Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Saat

için 84 sonuç bulundu.
Kordon Materyali seçiniz

Sinobi Saat

Saat yıllardır teknolojiyle beraber gelişimini sürdürmekte olan bir ürün. Kullanıcılara hem gündelik yaşamlarında hem de özel günlerinde eşlik ediyor. Bu sayede saatler asıl işlevi olan zamanı göstermesinin yanı sıra aksesuar niteliğiyle ön plana çıkıyor. Saat bu özelliğiyle kıyafetlerin bir tamamlayıcısı olarak görülüyor. Kullanıcılar saatler içerisinden kendi zevk ve estetik anlayışlarına göre seçimlerini yapıyorlar. Alışılagelmiş olarak spor ve klasik tarzların yanı sıra saatler dijital ve modern tarzlarla da dikkat çekiyorlar. Sinobi saat alışılagelmişin dışında ki tarzıyla dikkat çekiyor. Özellikle Sinobi saat nasıl sorusuna ilk olarak bu marjinallik cevap niteliği taşıyor. Siz de Sinobi saat özellikleri ve modellerine sayfamız üzerinden göz atabilirsiniz.

Sinobi Saat Alışılagelmişin Dışında Estetikler Sunar

Sinobi Saat Alışılagelmişin Dışında Estetikler Sunar

Saatler kendini günden güne hem fonksiyonel açıdan hem de estetik açıdan yeniliyor. Bu sayede kullanıcılar gün geçtikçe farklı model ve estetiklerle karşılaşıyorlar. Saatler genel olarak geçmişten günümüze klasik ve spor tarzlarla üretiliyorlar. Fakat teknolojinin gelişimi ve dijitalin saat modellerine de etki etmesiyle modern ve teknolojik yapıya sahip saatler de kullanıcı karşısına çıkıyor. Kullanıcılar bu farklı modellere ilgi gösteriyorlar. Sinobi markası üretmiş olduğu marjinal görünümlü saatleriyle dikkat çekiyor. Marjinalliğiyle kullanıcılara farklı ve alışılagelmişin dışında seçenekler sunan markanın bu özelliği kullanıcılar tarafından olumlu karşılanıyor. Sinobi markası kalitesini kullanıcılara saatlerindeki farklılık ve detaylarla yansıtıyor. Marka tek bir cinsiyet olmaksızın erkek, kadın ve unisex modellerle kullanıcı karşısına çıkıyor. Sinobi markasının unisex modeller üretmesi kullanıcılar tarafından olumlu karşılanıyor. Bu sayede çeşitli gruplar, çiftler ve aileler aynı saatlerden ortak şekilde kullanabiliyorlar. Marka iddialı modelleriyle adından söz ettiriyor. Sinobi markası saatleri görünüm ve özellikleriyle teknolojiyi ve modernliği doğrudan kullanıcılara yansıtıyor. Bu özelliğiyle iddialı kullanıcılar tarafından marka özellikle ilgi görüyor. Sinobi markası ayrıca bu marjinal modellerini de kendi içerisinde detayları açısından farklılaştırarak kullanıcılara sunuyor. Kullanıcı yorumları gösteriyor ki saatler de başlıca kalitenin yanı sıra çeşitliliğinde önemi bir hayli fazla. Sinobi markası üretmiş olduğu modellerindeki çeşitlilik sayesinde ilgi görüyor. Marka, saatleri çeşitli detaylarla çeşitlendirerek kategorize ediyor. Bu sayede kullanıcılar modeller arasından kendi zevk ve tercihlerine göre rahatlıkla seçim yapabiliyor. Bu durum kullanıcılar tarafından takdir ediliyor. Bunun yanı sıra marka bazı modellerinde hem klasiği hem de modernliği bir arada sunuyor. Bu noktada özellikle Sinobi Pilot saat modeli özellikle dikkat çekiyor. Görünümüyle farklı ve orijinal Sinobi Pilot saat modeli kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. Sinobi saatler bu ve bunun gibi farklılıklarla kullanıcı karşısına çıkıyor. Kullanıcılar ise bu farklılıklar içerisinden kendi tarzlarını rahatlıkla yakalayabiliyor. Sinobi saat fiyatları ve modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Sinobi Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sinobi Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Saatler her geçen gün kendini yenileyerek kullanıcı karşısına çıkıyor. Farklı detay ve estetiklerle kullanıcılara hitap eden saatlerin popülaritesi günden güne artıyor. Fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra saatler özellikle estetikleriyle kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Kullanıcılar kendi kriterlerine göre saatler içerisinden seçimlerini yapıyorlar. Bu kriterlerde kullanıcılar bazı noktalar da ayrışsalar da ortak noktalarda da birleşebiliyorlar. Ortak noktalar arasında başlıca kalite, dayanıklılık ve farklılıklar öne çıkıyor. Sinobi markası bu noktada özellikle farklılıklarıyla kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. Marka alışılagelmişin dışındaki modelleriyle dikkat çekiyor. Sinobi markası bu modellerini de kendi içerisinde farklı detaylarla çeşitlendirerek kullanıcılara seçenekler sunuyor. Bu durum kullanıcıların kendi tarz ve kriterlerine göre rahatlıkla seçim yapmalarını sağlıyor. Bu özelliğiyle marka tercih edilenler arasında yerini alıyor. Sinobi markası üretmiş olduğu modellerini saatlerin kordon tiplerinden, çalışma şekillerine kadar farklı detaylarla çeşitlendiriyor. Markanın çoğunlukla dikkat çeken özelliği çeşitli kadran ve kordon renklerini bünyesinde bulundurması. Saat estetik bir konu olduğundan renkler, saat görünümünü doğrudan etkiliyor. Bu noktada renk çeşitliliğinin fazla olması kullanıcılar tarafından olumlu karşılanıyor. Marka bünyesinde kadran şekli olarak klasik yuvarlak modellerin dışında oval ve özel tasarım şekillerini de barındırıyor. Sinobi markası kordonlarını ise metal, çelik, hasır ve deri gibi materyallerle üretiyor. Cam tipi olarak ise ağırlıklı olarak mineral ve kristal modeller öne çıkıyor. Markanın üretmiş olduğu modellerde kasa çapları ise 26-50 mm arasında değişkenlik gösteriyor. Çalışma tipi olarak ise dijital, analog ve kuvars modeller öne çıkıyor. Özellikle Sinobi kuvars saat modelleri kullanıcılar tarafından ayrıca ilgi görüyor. Sinobi markası bünyesinde farklı modellerin yanı sıra klasik modellere de yer veriyor. Sinobi klasik saat modelleri klasiği Sinobi markasının estetiğiyle buluşturuyor. Kullanıcılar bu modellere de özellikle ilgi gösteriyor. Sinobi saat yorumları gösteriyor ki markanın bu farklılıkları sayesinde kullanıcılar rahatlıkla kendi zevklerine göre tarzlarını yakalayabiliyorlar. Sizler de Sinobi saat fiyatları ve modellerini inceleyebilir, seçebilir ve deneyimleyebilirsiniz.

Sinobi Saat Estetiğini Teknolojiyle Harmanlayarak Sunuyor

Sinobi Saat Estetiğini Teknolojiyle Harmanlayarak Sunuyor

Günden güne teknolojiyle beraber gelişimini devam ettiren saatler kendini yenilemeye devam ediyor. Kullanıcılar bu saatler içerisinden kendi tarz ve zevklerine uygun şekilde seçimlerini yapıyorlar. Bu kriterler içerisinden kalite, işçilik ve dayanıklılık gibi konular başı çekiyor. Bunun yanı sıra üretilen saatlerin detaylarındaki farklılıklar ise kullanıcıların önem verdiği başka bir konu. Saat, aksesuar niteliğiyle bir estetik konusu olduğundan çeşitlilik önem arz ediyor. Bu noktada Sinobi markası çeşitli estetik ve fonksiyonlarla ürettiği modelleri kullanıcılara sunuyor. Bu sayede kullanıcılar modellerde ki farklılıklar içerisinden kendi zevk ve estetik anlayışlarına göre seçimlerini yapabiliyorlar. Sinobi markası farklılığını sadece detaylarda değil doğrudan üretmiş olduğu saatlerin tarzlarında da yansıtıyor. Teknolojiyi ve modernliği kendi estetiğiyle harmanlayan marka, kullanıcılara iddialı modeller sunuyor. Markanın üretmiş olduğu modellerdeki renk çeşitliliği de ayrıca dikkat çekiyor. Renk saat görünümünü doğrudan etkileyen bir detay olduğundan saatlerdeki renk çeşitliliği kullanıcılar tarafından olumlu karşılanıyor. Bu çok çeşitli renkler arasında özellikle Sinobi saat mor modeller dikkat çekiyor. Sinobi markası üretmiş olduğu bazı modellerde takvim de kullanıyor. Bu sayede saatler, kullanıcılara zamanı gösterme ve estetik bir deneyim haricinde tarih konusunda da yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra Sinbo markası üretmiş olduğu bazı modellerde kronometre de kullanıyor. Marka bünyesindeki bazı modellerde de alarm özelliği mevcut. Bu seçenekler arasında kullanıcılar saati hangi amaçla kullanmak istediklerini belirleyerek seçimlerini yapıyorlar. Sinobi saat yorum olarak aldığı olumlu tepkilerle kalitesini kanıtlıyor. Sinobi markası kalitesini teknolojiyle harmanlayarak kullanıcılara sunuyor. Bu özellikleri sayesinde marka en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Sinobi markası aynı zamanda saatlerini dijitalle buluşturarak akıllı saatler de üretiyor. Sinobi akıllı saat modelleri kullanıcılar tarafından ayrıca ilgi görüyor. Sizler de Sinobi saat modelleri ve özelliklerini sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Daha fazla seçenek için saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Sinobi
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abundia (140)
Active (6)
ADD (195)
Adexe (3)
Adidas (15)
Adriatica (120)
Aerowatch (92)
Agatha (39)
Alessi (4)
Alfex (65)
Allegro (35)
Almera (7)
Alpina (57)
Ann Taylor (18)
Anne Klein (300)
AP (801)
Aquarmy (5)
Aries Gold (105)
Armio (21)
Aston Martin (182)
Aviator (50)
Avon (9)
AX (3)
Azzaro (4)
Bagari (39)
Balezza (20)
Ball (14)
Balmain (28)
Belbi (15)
Bell&Ross (20)
Belmond (1259)
Belonni (69)
Ben 10 (3)
Bentini (34)
Bewell (5)
Biaoma (13)
Biden (162)
Bigotti (1688)
Bilicra (6)
BISTEC (5)
Boccıa (184)
Bomberg (30)
Botticelli (104)
Breitling (116)
Briston (37)
Buffalo (3)
Bulova (154)
Burberry (155)
Cacharel (102)
Calven (44)
Calvin Klein (1610)
Calypso (130)
Camino (3)
Camperwatch (1002)
Captiva (105)
Carmen (430)
Carren (15)
Casio (19470)
CBTX Global (114)
Cerruti (79)
Cerruti 1881 (203)
Certina (61)
Cey (5)
Chaumet (3)
Choppers (288)
Citizen (320)
Clariss (580)
Cockpit (521)
Coliseum (1342)
Colori (4)
Columbia (32)
Commes (348)
Comwatch (427)
Cortebert (17)
Cortobert (13)
Corum (5)
Creo (229)
Crrju (29)
Curren (252)
D-ZINER (92)
Daks (4)
Daniel Klein (11569)
Davosa (20)
Daymond Rene (325)
Deni Gabi (9)
Dexter (125)
DiaL'x (129)
Diamond (11)
Dice Kayek (1641)
Diesel (1290)
Diray (34)
(13619)
DKNY (347)
Doliche (76)
Dujour (85)
Dunlop (228)
Earnshaw (51)
Ebel (156)
Ecco (7)
Edox (41)
Edwin (14)
Elegangs (288)
Elite (15)
Elixa (98)
Elizabeth (61)
Ellesse (16)
Elysee (5)
Emperor (86)
Enox (70)
Escada (23)
Escape (492)
ESPACE (30)
Esprit (228)
Essence (4908)
Eterna (9)
Exception (345)
FALMER (64)
Favori (58)
FENERIUM (18)
Ferrari (17)
Ferre Milano (334)
Ferro (2033)
Ferrucci (5403)
Festina (123)
Fiesta (9)
Fila (238)
Fiyta (10)
Flik Flak (49)
Fonderia (30)
Fontenay (84)
FOR YOU (5)
Forentina (96)
Formotion (906)
Forsining (73)
Fossil (2332)
Frank Alex (647)
Freelook (4153)
G-Sport Polo (502)
Gant (839)
Garde (33)
Garmin (7)
Gaudi (63)
Geneva (54)
Gf Ferre (24)
GForce (36)
Glam Rock (8)
GO (30)
Gold Power (34)
Gold Time (166)
Goldpower (16)
Graneche (57)
GREENWICH (14)
Grovana (22)
Gucci (384)
Guess (2333)
Haemmer (24)
Hamilton (35)
Haurex (4)
Hip Hop (16)
Hislon (622)
Homies (471)
Honhx (19)
Hugo Boss (46)
I-Watch (234)
IBSO (26)
Ice Watch (19)
Infiniti (4)
Invicta (2008)
ITA (24)
Jaga (932)
Jean Perret (121)
JG.POLO CLUB (1268)
JOEFOX (449)
Just Cavalli (258)
Kademan (19)
Kappa (56)
Karen Millen (130)
KeepLondon (16)
Kenneth Cole (956)
Kingwear (4)
KLEXOS (6)
Korloff (11)
Köstebek (31)
L.E.D (19)
Lacoste (2819)
Lafuma (203)
Laros (96)
Lee Cooper (5091)
Liu Jo (6)
Locman (7)
Longines (230)
Lorus (1499)
Lotus (233)
Louis Erard (177)
Love Watch (108)
Lucifer (7)
Lufian (36)
Luis Polo (230)
Lupai (12)
Marka7 (542)
Max (59)
MD (81)
Megir (176)
Michael Kors (1779)
MIKE (79)
Millner (72)
Mini Focus (158)
Moana (4)
Momentus (7348)
Mondaine (92)
Motivo (19)
Movado (11)
Mulco (23)
Nacar (1766)
Nautica (213)
NaviForce (315)
Navigare (24)
NIBOSI (5)
Nike (4)
Nina Ricci (61)
Nine West (250)
Nixon (156)
No Name (17)
nobbanolla (26)
North West (181)
Novel (43)
O.D.M. (186)
Obaku Denmark (1150)
Off Shore (44)
Ohsen (9)
Omax (79)
Omega (9)
OQQO (229)
Orient (3244)
Orient Star (192)
ORIGINALS (21)
Oris (309)
Paco Loren (48)
Pacoloren (37)
Pacomarine (2910)
Paıdu (6)
PAPRCUTS (22)
Parigi (40)
Pasnew (6)
Pierre Cardin (1063)
Police (633)
Polo Country (275)
Polo Rucci (1056)
POLO TIME (99)
POLO55 (57)
PoloUK (42)
Pomander (71)
PROKING (41)
Pryngeps (11)
Pulsar (147)
Puma (69)
Q&Q (6165)
Q-era (26)
QOSTECH (116)
QpOne (4)
QUAMER (527)
Quantum (5689)
Quark (838)
Quartz (4)
Rado (105)
Rapid (39)
Raymond (261)
Raymond Weil (365)
Reebok (158)
Retro (84)
Revello (58)
Reward (735)
Ricardo (297)
Roamer (46)
Rochas (76)
Rodania (185)
RODER (45)
Roix Watch (36)
Romanson (911)
Rose Mont (12)
Rosefield (311)
Rossini (5)
Rower (100)
SAMSTAR (44)
Sanda (17)
Sarar (12)
Sebago (377)
Seiko (6513)
Seiko 5 (231)
Sette (15)
Sewor (115)
SINDERELLA (21)
Sinobi (84)
Skagen (587)
Skechers (16)
Skmei (751)
Slazenger (6519)
Smael (86)
Soki (5)
Spectrium (199)
Spectrum (4131)
Sportive (100)
StarTime (288)
Strand (6)
Stührling (637)
Superdry (19)
Superga (87)
Swarovski (128)
Swatch (1313)
Sword (6)
T-Goer (61)
Tacs (18)
Tag Heuer (28)
Taraftar (83)
Ted Baker (15)
Tevise (4)
The End (133)
Ticarto (11)
Tiger (315)
Timberland (283)
Time Watch (191)
Timex (139)
Tissot (598)
Tom Hands (72)
Tom Jones (186)
Toms (765)
Touche Watch (139)
Tw Steel (18)
TWC (7)
Twelve (654)
Uni (24)
UpWatch (122)
Us Polo (16)
US Polo Assn (106)
Vauen (4)
Vegans (613)
Versace (218)
Vialux (2974)
Victorinox (184)
Visetti (72)
Vivaldi (34)
WAINER (844)
Watchme (6)
Welder (95)
Welder Moody (513)
Wendel (10)
Wenger (10)
Wesse (3349)
Westar (51)
Wickers (118)
Winner (30)
Winx (10)
Xiaomi (6)
Xonix (75)
Xoom (16)
Y-London (32)
Yazole (16)
Yot Watch (56)
You Watch (261)
You! Watch (139)
Zeppelin (6)
Ziiiro (5)
ZOPPINI (39)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Materyali

Deri (22)
Çelik (19)
Hasır (13)
Silikon (10)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çap

(30)
(11)
(10)
(8)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Tipi

(80)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

(65)
(19)
Başka bir kelime deneyin

Suya Dayanıklılığı

(82)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

(33)
(26)
(9)
(5)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Takvim

(44)
(39)
Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Metal (63)
Çelik (20)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

(81)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Kronometre

(73)
(10)
Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam

(82)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Alarm

(80)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL