Filtreleri Temizle
Marka
Orient

Kategoriler

Marka

Q&Q
GC
Add
AP
Scr
Gc
GO
Ita
Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Çap

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Takvim

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kronometre

Başka bir kelime deneyin

Alarm

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saat

için 459 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Orient Saat

Orient saat markası 1950 yılından bu yana tasarladıkları ve ürettikleri ürünleriyle dikkat çeken bir dünya markasıdır. Saat meraklılarının yıllardır ilk tercihlerinden biri haline gelmeyi özverili tasarımları sonucunda başarmıştır. Kaliteli ve şık tasarımlı saatleri ile kullanıcıların beğenilerini kazanmaya hız kesmeden devam etmektedir. Bir Japon firması olan Orient saat Japonya’nın başkenti olan Tokyo’da kurulmuştur. Tasarım ve üretim aşamasına kullanmış oldukları yüksek teknolojiler sayesinde kaliteli ürünleriyle bilinmekte ve kullanıcılarının tercihlerinde ilk sıralarda yerlerini korumaktadır. Saat denildiğinde akıllara gelen ilk isimlerden biri olmuştur. Özgün ve şık tasarımları ile göz doldurmayı başarmış ve kaliteli üretimi bir ilke haline getirmişlerdir. Orient saat markası, piyasaya sundukları ürünleri her zaman geliştirmeyi hep ön planda tutmuştur ve bu ilke doğrultusunda ilerlemektedir. Tasarımlarının şıklığı ve özgünlüğü ile bilinen Orient saat markası kullanışlı ve uzun ömürlü olmaları ile de dikkat çekmeyi başarmaktadır. Bu sayede piyasadaki konumlarını her geçen gün bir üst seviyeye taşımış ve saat meraklıları için vazgeçilmez bir seçenek haline gelmiştir. Her tarza uyan modelleri ve oldukça geniş ürün yelpazeleri ile göz dolduran Orient saat markası, her geçen gün kendilerini geliştirmeyi de bir ilke haline getirmiştir. Piyasada en çok tercih edilen markalardan biri haline gelmesinde en büyük etken ise köklü deneyimleri ve sürekli kendilerini geliştirmek için gösterdikleri özverili çalışmaları olarak bilinmektedir. Kullanışlı tasarımları ve görsellikleri ile göz dolduran Orient saat markası dünya çapında tanınan bir marka olarak piyasada bulundukları konumu korumayı günümüzde de başarmaktadır.

Orient Otomatik Saat

Orient Otomatik Saat

1950 yılından bu yana saat endüstrisinin liderlerinden biri haline gelen Orient saat markası otomatik saatleri ile de beğenileri toplamaktadır. Orient otomatik saat modellerinin şıklığı ve kalitesi saat severlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Her kesime ve her tarza uyan saatlerini büyük bir ustalıkla ve titizlikle tasarlamaktadır. Bunlardan biri de Orient otomatik saatlerdir. Orient otomatik saatler, spor veya klasik her tarza uyum sağlayabilen modeller olarak üretilmektedir. Dayanıklı mekanizmaları ve şık tasarımları ile meraklılarının ilk tercihlerinden biri haline gelmeye devam etmektedir. Hem günlük tarzınıza hem de şıklığınıza renk katmak için tasarlanan Orient otomatik saatler kullanışlı olmaları ile de ön plana çıkmaktadır. Orient otomatik saatlerin deri ve çelik kordon tipleri bulunmaktadır. Büyük bir titizlik ile tasarlanmış olan saatler kullanıcılar tarafından oldukça çok beğenilmektedir. Ürünlerin model çeşitliliği ile kullanıcılarına geniş bir seçim yelpazesi sunmayı bir ilke haline getirmişlerdir. Sorunsuz çalışan mekanizmaları ve dayanıklılığı ile bilinen Orient otomatik saatler uzun ömürlü olmaları ile de tercihler arasına ilk sıralarda yer almaktadır. Kendi çalışma mekanizmalarını kendileri oluşturan bir özellikle tasarlanmış olan Orient saatler saat meraklılarının beğenilerini kazanmayı başarmışlardır. Kullanıcılar için dayanıklılığın ve kalitenin bir adresi olarak bilinmektedirler. Orient otomatik saatler kullanıcılarının beklentilerini oldukça tatmin etmekte ve tasarımları ile de adeta göz doldurmaktadır. Orient otomatik saatlerin analog ve analog/dijital olarak iki farklı ekran tipi mevcuttur. Aynı zamanda hemen her modeli ile suya dayanıklı olan bu modeller kullanıcıların beklentilerini oldukça üst düzeyde karşılamaktadır. Orient otomatik saatlerin mineral, safir ve kristal olarak üç farklı cam seçeneği de bulunmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile saatseverlerin kendilerine uyan modeli ve rengi seçmelerine olanak sağlayan Orient saatlerin otomatik saat modellerinde metal, gri, rose gold, sarı ve bunun gibi daha pek çok rengi bulunmaktadır. Kullanıcılara geniş ürün renk çeşitliliği ile farklı seçenekler sunarak seçimlerinde kendi tarzlarına uyan modelleri seçebilme özgürlüğü tanımaktadırlar. Orient saatler yalın, zarif ve şık tasarımları günlük yaşamlarındaki tarzlarında sadelikten yana olan kullanıcılar için vazgeçilmez bir konumdadır. Saat meraklılarının dikkatini çekmeyi başaran Orient otomatik saatler sağlam olmalarının ve kaliteli olmalarının güvencesini vermektedir. Kullanıcıların kendi tarzlarına uyan modelleri ile geniş seçme yelpazesi sunmaktadır. Orient saat sunmuş oldukları kaliteli modelleri ile tercihlerin ilk sıralarında ki yerini korumaktadır. Her kesime ve tarza hitap eden modelleri ile oldukça kullanışlı olan otomatik saatlerdir.

Orient Saat Fiyatları

Orient Saat Fiyatları

Orient saatler her tarza uyan tasarımları ile piyasaya çıktığı ilk günden bugüne kullanıcıların tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Şık tasarımları ve kaliteli olma özelliği ile dikkat çekmektedir. Orient saat fiyatları tasarımın detaylarına göre farklılık göstermektedir. Değişen fiyatlar, kullanıcılarına kendi tarzlarına ve olanaklarına uyan modelleri seçebilme özgürlüğü vermektedir. Geniş ürün yelpazesi ile Orient saat markası fiyat ve performans açısından değerlendirildiğinde kullanıcıları oldukça tatmin etmektedir. Üretim aşamasında büyük bir titizlikle çalışan Orient saat markası kullanıcıya bir saatten beklediği tüm özellikleri sunmaktadır. İtina ile çalışılarak yüksek teknolojilerle tasarlanan ürünler alıcıları ile buluşmak üzere piyasada yerlerini almaktadır. Bir saatten beklenilen tüm özellikleri kullanıcılarına sunan ve geniş ürün yelpazesiyle piyasada yerini alan Orient saat markası fiyatları modellerinde göre değişiklik gösterebilmektedir. Farklı renk ve model seçenekleri ile bir saatten beklentilerine uyan modelleri seçen kullanıcılar fiyat ve performans olarak Orient saat markasını değerlendirdiğinde oldukça memnun olduklarını belirtmektedirler. Dayanıklı ve kaliteli ürünler olmasındaki en büyük etken yüksek teknolojik tasarımlar ile üretilmesidir. Bu açıdan bakıldığında Orient saat fiyatları her modele göre farklılık gösterebilmektedir. Böylelikle kullanıcılar kendi beklentilerine ve bekledikleri fiyata göre ürünleri tercih edebilmektedirler. Orient saat ürünleri saat meraklılarının tercihlerinde ilk sıralarda bulunmakta ve fiyat performans açısından da kullanıcılarının beğenilerini toplamaktadır. Ürünlerin çeşitliliği ve kendine özgü özellikleri ile değişebilen fiyatları kullanıcılar açısından istedikleri saate sahip olmaları için seçme özgürlüğü kazandırmaktadır. Bu açıdan geniş seçme yelpazesi, her daim akıllara ilk gelen marka olmalarına da katkı sağlamaktadır. Orient saat fiyatları kullanıcıları oldukça tatmin etmekte ve kaliteli ürünleri ile beklentilerini üst düzeyde karşılamaktadır. İlk günden bu yana çizgilerini bozmadan ilerlemiş olan Orient saat markası kaliteyi adeta kendilerine ilke edinmişlerdir. Köklü deneyimleri ve ileri teknolojilerini birleştirerek üretmiş oldukları ürünler saat kullanıcılarının beğenilerini toplamaktadır. Bir saatten beklenilen tüm özellikleri ve kaliteyi sunan Orient saat piyasada kendi görünürlüğünü sağlamayı başarmıştır. Orient saat fiyatları ve piyasada bulunan ürünleri ile akıllarda yer ederek beğenileri toplamaya devam etmektedir. Özellikle saate ilgi duyan, koleksiyonlara ilgi duyan kişilerin kendi tarzlarına uyan modelleri bulabilmeleri için geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu çeşitlilik sayesinde akıllarda kalmayı başarmıştır. İleri teknoloji ile üretilen bu ürünler şıklığı ve zarafetinin yanında oldukça dayanıklıdır. Her kullanıcıya ve kesime hitap eden Orient saat fiyatları Orient saat fiyatları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Orient Saat Modelleri

Orient Saat Modelleri

Orient saat modelleri piyasaya çıktığı ilk günden beri kalitesinden ödün vermeden yoluna hız kesmeden devam etmektedir. Orient saat markası her kullanıcıya özel saat modelleri büyük bir titizlikle ve ince detaylar üzerinde çalışılarak tasarlanmaktadır. Orient saat markasının kullanıcılarına sunmuş olduğu geniş model çeşitliliği bulunmaktadır. Orient saat modelleri ince detaylar düşünülerek tasarlanmıştır. Saat modellerinin her biri farklı kullanıcılara göre detaylı bir şekilde tasarlanmıştır. Modellerin kordon materyallerinde de modellerinde olduğu gibi bir çeşitlilik söz konusudur. Bu da Orient markasının ustalık ve büyük bir titizlikle herkese hitap edebilecek tasarımlar sunduğunu göstermektedir. Kordon materyallerine baktığımızda çelik, deri, metal, çelik/hasır, plastik/silikon, silikon, seramik, hasır ve titanyum gibi pek çok çeşidi mevcuttur. Ürünlerin detaylarında olan bu çeşitlilik kişiye kendine en çok uyan modeli seçebilmesi için fırsat sağlamaktadır. Şık tasarımları ve göz dolduran modelleri ile Orient saat modellerinin kordon renklerine baktığımızda da aynı şekilde kullanıcılar geniş seçme fırsatı yakalayabilmektedir. Kullanıcı kendine uyan modeli seçmek için beklentilerine göre hareket edebilmektedir. Orient saat modellerinin mekanizmaları ise pilli, otomatik, quartz ve kurmalı olarak dört farklı seçenekte karşımıza çıkmaktadır. Aynı şekilde ekran tiplerinde de çeşitlilik söz konusudur. Orient saatlerinin analog ve analog/dijital olmak üzere iki farklı ekran tipi de mevcuttur. Özellikle tasarımları açısından bakıldığında birçok kişinin ilk tercihlerinden olan Orient saat modellerine olan beğeniler her geçen gün artmaktadır. Marka, kişinin bir saatten beklediği bileceği her özelliği kendi içinde barındırmakta ve ileri teknoloji ile geliştirilmiş modellerini kullanıcılara sunmaktadır. Orient saat modellerinin kadran şekilleri de modellere göre değişiklik gösterebilmektedir. Kadran şekilleri yuvarlak, dikdörtgen, kare, oval ve tasarım kadran şekilleri bulunmaktadır. Kadran şekillerinin yanı sıra kadran renkleri ile de pek çok renk seçeneği ortaya çıkarmıştır. Orient saat geniş seçme yelpazesini her modelin detaylarında kullanıcılara sunmaktadır. Modellerin bir kısmında kronometre bulunmaktadır. Titiz çalışmaları ve her geçen gün kendini geliştiren tasarımları Orient saat modelleri tercih edilen saat modelleri arasında yerini günümüzde de korumaktadır. Geliştirilmiş tasarımları ile Orient saatlerin bazı modellerinde alarm özelliği bulunmaktadır. Kişilerin saatten beklentilerine göre üretim yapan marka kaliteyi ve dayanıklılığı her adımda bir ilke olarak benimsemektedir. Neredeyse her modeli ile suya dayanıklılık özelliği taşıyan saatler kullanışlı olmaları açısından da ön planda olmaktadır. Her tarzda kullanıcıya hitap edebilen Orient saat dünya çapında ise bir liderdir. Orient saat modelleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Orient Kol Saati

Orient Kol Saati

Orient saat, oldukça geniş ürün yelpazesi ile saat severlerin lider bir marka olarak gördüğü ve kullanıcıların tercihlerinde ilk sıralarda yer alan bir marka olmaya günümüzde de devam etmektedir. Orient kol saati her geçen gün yenilenen teknolojileri ile tasarlanmıştır. Kordon materyalleri deri, çelik, metal, hasır, seramik, silikon ve bunun gibi pek çok seçenek sunmaktadır. Kullanıcılara tamamen kendilerine özgü, onların tarzlarına en uyan modelde kol saatini tercih etmeleri için seçme özgürlüğü sunmaktadır. Orient kol saatleri pek çok kordon rengi ile de karşımıza çıkmaktadır. Geniş renk yelpazesi ile kullanıcıların beğenilerini kazanmaktadır. Orient kol saatleri, titizle yürütülmüş bir çalışmanın sonucunda üretilmiş olan saatlerdir. Orient saat ailesi, ürünlerinin dayanıklı ve kaliteli olmasına dikkat etmektedir. Ürün kalite ve performansın üst düzeyde olmasını adeta bir ilke haline getirmiş olan Orient saat tasarımlarını bu yoldan giderek yapmaktadır. Ürünlerin hem kullanışlı hem de kaliteli olmalarını ön planda tutarak tasarlamaktadırlar. Böylelikle tasarım aşamasında olduğu gibi üretim aşamasında da aynı titiz çalışma karşımıza çıkmaktadır. Kullanıcıların beğenilerini kazanan ve birçok kişiden tam not alan Orient kol saatleri dünya çapında da kendinden söz ettirerek liderliğini korumaktadır. Orient kol saatlerinin çelik, metal, titanyum ve altın olmak üzere dört farklı kasa materyali bulunmaktadır. Bunun yanında yine hemen hemen her renkte kasa rengi de mevcuttur. Kullanıcılar beklentilerine ve zevklerine göre kendilerine en uyan rengi seçmektedirler. Orient saatin fazla model ve renk çeşitliliği saat severlerden tam not almaktadır. Piyasadaki modelleri detaylı bir şekilde filtreleyerek istedikleri ve beklentilerine uyan modele ulaşabilmektedirler. Orient saat fazla ürün çeşitliliğinin yanında kişiye saat seçerken detaylara takılma lüksünü de vermektedir. Orient kol saatlerinin pilli, otomatik ve quartz mekanizma şekilleri vardır. Yine aynı şekilde suya dayanıklı olabilen modelleri de piyasada mevcuttur. Orient saatlerinin yuvarlak, kare, dikdörtgen, oval ve tasarım kadran şekilleri de bulunmaktadır. Bunun yanında bu kadran şekillerinin renkleri de seçenekler arasındadır. Kol saatlerinin hemen her renkte kadran rengi bulunmaktadır. Ürünlerin bazılarında takvim özelliği de mevcuttur. Tasarımları ile beğenileri kazanan Orient kol saatleri geliştirdikleri teknolojiler ile saat dünyasında yenilikçi olarak da bilinmektedirler. Saate ilgisi olan saat meraklılarının ilk tercihlerinden biri olmaya devam etmekte ve bu yerini gün geçtikçe sağlamlaştırmaktadır. Her zevke ve kişiye uyum sağlayan birçok modeli mevcuttur. Piyasadaki modelleriyle adeta göz doldura Orient saat çeşitleri beğenileri toplamaktadır.

Orient Titanyum Saat

Orient Titanyum Saat

Orient saatin pek çok model seçeneği ile piyasaya sürülen ürünlerinden biri de Orient titanyum saatlerdir. Orient titanyum saat yine oldukça göz dolduran bir tasarım ile karşımızda bulunmaktadır. Orient titanyum saatlerin pilli, quartz, otomatik ve Orient kurmalı saat olarak mekanizma özellikleri mevcuttur. Geniş seçme yelpazesi ile kullanıcıları özgür bırakan Orient saat markası titanyum saatleri ile de beğenileri toplamaya devam etmektedir. Orient titanyum saat ürünlerinde suya dayanıklılık özelliği mevcuttur. Ne kadar suya dayanıklı olduğu test edilmiş ve ölçülmüştür. Titiz bir şekilde çalışan Orient saat ailesi kullanıcıları detaylı bir şekilde aydınlatmaktadır. Orient titanyum saatlerin bir kısmı 10 ATM suya dayanıklı iken bir kısmı da 100 ATM suya dayanıklı olarak piyasada bulunmaktadır. Suya dayanıklılığı anlatmak için kullanılan ATM ifadesi kaç kat su basıncına dayanabilecek şekilde üretildiğini göstermektedir. 10 ATM olan bir Orient titanyum saat 10 kat su basıncına dayanabileceğini göstermektedir. Kullanıcılar bu bilgiler doğrultusunda zevklerine ve beklentilerine uyumlu olan saati seçebilmektedirler. Saat meraklılarına bir saatten beklediklerinin tamamını sunan Orient saat markası titanyum saatleri ile de beğenileri toplamakta ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Orient saat yorum ve beklentilere oldukça dikkat etmekte ve kullanıcı yorumlarını dikkate alarak onların beklentilerine göre kendilerini geliştirmektedirler. Büyük bir titizlikle ve itina ile tasarlanan saatler piyasada ilk sıralarda tercih edilen markalardan biri haline gelmeyi başarmıştır. Saat meraklılarının ve saate ilgi duyan kişilerin beklentilerini oldukça üst düzeyde karşılayan bir marka olarak bilinmektedir. Orient titanyum saatleri gri, füme ve metal olarak üç kordon rengi seçeneği sunmaktadır. Bunun yanı sıra lacivert, gri ve siyah olmak üzere yine üç renk kadran rengi seçenekleri de mevcuttur. Titanyum saatlerin yuvarlak ve dikdörtgen olarak iki farklı kadran şekli seçeneği de vardır. Orient titanyum saatlerin bir kısmında kronometre de bulunmaktadır. Bu özellikleriyle kullanıcılar tarafından tercih edilen bir saat markası haline gelmiştir. Orient titanyum saatlerin safir ve kristal olmak üzere iki farklı cam seçeneği mevcuttur. Gri, füme ve metal olmak üzere üç kasa rengi seçeneği ile kullanıcılara sunulmuş olan Orient titanyum saatler beğenileri toplamaktadır. Tasarım aşamasında dayanıklı ve kaliteli ürünler ortaya çıkarmayı adeta bir ilke haline getiren Orient saat markası dünya çapında da kendinden oldukça fazla söz ettirmektedir. Özellikle saat meraklılarının övgü ile bahsettikleri bir marka olduğu bilindiğinden diğer kullanıcılarında tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır.