Filtreleri Temizle
Marka
Dujour

Kategoriler

Marka

Q&Q
GC
Add
AP
Scr
Gc
GO
Ita
Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saat

için 43 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Dujour Saat

Görünüm için olduğu kadar hassas bir zaman ölçüsü de veren saatler günümüzde bolca tercih edilmekte. Saat ilk icat edildiğinde bu amaçla kullanılsa da günümüzde amacı aksesuar olarak kullanılması olmuştur. Zamanla giyilen kıyafete veya ayakkabıya, takılan tokaya veya takıya göre kombinlenerek takılmaya başlanmıştır. Model ve renk olarak gün geçtikçe çeşitlilik göstermektedir. Sizlere bu geniş renk ve model imkanı sunan saat markalardan bir tanesi olan Dujour, yeni trend ürünleri ile saatseverlerin yüzünü güldürmeyi başarmıştır. İlk tercihler arasında yer almasının en büyük nedenlerinden bir tanesi, her kesime hitap etmesidir. Dujour saat, renk ve model çeşitliliği sağlayıp, göz doldurmayı hedeflemiştir.

Dujour Saat Memnuniyeti

Dujour Saat Memnuniyeti

Kullanıcılarının severek taktığı ve memnuniyet ile tavsiye ettikleri Dujour saat, karşınıza bir çok farklı renk ile çıkabilir. Dujour marka saat,üründe kalite ve uzun ömürlülüğü hedeflemiştir. Beğendiğiniz ürünlerin çeşitliliği kordon rengi ve kalınlığı, yazım biçimi, şık veya spor saat seçimine göre belirlenir. Dujour saat kullananlar, tercih ettikleri ürünün kalitesinden memnunlardır. Dujour saat satıcıları ürünlerinde paslanmaz çelik kullanırlar. Tarzımızı ön plana çıkaran, kolumuzdaki duruşu ile bizleri iyi hissettiren saatlerin daha asil, dikkat çekici ve göz alıcı bir görüntü sağlamasında tasarımı kadar üzerinde bulunan camın da büyük etkisi bulunmaktadır. Dujour saat modelleri ise antireflective kristal ve mineral cam kullanmaktadır. Antireflective cam ışık yansıması ve parlamayı olabildiğince ortadan kaldırmayı hedefler. Ayrıca bu cam çok parlak güneş ışığında bile saat rakamlarının kolayca okunabilmesini sağlıyor. Mineral cam ise çizilme ve kırılmaya karşı maksimum koruma etkisine sahip olması ile birlikte temizliği son derece basit ve sahip olduğu şeffaflığını kolay kolay yitirmeyen yapısı ile Dujour markasının sıklıkla kullandığı bir cam türüdür.

Dujour Saat Model ve Rahatlığı

Dujour Saat Model ve Rahatlığı

Satın alacağınız saatin rahat, kullanışlı, konforlu, zarif görüntüsü ve fiyatı ciddiye alınması mutlaka bilinmesi gereken bir özelliktir. Kol saatlerinin bir diğer özelliği ise saat kolda iken suya maruz kalması tedirginliğidir. Dujour kol saati yapımında suya dayanıklılık ön planda tutulmuştur. Her saatin suya dayanıklılık olarak belli dereceleri vardır. Saatlerde 3 ATM, 5 ATM veya 50 ATM olarak değişmektedir. Saat alırken modeli ve duruşunun yanı sıra bu özelliklerinin de bilinmesinde büyük fayda vardır. Dujour, bazı saatlerinde 3 ATM suya dayanıklılık özelliği vermiştir. Bu saatler günlük kullanım için uygundur. Ellerinizi yıkadığınız suyun değmesi veya hafif yağmur taneleri saatinize zarar vermez. Bir diğer değer ise 5 ATM olup, her türlü günlük kullanıma, duş almanıza, havuza veya deniz girmenize engel değildir. Rahatlık ile saat kolunuzdayken günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Dujour denince akla gelen ve tercih edilen bir diğer model Dujour paris saat, birden fazla renk çeşidine sahiptir ve çelik kasadan yapılmıştır. Dujour saat nasıl diye merak ederseniz, bu saat ile ilgili kullanıcı bilgilerine ulaşmak için Dujour paris saat yorumları kısmından rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

Dujour Saat ile Karlı Alışveriş İmkanı

Dujour Saat ile Karlı Alışveriş İmkanı

Dujour saat ile hem kaliteli hem de uygun fiyata ürün elde edebilirsiniz. Günlük hayatta hangi renk hoşunuza gidiyor veya tarzınıza hangi saat tipi uyuyorsa geniş seçenek kapasitesi ile Dujour saat, sizlere seçme şansı vermektedir. Aynı saat türlerinin farklı renklerini ve farklı kordon modelleri ile takma şansını elde edebilirsiniz. Kullanılan malzemelerin kaliteli oluşu, aldığınız ürünü uzun süreli kullanma imkanı sunmaktadır. Sürekli olarak sitemizde yapılan indirimler ile Dujour saat inceleme ve kârlı alışveriş fırsatını yakalayabilirsiniz. Dujour saat fiyatları ve modelleri sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz.