Filtreleri Temizle
Marka
Belmond

Kategoriler

Marka

Q&Q
GC
Add
AP
Scr
Gc
GO
Ita
Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Çap

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Takvim

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kronometre

Başka bir kelime deneyin

Alarm

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saat

için 318 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Belmond Saat

Kuruluş yılı olan 2013’ten bu yana, kısa bir sürede saat piyasasında gösterdiği başarıyla tüm dünyada adından söz ettiren, günümüz moda trendlerini yakalayan ve yenilikçi tasarımların farklı bir bakış açısıyla kullanıcılarla buluşmasını sağlayan Belmond saat çeşitleri piyasanın liderlerinden biri olmaya devam ediyor. Bu özel deneyimi yaşamış olan sayısız kullanıcı tarafından yapılan Belmond saat yorumları markanın ürün kalitesinin nasıl bir düzeyde olduğuna dair ipuçları veriyor. Sayfamız üzerinden satın alabileceğiniz Belmond saat fiyatları ile kullanıcıların bütçelerini zorlamadan üst düzey kaliteye ulaşmasını sağlayan bir politika izliyor.

Belmond Saat ile Canlı ve Parlak Bir Görünüm

Belmond Saat ile Canlı ve Parlak Bir Görünüm

Saat dünyasındaki dinamik değişim, kendini her geçen gün daha da iyi göstererek nitelikli ürünlerin oluşturulmasına zemin hazırlıyor. Üretici markalar, hitap ettikleri kullanıcı kitlesinin özelliklerine ve sosyo-ekonomik yapılarına göre, tasarımlarına farklı materyalleri entegre ediyorlar. Yapılan bu eklentiler kolunuzdaki duruşuyla daha asil, parlak ve göz alıcı bir görünüm kazanmanızı sağlıyor. Saatler, tasarımlarının yanı sıra kullandıkları cam materyaller ile de ön plana çıkıyor. Kaliteden ödün vermeyen üretim modeliyle tasarım yapmaya devam eden Belmond saat, piyasanın en çok tercih edilen materyallerinden olan mineral ve kristal cam türlerini tercih ediyor. Saat dünyasında safir camın muadili olarak görülen ve temperleme işlemine tabi tutularak sert bir yapı kazanması sağlanan mineral cama sahip Belmond Hero saat çizilme ve kırılma gibi problemlere karşı saatinize üst düzey bir koruma sağlıyor. Yandan bakıldığında açık yeşil bir renkte olduğu görülen cam diğer türlerden kolayca ayırt edilebiliyor. Yüksek sıcaklıktan ve birçok kimyasal maddeden etkilenmeyen yapısıyla oldukça dayanıklı olduğunu kanıtlayan bu cam türü, kolay temizlenebilen bir yüzeye sahip. Bu özelliği cam yüzeyinin kirlenme ve tozlanma sorunlarına karşı direnç göstermesini sağlayarak daha sağlıklı bir saat deneyimi yaşamanıza imkan tanıyor. Yansıması oldukça yüksek bir cam olması daha ışıltılı ve parlak bir görünüm sunmasını sağlıyor. Şeffaflığını uzun süre korumasıyla saat piyasasında ünlenen mineral cam, uzun yıllar sonra bile saatinizin ilk günkü gibi parlak ve canlı görünmesini garanti ediyor. Kristal cama sahip saat Belmond markasının alternatif ürünlerinden biri olarak sunuluyor. Mineral cama göre daha hassas bir üretim sürecinden geçen kristal cam kolay işlenebilen bir yapıya sahip. Her ne kadar ilk zamanlar içeriğinde %80’den fazla kurşun oksit bulunan camlar kullanılıyor olsa da günümüzde Belmond Sapphire saat modelleri daha doğal içeriğe sahip kristal camı tercih ediyor. Işığı doğru bir şekilde yayan ve yansıtan bu cam şeffaflık ve berraklık konusunda diğer cam türlerinden daha iyi bir performans sunuyor. Tamamen şeffaf bir yapıda olan kristal cam gerçek cam hissi yaşamak isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Belmond Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Belmond Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kalitenin ve lüksün somut bir hale büründüğü Belmond saat modelleri sundukları multifonksiyonel özellikler ile kullanıcıların birçok talebini karşılamaya devam ediyor. Water Resistant özelliği ile belirli seviyede su geçirmezlik sunan Belmond altın kaplama saat 3 ve 5 ATM değere sahip modelleri ile el-yüz yıkama ve yağmurlu havalardaki su temasına karşı saatinizin güvende kalmasını sağlıyor. Bu özellik günlük kullanımda oldukça iyi bir performans göstererek bulunduğunuz her ortamda gönül rahatlığı ile saatinizi kullanmanıza destek oluyor.  Çelik, metal, deri ve seramik materyaller kullanılarak üretilen ve sayısız renk seçeneği ile farklılık arayanların taleplerini karşılayan kordonlar rahat bir kullanımın yanı sıra bilek bölgenizde oluşabilecek terleme sorunların en aza indirerek sağlıklı bir kullanıma zemin oluşturuyor. Kristal taşlarla süslenen kadrana sahip modeller ışıltılı ve parlak görünümleri ile dikkatleri üzerinize çekmenize ve daha şık bir görünüme sahip olmanıza destek oluyor. Metal ve paslanmaz çelikten üretilen saat çerçeveleri hem kare ve oval şekil seçenekleri ile farklı bir tarz sunuyor hem de saatinizin darbelere karşı daha dayanıklı olmasını sağlıyor. Birçok modelde bulunan ve en kullanışlı özelliklerden biri olarak kullanıcıların beğenisini kazanan takvim eklentisi daha detaylı zaman takibini mümkün kılıyor. Sporseverlerin en büyük yardımcılarından biri olan ve ek cihaz taşıma sorununu ortadan kaldıran kronometre eklentisi farklı spor müsabakalarında ya da aktiviteleriniz esnasında ara zaman ölçümü yapmanıza imkan tanıyor. Saat kadranında bulunan tachymeter eklentisi yarış sporlarıyla ilgilenen kullanıcıların ilgisini çekiyor. Bu eklenti bir kilometre mesafeyi gitme sürenizi baz alarak saatlik ortalama hızınızı hesaplamanıza yardımcı oluyor. Dilerseniz kristal taşlarla süslenen iç kadran yapısıyla benzersiz bir parlaklık ve ışıltı sunan, en gelişmiş teknolojilerin entegre edildiği iç mekanizmasıyla daha doğru ve kesin zaman ölçümü yapmanıza imkan tanıyan ürünler tercih edebilirsiniz. Üretimde kullandığı nitelikli materyal ile uzun yıllar kullanım ömrü sunan  Belmond saat modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için sayfalarımızı inceleyebilirsiniz. Tarzınızı en çok yansıtacağını düşündüğünüz saat modelini satın alarak bu eşsiz deneyimi yaşayabilir ve Belmond saat hakkında yorumlar yaparak diğer kullanıcıların yaşadığınız deneyimlerden faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Ergonomik ve İnovatif Makine Teknolojisine Sahip Belmond Saat

Ergonomik ve İnovatif Makine Teknolojisine Sahip Belmond Saat

İnsanlar ilk çağlardan bu yana zamanı kontrol altına almaya çalışarak onu daha rahat takip edebilmek ve her zaman ondan haberdar olabilmek için birçok farklı yönteme başvurdu. Bu amaç doğrultusunda büyük gelişmelerin önü açılarak ilerleme kaydedildi. İlk zamanlar analog makine kullanan saatler 1960’lı yıllarda quartz makinenin icadıyla tahtını kaybetti. Quartz makineye sahip Belmond saat modelleri de çağa ayak uydurarak kullanıcılarına sayısız özellik ve avantaj sunuyor. İçerisinde bulunan bir pilden güç alan bu makine teknolojisi doğada çokça bulunan kuvars kristallerinin etkileşimiyle çalışıyor. Yer çekiminin neden olduğu zaman sapması problemlerinden etkilenmeyen Belmond saat zamanı daha doğru takip etmenize olanak tanıyor. Belmond saat çeşitleri her iki makine teknolojisinin de en önemli temsilcilerinden olduğunu kullanıcı beğenileriyle pekiştiriyor. Kullandığı birbirinden eşsiz ve kaliteli makine teknolojileriyle kullanıcıların her ihtiyacını karşılamaya çalışan saat Belmond markasının değerini yansıtıyor. Belmond saat çeşitleri, paslanmaz çelik kordonları ile kullanıcılarını kalite ve şıklık ile buluşturuyor. Kadınlar için tasarlanan ve yuvarlak kadrana sahip birçok şık kol saati, tasarımı ile zarafeti de beraberinde getiriyor. Kibar ve sade kadranlara sahip modeller, özel ve ince iç detayları ile dikkat çekiyor. Kadran üzerindeki renk uyumu sayesinde kullanıcılar zamanı daha rahat okuyabiliyor. Dilerseniz Saat kategorimizi ziyaret ederek tüm saatlerin modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.