SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Skechers Saat

Sportif bir yaşam modası haline gelen Skechers markasının çok yönlü kol saati modelleri, günlük yaşantıda olduğu kadar spor zamanlarında da modayla yaşamaya fırsat sunuyor. Kullanışlı yapısı ve işlevsel modelleriyle Skechers marka saat seçenekleri, kol saati tercihlerinde ön plana çıkan ürünleri kullanıcıları ile buluşturuyor. Kadın ve erkek renkli ve canlı Skechers saat seçenekleri her alanda kullanılabilir model alternatifiyle her yaş grubunca tercih edilebiliyor. Analog, dijital ve analog-dijital ekran tipi, kumaş ve silikon kordon hafifliği ve farklı geometrik tasarımları ile beğeni toplayan marka saatleri için mevcut seçenekleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Kendinize ya da sevdiklerinize hediye etmek için Skechers saat modelleri arasından modaya uygun canlı ve şık seçimler yapabilirsiniz.

Skechers Saat Renkli Tasarımlar ile Dikkat Çekiyor

Skechers Saat Renkli Tasarımlar ile Dikkat Çekiyor

Kendine özgü sportif modasını yaratan Skechers markası, renkli ve özgün tasarım kol saati modelleriyle de spor modasına dokunuşunu hissettirdi. Saat kullanmanın zamanı ölçmenin ötesinde anlamı olduğunu çıkardığı rengarenk canlı modelleriyle hissettiren Skechers, kadın ve erkek her yaş grubunun takmaktan keyif alacağı modellere tasarımlarında yer verdi. Skechers saat kırmızı, mor ve turuncu gibi canlı renklerle genç kalan ve kendini genç hissedenlere hitap etmeyi başaran marka, spor yaparken ve gündelik hayatta renklerin enerjisini ürünlerini kullananlara geçirmeyi başarıyor. Skechers siyah saat seçenekleriyle tek ve bileklik ile kombin ürünleriyle de sportif model kullansa da sadeliğin şıklığından vazgeçemeyen kullanıcıları hedeflemeyi başarıyor. Markanın spor ürünlerini tercih eden ve rahatlığına geçer not veren her kullanıcı, Skechers saat kullananlar arasında tereddütsüz yerini alıyor. Koşu yaparken, arkadaşlar ile çarşıyı turlarken ya da rutin bir günü yaşarken, her zaman zamanınızı yönetmeniz için gerekli kol saati alternatifleri için markanın modellerini deneyimlemekten keyif duyacaksınız. Markanın kol saatini ilk elden deneyimleyen kullanıcılarının büyük bölümü, canlı renkleri Skechers saat yorum ve görüşlerinde dile getiriyor. Sahip olduğu özelliklere ilave olarak tasarımsal özgünlük ve albenisi, kullanıcılarından tam puan almayı başarıyor. Tasarımında bu özgünlük, kullanıcıların kendileri için üretilen bu modellere özenildiği izlenimini bırakıyor. Dikkat çekici tasarımları kaliteli üretimler ile buluşturmayı başaran marka, performansı yanında kullanışlı tarzı ile geçer not almayı başarıyor. Markanın en çarpıcı renkleriyle marjinalliğini konuşturduğu modellerinden, spor ile klasik arasındaki yumuşak geçişi sağlamayı başaracak şık, kaliteli ve hafif kol saati modellerinde çok sayıda seçeneğe ise sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Markanın kol saati tasarımları için geliştirdiği yenilikçi çözümleri ilk elden gözleyebilir, kullanıcı yorumları ve memnuniyetini ilk görüşte fark edeceğiniz farklı renk ve geometrik tasarım özelliklerine sahip seçenekler arasından kolunuzda olmasını istediğiniz modelin seçimini gerçekleştirebilirsiniz. Klasik ve tekdüze tasarımlar yerine; canlı, özgün, sportif, hafif ve farklı hissettiren tasarımların öncüsü Skechers markasının rahat, şık ve kullanışlı saat modellerinde özellik ve performans konusunda aradığınız tüm artılara ulaşabilirsiniz.

Skechers Saatlerin Öne Çıkan Özellikleri

Skechers Saatlerin Öne Çıkan Özellikleri

İlk bakışta Skechers markasının kol saatlerinde göze çarpan detay, çarpıcı renkteki tasarımları olarak görünse de modeller üzerinde düşünülen ince detaylar, ürünlerin çok yönlü kullanımına yardımcı oluyor. Skechers saat kordonu kumaş ve silikon malzemeden seçilerek hafif ve terletmez özelliği ile dikkat çekiyor. Gündelik yaşantıda markanın kol saatlerinin yaygın olarak kullanılması yanında silikon kordon özellikleri ile ürünler, tüm sportif aktivitelerde kolaylıkla kullanım özelliği kazandırıyor. Markanın kol saatini kolunuzda taşıdığınızda hafifliğinden memnun olacak, alıştığınız klasik kol saatlerinin ağırlığını hissetmeyerek tüm kullanım süresi boyunca rahatsızlık duymayacaksınız. Hafif özelliği ile yürüyüş ve hafif koşu gibi sportif faaliyetlerin yanı sıra, ekstrem sporlar ile uğraşırken bile kendinizde saatinizi koldan çıkarma zorunluluğunda hissetmeyeceksiniz. Kordonu yanında 3, 5 ve 6 ATM basınca dayanıklı olarak üretilen kol saatleri; yüzme ve dalış da dahil olmak üzere zamanı ihtiyacınız olan her yere taşıma fırsatını size sunuyor. Üründe analog ve dijital ekran yanında, analog-dijital ekran seçeneğinin birlikte yer aldığı modeller de yer alıyor. Saat bilgisi yanında tarih bilgisi ile bir saatin sunabileceği tüm temel fonksiyonları, Skechers spor saat modellerinde bir arada görmek mümkün oluyor. Kordonu ve kasası dışında kadranı renklendirilen marka kol saatlerinde turuncu, siyah, beyaz, kırmızı, mor, lacivert ve pembe gibi kadın ve erkek kullanıcılara yönelik çarpıcı tasarım arayışlarına karşılık bulunabiliyor. Markanın tasarımsal özellikleri, kullanım kolaylığı açısından da düşünülen basit ve ergonomik çözümler ile taçlandırılıyor. Skechers saat ayarlama için saat kasasına eklenen tuş ve çevirmeli ayar pimleri ile saatin özelliğine göre saatin yanında takvim özelliğinin de kolayca güncellenebilmesine olanak tanıyor. Tasarımının tüm incelikleri ile birlikte düşünülerek kazandırılmış Skechers saat özellikleri ürünü kullanan tüm kullanıcılara rahat ve ergonomik ürün sahibi olma şansı sunuyor. Spor model saatlerde estetik, kaliteli, fonksiyonel ve kolay kullanım artılarını kullanıcılarına tek bir modelde bir araya getirmeyi başaran, kadın ve erkek her yaştan sporsever kullanıcıya hitap edebilen markanın kol saati seçenekleriyle tüm beklentilerinize karşılık veren bir ürüne sahip olma şansı yakalayabileceksiniz.

Skechers Saat Nasıl Seçilmeli?

Skechers Saat Nasıl Seçilmeli?

Sportif duruşu ile büyük beğeni kazanan Skechers saat nasıl seçilmesi gerektiği, kullanım amacından bağımsız olarak düşünülmeli. Spor model saatlerini sadece görünüşünde değil, tasarımsal özelliklerine de taşıyan markanın tüm modelleri gündelik kullanım ve spor ile birlikte kullanılabilir özellikte üretiliyor. Kullanıcılar ise saat göstergesi ve model rengi gibi basit detaylar ile severek kullanacağı kol saati seçimini kolayca gerçekleştirebiliyor. Skechers saat kadın modelleri arasından yapılacak seçimlerde şüphesiz çarpıcı renkler ilk göze çarpan ayrıntı oluyor. Beyaz renkte kol saatinin sadeliğinin yanı sıra kadın kullanıcılar için markada turuncu, kırmızı, sarı, mor ve pembe gibi dikkat çekici canlılığa sahip renkte modeller yer alıyor. Kadın kullanıcılar, günlük kombinlerinde kolaylıkla kullanabileceği sportif kol saati modellerinde dilediği renkleri tercih edebileceği gibi markanın unisex renk özelliklerine sahip modelleri arasından zevklerine uygun seçim yapabilirler. Parlak ve can alıcı renkler Skechers saat erkek modelleri için de unisex modeller arasından tercih edilebiliyor. Siyah renk seçimi yanında lacivert, sarı, mavi ve kırmızı gibi renk seçimlerinin erkek modelleri arasından yapılabildiği Skechers markasının kol saati modellerinde, mevcut renkler aynı zamanda her yaştan kullanıcı için alternatiflerin var olması anlamına geliyor. Renk konusunda markanın sunduğu zengin çeşitlilik kararı yanında yuvarlak ve dikdörtgen olarak üretilen kadran geometrisi tercihi sırada yer alıyor. Kadran için yapılan seçim ardından saat ebatlarını belirleyen boyut için mevcut 30 ile 55 ebatlarında çapların tercihi kullanıcı için önem kazanıyor. Küçük veya büyük boyutta, rengi ve geometrik yapısı seçilen saat için kullanım amacına göre kordon özelliğinin seçimi ise sıraya giriyor. Kordon için Skechers markası kumaş kordona sahip kol saati yanında silikon – plastik kordonlu saat modellerini tercih edebiliyor. Kordon özelliği seçiminden sonra Skechers dijital saat ya da analog tercihlerini inceleyen kullanıcılar, tercihe bağlı olarak takvim ve alarm gibi özelliklere sahip modeller arasından seçim yapma şansını kullanabiliyor. Markanın tüm ihtiyaçlara karşılık veren ve zamanın ötesinde tasarımlarla hayat bulan, fiyatları modellerine göre farklılık gösteren her bütçeye uygun seçenekler ise ürün sayfasından incelenmeyi bekliyor.