TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

, Saat

için 351 sonuç bulundu.
Kordon Materyali seçiniz

Tag Heuer Saat

Geçmişten bugüne modası eskimeyen ve halen popülerliği üst sıralarda bir ürün olan saat hem teknolojik açıdan hem de estetik açıdan yenilenmeye ve gelişmeye devam ediyor. Ürünün kendi işlevi olan zamanı göstermesi dışında saat artık aksesuar niteliğiyle daha ön plana çıkıyor. Giyimlerin, tarzların bir tamamlayıcısı olarak görülen saate kullanıcılar ilgi gösteriyor. Saatler ise kendi içlerinde kalitelerine, modellerine, özelliklerine göre ayrışıyorlar. Fakat kullanıcılar modeller ve özelliklerden önce kaliteyi önemsiyorlar. Tag Heuer saat kalitesi kullanıcılar tarafından olumlu tepkiler alıyor. Köklü mazisi ve kullanıcı memnuniyetleri üst seviyelerde olan saat Tag Heuer markasıyla kullanıcılara sunuluyor. Kalitesinin yanı sıra markanın üretmiş olduğu saatlerin model ve özelliklerine göre çeşitliliği kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. Sizler de sayfamız üzerinden Tag Heuer saat fiyat ve modellerini inceleyebilirsiniz.

Tag Heuer Saat Dijital ve Estetiği Bir Arada Sunar

Tag Heuer Saat Dijital ve Estetiği Bir Arada Sunar

Günümüzde hızla gelişen teknolojiyle beraber, kullanılan ürünler de hızla değişiyor ve gelişiyor. Bazı ürünler teknolojisinin yanında estetik duruşuyla dikkat çekiyor. Bu ürünlerden biri olan saat için estetiğin ve teknolojinin bir arada olması gerekiyor. Kullanıcı beklentileri markalara, saatte çağı yakalamanın yanı sıra orijinal ve şık görünümün de bozulmaması gerektiğini gösteriyor. Bu noktada teknolojiyi ve estetiği bir arada kullanıcılara sunan Tag Heuer markası üretmiş olduğu saatlerle bunu kanıtlıyor. Spor görünümünün yanı sıra modeller klasik ve şık duruşunu bozmaksızın teknolojiyle donatılıyor. Bunun yanında doğrudan dijital modeller de üreten marka, teknoloji meraklısı kullanıcılarını da es geçmiyor. Tag Heuer spor saat markanın temelini oluşturuyor. Ağırlıklı olarak spor ve klasik modellerle kullanıcı karşısına çıkan marka bunu ürettiği saatler de estetikten ödün vermeyerek yapıyor. Bu sayede en çok tercih edilenlerden biri olmayı başaran marka özellikle çeşitliliğiyle dikkat çekiyor. Kullanıcılar saatler de kalitenin yanı sıra çeşitliliğin de olmasına özellikle dikkat ediyorlar. Saatin aksesuar niteliğiyle kullanılması estetik açıdan önem kazandığından, saatler modellerine göre belli başlı tarzları yansıtıyorlar. Kullanıcılar bu saatler arasından kendi tarzlarına uygun olanı seçiyorlar. Tarzlar ve zevkler insanlar arasında büyük farklılıklar oluşturduğundan saatlerin de çeşitliliği bu noktada önem kazanıyor. Tag Heuer markası bu konuyu da es geçmeyerek ürettiği saatte model ve çeşitliliği üst seviyede tutuyor. Özellikle markanın saatlerinde araba markaları ismi taşıyan modeller dikkat çekiyor. Tag Heuer saat Mercedes Benz modeli kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. Marka yapmış olduğu sponsorluklar ve anlaşmalarla bu tür farklılıklara imza atıyor ve ilgiyi üzerine çekiyor. Tag Heuer saat fiyatları ve modelleri tıpkı markanın üretmiş olduğu saatlerdeki çeşitlilik gibi farklılıklar gösteriyor. Modelin özelliklerine, üretimde kullanılan ham maddesine ve hangi teknolojiyle donatıldığına kadar değişen unsurlar fiyatlara da bu şekilde değişkenlikle yansıyor. Tag Heuer saat fiyat ve özelliklerini sayfamız üzerinden inceleyebilir, size uygun modeli satın alabilirsiniz.

Tag Heuer Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tag Heuer Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Zamanı göstermesinin yanı sıra kıyafetlerin bir tamamlayıcısı olan ve gözlerde zevk uyandıran saat modelleri kullanıcı tarzlarına ve tercihlerine göre çeşitlilik gösteriyor. Gelişen teknolojiyle beraber saat modellerinin estetik açıdan farklılıklarının yanı sıra teknolojik farkları da göze çarpıyor. Günümüzde artık akıllı saatlerin de ortaya çıkmasıyla saat modelleri arasındaki farklar gittikçe artıyor. Kullanıcı tercihlerine göre saatler kullanıcı karşısına kimi zaman orijinal ve klasik görünümde kimi zaman da dijital bir görünümle ortaya çıkıyor. Kullanıcılar ise tarz ve zevklerine göre saat modelleri arasından seçimlerini yapıyorlar. Tag Heuer markası her tarzdan çeşitli modeller ürettiğinden kullanıcı tercihleri arasında yerini alıyor. Aynı zamanda ürettiği saatlerde ki farklı özellikler kullanıcılar için tarzlarına göre ayırt edici özellikler içeriyor. Bu sayede markanın üretmiş olduğu saatler kategorilendirilmiş şekilde bulunduğundan kullanıcılar kendi isteklerine göre Tag Heuer marka saatlerden rahatlıkla seçimlerini yapıp satın alabiliyorlar. Tag Heuer markası kadınlara ve erkeklere ayrı saatler üretirken aynı zamanda unisex saat modelleri de üretip kullanıcılara sunuyor. Ürettiği saatler de kasa çapı genellikle 27 mm ve 45 mm arasında değişkenlik gösteriyor. Spor, klasik ve dijital görünümlü saatler de renkler ise çeşitlilik gösteriyor. Bu renk çeşitliliği kullanıcılar açısından önemli olduğundan bu durum markayı bir adım önde tutuyor. Markanın üretmiş olduğu saatler de bazı seçkin modeller ön plana çıkıyor. Bunlardan biri olan Tag Heuer Carrera saat modeli otomatik mekanizmasının yanı sıra çelik kasası ve yuvarlak kadran şekliyle şık ve klasik bir görünüm sergiliyor. Tag Heuer Carrera saat fiyatları ise değişkenlik gösteriyor. Diğer bir model olan Tag Heuer akıllı saat modelleri ise teknoloji meraklılarının tercihlerinden oluyor. Model özelliklerinde kronometre ve alarmın bulunması dijital meraklılarının ilgisini çekiyor. Bu model gelişen teknolojinin saat üzerinde hem estetik açıdan hem de dijital açıdan bir yansıması olduğundan tercih edilenler arasında yer alıyor. Tag Heuer akıllı saat fiyatları ise belirli bir skala içerisinde seyrediyor. Klasiği ve dijitali kendi bünyesinde bir arada tutmayı başaran marka bu modelleri kullanıcı beğenilerine sunuyor. Bu modelleri sayfamız üzerinden inceleyerek kendinize uygun tarzı satın alabilirsiniz.

Tag Heuer Saat ile Tarzınızı Yakalayın

Tag Heuer Saat ile Tarzınızı Yakalayın

Saatler günümüzde kullanıcılar tarafından farklı amaçlar için kullanılıyor. Kimi zaman günlük hayatta, kimi zaman özel günlerde kullanılıyor. Kimi zaman ise manevi bir ürün olarak nesilden nesile aktarılıyor. Bu sebeple bir saatin sahip olması gereken özellikler üst seviyelerde oluyor. Kullanıcılar tarafından saatin dayanıklılığı ve çizilmemesi büyük önem arz ediyor. Ayrıca suya dayanıklı olması da saati diğer modellerden bir adım önde tutuyor. Tag Heuer markasının üretmiş olduğu saatlerde modellerin dayanıklılığı dikkat çekiyor. Ayrıca su geçirmezlik seviyesi de modelden modele değişkenlik gösteriyor. Marka üretmiş olduğu saatlerin camında safir ve safir kristal camları kullandığından saatlerin çizilme durumuna karşı önlem alıyor. Bu şekilde saat modellerinin dayanıklı olması kullanıcılar tarafından takdir topluyor. Tag Heuer saat özellikleri modeller arasında değişkenlik gösteriyor. Özellikle göze çarpan farklılıklardan biri kasa cinsi olarak karşımıza çıkıyor. Marka üretmiş olduğu saatlerde çelik, titanyum gibi maddelerin yanı sıra rose gold, altın ve iyon kaplamalarla kullanıcıların karşısına çıkıyor. Kullanıcılar bu modeller arasından kendi göz zevklerine göre seçimlerini yapıyorlar. Bir başka göze çarpan farklılık ise saatlerin çalışma tiplerindeki farklılıklar. Saatler Tag Heuer otomatik saat , analog saat ve pilli saat olarak farklılık gösteriyor. Bunun yanı sıra doğrudan göze çarpan başka bir farklılık ise saatin renkleri. Renk açısından marka kullanıcıların kendi tarz ve zevklerine göre hareket edebilmeleri için renk çeşidini maksimum seviyede tutuyor. Kasa şekli olarak ise klasik yuvarlak modellerin yanı sıra marka bünyesinde kare modeller de mevcut. Kordon cinsi olarak ise modeller de seramik, çelik, deri vb. modeller üretiliyor. Tag Heuer saat modelleri bu şekilde çeşitli farklılıklar gösteriyor. Tag Heuer saat modelleri fiyatları ve özelliklerinin bu şekilde farklılıklar göstermesi kullanıcılar tarafından olumlu yorumlarla karşılanıyor. Marka kullanıcılara bu farklılıklar içerisinden kendi tarzlarını yakalama fırsatı veriyor. Siz de kendi tarzınızı yakalamak için Tag Heuer saat modellerini inceleyebilirsiniz. Daha fazla seçenek için saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Tag Heuer
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abundia (904)
Active (8)
ADD (58)
Adidas (220)
Adriatica (238)
Aerowatch (101)
Al Fajr (124)
Alessi (7)
Alfex (69)
Allegro (76)
Alpina (33)
Ann Taylor (42)
Anne Klein (310)
AP (12)
Apache (301)
Aquarmy (15)
Arden (17)
Aries Gold (164)
Armiforce (4)
Armio (23)
Armitron (5)
Aston Martin (315)
Aviator (132)
Avon (64)
AX (4)
Azzaro (4)
Bagari (12)
Bakugan (14)
Balezza (15)
Ball (31)
Balmain (36)
Barbie (4)
Belbi (3)
Bell&Ross (25)
Belmond (2082)
Belonni (60)
Ben 10 (4)
Bentini (87)
Benyar (5)
Bewell (29)
Biden (109)
Bigotti (1537)
Bilicra (9)
Bimessi (302)
BISTEC (9)
Boccıa (189)
Bomberg (38)
Breil (8)
Breitling (105)
Briston (34)
Buffalo (4)
Bulova (371)
Burberry (79)
Cacharel (28)
Calven (10)
Calvin Klein (2221)
Calypso (166)
Camino (4)
Candino (3)
Carren (21)
Casio (19059)
Cerruti (70)
Cerruti 1881 (192)
Cey (6)
Choppers (301)
Citiplus (4)
Citizen (823)
Clariss (943)
Cockpit (589)
Colibri (6)
Coliseum (2077)
Colori (4)
Commes (270)
Comwatch (308)
Cortebert (15)
Cortobert (23)
Corum (5)
Creo (227)
Crrju (33)
CSF TIME (3)
Curren (148)
D'S Damat (4)
D-ZINER (7)
Daks (6)
Daniel Klein (13186)
Davosa (27)
Daymond Rene (265)
Denacci (38)
Deni Gabi (15)
Denicotea (7)
Dexter (711)
DiaL'x (115)
Diamond (11)
Dice Kayek (2854)
Diesel (1290)
Diray (106)
Disney (5)
(16211)
DKNY (270)
Doliche (28)
Dujour (234)
Dunlop (435)
Earnshaw (41)
Ebel (110)
Ecco (51)
Edox (96)
Edwin (9)
Elegangs (166)
Elite (16)
Elixa (126)
Elizabeth (24)
Ellesse (24)
Emperor (348)
Enox (142)
Escada (6)
Escape (923)
ESPACE (49)
Esprit (521)
Essence (6346)
Eterna (56)
Everest (6)
Exception (135)
FALMER (7)
Favori (155)
FBI (8)
FENERIUM (9)
Ferrari (15)
Ferre Milano (508)
Ferro (1295)
Ferrucci (7287)
Festina (13)
Fila (106)
Fiyta (24)
Fonderia (57)
Fontenay (230)
Formotion (1333)
Forsining (38)
Fossil (2835)
Frank Alex (834)
Freelook (4220)
G-Sport Polo (226)
G.Milano (13)
Gant (1966)
Garde (90)
Geneva (162)
Gf Ferre (235)
GForce (29)
Glam Rock (9)
GO (43)
Gold Power (35)
Gold Time (55)
Goldpower (47)
Graneche (45)
GREENWICH (25)
Grovana (22)
Gucci (461)
Guess (2156)
Haemmer (24)
Hamilton (35)
Haurex (14)
Henry London (105)
Hislon (1616)
Homies (603)
Hugo Boss (60)
I-Watch (463)
IBSO (135)
Ice Watch (32)
Ingersoll (20)
Invicta (1689)
ITA (29)
Jaga (1634)
Jean Perret (204)
JG.POLO CLUB (1631)
JOEFOX (275)
Jupwatch (32)
Just Cavalli (139)
Kademan (13)
Kappa (176)
Kenneth Cole (1596)
King Watch (17)
Korloff (26)
Köstebek (74)
L.E.D (6)
Lacoste (3243)
Lafuma (320)
LED (6)
Lee Cooper (6393)
Liu Jo (38)
Locman (12)
Longines (298)
Lorus (1840)
Lotus (331)
Love Watch (823)
Lucifer (7)
Lufian (35)
Luis Polo (12)
Lupai (12)
Marka7 (472)
Max (58)
Megir (16)
Menessa (4)
Michael Kors (1883)
MIKE (23)
Mini Focus (14)
Moana (4)
Moda Lucci (68)
Momentus (9970)
Mondaine (38)
Mont Blanc (19)
Movado (8)
Mulco (11)
Nacar (2464)
Nautica (210)
NaviForce (310)
Navigare (59)
NAVİGLİ (83)
NIBOSI (21)
Nina Ricci (39)
Nine West (188)
Nixon (432)
No Name (17)
nobbanolla (110)
Novel (61)
O.D.M. (158)
Obaku Denmark (1511)
Off Shore (38)
Ohsen (17)
Omax (7)
Omega (18)
OQQO (230)
Orient (3057)
Oriflame (7)
ORIGINALS (22)
Oris (290)
Paco Loren (76)
Pacoloren (107)
Pacomarine (3261)
PAPRCUTS (23)
Parigi (84)
Pasnew (7)
Pierre Cardin (1306)
Pocket (25)
Police (1004)
Polo Country (157)
Polo Exchange (3878)
Polo Rucci (243)
POLO TIME (41)
POLO55 (128)
PoloUK (151)
Pomander (32)
PROKING (7)
Pryngeps (13)
Pulsar (125)
Puma (162)
Q&Q (5153)
Q-era (47)
QpOne (27)
QUAMER (464)
Quantum (7417)
Quark (842)
Quartz (6)
Rado (112)
Rapid (27)
Raymond (290)
Raymond Weil (481)
Reebok (257)
Replay (61)
Retro (256)
Revello (78)
Reward (1018)
Roamer (30)
Rodania (101)
RODER (62)
Romanson (1621)
Ronson (6)
Rose Mont (25)
Rosefield (157)
Rossini (68)
Rower (55)
Rubenis (4)
SAMSTAR (28)
Sanda (20)
Scr (53)
Sebago (441)
Sector (8)
Seiko (6491)
Seiko 5 (176)
Sette (12)
Shark (12)
Sinobi (92)
Skagen (847)
Skechers (36)
Skmei (876)
Slazenger (8326)
Smael (55)
Spectrium (241)
Spectrum (4466)
Spiderman (5)
Sportive (30)
StarTime (599)
Strand (12)
Stührling (799)
Sunex (7)
Superdry (27)
Suunto (18)
Swarovski (200)
Swatch (642)
Sword (35)
T-Goer (5)
Tafwatch (7)
Tag Heuer (351)
Taraftar (74)
The End (193)
Ticarto (6)
Tiger (394)
Timberland (252)
Time Force (10)
Time Watch (384)
Timex (211)
Tissot (711)
Tom Hands (46)
Tom Jones (225)
Toms (616)
Touche Watch (125)
Toywatch (7)
Tw Steel (13)
TWC (10)
Uni (37)
UpWatch (79)
Us Polo (23)
Valentino (5)
Vauen (4)
Vegans (294)
Versace (368)
Vialux (3451)
Victorinox (86)
Visetti (103)
Visin (5)
Vivaldi (39)
Vomeno (6)
WAINER (2446)
Watchme (8)
Weide (16)
welch (54)
Welder (39)
Welder Moody (299)
Wendel (16)
Wenger (47)
Wesse (3637)
Westar (60)
Wickers (356)
Winner (22)
Winx (21)
Xonix (251)
Y-London (32)
Yazole (58)
You Watch (171)
You! Watch (110)
Zenith (54)
Zeppelin (10)
Ziiiro (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Materyali

Çelik (263)
Deri (51)
Kauçuk (10)
Silikon (7)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Tipi

(346)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

(162)
(98)
(91)
Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

(151)
(118)
(36)
(21)
(8)
(6)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kronometre

(204)
(147)
Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Çelik (342)
(4)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam

(350)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Suya Dayanıklılığı

(115)
(91)
(66)
(43)
(35)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çap

(144)
(82)
(29)
(22)
(18)
(12)
(12)
(11)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Alarm

(343)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

(344)
(6)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Takvim

(346)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL