TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Skagen, Saat

için 632 sonuç bulundu.
Kordon Materyali seçiniz

Öne Çıkanlar

Skagen Saat

Saat yüzyıllardır gelişmekte ve halen de gelişimini devam ettirmekte olan bir ürün. Kullanıcılar artık saati asli görevi olan zamanı gösterme işlevi haricinde aksesuar niteliğini daha ön planda tutuyorlar. Saat, aksesuar niteliği taşıdığından estetik, işçilik ve fonksiyon kavramlarını da beraberinde getiriyor. Estetik kavramı görece bir tabir oluşturduğundan saat de çeşitlilik ayrıca önem taşıyan ayrı bir konu. Skagen saat çeşitli fonksiyonları ve modern görünümlü farklı modelleriyle kullanıcıların dikkatini üzerine çekiyor. Özellikle Skagen dijital saat modelleri çağdaş ve şık görünümleriyle kullanıcılar tarafından ilgi topluyor. Akıllı özelliklerinin bulunması saatin şık estetiğinin yanına avantajlar katıyor. Skagen saat özellikleri ve estetiklerini sitemiz üzerinden göz atabilirsiniz.

Skagen Saat Modern Bir Estetik Sunar

Skagen Saat Modern Bir Estetik Sunar

Skagen markası her yönüyle özgün ve modern görünümüyle saatlerini üretiyor. Marka klasik tarzın yanı sıra ürettiği modellerle iddialı olduğunu gösteriyor. Konforlu ve zarif tasarımı kullanıcıların ayrıca dikkatini çekiyor. Skagen markası kadın ve erkeklere özel olarak ürettiği modellerin yanı sıra unisex modeller de üreterek kullanıcıları ortak bir payda da buluşturmayı da ihmal etmiyor. Bunun yanı sıra marka, üretmiş olduğu saatlerin çoğu detayını kendi içerisinde farklılaştırarak kullanıcılara seçenekler de sunuyor. Kullanıcılar bu seçenekler arasından kendilerine uygun tarzı bulabiliyor ve deneyimleyebiliyor. Skagen markası modern tasarımlarıyla iddialı olmasının yanı sıra bunu sade bir görünümle yapması ayrıca dikkat çekiyor. Skagen markası ürettiği modellerle sadeliği ve zarafeti bir arada yakalıyor. Modern estetik anlayışının temsilcilerinden biri olarak görülen saat bu özelliğiyle de dikkat çekiyor. Kullanıcı yorumları gösteriyor ki saat estetiğini ve görünümünü renkler doğrudan değiştiriyor. Bu konu saat üzerinde kullanılan renklerin önemini arttırıyor. Marka sade ve modern görünümün yanı sıra çeşitli renkleri de bünyesinde barındırıyor. Skagen marka saatler farklı renk ve özelliklerle kullanıcılara sunuluyor. Bünyesinde çeşitli renkleri barındırması kullanıcılar tarafından olumlu karşılanıyor. Skagen beyaz saat modeli kullanıcılar tarafından tercih edilen modellerden. Beyaz saatin modern görünümüne sade ve zarif bir hava katıyor. Aynı şekilde tercih edilen başka bir model ise Skagen gri saat modeli. Gri renk de Skagen markasının modern görünümüne şık bir hava katıyor. Tercih edilen bir diğer renk ise rose gold. Skagen rose gold saat modeli saatin modern görünümün tesciller nitelikte. Skagen markası renkler bazında bu gibi modern estetiklerle kullanıcı karşısına çıkıyor. Sizler de Skagen saat fiyatları modelleri ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Skagen Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Skagen Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Günlük hayatta kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak görülen saat, popülaritesini gittikçe arttırıyor. Kullanıcılar bu noktada kendi estetik anlayışı ve zevklerine göre farklı kriterlerle seçimlerini yapıyorlar. Saatin konforlu ve rahat olması kullanıcılar tarafından önem taşıyor. Skagen marka saatler ince ve hafif yapılarıyla kullanıcılara rahat bir deneyim sunuyor. Bu sayede kullanıcılar saati taşımaktan yorulmuyor ve saat daha kullanışlı bir hale geliyor. Bir diğer önemli bir husus olan estetiğe ise Skagen markası kendine has özgün modelleriyle bu durumu da atlamıyor. Marka modern ve şık modelleriyle kullanıcı karşısına çıkıyor. Kullanıcıların bir diğer dikkat ettiği nokta ise saatlerin çeşitliliği ve farklılığı. Skagen markası bu noktada da modellerini kendi içerisinde farklı kombinasyonlarla piyasaya sürüyor. Skagen markasının üretmiş olduğu saatler çeşitli detaylarla birbirlerinden ayrılıyor. Saatler çalışma tipi olarak quartz ve analog olarak kullanıcı karşısına çıkıyorlar. Skagen markasının üretmiş olduğu modellerin kasa çapları ise 21-46 mm arasında değişkenlik gösteriyor. Çaplardaki farkın bu kadar geniş olması kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Marka camlarında mineral cam kullanıyor. Bunun yanı sıra çeşitli renklere sahip olan marka farklı kordon tipleriyle de dikkat çekiyor. Çelik, deri, hasır, metal ve titanyum gibi malzemeler Skagen markasının kordon tiplerini oluşturuyor. Kasa tipi olarak da klasik yuvarlak şeklin yanı sıra dikdörtgen ve oval modeller de marka bünyesinde mevcut. Ayrıca markanın akıllı modelleri de hayli dikkat çekiyor. Skagen akıllı saat modelleri markanın Connected koleksiyonuyla kullanıcı karşısına çıkıyor Skagen Connected saat modelleri kullanıcılar tarafından hayli ilgi görüyor. Skagen akıllı saat özellikleri arasında model de kronometre, takvim ve alarmın bulunması özellikle dikkat çekiyor. Skagen marka saatler modern ve şık görünümünün yanı sıra kullanıcılara bu şekilde seçenekler sunarak onlara kolaylık sağlıyor. Kullanıcılar markanın kalitesi ve özgünlüğünün yanı sıra özellikle çeşitlilik konusunda ki başarısına dikkat çekiyorlar. Modellerin fiyatları ise saatin özelliğine ve modeline bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Skagen saat modelleri ve fiyatları bu şekilde farklılıklar gösteriyor. Sizler de sitemiz üzerinden Skagen marka saatleri inceleyebilirsiniz.

Skagen Saat ile Çağı Yakalayın

Skagen Saat ile Çağı Yakalayın

Skagen saat alışılagelmişin dışında ürettiği modellerle adından sıkça söz ettiriyor. Marka bu iddialı tavrının yanında üretmiş olduğu modellerin konforlu oluşu ve rahatlığı özellikle dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra farklı amaçlara da hitap edebilen marka akıllı saat kullanıcıları tarafından da ilgi görüyor. Saat kullanıcıları estetik ve tarzın dışında saatleri farklı amaçlarla satın alabildiklerinden marka hiçbir detayı atlamayarak saatlerini üretiyor. Bazı kullanıcılar saatinde takvim ve kronometre isterken bazıları ise saatinde alarm olmasını talep ediyor. Tüm bunları atlamayan marka çıkardığı akıllı saat modelleriyle kullanıcılara diledikleri hizmeti sağlıyor. Skagen saat kullanıcıları saatlerinin işlevli oluşunun yanında şık ve modern görünmesini Skagen markasının kalitesiyle bağdaştırıyorlar. Skagen saat yorumları gösteriyor ki marka sadece ihtiyaçlara cevap vermekle yetinmeyerek modellerini zarif ve modern bir estetikle üreterek kullanıcı beğenilerine sunuyor. Skagen markası bu sayede en çok tercih edilen saat markalarından biri haline geliyor. Skagen markası şık estetiğinin yanı sıra farklı estetikte modeller üretmesiyle de özellikle dikkat çekiyor. Modellerindeki farklı özellikler ve fonksiyonlar sayesinde marka kullanıcılara rahat bir seçim yapma fırsatı veriyor. Kullanıcılar kendi zevk ve isteklerini bu farklılıklar içinde rahatlıkla bulabiliyor ve modeli deneyimleyebiliyorlar. Skagen saat çeşitleri ve modellerinin farklılığı ve çeşitliliği kullanıcılar tarafından takdir topluyor. Saat dünyasında yeni trendlerden akıllı saat alanında da Skagen markası ürettiği saatlerle adından söz ettiriyor. Skagen akıllı saat fiyatları ise belirli bir skala içerisinde farklılıklar gösteriyor. Bunun yanı sıra Skagen markası üretmiş olduğu unisex modeller sayesinde kullanıcıların farklı bir ihtiyacına daha cevap veriyor. Aynı saatten kullanmak isteyen kullanıcılara da marka bu nokta da fırsat veriyor. Marka, modellerinin farklılıklarından kullanıcıların ihtiyaçlarına kadar her yönüyle kullanıcılar tarafından olumlu tepkiler alıyor. Bu sayede Skagen markası popülaritesini gittikçe arttırarak yoluna devam ediyor. Sizler de markanın fiyatlarını ve çeşitlerini sayfamız üzerinden inceleyebilir Skagen saat indirim ve kampanyalarını yakından takip edebilirsiniz. Daha fazla seçenek için saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Skagen
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abundia (1082)
Active (7)
Adexe (3)
Adidas (268)
Adriatica (242)
Aerowatch (68)
Al Fajr (14)
Alessi (13)
Allegro (77)
Ann Taylor (43)
Anne Klein (320)
AP (250)
Apache (327)
Appscomm (3)
Aquarmy (10)
Arden (28)
Armiforce (9)
Armio (22)
Armitron (15)
Aston Martin (370)
Atop (17)
Aviator (242)
Avon (72)
Bagari (13)
Bakugan (15)
Balezza (16)
Balmain (155)
Barbie (3)
Belbi (3)
Bell&Ross (29)
Belmond (2416)
Belonni (103)
Bentini (95)
Benyar (6)
Bewell (32)
Biden (130)
Bigotti (1803)
Bilicra (6)
Bimessi (302)
BISTEC (10)
Blueberry (20)
Boccıa (70)
Bomberg (16)
Breil (8)
Breitling (46)
Briston (56)
Bulova (423)
Burberry (56)
Cacharel (32)
Calven (13)
Calvin Klein (2365)
Camino (4)
Candino (5)
Carren (21)
Casio (23394)
Cerruti (68)
Cerruti 1881 (108)
Certina (20)
Cey (6)
Choppers (346)
Citiplus (4)
Citizen (658)
Clariss (1863)
Cockpit (450)
Colibri (6)
Coliseum (3741)
Commes (441)
Comwatch (443)
Cortebert (21)
Cortobert (6)
Corum (7)
Creo (123)
Crrju (45)
CSF TIME (3)
Curren (184)
D-ZINER (13)
Daks (4)
Daniel Klein (18217)
Darling (4)
Davosa (39)
Daymond Rene (256)
DB Dizayn (6)
Denacci (58)
Deni Gabi (17)
Denicotea (3)
Dexter (685)
DiaL'x (122)
Diamond (11)
Dice Kayek (2932)
Diesel (1191)
Diray (43)
Disney (5)
(14807)
(20)
DKNY (138)
Doliche (33)
Dujour (169)
Dunlop (251)
Earnshaw (36)
Ebel (29)
Ecco (42)
Edox (103)
Edwin (8)
Elegangs (155)
Elite (16)
Elixa (132)
Elizabeth (24)
Ellesse (24)
Emperor (349)
Enox (140)
Escape (984)
ESPACE (53)
Esprit (374)
Essence (6948)
Eterna (49)
Everest (6)
Exception (148)
FALMER (7)
Favori (187)
FBI (6)
FENERIUM (10)
Ferrari (33)
Ferre Milano (497)
Ferro (1307)
Ferrucci (8299)
Festina (27)
Fiesta (8)
Fila (145)
Flik Flak (134)
Fonderia (77)
Fontenay (230)
Formotion (1419)
Forsining (41)
Fossil (2355)
Frank Alex (630)
Freelook (5042)
G-Sport Polo (334)
G.Milano (13)
Gant (1765)
Garde (42)
Geneva (230)
Gf Ferre (172)
Gnova (5)
GO (47)
Gold Power (19)
Goldpower (318)
Graneche (53)
GREENWICH (29)
Grovana (23)
Gucci (294)
Guess (1955)
Haemmer (37)
Hamilton (19)
Haurex (10)
Henry London (104)
Hermes (3)
Hip Hop (9)
Hislon (2403)
Homies (576)
Hugo Boss (5)
I-Watch (526)
IBSO (241)
Ice Watch (34)
Ingersoll (25)
Invicta (1421)
ITA (8)
Jaga (1694)
Jaragar (3)
Jean Perret (137)
JG.POLO CLUB (1747)
JOEFOX (278)
Jupwatch (32)
Just Cavalli (204)
Kademan (14)
Kankakids (18)
Kappa (191)
Karen Millen (128)
Kenneth Cole (1530)
King Watch (17)
Kookai (6)
Köstebek (75)
L.E.D (4)
Lacoste (3283)
Lafuma (323)
Lc (152)
LED (7)
Lee Cooper (6464)
Levi's (6)
Liu Jo (41)
Longines (128)
Lorus (1744)
Lotto (4)
Love Watch (1140)
LTD (3)
Lucifer (9)
Lufian (38)
Lupai (14)
Mark Jakko (26)
Marka7 (358)
Max (81)
Megir (19)
Menessa (6)
Metal.CH (60)
Michael Kors (1573)
MIKE (23)
Mini Focus (16)
Mizums (13)
Moana (4)
Momentus (8049)
Mondaine (39)
Mont Blanc (18)
Motivo (16)
Mulco (11)
Nacar (2415)
Nafisa (101)
Nautica (221)
NaviForce (447)
Navigare (55)
NAVİGLİ (6)
NIBOSI (21)
Nina Ricci (43)
Nine West (172)
Nixon (205)
No Name (36)
nobbanolla (109)
Novel (64)
O.D.M. (17)
Off Shore (47)
Ohsen (9)
Omax (8)
Omega (12)
OQQO (232)
Orient (2701)
Oriflame (10)
ORIGINALS (10)
Oris (140)
Paco Loren (58)
Pacoloren (163)
Pacomarine (2349)
Panars (12)
PAPRCUTS (23)
Parigi (105)
Pasnew (9)
Pierre Cardin (1240)
Police (1142)
Polo Country (404)
Polo Exchange (1905)
Polo Rucci (259)
POLO TIME (46)
POLO55 (126)
PoloUK (151)
Pomander (40)
PROKING (7)
Pulsar (167)
Puma (231)
Q&Q (4652)
Q-era (47)
QpOne (31)
QUAMER (617)
Quantum (8003)
Quark (708)
Quartz (7)
Rado (69)
Rapid (5)
Raymond (294)
Raymond Weil (408)
Reebok (115)
Retro (281)
Revello (12)
Reward (2482)
Roamer (35)
Rodania (45)
RODER (66)
Romanson (1506)
Ronson (6)
Rose Mont (55)
Rosefield (162)
Rossini (58)
Rower (66)
RSW (5)
Rubenis (7)
SAMSTAR (30)
Sanda (25)
Santai (5)
SCR (4)
Sebago (674)
Sector (11)
Seiko (6350)
Seiko 5 (119)
Sette (12)
Shark (21)
Sinobi (119)
Skagen (632)
Skechers (36)
Skmei (809)
Slazenger (9363)
Smael (75)
Soki (4)
Spectrium (263)
Spectrum (4876)
Spiderman (9)
Sportive (33)
StarTime (569)
Strand (8)
Stührling (859)
Sunex (7)
Superdry (67)
Suunto (24)
Swarovski (156)
Swatch (4394)
SWIZA (4)
Sword (19)
Tafwatch (7)
Tag Heuer (219)
Taraftar (83)
Tendence (6)
Tevise (19)
The End (105)
Ticarto (9)
Tiger (572)
Timberland (295)
Time Force (11)
Time Watch (370)
Timex (181)
Tissot (433)
Tom Hands (37)
Tom Jones (352)
Toms (528)
Touche Watch (120)
Toywatch (11)
Tw Steel (20)
TWC (11)
Uni (49)
UpWatch (81)
Vegans (317)
Versace (205)
Vialux (2436)
Victorinox (68)
Visetti (84)
Visin (6)
Vivaldi (44)
Vomeno (129)
WAINER (2305)
Watchme (14)
Weide (19)
welch (62)
Welder (68)
Welder Moody (212)
Wendel (29)
Wenger (47)
Wesse (3677)
Westar (61)
Wickers (170)
Winner (13)
Winx (25)
Xonix (301)
Y-London (37)
Yazole (42)
You Watch (285)
You! Watch (111)
Zeppelin (11)
Zero RH+ (4)
Ziiiro (9)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Materyali

Çelik (286)
Hasır (139)
Deri (69)
Metal (36)
(3)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mekanizma

(434)
(158)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

(517)
(71)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Çap

(136)
(78)
(57)
(52)
(51)
(50)
(48)
(35)
(25)
(23)
(14)
(7)
(7)
(5)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kasa Materyali

Çelik (589)
Metal (22)
Altın (9)
Titanyum (7)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Takvim

(427)
(182)
Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

(160)
(95)
(77)
(55)
(50)
(46)
(29)
(15)
(15)
(15)
(13)
(12)
(10)
(9)
(6)
(5)
(4)
(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Suya Dayanıklılığı

(221)
(205)
(144)
(14)
(10)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kadran Şekli

(572)
(51)
(7)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Alarm

(602)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Kronometre

(520)
(85)
Başka bir kelime deneyin

Cam

(569)
(29)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL