Filtreleri Temizle
Marka
Ferro

Kategoriler

Marka

Q&Q
GC
Add
AP
Scr
Gc
GO
Ita
Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Çap

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Takvim

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kronometre

Başka bir kelime deneyin

Alarm

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saat

için 885 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Ferro Saat

Ferro saat hem işlevsel hem de görsel olarak müşterilerine hitap eden bir markadır. Saat Ferro analog ve dijital saat modelleri ile müşterilerine bir saatte aradıkları tüm özelliklerden daha fazlasını sunuyor. Kol saatleri bileğimize takarak zaman bilgisi almamızdan çok giymiş olduğumuz kıyafete de uyum sağlamalıdır. Ferro saat modelleri konusunda marka, geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ürünleri incelediğinizde muhakkak tarzınızı yansıtan ve karakteriniz hakkında ipuçları veren bir saate ulaşacaksınızdır.

Ferro Saat ile Teknolojiyi Kolunuzda Taşıyın

Ferro Saat ile Teknolojiyi Kolunuzda Taşıyın

’Ferro saat nasıl?’ hoş bir görünüme sahipse, üstün özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Marka uzun yıllardır müşterilerine kaliteli ve birbirinden şık ürünler sunuyor. En son saat trendlerinin de aralarında bulunduğu geniş ürün yelpazesi ile kadın, erkek ve unisex saatler piyasaya sunulmaya devam ediyor. Ferro saat modelleri cesur ve iddialı bir şekilde tasarlanmıştır. Oldukça sade şık dokunuşlar ile hazırlanmış olan saatlerin yanı sıra teknik özellikler açısından bir saatten daha fazlasını bekleyenler için de üretilmiş olan modeller bulunmaktadır. Kadın ya da erkekler kıyafetlerini tamamlamak için birkaç parça aksesuara ihtiyaç duyarlar. Son yılların en çok kullanılan aksesuarı saattir. Hal böyle olunca zaman kavramı yerini tasarıma bırakmış durumdadır. Bir müşteri saat alırken ya da almaya karar verirken teknik özellikleri ile ilgilenir. ‘Su geçiriyor mu?, camı hangi maddeden imal edilmiş?, menşei nedir?, farklı renkleri var mı?’ gibi pek çok soruya cevap aranır. Ferro saat fiyatları da müşterilerin dikkatini çeken unsurlardan bir tanesidir. Kullanılan aksesuarların bir de anlamı var. Karakteristik özellikler ve tarzınızı yansıtmak konusunda saatlerin üstlenmiş olduğu ciddi bir görev bulunuyor. Kolunuza güzel bir saat taktığınızda özgüven kazandığınızı hissederken ayrıca karşınızdakine de çeşitli ipuçları verirsiniz. Karakteriniz baskın ya da naif olduğu hususunu dahi tercihleriniz yansıtabilir. Ferro saat markası klasik modellerin yanı sıra daha spor modeller de üretiyor. Şıklık sadece klasik olmaktan ibaret değildir. Spor şıklığını yakalamak isteyenler de birbirinden güzel saat modellerinden bir tanesine sahip olabilir. Saat seçiminde dikkat etmeniz gereken hususlar olacaktır. Bunlardan ilki saat kadranı ile bileğiniz arasındaki uyumdur. Özellikle kadınların bilekleri ince olduğu için büyük çaplı saatlerin tercih edilmesi kötü bir görüntü oluşturacaktır. Yine saat seçiminde kullanışlı olmasına özen göstermelisiniz. Her ortama ve her kıyafete uyum sağlayacak olan saatler kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca diğer husus saatin camının üretildiği maddedir. Camın çizilmesi kötü bir görüntüye sebep olur. Diğer husus suya dayanıklılıktır. Gelişen teknoloji ile sadece el yıkarken değil, yüzerken dahi su geçirmeyen saatler üretildi.

Ferro Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ferro Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Her an kullanabileceğimiz orijinal Ferro saat üstün teknoloji ile üretildi. Yeni trend saat modellerinin yanı sıra ürünler üstün özellikler ile donatıldı. Mekanik tarzdaki klasik saat modellerinin yanı sıra adeta saatlere teknoloji eklentisi yapıldı. Pek çok saat modelinde saat formatı, tarih, alarm, alarm tekrarı ve kronometre gibi özellikler bulunuyor. Saatlerin tümü belirli metre ayarında su geçirmezlik özelliğine sahiptir. 50 metreye kadar su geçirmeyen saatleri yüzerken dahi kullanabilirsiniz. Ferro Multifunction saat adı verilen çok işlevli saat modelleri de mevcuttur. Takvime ve saniye gösterimine sahip olan multi fonksiyona sahip saatler hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih ediliyor. Mekanik olarak tabir edebileceğimiz bu saatler deri, metal ve silikon kordonlu olabiliyor. Kadranları yuvarlak olmakla birlikte dikdörtgen saat modelleri de mevcuttur. Kadın multifonksiyonlu saatlerde ise taş detayları göze çarpıyor. Marka tarafından erkek müşterileri için üretilen Ferro Professional seri kol saat modelleri de oldukça şık bir görünüme sahip. Seride deri kordon kullanıldığı görülmektedir. Ferro markasının erkekler tarafından en çok beğenilen serisi olan Professional farklı renk seçenekleri ile müşterilerine eşsiz ürünler hazırlamıştır. Ferro marka saat kullananlar ürünlerin oldukça kaliteli ve uzun ömürlü olduğunu söylüyor. Çelik kasalı ürünlerin yanı sıra spor şıklığı yakalamak isteyenler silikon kordonlu akıllı saatleri kullanıyor. Tüm bu özelliklerin yanı sıra saat zamanın kıymetini bilenlerin tercihi oluyor. Çünkü kol saati adeta alışkanlık yapıyor. Günlerini verimli geçirmek isteyen ve zaman yönetimine hakim olan kişiler sürekli olarak saate bakma gereği hissediyor. Yöneticilerden haber spikerlerine kadar her kesimden kişi kıyafetlerini saatleri ile tamamlarlar. Sadece üst düzey kişilerin değil bir esnafın dahi müşterisi ile tokalaşırken kolunda saat taşıması önemlidir. Bu size güven verdiği gibi karşı tarafın da dikkatini çekecektir. Ferro saat markası zamanı göstermenin yanında müşterilerine şıklık da katıyor.

Ferro Saat Müşterilerine Geniş Bir Ürün Yelpazesi Sunuyor

Ferro Saat Müşterilerine Geniş Bir Ürün Yelpazesi Sunuyor

Saat gelenekten geleceğe kullanılabilecek ve asla yok olmayacak bir aksesuardır. Zaman durmadan devam ettiğine göre saat sektörünün ivme kazanması da yadsınamaz. Klasik ya da spor kıyafetlerimizi giydiğimizde onları tamamlamak için aksesuar arayışına gireriz. Hem kadınların hem de erkeklerin tercih ettikleri aksesuarlardan olan saatler yüce bir görev üstlenmiştir. Ferro saat yorum yapanların fikirlerini incelediğinizde ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı bir kez daha anlayacaksınız. Kaliteden anlıyorsanız ve saate karşı ilginiz de varsa Ferro saat aradığınız tüm özellikleri sizler ile buluşturacaktır. Ferro saat modelleri ve fiyatları üzerinde inceleme yaptığınızda ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Tutkunuz saatse kalite konusunda da fikir sahibisiniz demektir. Öncelikle alacağınız saatlerin keskin köşeleri olmamalıdır. Yine alacağınız saatte özellikle deri kordonlarda cildi tahriş etmemesi gerekir. Fiyat bakımından bütçeye hitap etmesi ile birlikte camının çizilmez olması, su geçirmemesi, her kıyafette uyumla kullanılabilmesi gibi göz önünde bulundurulacak pek çok konu vardır. Ferro orijinal saat metal, deri, silikon kordonlu olarak üretilirler. Kasaları da kordonları ile uyum içindedir. Ayrıca saatlerin görünen yüzü olan kadranlar da birbirinden şık tasarımlara sahiptir. Saatlerin kalitesi kadar kullanıcılarının onlara gözü gibi bakması da gerekir. Saatin işleyişinin devamlı olması için pillerinin değiştirilmesi gerekir. Ayrıca saatçiler tarafından iç ve dış temizlikleri de yapılmalıdır. Smart casual bir giyiniş tarzına sahipseniz deri kordonlu saatler tercih etmemelisiniz. Metal kordonlu saatler şıklığınıza şıklık katacaktır. Ancak daha resmi ortamlarda klasik kıyafetleri tercih ettiğinizde deri kordonlu saatler kullanabilirsiniz. Ferro saat modellerinde kullanılan deriler cildinizi tahriş etmezler. Aşınma, renk değişimi, çizilme gibi durumlar da söz konusu olmaz. Spor bir tarzınız varsa plastik ve silikon kordonlu saatleri tercih etmelisiniz. Bilekte de oldukça şık duran bu saatler pek çok özelliğe sahiptir. Yürüyüşleriniz için adım sayar, kronometre gibi özellikleri de bulunan saatler ayarlandığı taktirde alarm da çalarlar. Hatta akıllı saat olarak adlandırdığımız modellerin cep telefonları ile de bağlantısı bulunur. ’Ferro marka saat nasıl?’ diye merak ediyorsanız kullanıcı yorumları ve saat modellerini incelemenizi tavsiye ederiz. Kolunuzda zamanı yaşatmaya devam edin!