SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Obaku Denmark Saat

Sadelik ve basitlikten esinlenerek klasik Danimarka tasarım anlayışını ürünlerine yansıtmaya çalışan ve kalitesiyle dünya çapında üne kavuşan Obaku Denmark saat çeşitleriyle zaman takibini mükemmel bir hale getiriyor. Markanın kadın ve erkek kullanıcılar iççin farklı tasarımlarla kullanıcının beğenisine sunduğu modeller siyah, gri, altın ve rose gold gibi renk çeşitleriyle ön plana çıkıyor.

Paslanmaz Kasa, Terleme Yapmayan Kordon

Paslanmaz Kasa, Terleme Yapmayan Kordon

Obaku saat ürün çeşitlerinin daha nitelikli bir performans ortaya koyabilmesi ve daha uzun süreli kullanım sağlaması adına dayanıklılığa önem verir. Bu noktada marka saat çerçevelerinde genel olarak paslanmaz çelik materyal kullanmayı tercih eder. Darbelere karşı son derede dayanıklı olan paslanmaz çelik kasa aynı zamanda çizilmez ve kırılma bir yapıdadır. Bu özellik Obaku saat bayan modelinin uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi şık ve parıltılı görünümünü korumasını mümkün kılar. Markanın saatlerinde kordon açısından da farklı seçenekler bulunur. Bazı modellerde çelik ve metal kordon kullanılırken doğallık arayan kullanıcılar için doğal deri kordon seçenekleri mevcuttur. Obaku saat erkek çeşitleri şık ve gösterişli tasarımlarının yanı sıra benzersiz özellikleriyle de kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarır. Su geçirmezlik noktasında kendine güvenen marka saat çeşitlerinde 3 ve 5 ATM su geçirmezlik sunan tasarımı kullanılır. Bu teknoloji saatin duş ya da havuz gibi yoğun suya maruz kaldığı ortamlarda iç mekanizmaya su sızmasını engeller. Bu özellik aynı zamanda saatin içerisine toz girmesini de engelleyebilir.

Hem Dayanıklı Hem Parıltılı Cam

Hem Dayanıklı Hem De Parıltılı Cam

Obaku Denmark saat modelleri dayanıklılık düzeyini en üst seviyeye çıkarmak adına farklı materyaller kullanılarak üretilir. Markanın saati korumaya almak ve dış görünümüne zenginlik katmak için kullanmayı tercih ettiği safir kristal ve mineral cam çeşitleri farklı avantajlar sunuyor. Elmastan sonra en dayanıklı materyallerden biri olan safir kristal cam kırılmaya ve çizilmeye karşı son derece dayanıklıdır. Elmas hariç hiçbir madde tarafından zarar görmeyen bu cam saatin iç mekanizmasını olabilecek her türlü darbeye karşı koruyor. Safir kristalin alternatifi olarak çokça tercih edilen mineral cam da belirli seviyede kırılma ve çizilmeye karşı dirençlidir. Mineral camlı Obaku Denmark saat çeşitleri yansıma yapma özelliği sayesinde parıltılı bir görünüm elde eder. Temperleme işlemine tabi tutularak sert bir yapı kazandırılan cam kolay buğulanan bir yapıda olmasına karşın toz tutmaz özelliği sayesinde temiz bir kullanımı garanti eder. Sıcak ve birçok kimyasalın olumsuz etkilerine karşı dayanıklı olan mineral cam şeffaf yapısı uzun süre koruyabilir ve Obaku Denmark siyah saat uzun yıllar parıltılı görünüm sunabilir.

Zaman Takibinden Fazlasını Sağlayan Mükemmel İç Mekanizma

Zaman Takibinden Fazlasını Sağlayan Mükemmel İç Mekanizma

Obaku Denmark markası saat çeşitlerinde üretim materyalinde olduğu gibi mekanizma konusunda da çeşitli seçenekleriyle ön plana çıkar. Markanın en çok tercih ettiği quartz mekanizma içerisinde bulunan pilden güç alan bir yapıdır. Analog modellere kıyasla daha gelişmiş bir özelliğe sahip olan quartz saat tek bir pilden güç alarak 7 sene gibi uzun bir süre durmaksınız çalışabilir. Diğer bir model olan Obaku Denmark kinetik saat çalışma sağlayabilmek için piezoelektrik kuvars kristalinden güç alan bir rotor kullanır. Bu model hassasiyet ve enerji tasarrufu konularından oldukça bilindik bir tasarımdır. Modern bir tasarıma sahip olan Obaku Denmark otomatik saat kinetik saate benzer bir çalışma prensibine sahiptir. Bilek hareketlerinizin oluşturduğu kinetik enerjiyi içerideki mekanizma yardımıyla elektrik enerjisine çeviren bu saat bu enerjiyi iç kısımdaki pilde depolar. Depolanan enerji sayesinde saatin sürekli olarak çalışması sağlanır. En ufak bilek hareketlerinizden dahi güç alabilen otomatik saat sürekli kullanımda kesintisiz çalışabilir. Farklı çalışma prensiplerine sahip mekanizmalarıyla dikkat çeken Obaku Denmark saat fiyat seçeneklerine yakından bakmak için ürün sayfalarını inceleyebilirsiniz.