Filtreleri Temizle
Marka
Wesse

Kategoriler

Marka

Kordon Materyali

Çap

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Takvim

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kronometre

Başka bir kelime deneyin

Alarm

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saat

için 789 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Wesse Saat

Wesse saat, alanında oldukça çeşitli modellere sahip olan bir markadır. Markanın kadın ve erkek kategorilerine özel saat modelleri mevcuttur. Wesse saat modelleri her kullanım alanı için oldukça tarz modellere sahiptir. Farklı renk ve biçim özelliklerine sahip olan kol saatleri günlük, davet ve spor gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kol saatleri icat edildiği yıldan beri günümüze kadar gelmiş ve hala çok kullanılan bir eşya olarak bilinmektedir. Günümüzde saati öğrenmek amacıyla bakılan bir eşyanın haricinde bir aksesuar görevinde de kullanılabilmektedir. Marka kol saatlerinde farklı işlevsel özellikler kullandığı gibi tasarımlarında da birçok detay ve renk barındırmaktadır. Çeşitli model seçeneği sayesinde her sınıfa ve ihtiyaca hitap edebilmektedir. Wesse saat markası olmasının yanı sıra bir yaşam tarzıdır. Değişik tasarımlara ve özelliklere sahip olan kol saati modelleri sayesinde kişiler günlük hayatlarında markanın saatlerini rahatlıkla kullanabilirler. Kadın ve erkek kategorisine özel tasarımları bulunan markanın saatlerinin dış tasarımlarında olduğu gibi işleyişinde ve iç tasarımlarında da farklı işlevsel özellikler mevcuttur. Wesse kol saatleri bir kol saati haricinde alarm, kronometre ve takvim gibi alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Takvim özelliği bulunan kol saati modelleri günlük yaşantıda saat hakkında bilgi vermesi haricinde içerisinde bulunan takvim özelliği sayesinde bulunduğunuz günü, yılı, ayı görebilme imkânınız vardır. Takvimli saat modelleri gün, ay, yıl tarihleri hakkında bilgi verdiği gibi bazı takvimli kol saati modelleri içerisinde bulunan hafta bilgisini bile göstermektedir. Hem saat hem de takvim özelliği bulunan bu çok yönlü kol saatleri günlük hayatta tasarımlarıyla kişilere şık detaylar katarken özellikleriyle de kolaylık sağlamaktadır. Takvim özelliği haricinde markanın çok daha farklı tasarımları özellikleri bulunan modelleri mevcuttur. Her modeli değişik mekanizma sistemi ile çalışmaktadır. Mekanizma sistemleri haricinde bir kol saatinin oluşumu için gerekli olan diğer parçaları da modellere göre farklı renk ve biçim özelliklerine sahip olabilmektedir. Wesse kol saatleri kadran, kasa, mekanizma, cam, kordon gibi bölümlerin bir araya gelmesiyle oluşan bir eşyadır. Markanın kol saatlerini oluşturan bölümlerin üretiminde şık ve çeşitli fonksiyonel detaylar bulunmaktadır.

 Farklı Çalışma Sistemleri ile Wesse Saatlerin Mekanizmaları

Farklı Çalışma Sistemleri ile Wesse Saatlerin Mekanizmaları

İçerisinde bulunulan zamanı öğrenme ihtiyacı geçmiş yıllarda ortaya çıkmış olan bir duygu ve hissiyattır. Bu hissiyatın oluşmasıyla icat edilen kol saatleri üzerlerine eklenen özelliklerle geçmişten günümüze kadar çeşitli fonksiyonlarıyla ve işlevsellikleri ile gelmişlerdir. Wesse marka saat modelleri de farklı çalışma işlevlerine sahip olan tasarımlardır. Marka çok farklı saat modelleri ile kadın ve erkek kategorilerine hitap etmektedir. Hitap ettikleri kategorilerin içerisinde bulunan çeşitli tasarımlara sahip kol saatleri bulunmaktadır. Markanın kol saati modelleri farklı çalışma mekanizması özelliklerine sahiptir. Pilli, quartz, otomatik, tourbillon ve güneş enerjisi gibi saatin çalışmasını sağlayan enerji kaynaklarına sahiptir. Her bir enerji kaynağı farklı mekanizmalar sayesinde kol saatlerinin işlevlerini yerine getirmesine yardımcı olmaktadır. Markanın kol saatlerinin çalışmasına yardımcı olan bu mekanizmaların kendi içerisinde farklı özellikleri ve işleyiş tarzları mevcuttur. Tourbillon mekanizma tipine sahip olan Wesse kol saatleri tourbillon sayesinde daha doğru ve aksaklık yaşamadan çalışan modellerdir. Mekanik saatler genellikle yerçekimi ve kolun hareket etmesiyle beraber çalışmaya başlamaktadır. Edilen hareket yerçekimiyle beraber yere paralel ise daha hızlı bir şekilde çalışır fakat yere dik ise saatin çalışma hızı azalır. Bu da saatlerde oluşacak bozulmalara yanlış saat gösterimlerine yol açmaktadır. Bu noktada markanın tourbillon mekanizmaları devreye girer ve saatin hareketi ne olursa olsun doğruya yakın ve sürekli çalışmasını sağlar. Wesse tourbillon mekanizmalı kol saatleri sayesinde saatleriniz sizi yanıltmaz ve sürekli çalışmaya devam ederler. Markanın bu mekanizmaya sahip modelleri farklı ekran tipine ve farklı tasarımlara sahiptir. Tourbillon kol saatleri modellerinin bazıları ekran olarak dijital ve analog ekran tipine sahip olabilirler. Bu mekanizmaya sahip kol saati modellerinde ek olarak takvim, alarm gibi özelliklerde mevcuttur. Genellikle 5 ATM, 3 ATM gibi su geçirmeme derecelerine sahip işlevleri de bulunmaktadır. Markanın bir diğer mekanizması ise güneş enerjili olandır. Dünyada her alanda sıklıkla enerji kaynağı olarak kullanılan güneş markanın kol saatlerine de kaynak olmuştur. Wesse güneş enerjisiyle çalışan kol saatleri cam bölümünün arkasında bulunan güneş panellerinin güneş ışınlarını çekerek enerjiye dönüştürülmesiyle çalışma işlemini gerçekleştirmektedir. Pil veya başka güç kaynağı gerektirmeyen bu modeller günlük hayatta oldukça kullanılmaktadır. Markamızın bir diğer mekanizma çeşidi ise otomatik olanlardır. Wesse otomatik kol saatleri, günlük hayatta yaptığımız kol hareketleri sayesinde otomatik olarak çalışmaktadır. Manuel sargıyı işlevsiz kılarak hareketler ile otomatik bir şekilde çalışabilmektedir. Wesse kol saati modellerinde kullanılan diğer mekanizmalar ise quartz ve pil seçenekleridir. Quartz taşı ve pili sayesinde çalışan saat modelleri olarak bilinmektedir.

 Su Geçirmez Wesse Kol Saatleri

Su Geçirmez Wesse Kol Saatleri

saatlerimiz günlük hayatta sürekli kullandığımız eşyalarımızdan birisidir. Günün her saati bizimle olan bu eşyamız artık aynı zamanda kıyafetlerinize şıklık katan detaylar olarak da kullanılmaktadır. Wesse markası bizimle her gün olan bu kol saatlerini düşünerek günün her rutininde kullanılabilecek su geçirmez kol saatlerini tasarlamıştır. Wesse suya dayanıklı kol saatleri ile günün her anında sizinle. Suya dayanıklı özellikleri sayesinde gün içerisinde en çok gerçekleştirdiğimiz işler rahatlıkla yapılabilmektedir. Diş fırçalama, el yıkama, yüz yıkama gibi günlük rutin olan hareketlerimizi yaparken kolumuzda bulunan saate zarar gelir mi düşüncesi oldukça rahatsız etmektedir. Wesse saat özellikleri içerisinde yer alan su geçirmeme özelliği sayesinde bu rutinler artık rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. El yıkama, yüz yıkama gibi rutinlerin dışında su direnci özelliğine göre bazı modeller ile duş alınabilmektedir. Yine bazı modellerde bulunan suya karşı dayanma kabiliyeti oranına göre yağışlı karlı havalara karşı bu modeller etkilenmezler ve özellikleri sayesinde kendilerini suya karşı korurlar. Markanın kol saatlerinin su geçirmeme özellikleri genellikle ATM olarak ifade edilmektedir. ATM ise genel anlamıyla saatlerin su altındaki basınca dayanma oranları olarak kullanılmaktadır. Wesse marka saat tasarımlarının modellerine göre farklı suya dayanma oranları mevcuttur. Su geçirmeme özelliği farklı dereceler ile gösterilebilmektedir. Saat alımı gerçekleştirilirken kişilerin dikkat etmesi gereken özelliklerden biri de bu ATM oranlarıdır. Bu oranlara ve sizin kol saatinizi kullanacağınız alanlara göre size uygun işlevsellikteki kol saati modellerini seçmeniz tavsiye edilmektedir. Çeşitli su geçirmeme oranlarına sahip olan Wesse saatlerin 5 ATM, 3 ATM, 10 ATM, 50 ATM, 20 ATM, 30 ATM gibi farklı dereceleri mevcuttur. Bu 50 ATM, 30 ATM gibi oranlar saatinizin ne düzeyde suya dayanıklı olduğunu belirtmektedir. Her oran için farklı kullanım şartları mevcut olabilmektedir. Genellikle 5 ATM ve üzeri su geçirmeme özelliğine sahip Wesse saat modelleri ile rahatlıkla su ile gerçekleştirilen günlük rutinler yapılabilmektedir. Günlük rutinler haricinde bazı su geçirmeme özelliği oranına sahip olan Wesse kol saati modelleriyle denize havuza veya duşa girilebilmektedir. Suya dayanıklı Wesse saat nasıl kullanılır noktasında ise yapmanız gereken tek şey sizin kullanacağınız alanlar için uygun özelliklere sahip olan tasarımları satın almanızdır. Uygun özellikteki su geçirmez saatiniz ile dilediğiniz aktiviteyi ve rutinleri gerçekleştirebilirsiniz.

 Göz Alıcı Wesse Saat Modelleri

Göz Alıcı Wesse Saat Modelleri

Wesse bulunduğu sektörde saat modelleri ve tasarımlarıyla öncü olmuş markalardan birisidir. Kadın ve erkek olmak üzere iki farklı kategoride ürünleri bulunmaktadır. Marka kol saatlerinde kullandığı tasarımlarla ve özelliklerle hem ülkemizde hem de dünyada ismini sıklıkla duyurmaktadır. Günlük hayatımızda en çok kullanılan eşyalardan biri de saatlerimizdir. Kol saatleri artık kıyafet kombinlerinin vazgeçilmez bir parçası olarak hayatımızda yer almaktadır. Wesse saat modelleri sahip oldukları farklı tasarımlarla günün her anında ve saniyesinde kullanılabilir çeşitliliğe sahiptir. Dış tasarımlarında bulunan farklılıklar ve özellikler iç tasarımı ve işleyişi içinde geçerli. Markanın kol saatleri, saati göstermesinin yanı sıra farklı işlevsel özellikleri ile de bilinmektedir. Kadın ve erkek kategorisi içerisinde üretim yapan markanın bazı modellerinde farklı ekran tipleri bulunmaktadır. Ekran tipleri Wesse dijital saatler, Wesse analog saatler gibi değişik şekillerde kategorize edilebilmektedir. Markanın analog saat modelleri dış görünüş olarak bakıldığında göze en çok aşina olan modelleridir. Klasik olarak analog saatlerin ekranlarında genellikle rakamlar ve sayılar normal şekilde yazılmıştır. Rakamların ve sayıların yazılı olduğu bu ekran görüntüsünün içinde bir de yelkovan, akrep gibi temel saat detayları bulunmaktadır. Analog ekranlı saat modellerinde saat gösterimi yelkovanın ve akrebin rakamların üzerine gelmesi ile oluşur. Bu klasik herkes tarafından daha çok bilinen analog tipli kol saati modellerinin haricinde bir de dijital ekrana sahip olan modeller mevcuttur. Teknolojinin gelişmesi ile dijital saatler tasarlanmıştır. Dijital saat modelleri genellikle dijital rakamların ekrana yansımasına sahip tasarımlı ürünlerdir. Farklı ekran tiplerine sahip modelleri olduğu gibi takvimli, süre ölçerli ve alarmlı gibi modelleri de mevcuttur. Saat olma işlevi dışına ek alarm, takvim ve süreölçer gibi özellikleri modellere eklenmiştir. Wesse kol saati modelleri farklı özelliklerin beraberinde farklı çalışma biçimlerine sahip olan modellerdir. Markanın kol saati modellerinin çalışması için sahip oldukları güç kaynaklarına göre de kategorize edilebilmektedir. Wesse kol saatlerinin pilli, quartz, otomatik ve tourbillion gibi model çeşitleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda gün kurtarıcısı su geçirmeyen kol saati modelleri de mevcuttur. Wesse bayan saat modelleri ve erkek saat modellerinin daha birçok çeşidi sayfamızda mevcuttur. Sizin için uygun olan Wesse saat modellerini sayfamızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

 Deri Kordonlu Wesse Kadın Saatleri

Deri Kordonlu Wesse Kadın Saatleri

Kol saati kordonları saate karakteristik özellikler katan en önemli parçalarından birisidir. Saat kayışı olarak da bilinen bu bölüm tek başına sahip olduğu özellikler sayesinde kol saatlerinde farklı bir kategori oluşturmaktadır. Çeşitli renge, dokuya ve materyallere sahip olabilen kol saatlerinin bu parçası saatlerin modelini de belirleyebilmektedir. Wesse markasının kadın kol saatlerinin kordonlarında da çeşitli özelliklere sahip farklı kordon tasarımları bulunmaktadır. Deri kordonlu kol saatleri de bu kordon çeşitlerinden biri olarak bilinmektedir. Wesse saat deri kordon kol saatleri deri materyalinin şık tasarımlarda kullanmasıyla meydana gelen modellerdir. Bu kategoride bulunan saatler farklı özellikleriyle ve dış görünüşleriyle birçok çeşitliliğe sahiptir. Markanın deri kordonlu kadın saat modelleri derinin sahip olduğu yumuşaklığı sayesinde bileğe rahatça oturur ve gün içerisinde sıkıp, tahriş edip rahatsızlık vermez. Hafif deri materyali sayesinde bilekte ağırlık hissi yaşatmaz ve oldukça hafif bir kullanım sağlar. Deri materyalinin kolay işlenebilmesi ve renk alması sayesinde markanın deri kordona sahip olan modellerinde farklı renk çeşitleri ve çeşitli detay tasarımlar bulunmaktadır. Kadın deri kordonlu kol saatlerinin dış tasarımları dışında farklı özellikler barındıran iç tasarımları da mevcuttur. Deri kordona sahip olan kadın kol saatlerinin bazı modellerinde takvim, alarm ve süreölçer gibi farklı alanlar içinde uygun olan özellikler mevcuttur. Saat olması dışında bu özellikler deri kordonlu kadın saatlerine başka amaçlar için kullanım imkânı da sunmaktadır. Deri kordonlu kadın saati modellerinin bazılarında farklı suya dayanıklılık oranları da mevcuttur. 5 ATM, 3 ATM, 50 ATM gibi modellerde değişik suya dayanma kabiliyetleri mevcuttur. Deri kordona sahip olan bu modeller modern detayların deriyle birleşmesinde ortaya çıkan hem nostalji hem de şıklık anlayışını kazanmıştır. Kordonlar lacivert, mavi, siyah, gri, bordo, taba ve beyaz gibi renk seçeneklerine sahiptir. Aynı zamanda Wesse kahverengi saat modellerinin içerisinde de deri kordonlu tasarımlar mevcuttur. Deri kordonların haricinde saatin diğer parçalarının da deri kordonlu modellerde renk seçenekleri mevcuttur. Markanın deri kordonlu kol saati modellerinin bazılarının kasa renkleri şöyledir; rose, gümüş, bakır, altın, bronz, metal, mor, siyah, lacivert ve sarı. Farklı renk seçeneklerine sahip olan kasaların yapında da değişik materyaller kullanılmıştır. Der kordonlu kadın kol saatlerinin kasa materyallerinde de çelik, plastik, plastik/silikon tarzında materyaller kullanılmıştır. Wesse deri kordonlu kadın kol 38, 36, 35, 40, 32, 30, 34, 37, 39 ve 48 gibi birçok farklı çap ölçülerine sahip olabilir.

 Şık Tasarımlarıyla Wesse Kol Saatleri Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları

Şık Tasarımlarıyla Wesse Kol Saatleri Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları

Kadın ve erkek gibi farklı kitlelere hitap eden saat modelleri bulunan bu markanın saat tasarımları farklı detay ve renkleriyle oldukça çeşitlilik göstermektedir. Saatlerin tasarımlarında kullanılan değişik renkler ve materyaller sayesinde Wesse saatler sadece bir kol saati değil vazgeçilmez aksesuarlar olarak da hayatımızda yer almaktadır. Her bir modelinde farklı tasarımlar barındıran markanın saatleri günlük hayatta her kullanım alanı için uygun dış görünüşlere sahiptir. Kadın, erkek her modelinin spor, şık, günlük gibi tasarımlara sahip detayları mevcuttur. Wesse lacivert saat modeli gibi birçok renk çeşitliliğine sahiptir. Markanın sahip olduğu birkaç renk seçeneği de sedef, metal, rose, siyah, altın, mor, yeşil, bakır gibi renklerdir. Sahip olunan bu renk seçeneklerinin kullanımı her modelde farklılık gösterebilmektedir. Renklerde oluşan farklılıklar Wesse saatlerin materyalleri içinde geçerlidir. Markanın saatlerinin her bir parçasında modele göre farklı materyaller kullanılmıştır. Kordon kısmında çelik, hasır/çelik, deri, metal, silikon, alüminyum ve kumaş gibi malzemeler kullanılmıştır. Saatin kasa tasarımında da çelik, metal, alüminyum, plastik, altın ve bronz gibi çeşitli materyaller mevcuttur. Wesse saatlerin dış tasarımları modellere göre oldukça farklılık göstermektedir. Bu farklılık sayesinde oldukça geniş kitlelere hitap edebilmektedir. Farklı kadran tasarımları mevcut olan markanın yuvarlak, tasarım, oval, kare ve dikdörtgen biçimlerine sahip kadran tasarımları mevcuttur. Kadran tasarımlarında kullanılan değişik biçimleri tamamlayan farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Kadran bölümünde ise sedef, metal, rose, lacivert, siyah, altın, sarı, mavi, beyaz, gibi değişik renkler kullanılmıştır. Tasarım olarak farklı görünüşlere sahip olan Wesse kol saatlerinin kasaları 42, 36, 34, 38, 35, 40, 43, 28, 45, 30, 44, 37, 53, 26 ve 54 çap boyutlarına sahiptir. Çok farklı tasarım şekillerine ve işleyiş özellikleri bulunan modellerin fiyatları da özelliklerine göre değişmektedir. Wesse saat fiyat bilgilerine ulaşabilmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Saat alacak olan kişilerin bakmak isteyeceği ve bilgi almak isteyeceği yerlerden biri de kullanıcı yorumlardır. Wesse saat yorum bilgilerine de sayfamız üzerinden ulaşmanız mümkündür.