Filtreleri Temizle
Marka
Bigotti

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Q&Q
GC
Add
AP
Scr
Gc
GO
Ita
Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Çap

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Takvim

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kronometre

Başka bir kelime deneyin

Alarm

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saat

için 464 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bigotti Saat

Saatler günlük hayatta işlerinizi belirli kısımlara ayırmanızı sağlayan ve yaşamınızı planlı ilerletmenizi sağlayan özel eşyalardır. Evinizin duvarında, ofisteki masanızda ve kolunuzda olmak üzere saatler her anın içerisindedir. Çok kıymetli olan zamana ayak uydurmanızı ve günlük yaşamda şıklığı elde etmenizi sağlayan Bigotti saat seçenekleri geniş yelpazedeki çeşitleriyle sizlere sunuluyor. Bigotti 50 yılı aşkın süregelen tecrübesi, kalitesinde ödün vermeyişi ve farklı tasarımlarıyla saygın markalar arasında girmeyi başarmış bir marka olarak karşınıza çıkıyor. Yapılacak olan bir saat alışverişinde dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunuyor. Bu noktalar saatin kordonu, ekran tipi, mekanizması, kasa rengi, camı, kasa materyali ve alarm, takvim ve kronometre olmak üzere ekstra olan özellikleri de bu noktalara dahil olarak karşınıza çıkıyor. Bu özellikler, saat ve kalitesi ile ilgili pek çok bilgi verdiğinden özellikle dikkat edilmesi gerekiyor. Kol saatleri sadece belli alanlarda değil her zaman kolunuzda bulunan aksesuarlardan bir tanesidir. Bu nedenle sürekli olarak taşıdığınız bu ürünün özellikleri satın alınmadan önce detaylı bir şekilde araştırılmalı ve kullanacak olan kişi için en uygun ürün seçilmelidir. Saatler değerli parçalar olduğundan bir aile yadigârı olarak nesilden nesile aktarılabilir. Günlük ve klasik tarzlarda bir saat seçerek her an için uygun bir seçeneği tercih etmek, ek bir saat satın almanıza gerek kalmayacağı anlamına gelir. Bigotti, saatlerinde en son üretilen teknolojilerden faydalanarak kullanıcının ürünü en rahat hissedeceği şekilde kullanabilmesini hedefler. Kol saatleri hem zamanı öğrenmenizi sağlayan fonksiyonel hem de tarzınızı yansıtmanızı sağlayan önemli bir aksesuardır. Neredeyse tüm gün kolunuzda taşıdığınız saatlerin hafif olması hareketinizi kısıtlamamak açısından önemli bir detaydır. Zaman geçtikçe kol saatleri daha konforlu, hafif, kolunuzda ağırlık yapmayacak şekilde tasarlanmaya başlamıştır. Tercih edilen materyaller de buna uygun şekilde seçilmektedir. Bir saatin materyali kalitesini büyük ölçüde etkilemektedir. Saatler, günlük hayatınızı planlamak için tercih ediliyor olsa da daima Sevgililer Günü’nde, doğum günlerinde ve bazı önemli yıldönümlerinde sıklıkla tercih edilen hediyeler arasında yerini almıştır.

 Bigotti Saat Teknik Özellikleri

Bigotti Saat Teknik Özellikleri

Bigotti saat modelleri arasında kaybolup hangisini seçeceğinize karar veremediğinizde bileğinizde hoş duran bir saat olması elbette önceliklerinizden biri olacaktır. Bileğinize yakışan, kaba durmayan bir saat seçimi ise kasa çapıyla bağlantılıdır. Bigotti saatlerin kasa çapları 26 mm ile 56 mm arasında değişiklik göstermektedir. Erkeklerin tercih ettiği modellerin çapı genel olarak 38 mm ile 46 mm arasında tercih edilmektedir.46 mm üzerinde çapa sahip saatler daha büyük ve gösterişli olduklarından yine gösterişli bir giyim tarzıyla tercih edilmesi saati çok daha ön plana çıkartmaktadır. 38 mm altında kasa çapı olan saatler daha küçük olduklarından genellikle ince bileklere sahip bireyler tarafından tercih edilir. Alacağınız, almak istediğiniz Bigotti saatin kasa çapına karar vermek için bileğinizi ölçebilirsiniz. Bileğinizin 15 cm ve daha ince olması halinde 38 mm çapa sahip saatler bileğinizde hoş duracaktır. 15 cm ile 18 cm arasında bir bilek kalınlığınız varsa 40 mm ile 42 mm çapa sahip saatlere göz atabilirsiniz. 20 cm ve üzeri bir bilek kalınlığınız varsa 44 mm, 46 mm kasa çapı sizin bileğinize uygun olacaktır. Yine de tamamen sizin zevkinize ve beğeninize göre şekillenen saat tercihinizi bilek boyunuza bakmaksızın beğeniniz doğrultusunda da tercih edebilirsiniz. Saatler mekanizmalarına göre de farklı seçenekler sunmaktadır. Bigotti otomatik saat, dijital, analog ve quartz saat olmak üzere 3 farklı mekanizma sunuyor. Her saat mekanizmasının kendine özgü avantajı ve dezavantajı da beraberinde geliyor. Quartz saatlerde sapma payı oldukça az olmasından ötürü çoğunlukla doğru zamanı gösterir. İçerisinde çok az hareketli parça olması sebebiyle herhangi bir darbe aldığında mekanizmasını bozacak bir parça yoktur. Bu nedenle darbelere karşı da oldukça dayanıklıdır. İçerisinde hareketli parça sayısı da az olduğundan pil tüketimi de oldukça düşüktür. Bu sebeple birkaç yılda bir pil değiştirmek yeterli olacaktır. Quartz saatlerin çalışmasına devam etmesi için sürekli takmanıza gerek yoktur. Yıllarca takmasanız dahi çalışmaya devam edecektir. Otomatik saatler ise kullanıcının bilek hareketinden üretilen kinetik enerjiyle çalışır. Otomatik saatlerin mekanik saatler gibi elle kurulmaya ihtiyacı olmaması avantajlarından biridir. Düzenli kullanım sayesinde çalışmaya devam eder. Dijital mekanizma vakti dijital rakamlarla gösteren saat tiplerinin adıdır. Dijital saatlerde de quartz mekanizması kullanılır. Dijital saatlerde analog saatler gibi “tık tık” sesi bulunmadığından, özellikle bu sesten rahatsız olanlar için iyi bir seçenektir. Analog saatler ise geçmişte sıkça tercih edilmesine rağmen günümüzde de hatırı sayılır derecede tercih edilen bir türdür. Dişliler, yaylar, zemberekten oluşur. Aksesuar olarak hoş bir görünüme sahip olmasına karşın okuması dijital saatlere göre daha zordur.

 Eşsiz Bigotti Saatiniz En Özel Mirasınız

Eşsiz Bigotti Saatiniz En Özel Mirasınız

Saatler özel ve kişisel aksesuarlardır. Çok uzun yıllardır kullanılan ve günümüzde de kullanılmaya devam eden saatlerde teknolojinin beraberinde getirdiği yeniliklerden elbette nasibini almıştır. Bigotti’de teknolojiyi saatleriyle harmanlamayı seven ve teknolojide ileride olan markalardan biri olarak kol saatlerinde günümüzün ilerisinde olmayı hedefliyor. Kol saatleri kendi içerisinde pek çok farklı parçalardan oluşmaktadır. Bu bölümlerden belki de en önemlisi saat camıdır. Saat camlarının farklı seçenekleri vardır ve her camın kendine özgü özellikleri bulunur. Bu cam seçeneklerini de olabildiğince geniş tutarak sizlere istediğiniz ürün seçeneğini sunabilen Bigotti marka saat seçenekleri sizlere sunuluyor. Bu seçeneklerden ilki mineral olarak karşınıza çıkmaktadır. Mineral camın diğer cam türlerine oranla temperleme işlemi çok daha fazladır. Bu nedenle sertlik seviyesi de oldukça yüksektir. Sizlere bu konuda son derece büyük olanaklar sağlayan mineral saat cam, dayanıklılığın tam ve açık adresi olarak bilinir. Çizilmelere ve kırılmalara karşı olan dayanıklılığı diğerlerine oranla çok daha fazla olan bu camı sizlere tanıtan özelliklerinden bir tanesi yandan bakıldığında açık yeşil rengi görmenizdir. Aynı zamanda yansımasının da yüksek olduğu bu cam türünde tozlanma ve kirlenme oldukça düşük seviyelerde kalmaktadır. Bu konuda mineral camlar işinizi bir hayli kolaylaştırıyor. Günlük hayatta elinize yakın olan bir noktada bulunan kol saatleri kire ve toza oldukça fazla şekilde maruz kalmaktadır. Sizleri bu detaylı temizlik işinden kurtararak kolay kullanım sağlayan mineral camlar bu marka ile sizlere sunuluyor. Saatlerde oldukça sık bir şekilde kullanılan bir başka cam seçeneği ise safirdir. Safir tıpkı mineral camda olduğu gibi dayanıklılığı ile ön plana çıkan bir yapıya sahiptir. Elmas gibi hat safhada güze sahip olan malzemeler dışında onları etkileyebilecek bir başka malzeme bulunmamaktadır. Yani sizlere kırılma ve çizilmelere karşı maksimum seviyede koruma sağlamaktadır. Sizlere sunulan bir başka seçenek olan kristal ise diğer camlara nazaran üretilmesi zor olan bir yapıya sahiptir. Üretim aşamasında hassaslığı ile ön planda olan bu cam türü aynı zamanda kolay işlenebilmesi ile de ön plana çıkmaktadır. Ancak bu cam türünde en önemli ve dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi ışığı doğru bir şekilde yansıtması ve yaymasıdır. Saatlerin sahip oldukları camlar bazı nedenlerden ötürü şeffaflığını ve saydamlığını yitirmektedir. Sizleri bu zahmetten kurtaran kristal saat camların en yüksek derecede verim sağladığı bilinir. Tek olumsuz yanı ise dikkatli kullanılması gerektiğidir. Çizilmelere karşı diğer cam türlerine göre daha hassas bir yapıya sahiptir. Hardlex ise mineral camın bir çeşididir ve özellikle sporcular tarafından tercih edilir. Hardlex cam tipi herhangi bir darbe aldığında parçalara ayrılmamasıyla bilinir. Etrafa cam parçaları sıçramayacağından olası tehlikelerin önüne geçer. Yalnızca camı tuzla buz olur ancak etrafa sıçramaz.

 Bigotti Saat Üretiminde Kullanılan Materyaller

Bigotti Saat Üretiminde Kullanılan Materyaller

Kullanacağınız saati tercih ederken dikkat edeceğiniz önemli kriterlerden biri saatin üretildiği materyaldir. Saatin bu parçasında da pek çok seçenek bulmak mümkündür. Saatin kordonunda ya da kasasında kullanılan malzeme üründen ürüne değişkenlik gösterebilir. Saat kordonu genel anlamda saatinizin duruşunu etkileyen temel elementlerden biridir. Bigotti kol saati modelleri arasında dikkat çeken pek çok kordon modeli bulunsa da hem her tarza uygun olması hem de daima moda olmasıyla deri kordonlar dikkatleri çekiyor. Deri kordonlu saatlerin kullanımı oldukça rahat ve konforludur. Bileği tam sararak ağırlık hissettirmez. Farklı renk seçenekleri ve deri baskıları bulunmaktadır. Deri saatlerin dokusu ve tasarımı dikkat çeken detaylardandır. Ayrıca derinin kalitesi son derece önemlidir. Düşük kaliteli deriler teninizi rahatsız edecektir. Bigotti saatler kalitesinden ödün vermeyip daima nitelikli bir marka olduğundan kordonlarında da kullanılan deriler yüksek kalitelidir. Bu sayede hem taktığınızda rahatsızlık hissettirmez hem de kullanım ömrü daha uzun olur. Ayrıca saatin deformasyona uğramasını da geciktirmektedir. Bunun yanı sıra her tarza uyum sağlayabilen bir model olduğu için hem özel ve resmi günlerde hem de günlük hayatınızda kolayca kullanabilirsiniz. Saatlerde sık sık tercih edilen bir başka materyal ise çeliktir. Çelik sağlam bir materyal olduğundan hem kordonlarda hem kasalarda tercih edilen bir materyal çeşididir. Çelik kasaya ya da kordona sahip saatlerin kullanımı oldukça kolay ve zahmetsizdir. Sağlam ve kolay deforme olmayan bir yapıya sahiptir. Çeliğin paslanmayan ve oksitlenmeyen özelliğe sahip olması çok fazla tercih edilmesinde büyük paya sahiptir. Bu sayede kalitesini kaybetmeden yıllarca kullanabilirsiniz. Çelik kasalı saatler hem spor hem de klasik tarza sahip kişiler tarafından tercih edilebilir. Çelik saatlerin farklı renk seçenekleri bulunabilir. Giyim tarzınız ile oldukça şık bir bütünlük oluşturmaktadır. Saat Bigotti modelleri yüksek kaliteleri ile kullanıcılara uzun süreli kullanım sunmasıyla ünlüdür. Titanyum kasalar da son dönemlerde revaçta olan bir materyal türüdür. Titanyum hassas ciltlerde bile alerjen yapmayan içeriğe sahip, son derece hafif bir materyaldir. Hafifliğin yanı sıra oldukça dayanıklı bir yapısı vardır. Özellikle çeliğe alerjisi olan kişiler tarafından sıkça tercih edilen bir materyaldir. Ayrıca paslanmaz ve suya dayanıklıdır. Su sporlarında kullanılan pek çok saat titanyum kullanılarak üretilmektedir. Çizilme gibi durumlara karşı oldukça dirençlidir. Tüm bu özellikleri nedeniyle titanyum saatler çok sık tercih edilmektedir. Kullanıcıların beklentisini en iyi şekilde karşılamaktadır. Kordon materyali plastik, silikon ya da kauçuktan üretilebilir. Bu tarz kordonlar genellikle spor tarzlar ile birlikte tercih edilmektedir. Kolunuzda ağırlık ve rahatsızlık hissi vermez. Su geçirmeyen bir yapıya sahiptir. Su ile temasta deforme gibi istenmeyen durumlar yaşanmaz. Her bütçeye uygun seçenekleri bulunmaktadır. Bütçe dostu olması ile oldukça fazla tercih edilir. Çok geniş bir renk ve model skalasına sahiptir. Bu sayede her tarza ve kombine uygun seçeneği bulmak mümkün hale gelir.

 Havuzda Dahi Bigotti Saatiniz Kolunuzda

Havuzda Dahi Bigotti Saatiniz Kolunuzda

Kol saatleri günlük hayatta uzun süre kolunuzda takılı olacağından bazı fonksiyonlara sahip olması kullanım kolaylığı ve işlevselliği açısından iyi olacaktır. Bigotti saat özellikleri incelendiğinde en öne çıkanı su geçirmez özelliğidir. Bu sayede el, yüz yıkama gibi günlük aktiviteleriniz sırasında su geçirme gibi sorunlarla karşı karşıya kalmanızı önler. Su geçiren saatleri el yıkarken bile çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Bigotti saatleri bu tarz sorunların önüne geçmektedir. Ayrıca yağmurlu havalarda da saatinizin su geçirmesinden endişe duymanıza gerek kalmaz. Saat modellerinde su direnci derecelendirilmesi önemli bir kriterdir. Örneğin, bir saat günlük hayatta ya da belirli aktivitelerde su geçirmez özelliğe sahip olabilir ancak yüzme gibi su altı sporlarında kullanmak üzere tasarlanmamış olabilir. Su altına indikçe basınç artacağından saatin su geçirgenliği de etkilenecektir. Bu nedenle dalgıç saatleri özel olarak tasarlanmaktadır. Kullanıcıların kullanım ihtiyaçlarına en uygun ürünü tercih etmeleri, üründen en iyi şekilde verim alınmasını sağlar. Bigotti saatlerde su geçirmez özelliği 3 ATM ile 10 ATM arasında farklılıklar gösteriyor. 3 ATM basınç saatlerde bulunan en düşük basınç değeridir. 3 ATM basınç değeri olan saatler ile denize girebileceğiniz anlamına gelmez. 3 ATM basınç değeriyle elinizi ve yüzünüzü yıkarken saatinizi çıkarmanıza gerek kalmayacağını ifade eder. 3 ATM denizde kullanmak için hiç uygun olmadığı gibi sudan da kaçınmanız gerekir. 5 ATM basınca sahip saatleri ise havuzda da duşta da çıkarmadan kullanabileceğiniz anlamına gelir. 10 ATM basınca sahip saatler ile denizde kullanım için uygun bir seçenektir. Fazla derinlere dalmamak koşulu ile şnorkel ile yüzerken kullanım için uygundur.

 Zamansız Parçalarda Bigotti Saatler

Zamansız Parçalarda Bigotti Saatler

Kol saatleri modası asla geçmeyen bir aksesuar olarak kabul edilmektedir. Saatler stilinizi ortaya koymanıza yardımcı olurken, günlük hayatta işinize yarayabilecek fonksiyonlar da sunabilmektedir. Kronometre, alarm, tarih göstergesi gibi fonksiyonlar bunlardan yalnıza birkaçıdır. Aydınlatma özelliği ise en loş yerlerde bile saatinizi kolaylıkla görebilmenizi sağlar. Her geçen gün değişen moda ve trendler ile farklı tasarımlar popüler hale gelebilir. Gözlük ve saat markası Bigotti tüm saat modelleri bütün trendler ve yenilikler takip edilerek tasarlanmaktadır. Marka yeniliklere en iyi şekilde ayak uydurmaktadır. Bigotti saatler piyasaya ilk çıktığı andan itibaren bugüne kadar ürettiği ürünler ile ürün kalitesini kanıtlamıştır. Kol saati alırken dikkat edeceğiniz noktalar öncelikle tarzınız ve bir saatte ihtiyacınız olan fonksiyonlardır. Bunun yanı sıra bilek ölçünüz de saat tercihi yaparken önemli bir kriterdir. Daha rahat ve konforlu bir kullanım açısından ince bileğe sahip kullanıcılarda daha küçük çaplı, ince kordonlu saatler önerilmektedir. Kol saati hem erkekler hem de kadınlar tarafından yaygın şekilde kullanılan bir aksesuardır. Tıpkı diğer aksesuarlarınız gibi tarzınızı yansıtmanızda büyük etkisi vardır. Giyim tarzınıza, kombinlerinize uygun saati takarak stilinizi tamamlayabilirsiniz. Saatinizin kordonu deri ise, aynı deri renginde kemer ya da çanta takabilirsiniz. Bunun yanı sıra çelik ya da titanyum kasalı ürünlerden birini tercih ettiyseniz diğer bileklik, kolye ya da küpe gibi aksesuarlarınızı da aynı renkte tercih edebilirsiniz. Saatiniz gümüş renkte ise diğer takılarınızın da gümüş olması bir bütünlük yaratacaktır. Kullanıcılar tasarımların yanı sıra ürünlerin işlevselliği ve yüksek kalitesinden de son derece memnun olduklarını Bigotti saat yorum kısmında dile getirmiştir. Tasarladığı saatler ile kullanıcılara benzersiz bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir. Ürünleri arasında her tarza uygun seçeneği bulmak mümkündür. Bigotti saat fiyatları ve tüm ürünleri detaylı şekilde incelemek ve bilgi almak için sayfamıza göz atabilirsiniz. En avantajlı ve uygun kampanyalarla dilediğiniz saati kolayca satın alabilir, koleksiyonunuza benzersiz bir parça ekleyebilirsiniz.