SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Armani Exchange Saat

Hazır giyim sektöründe dünyaca ünlü bir marka olan Armani Exchange lüks kol saatlerinde de orijinal tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Erkek ve kadınlara yönelik saat modellerine sahip koleksiyonlarıyla Armani Exchange saat modelleri farklı tarzlara hitap ediyor. Orijinal tasarımı ile öne çıkan modeller farklı tarzda kullanıcıların ilgisini çekiyor. Armani Exchange saat ile şıklığınızı tamamlayabilir, yeni bir tarz oluşturabilirsiniz.

Şıklığınızı Tamamlayan Armani Exchange Saat

Şıklığınızı Tamamlayan Armani Exchange Saat

Lüks kol saatlerinin ayırıcı vasfı olan orijinal tasarımlar Armani Exchange saat modelleri ile kullanıcılara sunuluyor. Farklı renk seçeneklerine sahip modeller giyim tarzınızdaki şıklığı tamamlıyor. Klasik, spor ve kullanışlı gibi çeşitli kategorilerde beklentilerinizi karşılamak üzere yüzlerce model yer alıyor. Modeller arasında spor ve klasik giyim tarzları için ayrı ayrı geliştirilmiş konseptlere sahip saat modelleri bulunuyor. Armani Exchange imzasını taşıyan saat modelleri usta tasarımcıların elinde şekillenip kullanıcılara sunuluyor. Sayfamızda diğer kullanıcıların Armani Exchange saat yorum ve değerlendirmelerini de inceleyerek her açıdan tarzınıza en uygun modeli seçebilirsiniz. Sizden önceki kullanıcıların deneyimlerini görerek benzer tarza sahip olduğunuz kullanıcıların tercihlerine göre değerlendirme yapabilirsiniz. Sayfamızda yer alan modeller arasında saatin kalınlığı, çapı, özellikleri, kordon çeşidi ve rengi gibi özellikleri dikkate alarak tercihinizi yaptıktan sonra şıklığınızı tamamlayacak Armani Exchange saat modelini belirleyebilirsiniz.

Armani Exchange Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Armani Exchange Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Farklı renk ve tasarım seçenekleriyle öne çıkan Armani Exchange saat modelleri arasında spor tarzdaki modeller dikkat çekiyor. Su geçirmezlik ve dayanıklılık özellikleriyle öne çıkan Armani Exchange modellerinde ise sade görünümün yanı sıra klasik tarza şıklık göze çarpıyor. Armani Exchange Chronograph Brass-Toned Stainless Steel Cracelet Watch, paslanmaz çelik kordonunun yanı sıra klasik giyim tarzını tamamlayacak biçimde farklı renk seçenekleriyle sunuluyor. Men Quartz/3hands Leather Watch, 42 mm kasa ve gül-altın renk tonuna sahip çubuk indeksleri ile dikkat çekiyor. Tüm AX Armani Exchange saat modelleri kullanıcıların giyim tarzları düşünülerek geliştiriliyor. Sayfamızda Armani Exchange saat modellerinin tümüne ulaşabilir Armani Exchange saat fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sizden önceki kullanıcılar tarafından kaleme alınan Armani Exchange saat yorum ve değerlendirmeleri kol saati tercihinizde size yardımcı olabilir. Farklı bütçe gruplarına hitap eden geniş bir yelpazede tercih yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun saat modelini seçtikten sonra beğendiğiniz modeli uygun fiyatlarda satın alabilirsiniz.

Akıllı Saatlerde Armani Exchange Damgası

Akıllı Saatlerde Armani Exchange Damgası

Akıllı telefon teknolojisinin gelişimi beraberinde akıllı saatleri de getiriyor. Armani Exchange Black Steel Touchscreen Smartwatch, markanın akıllı kol saati koleksiyonunda yer alıyor. Unapologetic tarzında tasarlanan Armani Exchange Connected dokunmatik ekranlı akıllı saatler modern bir görünüme sahip. Günümüzün giyilebilir teknolojisinin sağladığı avantajlarla dokunmatik ekranlı akıllı saat hem iOS hem de AndroidTM telefonlarla uyumlu çalışabiliyor. Smartwatch modeli ayrıca GoogleOS ve Qualcomm Snapdragon WearTM 2100 akıllı saat platformundan WearOS ile güçlendirilerek kullanıcılara sunuluyor. Bu modelde doğrudan saatinize gelen iletiler ve bildirimlerle iletişim sağlayabilirsiniz. Böylece, akıllı telefonunuz ile koordineli biçimde akıllı saatinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca özelleştirilebilir arama, kalp atışı izleme ve müzik kitaplığı gibi uygulamalar da bulunuyor. Armani Exchange saat bu açıdan bir kol saatinden çok daha fazlasını sunuyor. Siyah paslanmaz çelik ve dokunmatik ekranlı akıllı saat tam ekranlı mavi kadranı ile tasarım konusunda da iddialı bir konumda. Sayfamızda yer alan diğer Armani Exchange saat modelleri arasından size en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlarda sağlanan kolay ödeme koşulları ile siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Armani Exchange saatlerin yanı sıra tüm saat modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.