TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Pulsar, Saat

için 158 sonuç bulundu.
Kordon Materyali seçiniz

Pulsar Saat

70’li yıllardan beri ürettiği üstün kaliteli ve şık modelleri ile dünyada ve Türkiye’de birçok kullanıcının favorisi haline gelen, kendine has havasını tasarımlarına ustalıkla işleyen ve hızla gelişen teknolojiyi ürünlerine entegre eden Pulsar saat modelleri ile her zevke ve bütçeye hitap ediyor. Geçmişten gelen deneyimi ile kullanıcıların üst düzey bir deneyim yaşamasını amaçlayan ve modern saat tasarımlarını bu mottoyu ilke edinerek şekillendiren Pulsar nasıl bir saat istediğini bilen stil ve zevk sahibi kullanıcıların ilk tercihlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Yenilikçi tasarımların evrensel çekicilikle buluştuğu ve parıltılı duruşuyla karakterinizden ayrıntılar sunan Pulsar marka saat basit bir aksesuardan daha fazlasını isteyenlerin ilgi odağı haline geliyor.

Pulsar Saat ile Benzersiz Makine Teknolojisi

Pulsar Saat ile Benzersiz Makine Teknolojisi

İcat edildiği ilk günden bu yana sürekli olarak gelişen kol saati teknolojisi kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillenerek hızlı bir ivme kaydediyor. İlk kol saatlerinin kullandığı analog teknoloji her ne kadar birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor olsa da farklılık arayan kullanıcılar inovatif tasarımlara sahip modellere yöneliyor. Günümüz gelişen teknolojisi saat dünyasına da entegre edilerek yenilikçi makine teknolojilerine sahip modeller kullanıcıların beğenisine sunuluyor. En yenilikçi teknolojiler ile harmanlanarak kullanıcıların taleplerini karşılamaya çalışan saat Pulsar markasının değerini ortaya koyuyor. Neredeyse her tür saat modelinde kullanılan quartz makine teknolojisi uzun yıllar kullanım ömrü sağlayan bir yapıya sahip. Zaman içerisinde saatinizde oluşabilecek sapmaları en aza indirgeyen quartz makine akıcı kadran yapısıyla da kullanıcıların ilgisini çekiyor. Analog modellere alternatif olan ve detaylı iç mekanizmasıyla kullanıcıları büyüleyen Pulsar otomatik saat, saat deneyimini farklı bir boyuta taşıyor. Otomatik saatler kurma kolunun hareketini ya da bilek hareketinizin ana zemberek yardımıyla enerjiye çevrilerek depolanmasını sağlayan bir yapıdadır. Depolanan enerji ile balans çarkı çevrilerek saat içerisindeki zaman ilerlemesi sağlanmış olur. Hem iç mekanizmalarının görünümüyle hem de dış görünümleriyle kendinizi özel hissetmenizi sağlayan bu saat düzenli bakım ile uzun yıllar kullanım garantisi veriyor. Bir başka tür olan kinetik modeller bir rotor yardımıyla ürettiği enerjiyi içerisinde bulunan pile depolayarak saatin çalışmasını sağlar. Az enerji tüketen yapısı analog saatlerdeki gibi pilin sürekli değiştirilmesini gerektirmez. Değişen teknolojinin en büyük avantajlarından biri olarak karşımıza çıkan ve diğer saat mekanizmalarından farklı yapısı ile tercihleri değiştiren Pulsar dijital saat bir sanat eseri niteliği taşıyor. Değiştirilebilir arayüze sahip bu saatler her iki yanında da bulunan multifonksiyonel butonları sayesinde saatiniz üst düzey işlevsellik sunmasını sağlıyor. Kadran içerisinde bulunan LED aydınlatma karanlık ortamlarda saatinizi kullanabilmenize olanak sağlıyor. Eşsiz makine teknolojilerine sahip modelleriyle beğeni kazanan marka farklı güç seçeneği sunan ürünleriyle de adından söz ettiriyor. Herhangi bir ışık kaynağından gelen ışınları kadran üzerinde bulunan güneş pilleri vasıtasıyla elektrik enerjisine çeviren Pulsar solar saat alternatif bir kullanım sunuyor. Birkaç saat içinde şarj olabilen bu modeller ek enerjiye ihtiyaç duymadan 6 aya kadar pil ömrü vadediyor.

Pulsar Saat Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Pulsar Saat Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Yıllar içerisinde yeni keşfedilen materyaller avantajlı özellikleri sayesinde oldukça geniş bir kullanım alanına sahip oldu. Gelişen teknoloji ile madenlerin daha kolay çıkarılması ve işlenebilmesi farklı maden türlerinin alternatif olarak tercih edilmesine sebep oldu. Geçmişte en çok tercih edilen ve paslanmayan yapısıyla ürünlerin ömrünü uzatan çelik son yıllarda yerini titanyuma kaptırıyor. Bu gelişmeler ışığında tasarlanan Pulsar titanyum saat kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor. Aşındırıcı olmayan, biyolojik açından uyumlu bir materyal olan titanyum, paslanmaz çelik materyalin bazı insanlarda oluşturduğu alerjik durumlara engel oluyor. Paslanmaz çelikten yarım kat daha hafif olan titanyum çok daha sağlam bir yapı sunuyor. Korozyona dirençli yapısı sayesinde suya karşı direnç gösteren materyal paslanmama garantisi veriyor. Titanyum ve paslanmaz çelik çerçeveye sahip modeller oval, kare ve dikdörtgen yapılarıyla farklılık arayan kullanıcıların taleplerini karşılıyor. Sarı, sedef, kırmızı ve beyaz renk çerçevelere sahip Pulsar saat fiyatları ile her kullanıcının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Çelik, hasır, silikon ve deri materyallerden üretilen kordonlar renk seçenekleri sunmasının yanı sıra doğal içerikleri sayesinde bilek bölgenizde oluşabilecek terleme problemlerini en aza indiriyor. Böylece daha rahat ve daha sağlıklı saat deneyimine zemin hazırlıyor. İkili zaman özelliği kadran içerisinde bulunan ek bir gösterge ile aynı anda 2 farklı zaman dilimini takip edebilmenize olanak tanıyor. Yarış sporlarıyla ilgilenen kullanıcılar için oldukça kullanışlı olan tachymeter eklentisi 1 kilometrelik mesafeyi kat ettiğiniz süreyi baz alarak saatteki ortalama hızınızı hesaplamanıza yardımcı oluyor. Sporseverlerin en büyük yardımcılarından biri olan ve saatten bağımsız olarak kullanılabilen kronometre eklentisi ara zaman ölçümü yapabilmenize olanak tanıyor. Takvim eklentisi daha detaylı zaman takibi yapmanızı mümkün kılarken 3 farklı alarm kurabilmenize yardımcı olan dijital modeller randevularınızı kaçırmamanıza ve daha dakik bir yaşam sürmenize destek oluyor. Dilerseniz geçmişten aldığı deneyimle kendisine has çizgisini modern çağ trendleriyle harmanlayan, fonksiyonel özellikleriyle en önemli aksesuarlarınızdan biri olan ve zaman takibini şık bir hale getiren Pulsar saat modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için sayfalarımızı inceleyebilir, Pulsar saat yorum sayfalarına göz atarak eşsiz deneyim yaşayan kullanıcıların fikirlerinden yararlanabilirsiniz.

Hem Kırılmaz Hem de Su Geçirmez Deneyim Sunan Pulsar Saat

Hem Kırılmaz Hem de Su Geçirmez Deneyim Sunan Pulsar Saat

Modern kol saati üreticileri şıklığınızı tamamlayan ve parıltılı görünümleri ile dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayan modelleri tasarlarken farklılıklarını ortaya koyacakları birçok özellik eklemeyi de ihmal etmiyor. Günümüzde neredeyse her alanda kullanılan ve birçok kullanıcının tercihlerini belirleyen su geçirmez teknoloji saat dünyasında da kendisine yer buluyor. Üstün dayanıklılığa ve nitelikli materyal yapısına sahip Pulsar saat su geçirmez tasarımıyla farkını ortaya koyuyor.3 ve 5 ATM su geçirmezliğe sahip modeller günlük kullanım için ideal bir seçenek olarak görülüyor. Su sıçramaları, el-yüz yıkama ve yağmurlu havalardaki su temasına karşı saatinizin güvende kalmasını sağlayan bu teknoloji uzun ömürlü bir kullanım için vazgeçilmez. Basınca dayanıklı bağlantı noktaları ile su geçirmezliği garanti eden 10 ATM modeller havuz ve duş gibi yoğun su temasına maruz kalınan ortamlarda saatinizi güven içerisinde kullanabilmenize imkan tanıyor. Üstün su geçirmez performansıyla Pulsar marka saat nasıl bir kalite sunduğunu açıkça gösteriyor. Kolunuzdaki duruşuyla daha asil, parlak ve göz alıcı görünmenize yardımcı olan saatlerin tasarımlarının yanı sıra kullandıkları cam materyallerinde payı oldukça yüksek. Tüm modellerinde safir kristal ve mineral cam türlerini tercih eden Pulsar saat dayanıklılığın sınırlarını zorluyor. Aliminyum oksit tozunun yüksek sıcaklığa ve yüksek basınca maruz kalmasıyla elde edilen sentetik safir oldukça kısa bir sürede üretilebiliyor. 10 moh sertliğe sahip olan, elmas haricinde hiçbir materyal tarafından zarar verilemeyen safir kristal cam kırılma ve çizilme problemlerini ortadan kaldırıyor. Safir camın alternatifi olarak görülen ve temperleme işlemi ile sert bir yapı kazandırılan mineral cam ısıya karşı dirençli bir yapıya sahiptir. Yüksek yansıma özelliği ile ışıltılı bir görünüm sunan mineral cam birçok kimyasal maddeden etkilenmemesi ile dikkat çekiyor. Kirlenme ve tozlanma sorunlarını asgari düzeye indiren ve kolay temizlenebilen bir yüzeye sahip olması, içeriğinde herhangi bir kimyasal madde bulunmaması daha sağlıklı bir saat deneyimine imkan tanıyor. Şeffaflığını uzun süre korumasıyla ünlenen bu cam türü zarif ve ışıltılı görünümü ile her ortamda ön plana çıkmanıza yardımcı oluyor. Özel hissetmeniz için tasarlanan Pulsar saat nasıl bir deneyim yaşamak istediğinize bağlı olarak farklı seçenekler sunuyor. Daha fazla seçenek için saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Pulsar
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abundia (1120)
Active (12)
ADD (43)
Adexe (4)
Adidas (269)
Adriatica (240)
Aerowatch (107)
Al Fajr (85)
Alessi (11)
Alfex (71)
Allegro (74)
Ann Taylor (40)
Anne Klein (309)
AP (229)
Apache (315)
Aquarmy (10)
Arden (30)
Aries Gold (68)
Armiforce (4)
Armio (22)
Armitron (11)
Aston Martin (438)
Atop (19)
Aviator (123)
Avon (63)
Bagari (13)
Bakugan (15)
Balezza (16)
Ball (37)
Balmain (88)
Barbie (5)
Belbi (3)
Bell&Ross (29)
Belmond (2375)
Belonni (101)
Ben 10 (3)
Bentini (89)
Benyar (5)
Bewell (32)
Biden (119)
Bigotti (1675)
Bilicra (7)
Bimessi (302)
BISTEC (9)
Blueberry (21)
Boccıa (55)
Bomberg (13)
Breil (8)
Breitling (58)
Briston (56)
Bulova (425)
Burberry (54)
Cacharel (31)
Calven (12)
Calvin Klein (2230)
Calypso (169)
Camino (4)
Candino (5)
Carren (23)
Cars (4)
Casio (21353)
Cerruti (61)
Cerruti 1881 (113)
Cey (6)
Choppers (363)
Citiplus (4)
Citizen (842)
Clariss (974)
Cockpit (564)
Colibri (6)
Coliseum (3736)
Colori (5)
Commes (429)
Comwatch (434)
Cortebert (20)
Cortobert (5)
Corum (8)
Creo (231)
Crrju (42)
CSF TIME (3)
Curren (171)
D'S Damat (5)
D-ZINER (9)
Daks (5)
Daniel Klein (17700)
Darling (4)
Davosa (29)
Daymond Rene (271)
DB Dizayn (6)
Denacci (52)
Deni Gabi (17)
Denicotea (6)
Dexter (674)
DiaL'x (127)
Diamond (11)
Dice Kayek (2964)
Diesel (1257)
Diray (84)
Disney (5)
(16912)
(20)
DKNY (202)
Doliche (51)
Dujour (168)
Dunlop (232)
Earnshaw (46)
Ebel (76)
Ecco (28)
Edox (101)
Edwin (9)
Elegangs (149)
Elite (16)
Elixa (130)
Elizabeth (24)
Ellesse (24)
Emperor (359)
Enox (142)
Escape (962)
ESPACE (26)
Esprit (319)
Essence (6472)
Eterna (53)
Everest (6)
Exception (148)
FALMER (7)
Favori (188)
FBI (8)
FENERIUM (9)
Ferrari (31)
Ferre Milano (531)
Ferro (1351)
Ferrucci (7005)
Festina (26)
Fiesta (6)
Fila (130)
Fiyta (24)
Fonderia (74)
Fontenay (249)
Formotion (1556)
Forsining (43)
Fossil (2408)
Frank Alex (667)
Freelook (4703)
Frozen (4)
G-Sport Polo (348)
G.Milano (12)
Gant (1881)
Garde (52)
Geneva (208)
Gf Ferre (182)
Gnova (4)
GO (44)
Gold Power (18)
Goldpower (327)
Graneche (48)
GREENWICH (29)
Grovana (23)
Gucci (301)
Guess (2071)
Haemmer (36)
Hamilton (22)
Haurex (11)
Henry London (119)
Hislon (2138)
Homies (474)
Hugo Boss (9)
I-Watch (532)
IBSO (110)
Ice Watch (36)
Ingersoll (25)
Invicta (1658)
ITA (34)
Jaga (1752)
Jean Perret (135)
JG.POLO CLUB (1638)
JOEFOX (733)
Jupwatch (32)
Kademan (14)
Kappa (182)
Kenneth Cole (1597)
King Watch (17)
Kookai (6)
Korloff (26)
Köstebek (75)
L.E.D (4)
Lacoste (3351)
Lafuma (322)
Lc (151)
LED (7)
Lee Cooper (6935)
Levi's (6)
Liu Jo (39)
Locman (13)
Longines (109)
Lorus (1841)
Lotus (200)
Love Watch (1122)
Lucifer (9)
Lufian (36)
Lupai (14)
Marka7 (392)
Max (81)
Megir (19)
Menessa (5)
Michael Kors (1599)
MIKE (23)
Mini Focus (12)
Mizums (9)
Moana (4)
Momentus (8259)
Mondaine (39)
Mont Blanc (18)
Motivo (21)
Mulco (11)
Nacar (2339)
Nafisa (101)
Nautica (220)
NaviForce (233)
Navigare (55)
NAVİGLİ (6)
NIBOSI (21)
Nina Ricci (42)
Nine West (160)
Nixon (271)
No Name (38)
nobbanolla (109)
Novel (64)
O.D.M. (14)
Obaku Denmark (1217)
Off Shore (45)
Ohsen (18)
Omax (8)
Omega (20)
OQQO (161)
Orient (3060)
Oriflame (9)
ORIGINALS (10)
Oris (142)
Paco Loren (72)
Pacoloren (125)
Pacomarine (2826)
Panars (6)
PAPRCUTS (23)
Parigi (75)
Pasnew (8)
Pierre Cardin (1227)
Police (1062)
Polo Country (387)
Polo Exchange (4171)
Polo Rucci (243)
POLO TIME (43)
POLO55 (103)
PoloUK (152)
Pomander (36)
PROKING (7)
Pulsar (158)
Puma (211)
Q&Q (4687)
Q-era (47)
QpOne (28)
QUAMER (712)
Quantum (7908)
Quark (782)
Quartz (7)
Rado (62)
Rapid (30)
Raymond (304)
Raymond Weil (383)
Reebok (124)
Replay (66)
Retro (274)
Revello (43)
Reward (1987)
Roamer (32)
Rodania (45)
RODER (71)
Romanson (1446)
Ronson (6)
Rose Mont (32)
Rosefield (166)
Rossini (54)
Rower (65)
Rubenis (8)
SAMSTAR (30)
Sanda (25)
Santai (5)
Sebago (656)
Sector (10)
Seiko (6245)
Seiko 5 (134)
Sette (11)
Shark (20)
Sinobi (103)
Skagen (636)
Skechers (36)
Skmei (841)
Slazenger (8776)
Smael (61)
Soki (4)
Spectrium (197)
Spectrum (4257)
Spiderman (12)
Sportive (32)
StarTime (487)
Strand (8)
Stührling (824)
Sunex (7)
Superdry (75)
Suunto (23)
Swarovski (153)
Swatch (560)
SWIZA (4)
Sword (17)
Tafwatch (7)
Tag Heuer (238)
Taraftar (78)
Tendence (5)
Tevise (7)
The End (107)
Ticarto (5)
Tiger (546)
Timberland (303)
Time Force (10)
Time Watch (362)
Timex (162)
Tissot (553)
Tom Hands (36)
Tom Jones (342)
Toms (600)
Touche Watch (142)
Toywatch (9)
Tw Steel (13)
TWC (11)
Uni (42)
UpWatch (64)
Us Polo (4)
Valentino (5)
Vegans (313)
Versace (325)
Vialux (2303)
Victorinox (101)
Visetti (82)
Visin (5)
Vivaldi (41)
Vomeno (18)
WAINER (2262)
Watchme (14)
Weide (19)
welch (59)
Welder (34)
Welder Moody (289)
Wendel (29)
Wenger (45)
Wesse (3383)
Westar (62)
Wickers (328)
Winner (9)
Winx (22)
Xonix (342)
Y-London (31)
Yazole (56)
You Watch (302)
You! Watch (80)
Zenith (54)
Zeppelin (10)
Ziiiro (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Materyali

Çelik (70)
Deri (41)
Silikon (11)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mekanizma

(76)
(32)
(19)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Takvim

(135)
(21)
Başka bir kelime deneyin

Çap

(34)
(27)
(16)
(11)
(11)
(6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kasa Rengi

(49)
(34)
(31)
(8)
(8)
(6)
(5)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kasa Materyali

Çelik (143)
(3)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kronometre

(105)
(49)
Başka bir kelime deneyin

Alarm

(135)
(20)
Başka bir kelime deneyin

Cam

(117)
(31)
(6)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

(145)
(6)
(5)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Suya Dayanıklılığı

(90)
(29)
(15)
(10)
(7)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Tipi

(118)
(7)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(23)
ve üzeri (41)
ve üzeri (45)
ve üzeri (45)
ve üzeri (46)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL