Filtreleri Temizle
Marka
Festina

Kategoriler

Marka

Q&Q
GC
Add
AP
Scr
Gc
GO
Ita
Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Çap

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Takvim

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kronometre

Başka bir kelime deneyin

Alarm

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saat

için 165 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Festina Saat

20. yüzyılda ilk olarak İsviçre'de faaliyetlerine başlayan marka, ürettiği modellerin kalitesiyle ilgi odağı olmuştur. Uzun süren serüveninin ardından saati daha güzel ve kaliteli hale getiren marka, tasarladığı modellerle büyük beğeni toplar. Festina saat tasarımları, alanında kendi imajını oluşturur. Geçmişten bugüne kadar insanlar birbirinden farklı yöntemler ile zamanı öğrenmiştir. Kullanılan yöntemler genellikle güneşin doğuşunu ve batışını baz alıp zamanın kaç olduğunu tahmin etme şeklinde olmuştur. İlerleyen süreç içerisinde insanların zamana olan ilgisi saati tam olarak öğrenme isteğini daha da artmıştır. Bu eşsiz ürünün icadının ardından kullanılan saatler sadece şehir meydanlarında büyük kulelerde bulunurdu. Gelişen ve küreselleşen dünya çoğu insanın hayal bile edemeyeceği birbirinden farklı saatler tasarlanmasına olanak vermiştir. İnsanların zamanı yakalama isteğine somut bir anlam yükleyen bu icat, günün her anında zamanın takip edilmesine imkan sağlar. Artık kadın erkek herkesin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan bu ürün, 21. yüzyıl insanına zamanı yakalama imkanı tanır. Modası asla geçmeyen bir ürün olan bu aksesuar, farklı şekillerde tasarlanıp dizayn edilerek zaman gibi kendisini taze ve yeni tutmuştur. Akıllı teknolojinin gelişmesi ile bir çok cihaz içerisinde farklı şekillerde ve biçimlerde olan çeşitler olsa da, kol saatleri vazgeçilmez bir hale gelmiştir. İnsanlar yüzyıllar boyunca zamanı ölçmek ve bilmek istemiştir. Bu nedenle de zamanı her zaman ölçmüşlerdir. Kendi içinde büyük bir zaman yolculuğuna sahip olan bu cihaz, binlerce farklı şekillerde üretilerek geliştirilmiş ve bugünkü son halini almıştır. Kol saatinin icadı aslında minik cep saatine dayanır. Cepte taşınan zaman ölçer ipler ile bağlanarak bileğe tutturulmuştur ve ilk kol saati fikri ortaya çıkmıştır. Bu sayede insanlar tarafından büyük ilgi görmüştür. Saatin bu uzun, meşakkatli ve sürekli değişen serüvenini zamanın kendisine benzetebilirsiniz. Bu ürünlerde aynı zaman gibi sürekli değişmiş ve yenilenmiştir. Zaman içerisinde kendinden emin bireylerin tutkunu olduğu aksesuarların başında gelen bu ürün, zamanın en iyi şekilde yönetilmesini sağlar. Bu konuda kendinden emin ürünler tasarlayan Festina, birbirinden şık ve zarif modelleriyle bu alanda farkını ortaya koyan güçlü bir markadır.

Zamanı Yakalamanın En Şık Hali: Festina

Zamanı Yakalamanın En Şık Hali: Festina

Zamanın rahatlıkla takip edilmesine imkan veren şık ve zarif ürünler, günlük hayatta kadın erkek demeden herkes için vazgeçilmez bir aksesuardır. Taşıması oldukça basit ve kolay olan bu ürünün derinliklerine inildiğinde icat edilme serüveni ve zaman içerisinde nasıl bir değişime uğradığı hayret uyandırıcıdır. Hepsinden de ötesi zamanı yakalamanıza yarayan kolunuzdaki bu cihaz, muhteşem ötesi bir mühendislik harikasıdır. Dış tasarımının yanı sıra iç kısmında kullanılan dişliler ve diğer mekanizmalar kendi içlerinde özel bir tasarıma ve muhteşem bir dengeye sahiptir. Özenle tasarlanan tüm parçalar, usta ellerden geçerek en güzel şekilde birleştirilir ve bozulmadan sürekli çalışan bir mekanizma ortaya çıkarılır. Markanın sahip olduğu tüm tasarımlar, markanın kendi imzasını taşıdığı için eşsizdir. Her bir ürününde büyük bir titizlik gösteren marka tabiri yerindeyse zamanınızın asla durmayacağı dayanıklı ve sağlam ürünler üretir. Dayanıklı malzemeler kullanarak üretilen Festina çelik saat, iş hayatında rahatlıkla tercih edebileceğiniz ürünlerin başında gelir. Şık görünümü ve parlak çelik kordonu ile sizi kendine çeken ürün; ister klasik olsun, ister spor olsun her kıyafetinize kolaylıkla uyum sağlar. Zarafet ve şıklık ayrıntıda gizlidir. Bu nedenle kol saatiniz zarafetinizin ve şıklığınızın tamamlayıcısıdır. Ayrıntılara dikkat eden ve her zaman şık olmak isteyen kişilerin en değerli aksesuarlarından biri olan bu ürün, kalitesi ile göz kamaştırır. Yüksek kalitedeki malzemelerle hazırlanan markanın ürünleri; çizilmelere, darbelere, suya ve günlük hayat koşuşturmacasında oluşabilecek her türlü hasara karşı dayanıklıdır. Çizilmez çelik kordonu sayesinde ilk günkü parlaklığını koruyan ürün, daima yeni gibi bir görünüme sahip olur. Üstün kaliteyi bütçe dostu fiyatlarla elde etmeyi tercih eden kullanıcıların ilk tercihlerinden olan bu ürünleri kullanırken, herhangi bir başka aksesuara ihtiyaç duymazsınız. Modern ve şık görünmenizin en büyük destekçisi olan bu ürünler, üstün bir mühendislik zekası ve oluşturulur. En usta tasarımcılar tarafından hazırlanarak üretilen aksesuarlar, eşsiz bir görünüme sahip olmanızda size yardımcı olur. Sürekli kendini yeniler ve her daim zaman planlaması yapmanızı sağlar. Bu ürünü kolunuza taktığınız andan itibaren çevrenizdeki bakışları kendinize çekersiniz. Eşsiz metali ile iş hayatının olmazsa olmaz kıyafeti olan takım elbiselerinin baş tamamlayıcısı olan ürünün iç kısmının tasarımı da oldukça büyüleyicidir. İç aksamı muhteşem bir düzenle çalışır. Zamanın çok ötesinde tasarımlar yaparak ürünlerini hazırlayan marka, saatlerinin iç kısmının tasarımını da aynı anlayışla yapar. Kullanıcılarını iç tasarımı ile adeta farklı bir dünyaya çeken Festina, özel tasarımları ile sizi hayallerinizin bir adım ilerisine taşır. Bu nedenle gözünüzü saatinizden kolay kolay alamazsınız. Markanın bu eşsiz ürünlerini en cazip fiyatlarla elde ederek siz de bu eşsiz deneyimin tadını çıkarabilirsiniz.

Festina Modelleri ile Etrafınızdakileri Büyüleyin

Festina Modelleri ile Etrafınızdakileri Büyüleyin

Giyim tarzınız sizi yansıtır. Karşı tarafı etkilemek ve iyi bir intiba bırakmak için ne giydiğinize özen göstermeniz önemlidir. Giydiğiniz kıyafetlerin birbirleriyle uyum içinde olmasına dikkat etmeniz gerekir. Kıyafet kombinleriniz ise ancak doğru aksesuarlarla tamamlandığı zaman kendini gösterir. Ayrıntılarla şıklığı yakalayan biri akıllarda kalarak etki yaratır. Aksesuar denilince akla ilk gelen parçalar ise saatlerdir. Birbirinden farklı modellerde tasarlanan bu aksesuar çeşitleri, hem kadın hem de erkek kullanıcılarının severek kullandığı ürünler arasında yer alır. Festina saat modelleri kullanıcılarının beğenisi ve ihtiyaçları göz önüne alınarak üretilir. Maharetli ellerden çıkan ürünler, sizi yarı yolda bırakmaz. Üretim aşamasında kullanılan kaliteli ve sağlam malzemeler, uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar. Ürünler kırılmalara, çarpmalara ve çizilmelere ultra dayanıklıdır. Gelişen teknoloji ile hayatlara dahil olan cep telefonları sayesinde, zamanı öğrenmek artık çok daha kolaydır. Bununla birlikte kol saatlerinden vazgeçmek o kadar kolay değildir. Zamanı gösteren bu cihazlar, son yıllarda en önemli aksesuarlardan biri haline gelmiştir. Spor, klasik, gösterişli, sade, bohem, vintage, maskülen gibi çok çeşitli tarzlarda hazırlanan modeller, herkesin kendi zevkine ve ihtiyacına uygun tasarımlara sahiptir. Markanın koleksiyonlarında herkesin takabileceği bir kol saati mevcuttur. Tercih ettiğiniz ürünün ne gibi özellikleri olduğunu, hangi malzemelerden yapıldığını, hangi tarza sahip olduğunu bilmeniz kullanım açısından size çok büyük kolaylık sağlar. Giyimde olduğu gibi aksesuar ürünlerinde de klişeleşmiş herhangi bir tarz yoktur. Tüm kullanıcılar satın almadan önce ürünün dış tasarımına önem verir. Çünkü estetik bir görünüm aslında kullanıcıyı çeken ilk şeydir. Festina’nın estetik ve zarif tasarımları kullanıcılarını büyüler. Spor, şık, çarpıcı ya da minimalist gibi her stile uygun ürünler dolabınızdaki giysilerle ve aksesuarlarla mükemmel uyum sağlar. Birbirinden şık ve çeşitli Festina ürünleri arasında çoğu zaman seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Resmi giyinmeyi gerektiren bir mesleğiniz varsa veya iş yerinde daha fazla vakit geçiren biri iseniz, daha klasik ve ağırlığı olan modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer sadeliği ve konforu seviyorsanız, rahat olan günlük modelleri tercih edebilirsiniz. Bütçe dostu olan Festina saat fiyatları her keseye hitap eder.

Her Tarza Hitap Eden Festina Saatler ile Kombinlerinizi Tamamlayın

Her Tarza Hitap Eden Festina Saatler ile Kombinlerinizi Tamamlayın

Aksesuar tercihleri genellikle giysilerinizdeki yaptığınız tercihlerden daha önemlidir. Doğru tercihi doğru zamanda yapmak, girdiğiniz ortamlarda yıldız gibi parlamanıza neden olabilir. Erkek ve kadın kullanıcıları için Festina tarafından tasarlanan ürünler, markanın imzasını taşır. Ününü uluslararası düzeylere çıkaran bu marka, hep şık ve modern olmayı hedefler. Çeşitlerinde kullandığı kordon, cam ve iç aksam sayesinde büyük beğeni toplayan marka, tasarımlarını kullanıcıların talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yapar. Festina saat kordonu çeşitleri de oldukça popülerdir ve çok geniş bir kullanıcı kitlesi vardır. Bir saatin kendini en çok gösteren bölümü kordon kısmıdır. Suya ve ısıya dayanıklı kayışlarda, kopma ya da aşınma gibi sorunlar ortaya çıkmaz. Ultra sağlam olan kayışlar uzun ömürlüdür. Kadran kısmı da görme bozukluklarını en aza indirecek biçimde ve renkte olmalıdır. Markanın cam üretiminde kullandığı malzemeler sayesinde, camlar çizilmelere ve kırılmalara karşı dirençli şekilde dizayn edilir. Kırılmaz ve çatlamaz son teknoloji camı bulunan saatlerle suya da gönül rahatlığı ile girebilirsiniz. Havuza, denize ya da duşa girerken, çıkarmanıza gerek kalmaz. Her tipte bulabileceğiniz ürün çeşitleri arasında en sevilen yuvarlak şekilli kasalı saatler, günlük kombinlerinizi mükemmel bir şekilde tamamlar. Takvim, kronometre, nem ve ısı ölçer özelliği bulunan bu ürünler, planlama yapmayı seven ve hayatında ani sürprizlere yer vermeyen kullanıcılar için özel olarak tasarlanır. Aynı zamanda pusula özelliği de bulunan bu ürünlerle her türlü maceraya atılarak yerinizi ve yönünüzü kolayca bulabilirsiniz. Aksesuarlarda tercih edilen özel cam malzeme sayesinde yansıma ve parlama olmaz. Festina saat yorumlarını ve modellerini inceleyerek fikir edinebilir ve dilediğiniz seçeneğe kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Böylece bu eşsiz ürünlerin keyfine varabilirsiniz.

Festina Ürünleri ile Tarzınıza Şıklık Kazandırın

Festina Ürünleri ile Tarzınıza Şıklık Kazandırın

Saat seçmek çoğu zaman zor bir iştir. Dolabınızdaki diğer giysiler ve aksesuarlar ile uyum yakalamak ve onları tamamlamak her zaman kolay olmaz. Festina, ürünlerini yenilikçi ve modern bir yaklaşımla tasarlar. Piyasaya sunulduğu günden bu yana kullanıcılarının göz bebeği olan ürünler, hem şık hem de modern çizgilere sahiptir. Üretim aşamasında doğaya ve insana zararlı hiçbir materyal bulunmaz. Kadın, erkek, genç, yetişkin herkesin severek kullandığı bu aksesuarlar, kişiliğinizi yansıtır. Klasik, spor, bohem, vintage ya da maskülen tarzınıza uyum sağlayan Festina erkek saat modelleri ile bakışları üzerinize çekebilirsiniz. Kadın kullanıcılara oranla daha az aksesuar kullanmayı tercih eden erkek kullanıcılarının en temel aksesuarı saatlerdir. Zamanı her zaman takip etmenize imkan tanıyan bu ürünler, çağa ayak uydurarak çok daha ergonomik ve kullanışlı hale gelmiştir. Akıllı cihazlarınız ile eşleşen bu aksesuarlar, zamanı göstermenin çok ötesindedir. Bileğinizden tek tuşa basarak havadaki nemi ve ısıyı ölçebilirsiniz. Tansiyonunuzu ve nabzınızı takip ederek planlama yapabilirsiniz. Pusula özelliği de bulunan bu muhteşem modeller, her türlü maceraya katılabilmeniz için size uygun tasarlanır. Son teknolojik özelliklerle donatılarak üretilen bu aksesuarlar, uzun ömürlü olmaları sayesinde çok sevilir. Farklılık seven kullanıcılar için tasarlanmış roma rakamlı modeller ise gizemli ve şık yapıdadır. Nostaljik bir ambiyans yaratan bu saatler günlük hayatta ya da özel davetlerde sıklıkla tercih edilir. Birbirinden şık ve çeşitli festina ürünleri, kullanıcılarının beğenisine sunulur. Kullanıcılarının beğeni ve istekleri gözetilerek tasarlanan bu modeller, maharetli ve usta ellerden çıkar. Hem dış dizaynı hem de iç aksamı ile dikkatleri üzerine çeken markanın ürünleri, benzerlerinden kolayca ayrılır. Tıkır tıkır işleyen zamanı eşsiz bir saat ile takip etmek için, sayfamız üzerinden markanın seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Kaliteli ve Güvenilir Festina ile Uzun Ömürlü Kullanım İmkanı

Kaliteli ve Güvenilir Festina ile Uzun Ömürlü Kullanım İmkanı

Aksesuarlar arasında oldukça önemli bir yere sahip olan saatler, tarzınızı ve stilinizi direk olarak yansıtmayı başarır. Giydiğiniz her türlü kıyafet ile tamamlayabileceğiniz bu ürünlerin mekanizması da dış dizaynı kadar önemlidir. Mekanizmaları bu cihazların kalbi ve beyni olarak düşünebilirsiniz. Bu sistem aksesuarınızın içerisindeki takvim, akrep-yelkovan, kronograf ve diğer bütün aksamı çalıştırır. Sadece şık dizayna ve tasarıma bakarak tercih yapmak, çoğu zaman yanıltıcı olur. İyi bir saat, iyi bir mekanizma olarak kabul edilir. Genel olarak 3 adet mekanizma mevcuttur. Bunları quartz, mekanik ve otomatik olarak sıralamak mümkündür. Quartz olan çeşitler pil ile çalışan sistemlerdir. Pillerini yenilemediğiniz takdirde, bitene kadar çalışır. Sapma payı oldukça düşük olan bu mekanizmaya sahip saatler her zaman zamanı doğru gösterir. Pil ile çalışan bu modeller, pilleri değiştiği sürece ömür boyu çalışabilir. İç aksamında çok fazla hareketli parça bulunmaz. Bu sebeple bakım gerektirmez. Pillerini ise birkaç yılda bir değiştirmek yeterli olur. Mekanik olan modeller ise, tepedeki düğmesi vasıtasıyla kurmalı olam mekanizmalardır. Bu ürünün çalışması sizin sürekli onu kurmanıza bağlıdır. Eğer kurulmazsa cihaz kendini bir süre sonra durdurur. Otomatik olan modeller ise bileğe takılır takılmaz kendi kendine çalışmaya başlayan mekanizmalardandır. Bilekten çıktıktan bir süre sonra ise kendiliğinden durur. Saat dünyasındaki merakınızı gidermek ve onların nasıl muhteşem sistemler olduğunu öğrenmek isterseniz, bu sisteme sahip saatlerden edinebilirsiniz. Karmaşık bir mekanizmaya sahip ürünler daha çok koleksiyon eşyası olarak tercih edilir. Festina saat bayan ve erkek kullanıcıları için tüm mekanizmalarda üretim yapar. Kullanıcılarının beğenilerine ve ihtiyaçlarına yönelik seçebileceği modeller tarz sahibi kullanıcılarını bekler.

Bütçe Dostu Festina Modelleri ile Eşsiz Kullanıcı Deneyimi

Bütçe Dostu Festina Modelleri ile Eşsiz Kullanıcı Deneyimi

Zamanı anlamanın en güzel yolu olan kol saatleri, günlük hayatta vazgeçilmez aksesuarların başında gelir. Bu ürünler, fonksiyonelliğinin yanında bir aksesuar olarak da aktif yaşamda tamamlayıcı bir unsurdur. Bir alışkanlığa dönüşen kol saati kullanımı, kişiler için zamanla vazgeçilmez bir hal alır. Farklı materyaller ve modellerle çok çeşitlenebilen Festina marka saatler, piyasada fazlaca bulunur. Gümüş, altın, parlak, mat, renkli ve şeffaf kayış modelleri ile hem şık hem de çok moderndirler. Gizemli ve tarz sahibi kullanıcıların genellikle en çok tercih ettiği Festina siyah saat modelleri, hemen hemen her renk ile uyum sağlayarak vazgeçilmez aksesuarınız olmaya adaydır. Kasa, kordon, kayış ve cam kısımdan oluşan bu modeller, dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretildiği için uzun yıllar boyunca sizi yarı yolda bırakmaz. Kadranın, makinenin ve göstergelerin bulunduğu kısma kasa adı verilir. Bu bölümler genellikle yuvarlak, dikdörtgen ya da silindir şeklindedir. Kasa; cihazın su, toz ve darbe gibi dış etkenlerden korunmasına yardımcı olur. Kapağı da bulunan bu bölme pil değiştirme esnasında açılıp kapatılabilir. Yan kısmında ayarlama butonları bulunur. Kasayı bileğinize bağlayan materyal ise kayıştır. Deri, metal, keten, plastik, kauçuk, altın ve gümüş malzemelerden yapılan bu kayışlar saatin en önemli bölümlerinden sayılır. Bu kayışlar genellikle katlamalı, tokalı ya da katlamalı tokalı olarak üretilir. Markanın şık ve modern kayışlı modelleri, kendi imzasını taşıyarak benzerlerinden kolayca ayrılır. Safir kristalden imal edilen cihazın cam bölümleri çizilmelere ve kırılmalara ultra dayanıklıdır. Eski zamanda genellikle mika malzeme kullanılırken, şu anda bu pek tercih edilmez. Markanın bir diğer tercihi olan mineral kristal camlar ise darbelere karşı oldukça dirençlidir. Sayfamız üzerinden markanın tüm seçeneklerine saniyeler içerisinde ulaşabilir ve dilediğiniz modelin siparişini verebilirsiniz.