiyor. Hislon klasik saat modelleri markanın tecrübesi ve uzmanlığının bir yansıması olarak görülüyor. Marka klasik modellerini de kendi içerisinde çeşitli özelliklerine göre farklılaştırarak kullanıcılara farklı seçenekler sunuyor. Marka genellikle erkekler için modeller üretse de kadınlar için de özel ve zarif modeller üretmekten geri kalmıyor. Özellikle Hislon pırlanta saat modeli kadınlar tarafından bir hayli ilgi görüyor. Modelde pırlantanın zarafeti markanın estetiğiyle buluşuyor. Bunun yanı sıra Hislon altın saat modeli de hayli dikkat çekiyor. Altının şıklığı ve sağlamlığıyla model tercih edilenler arasında yer alıyor.

Hislon Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hislon Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Teknolojik gelişmelerle doğru orantılı olarak gelişimini sürdüren saat, gün geçtikçe farklı özellikler ve fonksiyonlarla kullanıcı karşısına çıkıyor. Saat aksesuar olarak ön planda bir ürün olduğundan estetik ve zevk konuları saati doğrudan etkiliyor. Saatler günlük yaşantıda ve özel günlerde kıyafet ve tarzların tamamlayıcısı işlevi görüyor. Bu sebeple saatin kalitesi ve işçiliğinin önemi artıyor. Kullanıcılar farklı detay ve özelliklere göre saat seçimlerini yapıyorlar. Bu sebeple saatin farklı detay ve özelliklere sahip olması da ayrıca önem taşıyor. Kullanıcılar markalardan modelleri farklılıklarla kendilerine sunulmasını bekliyor. Hislon markası farklı tarz ve modellerle kullanıcı karşısına çıkıyor. Marka üretmiş olduğu saatlerin her detayını kendi içerisinde farklılaştırarak kullanıcılara seçenekler sunuyor. Bu sayede kullanıcılar saat seçimlerini kendi zevk ve estetik anlayışlarına göre rahatlıkla yapıyorlar. Hislon markası birçok konuda modellerini farklılaştırıyor. Markanın üretmiş olduğu modellerde çok çeşitli renk seçeneklerinin bulunması dikkat çekiyor. Kasa çapı olarak ise marka 14-48 mm arasında değişen modellere sahip. Bu özellik kullanıcılara tercih konusunda kolaylıklar sağlıyor. Bu geniş skala sayesinde marka hem ince bilekli hem de kalın bilekli kullanıcılara hitap ediyor. Ayrıca Hislon markasında saat görünümünü doğrudan etkileyen kasa şekli detayında da farklılıklar mevcut. Klasik yuvarlak kasanın yanı sıra marka, kare, dikdörtgen ve oval şekillerde ürettiği modellerle dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra çalışma tipleri noktasında da marka, kullanıcılarına seçenekler sunuyor. Marka bünyesinde pilli, analog, otomatik ve mekanik çalışma tipleri mevcut. Özellikle Hislon otomatik saat modeli bu modeller arasında ayrıca ilgi görüyor. Hislon otomatik saat fiyatları ise modelin diğer özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Bunun yanı sıra Hislon mekanik saat modelleri de ayrıca ilgi gören modeller arasında. Marka özellikle erkeklere saatler üretmesinin yanı sıra kadınlara özel üretilmiş modellere de ilgi hayli fazla. Zarif ve estetik duruşlu modeller değerli maddelerle üretilerek kullanıcılara sunuluyor. Hislon saat fiyatları saatlerin modellerine ve özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Sizler de sayfamız üzerinden Hislon marka saatleri inceleyebilir, seçebilir ve deneyimleyebilirsiniz.

Hislon Saat Kalite ve Estetik Dolu Bir Deneyim Sunar

Hislon Saat Kalite ve Estetik Dolu Bir Deneyim Sunar

Saatler estetik açıdan göz zevki uyandıran ürünler olduğundan pek çok detaya ve özelliğe sahiptirler. Kullanıcılar bu detaylar arasından kendi kriterlerine göre seçimlerini yapıyorlar. Kullanıcılar her ne kadar zevk konusunda farklılaşsalar da başlıca kriterlerde ortak paydalarda buluşuyorlar. Bu başlıca kriterler saatin kalitesi, özgünlüğü ve dayanıklılığı gibi konulardan oluşuyor. Hislon markası üretmiş olduğu modellerdeki farklılıklarıyla özgünlüğü yakalıyor. Özellikle alışılagelmişin dışındaki modelleriyle adından sıkça söz ettiriyor. Aynı zamanda Hislon markası üretmiş olduğu modellerin dayanıklılığıyla da dikkat çekiyor. Saatlerin kordon ve kasasında kullandığı dayanıklı malzemeler saati sağlamlaştırıyor. Özellikle titanyumla ürettiği saatler dayanıklılık konusunda markaya avantaj sağlıyor. Kullanıcılar markanın özgünlüğü haricinde bu özelliğini takdir ediyorlar. Saatlerin dayanıklı olması kullanıcıların saati farklı amaçlarla kullanmasını da sağlıyor. Dayanıklı saatler uzun ömürlü olduğundan kullanıcılar saatlere manevi anlamlar yükleyerek saatin nesilden nesile aktarılmasını sağlıyorlar.  Özgünlüğü ve dayanıklılığı bünyesinde yaşatan marka kalitesini de bu özellikleriyle sağlıyor. Marka, kalitesi sayesinde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen markalardan biri. Hislon markası tarz olarak klasik ve spor tarzların dışında moda ve abiye tarzlarıyla dikkat çekiyor. Klasik tarzları geçmişten gelen tecrübesi ve estetiğiyle yansıtan marka abiye ve moda tarzlarında da özgünlüğünden faydalanıyor. Ayrıca marka bünyesindeki saatler de genellikle kronometre mevcut. Bunun yanı sıra takvimin bulunduğu modeller de ilgi görüyor. Bu sayede kullanıcılar zaman haricinde tarihi de görebiliyorlar. Hislon marka saat modelleri bu şekilde birçok farklılık gösteriyor. Farklılıklar saatin estetiğinden fonksiyonlarına kadar uzanıyor. Hislon saat çeşitleri ve özelliklerinin bu denli fazla olması kullanıcılar tarafından olumlu karşılanıyor. Bu durum kullanıcılar saat seçmeleri konusunda kolaylık sağlıyor. Hislon markası kullanıcıların önem verdiği ayırt edici kriterleri bünyesinde barındırıyor. Özgünlüğü, dayanıklılığı ve kalitesiyle Hislon markası adından sıkça söz ettiriyor. Hislon saat yorumları da bu durumu kanıtlıyor. Kullanıcılar Hislon markasını kalitesi yönüyle takdir ediyorlar. Hislon saat modelleri ve fiyatları doğru orantılı bir şekilde değişkenlik gösteriyor. Daha fazla seçenek için saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Hislon
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abundia (1121)
Active (9)
ADD (66)
Adexe (3)
Adidas (269)
Adriatica (240)
Aerowatch (107)
Al Fajr (80)
Alessi (11)
Alfex (69)
Allegro (74)
Ann Taylor (40)
Anne Klein (309)
AP (223)
Apache (315)
Aquarmy (10)
Arden (29)
Aries Gold (67)
Armio (22)
Armitron (11)
Aston Martin (433)
Atop (19)
Aviator (122)
Avon (68)
Bagari (13)
Bakugan (15)
Balezza (16)
Ball (37)
Balmain (86)
Barbie (5)
Belbi (3)
Bell&Ross (29)
Belmond (2363)
Belonni (83)
Ben 10 (3)
Bentini (88)
Benyar (5)
Bewell (32)
Biden (119)
Bigotti (1650)
Bilicra (7)
Bimessi (302)
BISTEC (9)
Blueberry (19)
Boccıa (52)
Bomberg (13)
Breil (8)
Breitling (58)
Briston (56)
Bulova (403)
Burberry (46)
Cacharel (31)
Calven (12)
Calvin Klein (2276)
Calypso (169)
Camino (4)
Candino (5)
Carren (23)
Cars (4)
Casio (21333)
Cerruti (80)
Cerruti 1881 (158)
Cey (6)
Choppers (366)
Citiplus (4)
Citizen (798)
Clariss (961)
Cockpit (557)
Colibri (6)
Coliseum (3970)
Colori (6)
Commes (413)
Comwatch (424)
Cortebert (20)
Cortobert (5)
Corum (8)
Creo (234)
Crrju (42)
CSF TIME (3)
Curren (171)
D'S Damat (5)
D-ZINER (9)
Daks (5)
Daniel Klein (17080)
Darling (4)
Davosa (29)
Daymond Rene (271)
DB Dizayn (6)
Denacci (52)
Deni Gabi (17)
Denicotea (4)
Dexter (673)
DiaL'x (127)
Diamond (11)
Dice Kayek (2928)
Diesel (1198)
Diray (91)
Disney (5)
(17875)
(20)
DKNY (241)
Doliche (51)
Dujour (168)
Dunlop (205)
Earnshaw (45)
Ebel (76)
Ecco (26)
Edox (101)
Edwin (9)
Elegangs (149)
Elite (16)
Elixa (128)
Elizabeth (22)
Ellesse (24)
Emperor (358)
Enox (143)
Escape (948)
ESPACE (44)
Esprit (313)
Essence (6541)
Eterna (53)
Everest (6)
Exception (147)
FALMER (7)
Favori (186)
FBI (8)
FENERIUM (9)
Ferrari (48)
Ferre Milano (456)
Ferro (1345)
Ferrucci (7229)
Festina (26)
Fiesta (6)
Fila (128)
Fiyta (24)
Fonderia (74)
Fontenay (248)
Formotion (1547)
Forsining (42)
Fossil (2393)
Frank Alex (709)
Freelook (4688)
Frozen (4)
G-Sport Polo (338)
G.Milano (12)
Gant (1861)
Garde (61)
Geneva (204)
Gf Ferre (180)
Gnova (4)
GO (44)
Gold Power (18)
Goldpower (318)
Graneche (48)
GREENWICH (29)
Grovana (23)
Gucci (307)
Guess (1966)
Haemmer (26)
Hamilton (26)
Haurex (11)
Henry London (117)
Hislon (2176)
Homies (478)
Hugo Boss (9)
I-Watch (529)
IBSO (117)
Ice Watch (35)
Ingersoll (25)
Invicta (1980)
ITA (34)
Jaga (1803)
Jean Perret (147)
JG.POLO CLUB (1789)
JOEFOX (713)
Jupwatch (32)
Kademan (14)
Kankakids (3)
Kappa (182)
Kenneth Cole (1580)
King Watch (17)
Kookai (6)
Korloff (26)
Köstebek (75)
L.E.D (4)
Lacoste (3239)
Lafuma (322)
Lc (151)
LED (7)
Lee Cooper (6824)
Levi's (6)
Liu Jo (38)
Locman (13)
Longines (195)
Lorus (1739)
Lotus (356)
Love Watch (1096)
LTD (3)
Lucifer (9)
Lupai (14)
Marka7 (406)
Max (81)
Megir (19)
Menessa (5)
Michael Kors (1644)
MIKE (23)
Mini Focus (12)
Mizums (9)
Moana (4)
Momentus (8242)
Mondaine (39)
Mont Blanc (18)
Motivo (21)
Mulco (11)
Nacar (2274)
Nafisa (101)
Nautica (201)
NaviForce (183)
Navigare (59)
NAVİGLİ (7)
NIBOSI (21)
Nina Ricci (41)
Nine West (159)
Nixon (274)
No Name (38)
nobbanolla (109)
Novel (64)
O.D.M. (13)
Obaku Denmark (1262)
Off Shore (45)
Ohsen (14)
Omax (8)
Omega (20)
OQQO (159)
Orient (3088)
Oriflame (9)
ORIGINALS (10)
Oris (141)
Paco Loren (68)
Pacoloren (120)
Pacomarine (2797)
Panars (5)
PAPRCUTS (23)
Parigi (69)
Pierre Cardin (1156)
Police (1128)
Polo Country (389)
Polo Exchange (4218)
Polo Rucci (261)
POLO TIME (43)
POLO55 (28)
PoloUK (152)
Pomander (35)
PROKING (7)
Pulsar (149)
Puma (205)
Q&Q (4849)
Q-era (47)
QpOne (28)
QUAMER (711)
Quantum (8219)
Quark (717)
Quartz (7)
Rado (110)
Rapid (30)
Raymond (319)
Raymond Weil (355)
Reebok (130)
Replay (65)
Retro (278)
Revello (48)
Reward (1966)
Roamer (32)
Rodania (45)
RODER (70)
Romanson (1382)
Ronson (6)
Rose Mont (31)
Rosefield (173)
Rossini (52)
Rower (65)
Rubenis (7)
SAMSTAR (31)
Sanda (25)
Santai (5)
Sebago (656)
Sector (10)
Seiko (6054)
Seiko 5 (115)
Sette (11)
Shark (20)
Sinobi (80)
Skagen (730)
Skechers (35)
Skmei (833)
Slazenger (8785)
Smael (57)
Soki (4)
Spectrium (238)
Spectrum (4197)
Spiderman (12)
Sportive (33)
StarTime (482)
Strand (8)
Stührling (824)
Sunex (7)
Superdry (74)
Suunto (11)
Swarovski (149)
Swatch (717)
SWIZA (4)
Sword (17)
Tafwatch (7)
Tag Heuer (234)
Taraftar (77)
Tendence (5)
Tevise (5)
The End (107)
Ticarto (5)
Tiger (614)
Timberland (300)
Time Force (10)
Time Watch (361)
Timex (158)
Tissot (662)
Tom Hands (43)
Tom Jones (341)
Toms (601)
Touche Watch (140)
Toywatch (9)
Tw Steel (13)
TWC (10)
Uni (36)
UpWatch (64)
Valentino (5)
Vauen (4)
Vegans (310)
Versace (339)
Vialux (2160)
Victorinox (99)
Visetti (82)
Visin (5)
Vivaldi (41)
Vomeno (18)
WAINER (2381)
Watchme (8)
Weide (19)
welch (59)
Welder (34)
Welder Moody (424)
Wendel (29)
Wenger (45)
Wesse (3499)
Westar (62)
Wickers (323)
Winner (9)
Winx (22)
Xonix (333)
Y-London (30)
Yazole (56)
You Watch (302)
You! Watch (80)
Zenith (54)
Zeppelin (10)
Ziiiro (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Materyali

Deri (1031)
Çelik (567)
Hasır (86)
Silikon (64)
Metal (52)
Titanyum (31)
Seramik (16)
(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Takvim

(1285)
(587)
Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

(1141)
(280)
(195)
(95)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

(1572)
(137)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Çelik (2015)
Titanyum (38)
Seramik (10)
(5)
(5)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Alarm

(1741)
(50)
Başka bir kelime deneyin

Kronometre

(1083)
(744)
Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kadran Şekli

(1750)
(239)
(63)
(34)
(23)
Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

(321)
(281)
(235)
(227)
(223)
(178)
(173)
(72)
(65)
(62)
(54)
(54)
(48)
(44)
(18)
(10)
(4)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam

(1009)
(460)
(436)
(12)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Çap

(245)
(224)
(169)
(163)
(155)
(147)
(138)
(115)
(88)
(66)
(42)
(42)
(29)
(28)
(22)
(20)
(18)
(16)
(16)
(16)
(16)
(15)
(14)
(12)
(12)
(9)
(9)
(7)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Suya Dayanıklılığı

(571)
(513)
(457)
(131)
(87)
(61)
(30)
(19)
(3)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(72)
ve üzeri (88)
ve üzeri (89)
ve üzeri (89)
ve üzeri (90)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL