Filtreleri Temizle
Marka
Diesel

Kategoriler

Marka

Q&Q
GC
Add
AP
Scr
Gc
Ita
GO
QQ
Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Çap

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Takvim

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kronometre

Başka bir kelime deneyin

Alarm

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Saat

için 354 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Diesel Saat

İnsanlık için kaliteli bir saat edinerek ya da başka yol ve yöntemler ile zamanı kontrol etme, yüzyıllardır önemli bir gereksinim olmuştur. Genel olarak insanlar, zamanı kontrol etmeye ihtiyaç duyuyor. Fakat zamanı yönetmek zamanı planlamaktan öteye gidemiyor. Kişilerin kendi günlerini planlayabilmeleri ve de zaman denetimlerini yapabilmeleri hususunda da birtakım araç ve gereçlerin söz konusu işlemlere vasıta olduğu dile getirilebiliyor. Bu gereksinimleri karşılayan araç ve gereçler içinde de pek tabii saatler başı çekiyor. Saatler formunu günden güne değiştirse dahi hep insanların yaşamlarında bir şekilde yer edinmeye devam ediyor. Edindiği bu yer elbette ki yalnızca insanların o araç ve gerece gereksinim duymasından ileri gelmiyor. Bu hususta kuşkusuz başka pek çok etmenin büyük rol oynadığı dile getirilebiliyor. Bu etmenler arasında da elbette ki saatlerin tasarımsal boyutu kıymetli bir yer tutuyor. Saatler biçimsellikleri ile ilk etapta tüm gözleri üzerinde toplayan bir noktaya varabiliyor. Elbette ki söz konusu göz alıcı biçimselliği noktasında da epeyce farklı kriterlerin etkisinin gözlendiği kaydediliyor. Örnek olarak bir saatin kordonu, kasası ya da camları; sözü edilen modelin biçimselliğinin hangi yöne doğrultulduğunu direkt olarak saptıyor. Ele alınmış olan nedenler ile de saatler; kişilerin ister gündelik olsun isterse özel günleri için olsun, yaptıkları kombinlerin büyük önem taşıyan bir parçası oluyor. Pek çok insan ortaya koymuş oldukları şık kombinlerine dair son dokunuşu, uygun modelde bir saat seçimi ile yapıyor. Bu sayede istenen şıklık ve de uyum; bütünlüklü bir şekilde yakalanmış duruma geliniyor. Pek tabii bu uyumu yakalama yolunda bir saat satın alma süreci içerisine girmiş olan kişilerin karşısına; pek çok farklı alternatif çıkıyor. Bu alternatifler arasından ise Diesel saat kapsamındaki ürünlerin kapsamlı bir şekilde mercek altına alınması; süreçteki kişiler açısından fayda sağlayıcı olabiliyor. İlk etapta Diesel saat modelleri hususunda; ürünlerin son derece geniş bir şekilde kullanıcının beğenisine sunulmuş olduğunun altı çizilmeli. Söz konusu durum da Diesel markasının ortaya koymuş olduğu modeller ile oldukça geniş bir hedef kitlesine hitap ediyor olduğu anlamına geliyor. Pek çok farklı eğilim ve tarzlara sahip durumdaki kişi; kendi saat arayışlarını en uygun şekilde Diesel kol saat modelleri arasından karşılayabiliyor. Söz konusu bu çeşitliliğin sağlanabilmesi hususunda elbette ki temelde iki noktanın büyük etkisinin yer aldığı ifade edilebiliyor. Bu noktaların ilki tasarımsal boyut hususunda beliriyor. Ürünlerin biçimsel zenginliğinin ardı sıra ikincil mesele de kuşkusuz fonksiyonel tarafı. Ürünlerin bünyelerinde barındırdığı donanım ve işlevsellikleri kullanıcılarını büyük ölçüde tatmin ederek yepyeni kullanım olanakları sunulmuş oluyor.

Renk Boyutu ile Diesel Saat Biçimleri

Renk Boyutu ile Diesel Saat Biçimleri

Kullanıcısına sağladığı geniş alternatif dünyasından ötürü Diesel saatlerin tasarımsal boyutları kullanıcıların oldukça dikkatini çekiyor. Modellerin tasarımsal boyutunda pek çok farklı etmen, saatlerin pek çok farklı katmanı son derece büyük rol üstleniyor. Bu etmenler arasından ilk etapta modellerin renk boyutuna değinmek gerekiyor. Saatleri birbirinden ayıran ilk niteliklerden biri renkleri oluyor. Kullanıcıların arzu ettikleri renk çeşitleri de çoğunlukla ciddi çeşitlilik gösterebiliyor. Bu bağlamda pek çok farklı, çeşit çeşit Diesel saat modeli kullanıcının beğenisine sunuluyor. Bu geniş çeşitlilik kapsamında kendine yer edinen modeller arasında Diesel kırmızı saat ve de Diesel siyah saat modelleri ile karşı karşıya geliniyor. Kırmızı tonlarını taşımakta olan saatleri genel olarak, alışılmışın dışına çıkan bir tarz yaratmayı arzu eden kullanıcıların tercih ettiği göze çarpıyor. Siyah tonlarını taşıyan modellerin avantajlı tarafı ise kombinlenmesi ile karşınıza çıkıyor. Siyah rengin kullanıcıya sağladığı uyum avantajı, pek çok noktada kendini hissettiriyor. Uyum konusunda sağlanan bu esneklik sayesinde, satın alınan siyah tonlarını taşıyan bir saat, pek çok farklı kombinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Bu yolla kullanıcılar klasik görünümlerini koruyup şıklığı da eş zamanlı olarak yakalayabiliyor. Diesel beyaz saat modelleri ile de tam da bu noktada karşı karşıya geliniyor. Beyaz tonlarındaki renkleri bünyesinde barındıran modeller şeffaf renk yapıları sayesinde yine pek çok farklı kombini süsleyebiliyor. Diesel şeffaf saat da pek çok kullanıcıyı son derece memnun etmekte olan bir model olarak ifade edilebiliyor. Bu sayede de edinilmiş olan bir saat ile sadelik ve de şıklık aynı anda yaşanarak pek çok yaratıcı kombinin oluşturulması adına kapı aralanabiliyor.

Yapımında Kullanılan Malzemelere Göre Diesel Saatler

Yapımında Kullanılan Malzemelere Göre Diesel Saatler

Diesel dijital saat modellerinin tasarımsal boyutları tarafında birbirinden ayrılabilmesinde etkili olan tek faktör elbette ki modellerin renkleri değil. Modellerin yanı sıra pek çok farklı etmenin büyük rol üstlendiği de görülüyor. Elbette ki bir ürünün ortaya çıkışında en majör belirleyici, yapımında kullanılan malzemeler oluyor. Diesel marka saat her modelinde son derece kaliteli ürünler kullanması ile dikkat çekiyor. Yapımında kullanılan malzemeler konusunda Diesel metal saat öne çıkıyor. Modellerin metalik yapısı sayesinde ürünler oldukça sade, yalın ve de minimalist bir görünüme bürünebiliyor. Malzeme kalitesine bağlı olarak Diesel saatler dış etmenlere karşı son derece dayanıklı bir yapıya erişebiliyor. Düşme, çizilme ya da başka türlü fiziksel koşullar karşısında yıpranma durumlarına karşın modeller; son derece dirençli kalıp aynı şekilde işlem görmeye devam edebiliyor. Kuşkusuz bu durum da kullanıcının modele dair duyduğu memnuniyeti artırıyor. Tüm bunlara ek olarak ürünlerin kordonları da hem tasarımsal boyut açısından hem de işlevsellik tarafında son derece belirleyici bir nokta. Kordon kısmının malzemesi ürünün pek çok fiziksel hale karşın daha korunaklı bir hale bürünmesine kapı aralayabiliyor, bunun yanında yine kordon malzemesi ile biçimsellikte de şıklık yakalanabiliyor. Elbette ki tüm bu amaçları Diesel çelik kordon saat modeli karşılayabiliyor. Yine kordon yapımı esnasında seramikten ya da kumaştan faydalanıldığı da kaydediliyor. Kordonların kalitesi de saatin kullanımında etki yaratıyor. Sağlam kordonlar, en başta Diesel kalitesindeki saatlerin güvenle taşınabilmesine olanak tanıyor. Bileği rahatlıkla saran bu saatlerin kordonları ürünün kolda hareket etmemesini sağlıyor. Bu sayede kullanıcıya son derece kolay bir kullanım sunuyor.

Şekil Farklılaşmaları ile Diesel Saatler

Şekil Farklılaşmaları ile Diesel Saatler

Tasarımsal tarafta ürünlerin yapımında kullanılan malzemelerin yanı sıra modellerin renk ve desenleri de ilave ediliyor. Genel olarak saatlere verilmiş olan şekiller birbirleri arasında ciddi şekilde farklılaşıyor. İlk bakışta bir kol saatinin standart bir şekle sahip olduğu varsayılsa dahi biraz üzerine eğilip farklı modeller mercek altına alındığında bu algı yıkılıyor. Sonuç olarak pek çok farklı şekillerde yer alan modeller ile karşı karşıya geliniyor. Diesel saat özellikleri bu hususta da elbette ki farkını gözle direkt olarak görülür şekilde, net bir biçimde hissettiriyor. Bu noktada da yine pek çok alternatif beliriyor. İlk olarak da Diesel kare saat modellerinden söz etmek isabetli oluyor. Kare biçimindeki modellerin genel olarak klasik bir tarz meydana getirmiş olan kişiler tarafından sık sık tercih edildiği dile getirilebiliyor. Bu sayede kişiler, alışıldık ama şık kombinlerine; klasik stillerini bozmayacak minvalde bir son dokunuş yapabiliyor. Kare şeklinin ardı sıra bir başka yaygın olarak gözlenen şekil ise elbette ki köşeli formda kullanıcının beğenisine sunulmuş olan modeller. Söz konusu modellerin ilk bakışta pek çok kişiyi ciddi oranlarda şaşırmakta olduğu kaydediliyor. Alışıldığın dışına çıkmış formlarda yer alan söz konusu bu köşeli saatler; ortaya koyduğu tarzıyla fark yaratan kullanıcıların beğenisine hizmet ediyor. Bu sayede de hazırlanmış olan kombinin üzerine eklemlenen köşeli saatler; göz kamaştırıcı bir kombinin elde edilmesine kapı aralıyor. Ortaya koymuş oldukları stiller ile etraflarındaki kişileri şaşırtmayı hedef edinmiş olan kullanıcılar, köşeli Diesel saat modeline sık sık başvuruyor. Köşeli ve kare şekillerine sahip modellerin ardı sıra oval formundaki modellerden konu açılabiliyor. Oval Diesel otomatik saat modeli de; tıpkı köşeli modelleri tercih eden kullanıcılar gibi tarzıyla alışıldığın dışına çıkmayı arzu eden kişilerin beğenisine hizmet ediyor. Bu sayede kişiler, talep ettikleri göz alıcı kombinlerine erişip istedikleri tarzı, arzu ettikleri yöndeki dış görünümlerini meydana getirebiliyor.

 Dayanıklı Oluşları ile Diesel Saat Modelleri

Dayanıklı Oluşları ile Diesel Saat Modelleri

Diesel saatlerin ilk etapta renkleri ile fark yarattığı doğru bir saptamadır. Bunun yanı sıra yapımında kullanılan malzemeler de son derece önemli görülen bir başka etmendir. Yapımında kullanılan malzemeler, renk ve desenlerin yanı sıra ürünün ortaya konuşundaki saptayıcılar arasında; kasa şekli de önemli bir yer tutmaktadır. Ürünün kasasının şekli hem işlevsellik açısından hem de tasarım boyutu ile etkisini güçlü bir şekilde ortaya koymaktadır. Sıralanan tüm bu unsurlar elbette ki Diesel saat tipinin kullanıcı dostu oluşuna zemin hazırlamaktadır. Ancak söz konusu modellerin kullanıcıya sağladığı avantajlı taraflar; yalnızca sıralanan bu unsurlar ile bitmez. Bunun yanı sıra ürünü kullanıcıların gözünde daha cazip bir noktaya yerleştiren bir diğer husus da pek tabii kullanım dayanıklılığı noktasından ileri gelir. Genel olarak bir saat satın alma süreci içerisinde olan kişilerin ürüne dair duymuş oldukları beklentiler ve de etmiş oldukları talepler arasında; ürünün dayanıklı bir yapıda bulunuşu büyük önem arz eden bir yer tutmaktadır. Kişiler genellikle satın aldıkları modelin uzun süreli kullanım deneyimlerine imkan sağlamasını arzu ederler. Orijinal diesel saat modelleri de sözü edilen böylesine mühim kriteri, bütünlüklü bir şekilde karşılamaktadır. Genel olarak ele alınan modellerin sağlam bir yapıya sahip oluşu rahatlıkla dile getirilebilir. Elbette ki söz konusu tespitin böylesine net bir biçimde yapılması da modellerin yapımında kullanılan malzemelerin kalitesinden ileri gelmektedir. Diesel modellerinin ortaya konulması esnasında genel olarak yüksek nitelik taşıyan araç ve gereçlerden faydalanıldığı kesin bir şekilde dile getirilebilmektedir. Bu sayede ürünün dayanıklılığı had safhaya ulaşmaktadır. Bu kapsamda kendine yer bulmuş olan modellerin dış dünyaya ilişkin birçok koşula ve de fiziksel etmene karşın büyük oranlarda mukavemet gösterir bir yapıya sahip oluşu, kullanıcının ürüne dair duymuş olduğu memnuniyet seviyesini üst düzeylere çıkarmaktadır. Konusu açılan fiziksel koşullar arasında elbette ki pek çok farklı etmen kendini göstermektedir. Bu hususta örnek olarak hava koşullarındaki farklılaşma ele alınabilir. Genel olarak bu kapsamda üretimi gerçekleştirilmiş olan Diesel saat modellerinin farklı farklı hava koşulları ile uyumlu çalışabilir bir fonksiyona sahip olduğunun altını çizmek yerinde olur. En soğuk havalarda da yılın en sıcak günlerinde de Diesel modelleri aynı şekilde performans göstererek işlem görmeye devam etmekte, bu bağlamda kullanıcısını da yarı yolda bırakmamaktadır.

 Diesel Saat Modellerine Erişim

Diesel Saat Modellerine Erişim

Kordon, cam ya da ana kasa gibi bölümlerin bir araya gelmesi sonucu meydana gelen Diesel modellerine erişmeyi pek çok kullanıcı arzu ediyor. Erişilmiş olan bu modellerin kullanım alanının genişliği; satın alma sürecindeki kişileri ürüne dair daha çok cazip eden bir önemli husus. Bu aşamada da konusu açılan kullanım alanlarının genişliğinin bir masaya yatırılması hem ürünü kullanan hem de daha yeni satın alma sürecinde yer alan kullanıcılar açısından fayda sağlıyor. Elbette ki modellerinin tasarımsal boyutlarına dair bulunan zenginlik, direkt olarak kullanım alanlarının çeşitlenmesinde ve de genişlemesinde de bir yansıma buluyor. Bu bağlamda örneğin göz alıcı ya da sade olup şıklığı da bünyesinde barındıran modeller; genel olarak özel günler için büyük bir iç rahatlığı ile tercih edilebiliyor. Kişi bir doğum gününde, özel bir partide ya da dostlarının kıymetli bir anında; bu saatleri kolunda taşıyarak kendi tarzını istenen şıklığa ulaşacak şekilde, hoş bir biçimde tamamlayabiliyor. Özel günlerin yanı sıra örnek olarak bir spor salonuna gidilirken de Diesel saatlere başvurmak isabetli bir seçim. Bahsedildiği üzere Diesel saatlerin dayanıklılık seviyesi son derece yüksek. Bu dayanıklılık spor salonlarında ciddi faydalar sağlıyor. Ürünün kaliteli malzemelerden yapılmış oluşu, kullanıcıya bu güvencenin vadedilmesinde etkili oluyor. Kişi spor salonu ya da birtakım özel kutlamaların yanı sıra seyahatlerinde de Diesel altın saat modellerine başvurabiliyor. Bu bağlamda kişi gezilerinde de şıklığını yanında götürebiliyor. Modeller, oldukça geniş ve de farklı farklı kitlelerin beğenisine ilişkin olarak ortaya konuyor ve ürünü kullanan kişiler gerek yaşam tarzları gerekse de bir saatten beklentileri noktasında birbirleri arasında ayrılabiliyor. Ancak tüm bu ayrışmaya karşın Diesel modelleri her türlü beklentiyi ve de talebi tamamen karşılayarak kullanıcılarının tamamını memnun edebiliyor. Modellerin kullanımı da elbette ki cinsiyete bağlı olarak bir kısıtlılık yaşamıyor; yine modellerin herkese hitap ettiği prensibi burada da etkisini net bir şekilde hissettiriyor. Bu noktada da Diesel kadın saat ve Diesel erkek saat modelleri ile karşı karşıya geliniyor. Tüm bunlara ek olarak Diesel saat fiyatları; modelleri arasında değişkenlik gösteriyor. Siz de arayışınıza en uygun Diesel modeline erişmek için sayfamıza göz atabilirsiniz.