Filtreleri Temizle
Marka
Victorinox

Kategoriler

Marka

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Çap

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Takvim

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kronometre

Başka bir kelime deneyin

Alarm

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saat

için 161 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Victorinox Saat

Saatler geçmişte zamanı takip etmek ve günün akışına ayak uydurmak için keşfedilen müthiş icatlar olarak yoluna devam ediyor. Marka bünyesinde yer alan modeller zamanı takip etmenin yanı sıra, estetik görünümü ile şıklığınızı tamamlıyor. Victorinox saat modelleri birbirinden farklı tasarımları ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Özgün çeşitlere sahip Victorinox saat fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Victorinox Saat ve İsviçre Kalitesi

Victorinox Saat ve İsviçre Kalitesi

İsviçre’de pek çok kaliteli saat markası bulunmaktadır. Bu kaliteli saatler arasında İsviçre kalitesini görüp yakından hissedebileceğiniz saatlerde birisi de Victorinox Swiss Army saat . Kalitesiyle daha ilk dokunduğunuz andan itibaren kendisine hayran bırakacak bir izlenime sahip olan Victorinox saat, pek çok kişiyi kendisine hayran bırakmış ve farklı modellerinde koleksiyonlar yapılmasına sebep olmuştur. Koleksiyonlar içerisinde yer alan Swiss Army Victorinox saat deri ve çelik kordonları ile dikkat çekmektedir. Kordonların her biri farklı bir detaya ve özgün bir tasarıma sahiptir. Deri kordonlar siyah, kahverengi ve beyaz gibi çeşitli renk seçeneklerine sahiptir. Victorinox saat modelleri , sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile çok sayıda kullanıcıya hitap edebilmektedir. Marka bünyesinde yer alan saat modelleri paslanmaz çelik kordonları ile öne çıkmaktadır. Bu şık kordonları safir kristal cam tamamlamaktadır. 7 mm kasa kalınlığı ile ince ve zarif bir görünüme sahip olan saatler, detayları ve tasarımları ile kullanıcıların beğenisini toplamaktadır.

Victorinox Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Victorinox Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Victorinox saat daha ilk piyasaya çıktığı dönemden beri modelleri ile adını saat dünyasına duyurmuştur. Kalitesi kullanıcılar tarafından beğenilen marka, rüştünü herkese ispatlamıştır. Farklı modellerini çeşitli özelliklerde üretmeyi tercih eden marka, öne çıkardığı bazı saat özellikleriyle ilgi toplamıştır. Victorinox otomatik saat , Victorinox Maverick saat, Victorinox Night Vision saat gibi seriler ilk çıktığı günden itibaren kullanıcıların beğenisini toplamıştır. Otomatik saat modelleri 50 metreye kadar suya dayanıklılıkları ile dikkat çekmektedir. Özellikleri ile kullanıcılarına üstün bir kalite ve uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. Yalnızca saati değil aynı zamanda takvimi de göstermektedir. Quartz pil mekanizmasına sahip Victorinox inox saat hem çalışma tarzı hem de tasarımı ile öne çıkmaktadır. Inox renklerde üretilen saat kasası ve kordonları uzun kullanımlarda bile kullanıcılarından rahatlığı ve konforu eksik etmemektedir. Victorinox Swiss Army saat fiyatları koleksiyonlar arasında farklılık göstermektedir. Koleksiyonlar içerisinde yer alan modeller arasında da değişkenlik gösteren fiyat hakkındaki tüm detaylı bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Fiyatları ve modelleri karşılaştırarak ihtiyaç ve beklentinize hitap eden o saati bulabilirsiniz.

Victorinox Saat ile Klası Hisset

Victorinox Saat ile Klası Hisset

Victorinox saat klasının en önemli göstergesi modelleri ve renkleridir. Kendine has modelleri ve bu modellerle müthiş seviyedeki uyumlu renkleriyle her zaman beğeni toplayan Victorinox saat, içindeki mekanizmasıyla da sizi sıkıntıya düşürmeden yıllarca rahat ettirecek bir zaman kesinliğine sahiptir. Yıllar içinde mekanizmasının bozulmadan çalışması için tasarlanmış olan saat, bu özelliğini korur ve sizi yüzüstü bırakmaz. Yıllara meydan okuyacak olan sadece mekanizması değil aynı zamanda tasarımı ve görünüşüdür de. Tüm saat Victorinox modelleri tasarlanırken şıklığın ve klas olmanın yanı sıra düşünülen diğer bir husus da yıllara meydan okuyabilecek yapıda ve kalitede olmasıdır. Bu yıllara meydan okuyabilecek saatler sadece malzemesinin veya üretiminin kalitesine değil aynı zamanda tasarımının uygunluğuna ve buna göre hazırlanmış olmasına da bağlıdır. Daha fazla seçenek için saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.