TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ferrucci, Saat

için 8,240 sonuç bulundu.
Kordon Materyali seçiniz

Ferrucci Saat

Saat yıllardır kullanılan ve halen de gelişmesini sürdüren bir ürün olarak kullanılmaya devam ediyor. Saat artık zamanı gösterme işlevinin yanı sıra aksesuar rolüyle daha ön plana çıkıyor. Kullanıcılar saatleri alırken kendilerine göre çeşitli detaylara ve özelliklere dikkat ediyorlar. Ayrıca fiyatlara da önem veren kullanıcılar, fiyat-performans açısından en iyisini seçmeye çalışıyor. Uygunluğu ve şıklığıyla Ferrucci saat kullanıcıların tercih ettikleri markalar arasında yer alıyor. Ferrucci marka saat uygunluğunun yanı sıra estetik açıdan da kullanıcıların beğenilerini topluyor. Ayrıca çeşitli fonksiyonlarla donatılmış modelleri de kullanıcılara farklılıklar sunuyor. Popülaritesini halen devam ettiren saat Ferrucci markasıyla şıklığı ve uygunluğu bir arada sunuyor. Sayfamız üzerinden Ferrucci saat modellerini inceleyebilirsiniz.

Ferrucci Saat Farklı Fonksiyonlar Sunar

Ferrucci Saat Farklı Fonksiyonlar Sunar

Ferrucci markası saat üretmiş olduğu saatlerde birçok farklılığı kullanıcılara sunuyor. Kullanıcı beğenilerinin birbirinden farklı olduğunu göz ardı etmeyen marka, üretmiş olduğu saatlerde farklılığı önemsiyor. Çeşitli modellerle kullanıcı karşısına çıkan marka neredeyse her bütçeye hitap ediyor. Bu sayede çoğu kullanıcı Ferrucci markasıyla kendi tarzını yakalıyor. Markanın sunduğu çeşitlilik kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Ferrucci markası üretmiş olduğu saatleri farklı unsurlara göre çeşitlendiriyor. Bünyesinde ürettiği saatlerde çok çeşitli renkler kullanan marka farklı cam tipleri ve kordon tipleriyle de kullanıcı karşısına çıkıyor. Genellikle klasik tarzda üretilen modeller sadelik arayan kullanıcıların tercih sebeplerinden oluyor. Markanın üretmiş olduğu saatlerde pek çok renk seçeneğinin mevcut olması kullanıcılar tarafından olumlu karşılanıyor. Özellikle Ferrucci siyah saat en çok tercih edilen renklerden biri olmasıyla dikkat çekiyor. Klasik ve asil görünümüyle kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Siyah haricinde kırmızı ve mavi renkte olan saatler de özellikle tercih ediliyor. Alışılagelmişin dışındaki renkler olmasına rağmen Ferrucci estetiğiyle buluşan renkler kaliteli bir görünüm elde ediyorlar. Ayrıca klasik modellerdeki gümüş renkler de en çok tercih edilenler arasında yerini alıyor. Gümüşün sadeliği klasik modellerle farklı bir hava katıyor. Bunun yanı sıra Ferrucci marka saatler genellikle klasik yuvarlak kasa tipinden oluşuyor. Klasik ve sadeliğe önem veren marka kasa tipine de bunu yansıtıyor. Görünümleriyle klasik ve orijinal Ferrucci saat modelleri estetiği ve sadeliği bir arada buluşturuyor. Bunların yanı sıra modellerin uygun fiyatlar da olması da kullanıcılar tarafından olumlu tepkiler alıyor. Bu durum çoğu kullanıcının markayı tercih etmesine sebep oluyor. Kasa malzemesi olarak ise marka çoğunlukla çelik ve metali kullanıyor. Ferrucci metal saat şıklığının yanı sıra sağlamlığıyla da dikkat çekiyor. Ferrucci çelik saat de aynı şekilde şık ve sağlamlığıyla kullanıcılar tarafından beğeni topluyor. Ferrucci marka saatler uygun fiyatlı olmasının yanı sıra sağlamlığıyla da kullanıcıların dikkatini çekiyor. Sizler de sayfamız üzerinden şık ve uygun Ferrucci saat modellerini inceleyebilir, seçebilir ve satın alabilirsiniz.

Ferrucci Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ferrucci Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Saat estetiği ve özelliklerinin beğenilmesi görece bir kavram olduğundan Ferrucci markası ürettiği saatlerde farklılıklar barındırarak kullanıcılara sunuyor. Bu durum kullanıcıların kendi tarzlarına uygun olan modeli rahatlıkla seçebilmesini sağlıyor. Ferrucci markası üretmiş olduğu saatlerdeki farklılıklarla her tarza hitap ediyor. Üretmiş olduğu saatlerin satış fiyatlarının da uygun olması kullanıcılara kendi tarzlarını rahatlıkla seçebilmelerini sağlıyor. Ferrucci markası üretmiş olduğu modellerde çeşitli farklılıklar barındırıyor. Kasa çapı olarak modeller, ortalama 34 mm ile 50 mm arasında farklılık gösteriyor. Özellikle kadın ve erkek modelleri arasında bu farklılık gözle görülüyor. Bunun yanı sıra kordon tipi olarak marka bünyesinde metal, çelik, deri gibi klasik maddelerle saatlerini üretiyor. Ayrıca saatler çalışma tipi olarak da kendi aralarında farklılaşıyor. Pilli, analog ve otomatik saatler Ferrucci bünyesinde yer alıyor. Renk konusunda ise marka üretmiş olduğu saatlerde oldukça çeşitlilik sağlıyor. Klasik renklerin yanı sıra bünyesinde farklı renkler de bulunduran markanın bu çeşitliliği kullanıcılar tarafından beğeni topluyor. Ayrıca modellerinin çoğunda takvim bulunması kullanıcılara avantaj sağlıyor. Kullanıcılar bu sayede sadece saati değil, hangi tarihte olduğunu da saate bakarak anlayabiliyor. Bunun yanı sıra Ferrucci markası bazı modellerinde kronometre bulunduruyor. Buna ihtiyacı olan kullanıcılara bu durum avantaj sağlıyor. Ferrucci saat yorum olarak aldığı olumlu tepkilerle dikkat çekiyor. Özellikle kullanıcılar farklı renk tonlarının marka bünyesinde bulunmasını takdir ediyorlar. Bunlar arasında Ferrucci altın sarısı saat özellikle kadın kullanıcılar tarafından beğeni topluyor. Ayrıca saat konusunda pek alışık olunmayan kırmızı renkli modelleri de marka bünyesinde bulunduruyor. Ferrucci kırmızı saat de renkler arasında özellikle dikkat çeken renkler arasında yer alıyor. Fakat Ferrucci saat bu farklılıklarının yanı sıra özellikle klasik ve sadeliğiyle ön plana çıkıyor. Kullandığı alışılagelmişin dışındaki renk ve kaplamalarını marka, saatin klasik estetiğiyle buluşturarak ortaya farklı bir tarz koyuyor. Tüm bunların yanı sıra Ferrucci marka saatlerin uygun fiyatlı olması kullanıcılar tarafından ayrıca takdir ediliyor. Ferrucci saat fiyatları uygun bir skala bütçesi içerisinde farklılıklar gösteriyor. Sizler de sitemiz üzerinden Ferrucci marka saatleri inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Ferrucci Saat Her Bütçeye Uygun

Ferrucci Saat Her Bütçeye Uygun

Saat her ne kadar herkese hitap eden bir ürün olsa da her bütçeye hitap edemiyor. Fakat Ferrucci markası her bütçeye uyabilecek şekilde ürünlerini piyasaya sürüyor. Ferrucci marka saatler, fiyatının uygun olmasının yanı sıra kaliteden de ödün vermiyor. Saatin uzun ömürlü ve kullanıldıkça estetikten bir şey kaybetmemesi saatin kalitesiyle doğru orantılı olduğundan, marka saatlerin kalitesine önem veriyor. Bunun yanında Ferrucci markası üretmiş olduğu saatler de çeşitlilik ve farklılıkları da göz ardı etmiyor. Ferrucci marka saatler her bütçeye uygun olduğu gibi her tarza da hitap ediyor. Tarzların değişkenlik göstermesini dikkate alan marka farklı renklerde, yapılarda ve özelliklerde saatler üretiyor. Bu sayede Ferrucci marka saatler kullanıcıların en çok tercih ettiği markalardan biri haline geliyor. Ferrucci saat özellikleri saatin fonksiyonlarına bağlı farklılıklar gösteriyor. Modellerin bazıları kronometre özelliği taşırken bazı modeller ise takvim özelliğiyle kullanıcılara sunuluyor. Bu şekilde farklılıklar içerisinden kullanıcılar kendi ihtiyaç ve tercihlerine göre seçimlerini yapıyorlar. Ferrucci saat yorumları gösteriyor ki kullanıcılar özellikle markanın saatleri fiyat-performans açısından kullanıcılara iyi bir deneyim sunuyor. Burada kullanıcıların özellikle vurguladığı nokta Ferrucci marka saatin fiyatına göre uzun ömürlü ve sağlamlığı şeklinde. Marka özellikle çelik ve metali saatlerinde kullandığından dayanıklı saatler üretiyor. Bu durum da kullanıcılardan olumlu tepkiler alıyor. Ferrucci saat modelleri dayanıklı, uzun ömürlü ve kaliteli olmasına karşın kullanıcı deneyimine uygun fiyatlarla sunuluyor. Kullanıcılar bir başka vurguladığı nokta ise saat renklerinin çeşitliliği. Kullanıcılar klasik modellerde kullanılan farklı renklerin şık bir estetikte gözüktüğünü ayrıca vurguluyorlar. Ferrucci saatler renklerinden yapısına ve özelliklerine kadar bu şekilde ayrışıyor ve kategorilendiriliyor. Kullanıcılar da bu sayede kendi tarz ve zevklerine uygun olan saati rahatlıkla seçebiliyorlar. Ferrucci marka saat fiyatları da modelleri gibi uygun bir bütçe içerisinde değişkenlik gösteriyor. Sizler de kendi tarz ve zevkinize göre Ferrucci saat modellerini sayfamız üzerinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Arzu ederseniz Ferrucci saatlerin yanı sıra tüm saat modellerini Saat kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Ferrucci
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abundia (1107)
Active (8)
Adexe (5)
Adidas (266)
Adriatica (242)
Aerowatch (68)
Al Fajr (17)
Alessi (13)
Allegro (76)
Ann Taylor (42)
Anne Klein (312)
AP (250)
Apache (316)
Appscomm (3)
Aquarmy (10)
Arden (28)
Armiforce (9)
Armio (22)
Armitron (15)
Aston Martin (373)
Atop (17)
Aviator (243)
Avon (71)
Bagari (13)
Bakugan (15)
Balezza (16)
Balmain (154)
Barbie (5)
Belbi (3)
Bell&Ross (29)
Belmond (2400)
Belonni (100)
Ben 10 (3)
Bentini (95)
Benyar (6)
Bewell (32)
Biden (132)
Bigotti (1801)
Bilicra (6)
Bimessi (302)
BISTEC (10)
Blueberry (21)
Boccıa (70)
Bomberg (14)
Breil (8)
Breitling (46)
Briston (56)
Bulova (423)
Burberry (50)
Cacharel (32)
Calven (13)
Calvin Klein (2360)
Camino (4)
Candino (5)
Carren (23)
Casio (23604)
Cerruti (64)
Cerruti 1881 (106)
Certina (20)
Cey (6)
Choppers (345)
Citiplus (4)
Citizen (655)
Clariss (1744)
Cockpit (559)
Colibri (6)
Coliseum (3734)
Commes (441)
Comwatch (441)
Cortebert (21)
Cortobert (6)
Corum (7)
Creo (126)
Crrju (45)
CSF TIME (3)
Curren (183)
D-ZINER (13)
Daks (4)
Daniel Klein (18240)
Darling (4)
Davosa (39)
Daymond Rene (274)
DB Dizayn (6)
Denacci (52)
Deni Gabi (17)
Dexter (678)
DiaL'x (123)
Diamond (11)
Dice Kayek (2915)
Diesel (1114)
Diray (54)
Disney (5)
(15025)
(20)
DKNY (137)
Doliche (33)
Dujour (169)
Dunlop (252)
Earnshaw (36)
Ebel (27)
Ecco (42)
Edox (103)
Edwin (8)
Elegangs (155)
Elite (16)
Elixa (132)
Elizabeth (24)
Ellesse (24)
Emperor (370)
Enox (142)
Escape (985)
ESPACE (53)
Esprit (344)
Essence (6867)
Eterna (48)
Everest (5)
Exception (148)
FALMER (7)
Favori (186)
FBI (8)
FENERIUM (12)
Ferrari (33)
Ferre Milano (486)
Ferro (1436)
Ferrucci (8240)
Festina (27)
Fiesta (8)
Fila (140)
Flik Flak (126)
Fonderia (77)
Fontenay (227)
Formotion (1408)
Forsining (39)
Fossil (2163)
Frank Alex (617)
Freelook (4835)
Frozen (3)
G-Sport Polo (329)
G.Milano (12)
Gant (1755)
Garde (41)
Geneva (222)
Gf Ferre (171)
Gnova (4)
GO (45)
Gold Power (19)
Goldpower (318)
Graneche (53)
GREENWICH (29)
Grovana (23)
Gucci (292)
Guess (1840)
Haemmer (37)
Hamilton (19)
Haurex (10)
Henry London (104)
Hip Hop (9)
Hislon (2397)
Homies (586)
Hugo Boss (5)
I-Watch (534)
IBSO (241)
Ice Watch (33)
Ingersoll (23)
Invicta (1423)
ITA (8)
Jaga (1695)
Jean Perret (137)
JG.POLO CLUB (1734)
JOEFOX (276)
Jupwatch (32)
Just Cavalli (206)
Kademan (14)
Kankakids (17)
Kappa (195)
Karen Millen (128)
Kenneth Cole (1544)
King Watch (17)
Kookai (6)
Köstebek (75)
L.E.D (4)
Lacoste (3259)
Lafuma (323)
Lc (152)
LED (8)
Lee Cooper (6398)
Levi's (6)
Liu Jo (40)
Longines (134)
Lorus (1743)
Lotto (4)
Love Watch (1223)
Lucifer (9)
Lufian (38)
Lupai (14)
Mark Jakko (26)
Marka7 (362)
Max (81)
Megir (19)
Menessa (6)
Metal.CH (60)
Michael Kors (1506)
MIKE (23)
Mini Focus (16)
Mizums (13)
Moana (4)
Momentus (8058)
Mondaine (39)
Mont Blanc (18)
Motivo (16)
Mulco (11)
Nacar (2380)
Nafisa (101)
Nautica (218)
NaviForce (439)
Navigare (55)
NAVİGLİ (6)
NIBOSI (21)
Nina Ricci (43)
Nine West (168)
Nixon (183)
No Name (35)
nobbanolla (109)
Novel (64)
O.D.M. (15)
Obaku Denmark (1091)
Off Shore (47)
Ohsen (15)
Omax (8)
Omega (12)
OQQO (211)
Orient (2946)
Oriflame (11)
ORIGINALS (10)
Oris (140)
Paco Loren (58)
Pacoloren (160)
Pacomarine (2407)
Panars (11)
PAPRCUTS (23)
Parigi (90)
Pasnew (9)
Pierre Cardin (1224)
Police (1141)
Polo Country (387)
Polo Exchange (1895)
Polo Rucci (260)
POLO TIME (48)
POLO55 (125)
PoloUK (152)
Pomander (39)
PROKING (7)
Pulsar (162)
Puma (229)
Q&Q (4676)
Q-era (47)
QpOne (31)
QUAMER (619)
Quantum (8027)
Quark (697)
Quartz (7)
Rado (69)
Rapid (5)
Raymond (310)
Raymond Weil (410)
Reebok (98)
Retro (288)
Revello (40)
Reward (3128)
Roamer (35)
Rodania (45)
RODER (66)
Romanson (1518)
Ronson (6)
Rose Mont (55)
Rosefield (158)
Rossini (57)
Rower (66)
RSW (5)
Rubenis (7)
SAMSTAR (30)
Sanda (25)
Santai (5)
SCR (4)
Sebago (671)
Sector (11)
Seiko (6478)
Seiko 5 (122)
Sette (12)
Shark (21)
Sinobi (120)
Skagen (585)
Skechers (36)
Skmei (817)
Slazenger (9285)
Smael (75)
Soki (4)
Spectrium (260)
Spectrum (4891)
Spiderman (11)
Sportive (33)
StarTime (569)
Strand (8)
Stührling (1079)
Sunex (7)
Superdry (66)
Suunto (24)
Swarovski (156)
Swatch (4655)
SWIZA (4)
Sword (19)
Tafwatch (7)
Tag Heuer (217)
Taraftar (82)
Tendence (6)
Tevise (19)
The End (110)
Ticarto (8)
Tiger (574)
Timberland (290)
Time Force (11)
Time Watch (369)
Timex (180)
Tissot (417)
Tom Hands (37)
Tom Jones (352)
Toms (567)
Touche Watch (120)
Toywatch (10)
Tw Steel (20)
TWC (11)
Uni (49)
UpWatch (79)
Valentino (5)
Vegans (315)
Versace (213)
Vialux (2430)
Victorinox (69)
Visetti (84)
Visin (5)
Vivaldi (44)
Vomeno (128)
WAINER (2298)
Watchme (14)
Weide (19)
welch (61)
Welder (68)
Welder Moody (200)
Wendel (16)
Wenger (46)
Wesse (3589)
Westar (61)
Wickers (291)
Winner (13)
Winx (23)
Xonix (298)
Y-London (37)
Yazole (52)
You Watch (284)
You! Watch (111)
Zenith (5)
Zeppelin (11)
Zero RH+ (4)
Ziiiro (9)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Materyali

Çelik (4109)
Hasır (1119)
Metal (943)
Deri (901)
Silikon (36)
Deri Süet (13)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mekanizma

(6707)
(627)
(8)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

(7269)
(75)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Takvim

(4360)
(3446)
Başka bir kelime deneyin

Çap

(1191)
(795)
(730)
(616)
(563)
(481)
(441)
(385)
(341)
(317)
(284)
(267)
(223)
(215)
(184)
(178)
(100)
(89)
(40)
(39)
(38)
(32)
(24)
(23)
(21)
(21)
(20)
(19)
(16)
(14)
(11)
(11)
(9)
(7)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kasa Materyali

Çelik (6168)
Metal (1678)
Markazit (54)
Bronz (52)
Alüminyum (41)
Altın (9)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kasa Rengi

(1295)
(1110)
(673)
(661)
(634)
(630)
(534)
(500)
(491)
(488)
(265)
(194)
(139)
(125)
(106)
(75)
(34)
(24)
(20)
(6)
(6)
(6)
(5)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kadran Şekli

(7531)
(340)
(114)
(56)
(54)
Başka bir kelime deneyin

Alarm

(7300)
(360)
Başka bir kelime deneyin

Suya Dayanıklılığı

(5498)
(995)
(527)
(149)
(113)
(80)
(67)
(57)
(54)
(46)
(16)
(14)
(10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kronometre

(7179)
(480)
Başka bir kelime deneyin

Cam

(6649)
(1075)
(26)
(17)
(15)
(11)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(152)
ve üzeri (211)
ve üzeri (217)
ve üzeri (219)
ve üzeri (226)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL