SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Dunlop Saat

Sportif tasarımlarıyla saat dünyasına farklı bir bakış açısı getiren, kendine has çizgisini ürettiği tüm modellere yansıtarak basit bir aksesuardan daha fazlasını sunan Dunlop saat modelleri kullanıcıların üst düzey bir deneyim yaşamasını amaçlıyor. Saat dünyasının en çok tercih edilen markalarından biri olarak adından söze ettiren Dunlop saat nasıl bir kalite sunduğunu gözler önüne seriyor.

Dunlop Saat ile Suya Meydan Oku

Dunlop Saat ile Suya Meydan Oku

Modern teknolojinin en kullanışlı gelişmelerinden biri olan su geçirmez teknoloji neredeyse her alana entegre edilerek kullanıcıların daha dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlere sahip olmaları amaçlanıyor. Saatlerin su geçirmezlik derecesini bilmenizi sağlayan ATM değeri almak istediğiniz saatin su temasına karşı  hangi koşullarda ve ne seviyede koruma sağladığını bilmeniz açısından oldukça önemlidir. Üretim aşamasında yüksek hava basıncı, yüksek su basıncı, sıcaklı ve mekanik gerilim direnci gibi testlere tabi tutularak su geçirmezliği garanti altına alınan Dunlop spor saat bu üstün performansıyla neredeyse her ortamda üstün güvenlik sağlıyor. Günlük kullanım için oldukça ideal kabul edilen 3 ve 5 ATM su geçirmez değere sahip modeller el-yüz yıkarken ya da yağmur altındaki su temaslarına karşı saatinizi koruyor. Yüksek basınca dayanıklı yapılarıyla ön plana çıkan 10 ATM modeller su sporlarıyla ilgilenen kullanıcıların ilgisini çekiyor. Üstün performansıyla beğeni kazanan Dunlop Sport saat duş, havuz ve deniz gibi yoğun su temasına maruz kalınan ortamlarda su geçirmez bağlantı noktaları sayesinde gönül rahatlığıyla saatinizi kullanmanıza imkan tanıyor.

Dunlop Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dunlop Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gelişmiş Japon quartz makine teknolojisini kullanılan modeller farklı kadran yapılarıyla kullanıcıları cezbediyor. İçerisinde bulunan pilden ve doğada neredeyse her yerde bulunan kuvars kristallerinden güç alan quartz teknoloji  otomatik modellerde yer çekimi etkisiyle oluşan zaman sapması problemlerini yaşamadan uzun yıllar boyunca daha sağlıklı zaman takibi yapmanıza imkan tanıyor. Dijital teknolojiye sahip spor  modeller multifonksiyonel özellikleri ile analog saatlerden çok daha kullanışlı bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Birçok modelde bulunan takvim eklentisi zamanı daha detaylı takip etmek isteyenler için ideal bir kullanım sunuyor. Sporseverlerin en çok ilgi gösterdiği kronometre eklentisine sahip modeller saatten bağımsız olarak ara zaman ölçümü yapılabilmesine yardımcı oluyor. Son yıllarda oldukça rağbet gören bir özellik olarak karşımıza çıkan tachymeter eklentisi bir kilometre mesafeyi gitme sürenizi baz alarak saatlik ortalama hızınızı hesaplamanıza olanak sağlıyor. Dilerseniz kalitesi ve göz alıcı tasarımları ile kullanıcıların favorisi olan Dunlop saat fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için sayfalarımızı inceleyebilir, Dunlop saat yorum sayfalarını kullanarak deneyimlediğiniz modeller hakkında fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Dunlop Saat ve Işıltılı Cam Materyal İle Dikkat Çekin

Dunlop Saat ve Işıltılı Cam Materyal İle Dikkat Çekin

Dünyanın önde gelen üretici markalarının pek çoğu tasarladıkları modellerinde saatin kalitesine, sunduğu özelliklere ve hitap ettiği kullanıcı kitlesinin zevklerine göre farklı cam türleri kullanıyor. Her kesimden kullanıcının en iyiye rahat bir şekilde ulaşmasını amaçlayan, göz alıcı görünümüyle girdiğiniz her ortamda ön plana çıkmanızı sağlayan ve  tüm ürünlerinde mineral cam türünü tercih eden Dunlop saat benzersiz bir deneyim yaşamanızı vadediyor. Temperleme işlemi ile sert bir yapı kazandırılan bu cam ısıdan ve birçok kimyasal maddeden etkilenmeyen bir yapıya sahip. Çizilmeye ve kırılmaya karşı maksimum koruma sağlamasıyla uzun yıllar kullanım garantisi sunuyor. Yüksek yansıma özelliği ile parıltılı bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olan cam kolay temizlenebilen yüzey yapısıyla kire ve toza karşı maksimum direnç gösteriyor. Yandan bakıldığında yeşilimsi bir renge sahip olan mineral cam gelen ışınları geçirerek güneşli havalarda saat kadranını daha rahat görmenizi sağlar. Şeffaflığını uzun süre korumasıyla saat dünyasında üne kavuşan mineral camlı Dunlop dijital saat uzun yıllar sonra bile saatinizin ilk günkü gibi ışıltılı ve şık görünmesini garanti ediyor. Dunlop saat modellerinin yanı sıra tüm saatleri incelemek, fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.