Filtreleri Temizle
Marka
Nautica

Kategoriler

Marka

Q&Q
GC
Add
AP
Scr
Gc
GO
Ita
Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Çap

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Takvim

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kronometre

Başka bir kelime deneyin

Alarm

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saat

için 93 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Nautica Saat

1983 yılından bu yana erkek, kadın, çocuk giyiminden aksesuara ve ev tekstili ürünlerine kadar geniş bir yelpazede üretim yapan, modern ve klasik tasarımları ile her kesimden kullanıcının kaliteye ve ihtişama ulaşmasını kolaylaştıran, günümüzde 65’ten fazla ülkede benzersiz koleksiyonlarıyla kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen Nautica saat modelleri ile klasik ve spor giyim tarzınızı tamamlamaya ve kişiliğinizi yansıtmaya devam ediyor. Sudan ilham alınarak tasarlanan ve sofistike bir stil sunan, kendine has çizgileriyle ilk günden beri saat kullanıcılarının en favori parçalarından biri olmayı başaran Nautica saat nasıl bir deneyim sunduğunu yorum ve beğenileriyle kanıtlıyor. Enerjik ve maceracı bir ruha sahip Nautica saat kırmızı renk seçeneğiyle ışıltılı bir görünüm sunuyor.

Nautica Saat ile Su Geçirmez Yapıyı Ön Planda Tutun

Nautica Saat ile Su Geçirmez Yapıyı Ön Planda Tutun

Üretilmeye başlandığı ilk yıllarda kol saatleri insanlar için sadece zamanı gösteren bir araç konumundaydı. Günümüzde hem kadın hem de erkek kullanıcılar için zamanı ölçmeye yarayan bir aletten öteye geçen kol saatleri giyim stilini tamamlamak için vazgeçilmez bir aksesuar olarak kullanılmaya devam ediyor. Yeri geldiğinde bir tamamlayıcı niteliği taşıyan saatler bazen de bir statü göstergesi ya da çocuklarımıza bırakabileceğimiz çok değerli bir miras olabiliyor. Günü en nitelikli şekilde bölmemize katkıda bulunan saatler daha planlı ve dakik bir yaşam sürebilmemiz açısından önem arz ediyor. Her ne kadar gelişen teknolojiyle birlikte cep telefonlarında, bilgisayarlarda ya da şehirlerdeki dev ekranlarda saati görebiliyor olsak da kolumuzdaki saatin verdiği o eşsiz hissi yakalamakta zorlanıyoruz. Bu noktada denizden aldığı ilham ile şehirde tasarlanan Nautica bayraklı saat bir kol saatinin verebileceği en üstün hissi yaşamanıza destek oluyor. Mimari hatları ve olağanüstü koşullara karşı gösterdiği dayanıklılığı ile piyasadaki yerini sağlamlaştırıyor. Yüksek hava basıncı direnci, su basıncı direnci ve sıcaklık direnci gibi ekstrem testlerden geçen Nautica çelik saat uzun yıllar kullanım ömrünü garanti ediyor. Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen ve dahiyane mühendisliğin mükemmel bir eseri olarak karşımıza çıkan Water Resistant özelliği su ile temas eden saatinizin güvende kalmasını sağlıyor. Suya dayanıklılığı sembolize eden ATM değerini göz önünde bulundurmak ileride oluşabilecek problemlere karşı önlem almanızı kolaylaştırıyor. Bu noktada farklı seviyelerde su geçirmezlik değerlerine sahip Nautica metal saat ön plana çıkıyor. Günlük kullanımda oldukça iyi bir performans gösteren 3 ve 5 ATM değere sahip modeller el-yüz yıkama esnasında ya da yağmurlu havalarda oluşabilecek su temaslarına karşı saatinizi güvende tutuyor. Daha üst bir dayanıklılık arayanlara hitap eden 10 ATM modeller su sporlarıyla ilgilenen kullanıcılar için alternatif bir seçenek olarak görülüyor. Havuz, duş ve deniz gibi yoğun su temasına maruz kalınan ortamlarda gönül rahatlığıyla saatinizi kullanmanıza yardımcı olan Nautica kare saat ergonomik tasarımıyla da ilgi çekiyor. Su geçirmezliği farklı bir boyuta taşıyan 20 ATM değere sahip modeller derin dalış sporlarını sevenlerin vazgeçilmez araçlarından biri oluyor.

Nautica Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Nautica Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Paslanmaz çelik materyal kullanılarak son teknoloji tesislerde üretilen, benzersiz renk seçeneklerinin yanında oval, kare ve dikdörtgen çerçeve tasarımlarıyla da kullanıcıların farklılık yaşamasını sağlayan Nautica beyaz saat nitelikli işçiliği ve göze hitap eden ayrıntılarıyla da dikkat çekiyor. Multifonksiyonel özelliklere sahip Nautica beyaz saat üretimde kullandığı üst seviye materyaller ile kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor. Sayısız renk seçeneği sunan anti alerjik deri, çelik, silikon ve kumaş materyallerden üretilen saat kordonları daha rahat bir kullanım sunuyor. Üretimde kullanılan yeni nesil teknolojiler sayesinde bu kordonlar bilek bölgenizde uzun süreli kullanımlarda oluşabilecek terleme problemlerini ortadan kaldırarak daha sağlıklı bir tecrübe yaşamanıza yardımcı oluyor. Koşu ve yarış sporlarıyla ilgilenen kullanıcıların en büyük yardımcıların biri olan, saatten bağımsız olarak ara zaman ölçümü yapılabilmesine imkan tanıyan ve markanın birçok modelinde bulunan kronometre eklentisi oldukça kullanışlı bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Saat kadranında bulunan tachymeter cetveli 1 kilometre mesafeyi gittiğiniz süreyi baz alarak saatteki ortalama hızınızı hesaplamanıza yardımcı oluyor. Bu eklenti yarış sporları için kullanışlı bir özellik sunuyor. Bazı modeller tachymeter cetveline ek olarak kadranlarında telemeter cetveli bulunduruyor. Telemeter cetveli uzakta ve görülebilir bir alanda gerçekleşen olayla aradaki mesafenin ölçülebilmesine olanak tanır. Ses hızını baz alarak ölçüm yapan bu cetvelin çalışma prensibi oldukça farklıdır. Olay gerçekleştiği anda kronometre başlatılır ve ses bize ulaştığı anda durdurulur. Kadranda gösterilen rakam olayın gerçekleştiği alan ile durduğumuz yer arasındaki mesafeyi km ya da mil cinsinden ifade eder. Telemeter denizciler ve pilotlar için oldukça kullanışlı bir eklentidir. Birçok modelin kadran tasarımını daha hoş bir görünüme kavuşturan takvim eklentisi zamanı daha detaylı takip etmek isteyen kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veriyor. Dilerseniz siz de suyun kıyıyla buluştuğu akıcı stiliyle hayatınıza renk katan, kadın ve erkek kullanıcıların girdikleri her ortamda göz alıcı bir şıklığa kavuşmalarında aktif rol oynayan ve günümüz moda trendlerinin klasik çizgilerle harmanlanarak benzersiz bir ahenge kavuştuğu Nautica saat modelleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilmek için sayfalarımızı ziyaret edebilir, Nautica saat yorum sayfalarını kullanarak yaşadığınız benzersiz deneyimleri diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Deniz Esintisinin Makineleşmiş Hali: Nautica Saat

Deniz Esintisinin Makineleşmiş Hali: Nautica Saat

Nautica saat üretimini sağladığı modellerin neredeyse tamamında saat dünyasında en çok tercih edilen materyaller olan mineral ve kristal cam türlerini tercih ediyor. Saat dünyasında safir camın muadili olarak görülen ve temperleme işlemi ile sert bir yapı kazandırılan mineral cama sahip saat Nautica markasının dayanıklılığın sınırlarını nasıl zorladığını gözler önüne seriyor. Yüksek sıcaklıklara ve birçok kimyasal maddeye karşı direnç gösteren cam kolay temizlenebilen bir yüzeye sahip. Böylece kirlenme ve tozlanma problemlerini en aza indirerek daha sağlıklı bir saat deneyimini mümkün kılıyor. Yansıması yüksek olması nedeniyle yoğun ışık bulunan ortamlarda saati daha rahat görebilmeniz ve ışıltılı bir görünüm kazanarak bulunduğunuz her ortamda dikkatleri üzerinize çekmeniz oldukça basit. Şeffaflığını uzun süre koruyabilen ve bu özelliği ile saat dünyasının en popüler materyallerinden biri olan mineral cam yıllar sonra bile saatinizin aldığınız günkü kadar parlak görünmesini garanti ediyor. İlk zamanlar içerisinde yüzde 80 oranında kurşun barındıran kristal camlar oldukça maliyetli üretimi ve sağlık açısından uygun olmaması nedeniyle değişime uğradı. Kurşun içermeyen kristal camıyla sağlığınızı korumayı amaçlayan merkez saat Nautica markasının kullanıcı dostu yapısını vurguluyor. Parlaklık, berraklık ve saydamlık konularında diğer cam türlerine kıyasla oldukça üstün bir performansa sahip olan bu cam türü gerçek cam hissini yaşamanızı sağlıyor. Markanın saat ürünleri kullanılan cam materyalin yanı sıra içerisindeki makine teknolojisi ile de değerini belli ediyor. 60’lı yıllarda üretilen ve analog mekanizmanın daha gelişmiş bir versiyonu olarak piyasaya sürülen quartz makine teknolojisi gücünü içerisinde bulunan pilden alıyor. İçerisinde kuvars kristalleri barındıran mekanizma pilden gelen elektrik enerjisinin bu kristaller yardımıyla kinetik enerjiye çevrilerek çark sisteminin döndürülmesi prensibiyle çalışıyor. Diğer bir seçenek olan ve özel hissetmek isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olarak adını duyuran otomatik saatler detaylı iç tasarımlarıyla bambaşka bir görünüme sahip. Kurma kolu hareketini ya da bilek hareketlerinizi enerjiye çeviren mekanizma kesintisiz zaman takibini mümkün kılıyor. Kalitenin dayanıklı yapı ile buluştuğu ve şık bir görünümün vazgeçilmez tamamlayıcılarından biri olan Nautica saat fiyat politikası ile her kesimden tüketicinin lüks bir deneyim yaşamasını amaçlıyor. Daha fazla seçenek için saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.