SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Freelook Saat

Kadın veya erkek fark etmeksizin güzel bir saat görüntünüzü tamamlayacak ihtiyaç duyabileceğiniz en anlamlı aksesuardır. Spor veya şık nasıl giyinmeyi tercih ederseniz edin bu aksesuar sahip olduğunuz görüntüyü saatinizle tamamlayarak bir üst seviyeye taşımanızı sağlayabilir. Freelook saat bu anlamda sizi tamamlayarak kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Herkesin gözünü üzerinden alamadığı, değişik tasarımları ile başka saatlerle benzeşmeyen özellikleri bulunan Freelook saat nasıl daha şık ve stil sahibi bir görüntü verebileceğiniz konusunda en büyük yardımcınız olacaktır.

Freelook Saati ile Özgün Duruş

Freelook Saati ile Özgün Duruş

Freelook saat kadınlar için de erkekler için de farklı modeller ve bu modellere uygun seçenekler üretmektedir. Bu modelleri birbirinden ayıran belli başlı özellikler bulunmaktadır. Daha keskin, net ve sert kenarlara sahip saatlerden hoşlanıyorsanız kare modelleri seçmeniz daha iyi bir görüntü sağlayacakken daha yumuşak bir görüntüden hoşlanan müşterilerimiz için yuvarlak modeller daha kullanışlı olabilir. Kimi Freelook saatleri gün, ay gösterme özelliğine sahiptir. Freelook saat orijinal, daha önce çok sık görüp de aşina hale gelmediğiniz modellere sahiptir. Bu modeller kadınlar için kadran kısmının içinde çiçekli, kadranın etrafında taşlı modeller, kadranın içinde çiçeği andıran geometrik şekiller veya kadranın içinde yılan derisi motifleri ile karşımıza çıkmakta iken erkeklerde ise daha klasik, ağır ve bileklerine uygun boyutlarda modeller mevcuttur. Saat seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik ise kordon cinsidir. Kordon bir saatin teninizle en geniş yüzey alanında temas eden kısmıdır. Bu kısmın cildinizi tahriş etmeyecek bir üründen olması önemlidir. Bu sebeple alışkanlıklarınızı gözden geçirdikten sonra; Freelook kol saati modelleri arasından çelik, metal, deri ve hasır seçenekleri arasından kendinize en uygun seçebilirsiniz.

Freelook Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Freelook Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Freelook saat özellikleri göz dolduran nitelikleri ile sizlerin ve etrafınızdaki kişilerin beğenisini kazanacaktır. Bahsedilen farklı özelliklerin yanı sıra Freelook sizlere farklı derecelerde su geçirmezlik seviyeleri de sunmaktadır. Bu sayede saatinizin ne derece sudan uzak tutmanız gerektiğine de kendi seçiminizle karar verebilirisiniz. Freelook kişiden kişiye değişebilecek zevklerin sınırlarını çizmekten ziyade, saatlerine bol seçenekler koyarak bunların sizin karar verdiğiniz doğrultularda olmasını daha doğru bir yol olarak görmüştür. Bu sayede saatinizin sahip olmasını istediğiniz kasa, kordon, su geçirmezlik gibi özelliklerle saatinizin büyüklüğünü etkileyen çapı gibi özelliklere de karar verebilirsiniz. Tarzınız doğrultusunda sahip olmak istediğiniz Freelook saat fiyatları sayfamız üzerinde yer almaktadır.

Freelook Saat ve Özgür İfade

Freelook Saat ve Özgür İfade

Freelook isminden de anlaşılacağı üzere müşterilerine özgür bir görünüm sunmak istemiştir. Bunu da müşterilerin kendi tarzlarına uygun saatleri seçebilmeleri için bol çeşit sekmeleri yaratarak yansıtmıştır. Örneğin saatinizin klasik bir yapıda mı olmasını istersiniz, spor mu yoksa spor-klasik mi? Bu tercih çeşitleri ile günlük tarzınızı saatinizde de yakalayabilir ve bu şekilde bir dışavurum sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde renk seçenekleri ile de bu anlamda stilinizi tamamlayabilir ve tarzınızı bu renklerle yansıtabilirsiniz. Freelook saat yorumları olumlu yönde olmakla beraber özgün modelleri, özellikleri ve kasa rengi, kadran rengi, kordon rengi, halka rengini seçeneklerinin müşteriye sunulması konusunda beğenileri toplamaktadır. Sizlerin özgür iradesiyle seçtiği, özgün tarzlarını yansıttığı her gün kolunuzda taşıyacağınız saat her alanda sizlere faydalı olacaktır. Özellikle kadınlar için daha geniş bir skalaya sahip olan Freelook kol saati fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, sayfamızı ziyaret edebilirsiniz, müşterilerimizin tarzları kadar ceplerini de düşünerek onlara daha iyi hizmet vermek bizim önceliğimizdir.