Filtreleri Temizle
Marka
NaviForce

Kategoriler

Marka

Q&Q
GC
Add
AP
Scr
Gc
GO
Ita
Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Çap

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Takvim

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kronometre

Başka bir kelime deneyin

Alarm

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saat

için 22 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

NaviForce Saat

NaviForce markası kadın ve erkek kategorisinde çeşitli saatleri olan bir markadır. Marka iki farklı kategoride farklı kitlelere hitap etmektedir. Renkleriyle ve biçimleriyle değişik görünüşlere sahip olan kol saati modelleri mevcuttur. Kol saatleri artık günümüzde tamamlayıcı olan en önemli aksesuarlardan birisidir. Bu aksesuarla zamanla spor, klasik ve şık gibi alanlar ile kategorize edilmiştir. NaviForce saat modelleri de kendi içerisinde tasarımlarına ve şekillerine göre farklı kullanım alanlarında kullanılabilmektedir. Kadın ve erkek olmak üzere iki farklı sınıfa hitap eden markanın kol saati çeşitleri farklı renk skalasına sahiptir. Metal, rose gold, altın, siyah, çok renkli, gri, lacivert, gümüş, füme, taba, kırmızı gibi renk seçenekleri mevcuttur. Mevcut olan bu renk seçenekleri markanın kol saati modellerinde kullanım oranları farklılık gösterebilmektedir. Renk çeşitlerinin yanı sıra markanın farklı özellikleri bulunan modelleri de vardır. Bazı modelleri takvimli, dijital ekran tipli, alarmlı, kronometreli modellerdir. Takvimli kol saati modelleri içerisinde saat gösterimi dışında takvim tarih gösterimi de bulunan modellerdir. Bu modellerle beraber saate baktığınızda içerisinde bulunduğunuz yılı, ayı ve günüde görme şansınız vardır. Markanın üç farklı ekran özelliği bulunmaktadır dijital ekran tipi, analog ekran tipi ve dijital-analog ekran tipi bu üç farklı ekran tipide kol saatlerinin sahip olduğu tasarımlara göre mevcut olmaktadır. Analog ekran tipine sahip olan bu modellerin tarihi daha geçmişe dayanmaktadır. Dijital ekran tipine göre daha tanıdık gelen bu model içerisinde rakamlar, sayılar, akrep ve yelkovan gibi temel saat parçaları bulunmaktadır. Markanın ekran tipleri haricinde çeşitli kadran tipleri de mevcuttur. Kadran biçimleri NaviForce markasının sahip kol saatlerinin sahip oldukları modellere göre şekillenmektedir. Yuvarlak, kare, dikdörtgen ve çeşitli farklı tasarımlara sahip modelleri mevcuttur. Markanın saatleri pilli, quartz ve otomatik mekanizmaya sahiptir. İçerisinde hangi mekanizma tipinin olduğu yine sahip olduğu modele göre değişebilmektedir. Farklı boyutlara sahip olan bu kol saatlerinin NaviForce orijinal saat boyutları 45, 46, 47, 44, 48, 32, 50, 27, 36, 40 gibi ölçülere sahiptir. Markanın farklı fonksiyonlara ve tasarımlara sahip olan kol saatleri her zevke ve kitleye uyum sağlayacak çeşitliliğe sahiptir.

Takvim Göstergeli Erkek Naviforce Kol Saatleri

Takvim Göstergeli Erkek Naviforce Kol Saatleri

Farklı işlevsel fonksiyonlara sahip olan kol saati modellerinin bir özelliği de takvim göstergesi olan kol saati modellerdir. Takvim özelliği markanın bazı kol saati tasarımlarında mevcuttur. Takvim göstergeli erkek kol saatleri saat gösterimi dışında içerisinde bulunduğunuz ay, yıl ve gün gibi tarih bilgilerini de vermektedir. Markanın bu saat modelleri farklı renk skalasına sahiptir. Geçmişten günümüze kadar kullanımını sürdüren kol saatleri Naviforce markası ile farklı bir boyut kazanmıştır. Markanın saatlere konumlandırdığı çeşitli özellikleri sayesinde kol saatleri yalnızca bir saat değil aksesuar veya başka alanlar için kullanılabilen çok işlevli eşyalara dönüşmüştür. Marka takvimli erkek kol saatlerinde kullandıkları tasarımlarla ve materyallerle hem şıklığı yakalamış hem de ihtiyaç duyulan alanların doldurulmasını sağlamıştır. NaviForce saat özellikleri sayesinde günlük hayatta da rahatlıkla kullanılmaktadır. Kol saatinin takvimli olması saate bakıldığında tarihinde gözükmesi gibi detaylar hayatı kolaylaştırmaktadır. Takvimli saat modellerinin iki farklı ekran tipi bulunmaktadır. Analog ve dijital ekran tipine sahiplerdir. Ekran tipleri sahip oldukları tasarımlara göre değişmektedir. Markanın takvimli erkek kol saati modellerinin bazılarında analog ekran bulunurken bazılarında ise dijital ekran bulunmaktadır. Dijital ekran ve analog ekran arasında ise görünüş olarak ve işleyiş olarak farklılıklar bulunmaktadır. NaviForce saat nasıl ve nerelerde kullanılır noktasında ise hayatın her anında kullanılabilmektedir. Farklı tasarımlara sahip olan takvimli erkek kol saati modelleri klasik, spor ve günlük kullanım alanları için oldukça uygundur. Takvimi kol saatleri kadran, kasa, kordon gibi saatin çeşitli bölümlerinden oluşmaktadır. Bu saat modelinin önemli bir bölümü ise camlardır. Takvimli erkek kol saatleri mineral, mika, hardlex ve kristal gibi cam seçenekleri bulunmaktadır. Her cam seçeneği kendi alanında en iyisi olarak bilinmektedir. Markanın kol saatlerinin camları sağlamlıklarıyla uzun ömürlü bir kullanım imkânı da sunmaktadır. Takvimli özelliği bulunan bu saat modellerinin bazılarının aynı zamanda su geçirmeme özelliği de mevcuttur. Farklı oranlarda su geçirmeme özelliği bulunan bu kol saati modelleri günlük hayatta sıklıkla yapılan el yıkanmasında ve yüz yıkanmasında gelecek herhangi bir su etkeninden etkilenmemektedir. El ve yüz yıkanması haricinde suya dayanma kabiliyeti bulunan bazı modeller yağışlı ve karlı havalarda da rahatlıkla dışarıda kullanılabilmektedir.

 NaviForce Kol Saati Özellikleri

NaviForce Kol Saati Özellikleri

Markanın kadın ve erkek kategorilerinde bulunan birçok kol saati modelleri mevcuttur. Bu kol saati modellerinin ise farklı özellikleri ve fonksiyonları vardır. İhtiyaç alanlarının ve şıklığın birleşmesiyle ortaya çıkan NaviForce kol saatleri günün her anına uygun kullanılabilecek model çeşitliliğine sahiptir. NoviForce saat kordonu , NoviForce saat kadranı gibi çeşitli bölümlerin bir araya gelmesi ile oluşan bu saat modelleri farklı biçim özelliklerine ve fonksiyonlara sahiptir. Kadın ve erkek gibi farklı kitlelere özel kol saati modelleri bulunan markanın saatleri değişik renk seçeneklerine sahiptir. Renk seçenekleri kol saatlerinin sahip oldukları modellere ve tasarımlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Oldukça geniş çeşitliliğe sahip kol saati modelleriyle her ihtiyaca ve her zevke hitap edebilmektedir. Markanın kol saati özellikleri arasında bulunan su geçirmeme özelliği sayesinde şık tasarımlı saatleri hayatınızın her anında kullanabilirisiniz. Farklı suya dayanıklılık ölçüleri bulunan bu saat modelleri günlük rutinlerin içerisinde yer alan yüz yıkama, el yıkama ve duş alma aktiviteleri sırasında rahatlıkla kullanılabilmektedir. El yıkama, yüz yıkama gibi durumların dışında yağmurlu havalarda, karlı havalarda da dışarıda rahatlıkla takılabilmektedir. Markanın su geçirmeme özelliğinin yanı sıra bazı saat modellerinde alarm, kronometre, takvim gibi çeşitli özelliklerde barınmaktadır. Takvimli saat modelleri sadece saat bilgisi vermekle kalmaz aynı zamanda içerisinde bulunduğunuz tarihin de bilgisini vermektedir. Bu sayede saate bakarken takvim bilgisini de görebilme şansınız bulunmaktadır. NoviForce kol saati modelleri farklı ekran özelliklerine sahiptir. Farklı ekran özelliklerine sahip olan bu markanın dijital, analog gibi ekran çeşitleri bulunmaktadır. Her ekran tipi değişik tasarımlara ve işleyişlere sahiptir. Dijital ekran özelliğine sahip olan ürünler genellikle daha teknolojik bir görüntüdedirler ve saat dijital olarak ekranına yansır. Analog ekran tipli saatler ise daha geleneksel saatlere benzerler içerisinde saatlerin temel parçaları olarak bilinen akrep, yelkovan, rakamlar ve sayılar bulunmaktadır. Bu çeşitli iç ve işleyiş özelliklerine sahip olan saat modellerinin birde farklı dış görünüş ve tasarım özellikleri de bulunmaktadır. NaviForce hasır saat gibi çeşitli materyallere sahip modelleri mevcuttur. Markanın kordon özellikleri şöyledir; çelik, deri, metal, hasır, plastik, silikon, çelik/hasır, kumaş.

 Şık Tasarımlarıyla NaviForce Kol Saatleri

Şık Tasarımlarıyla NaviForce Kol Saatleri

Şık tasarımlara sahip olan NaviForce markası her tarza ve ihtiyaca uygun çeşitlilikte ürün grubuna sahiptir. Kadın ve erkek olarak iki farklı kategoride modelleri bulunmaktadır. Farklı kitlelere özel çeşitli saat modelleri bulunan marka tasarımlarıyla günün her saatine uygun kol saatleri bulunmaktadır. Şık tasarımların ve modernliğin birleşmesiyle ortaya çıkan NaviForce kol saatleri aynı zamanda farklı özellikleri bulunan ürünlerdir. Saatler tasarımları gereği değişik biçimlere ve renklere sahiplerdir. Kol saatlerinin tasarımlarında modellerine ve özelliklerine uygun bir şekilde farklı materyaller kullanılmıştır. NaviForce kol saati modelleri metal, rose gold, altın, siyah, çok renkli, gri, lacivert, gümüş, füme, taba, kırmızı gibi çeşitli renklere sahiptir. Kordon, kasa, kadran, ekran, cam gibi farklı bölümlerin bir araya gelmesiyle oluşan kol saatlerinin her bölümünde de farklı tasarımlar kullanılmıştır. Kordon bölümünde çelik, deri, metal, hasır, çelik, plastik, silikon gibi tasarım detayları bulunmaktadır. Bu detaylar kol saatinin sahip olduğu modele göre değişkenlik gösterebilmektedir. Her detayında farklı bir şık tasarım bulunan kol saatlerinin kadran biçimleri de çeşitli biçim seçenekleri ile tasarlanmış yapılardır. Markanın kadran şekilleri yuvarlak, kare, oval, tasarım şekillerine sahiptir. Tasarım kadran şekilleri ise kare, oval, yuvarlak gibi biçimler haricinde daha değişik görünüme sahip modellerdir. Kadran bölümünün biçim çeşitliliği kadar renk çeşitliliği de bulunmaktadır. Kadran renk çeşitleri kol saatinin sahip olduğu tasarıma göre kullanılmaktadır. Yeşil, Turuncu, sarı, krem, altın, rose gold, siyah, beyaz, gri, çok renkli, füme, kırmızı gibi çeşitli renk seçenekleri mevcuttur. Markanın kol saati tasarımlarında renkler ve biçimler haricinde farklı ölçülerde kullanılmıştır. Çeşitli çap ölçülerine sahip ola kol saati modellerinin ölçüleri kasa baz alınarak yapılmaktadır. Markanın kol saati tasarımlarında kullanılan bazı çap ölçüleri şöyledir; 45, 46, 44, 48, 32, 47, 33, 36, 40, 42, 50, 27 ve 41 çap ölçüleri modellerin tasarımlarına kadın, erkek gibi kategorilere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Markanın kadran bölümünde olduğu gibi kasa bölümünde de farklı materyaller kullanılmıştır. Metal, çelik, altın, pirinç gibi çeşitli materyallerin kullanımları markanın kol saati modellerine ve özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Birçok farklı tasarımı mevcut olan markanın kol saati modellerini sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

 Farklı Kordon Renkleriyle Kullanışlı NaviForce Modelleri

Farklı Kordon Renkleriyle Kullanışlı NaviForce Modelleri

Artık kol saatleri bir zaman göstergesi olmanın yanı sıra aksesuar işlevi ile de kullanılmaktadır. Aksesuar olarak da kullanılan kol saatleri dijital, analog, çelik, metal, bronz, hasır, beyaz ve siyah gibi hem mekanizma olarak hem de dış görünüş olarak çok farklı çeşitliliğe sahip olan ürünlerdir. NaviForce saat modelleri ve çeşitleri de farklı tasarımlarıyla her kitleye ve her zevke uygun çeşitliliğe sahiplerdir. Şık ve modern tasarımlı ürünlere sahip olan bu marka erkek ve kadın gibi farklı kitlelere uygun kol saatleri üretmektedir. Kol saatlerinin tasarımları klasik model, spor, günlük ve şık gibi farklı alanlarla kategorize edilebilmektedir. Günü her saati için uygun tasarımları bulunabilmektedir. Modellerine ve tasarımlarına göre markanın saatlerinin renklerİ materyalleri ve sahip oldukları mekanizmaları değişkenlik gösterebilmektedir. Kol saatlerinde pilli, quartz ve otomatik mekanizma çeşitleri bulunmaktadır. Mekaniz çeşitleri gibi markanın daha birçok modele sahip ürünleri de mevcuttur. NaviForce dijital saat modeli markanın farklı model çeşitlerine örnek verilebilir. NaviForce saat tasarımlarının kordon tasarımlarında kullanılan bazı materyal ve malzemeler şöyledir; çelik, deri, metal, hasır, plastik, silikon. Klasik günlük ve spor görünüşe sahip olan tasarımlarına göre kordonların renklerinde, dokularında ve materyallerinde değişiklik görülebilmektedir. Kol saatlerinin kadran kısmının korunması için kullanılan üzerindeki cam modelleri de değişik tasarım ve materyallere sahip olabilen bölümlerdir. Markanın kol saatlerinde mineral, kristal, hardlex ve mika gibi malzemeler kullanılmıştır. Mineral cama sahip olan tasarımlar çizilmeye ve kırılmaya karşı maksimum korunma özelliği barındırmaktadır. Tasarımlarında kristal cam bulunan kol saati modellerinde ise parlak, canlı ve tam saydam olabilme işlevleri görülmektedir. Her tasarımda kullanılan cam çeşitleri farklı işlevleri ile NaviForce saat tasarımlarının kullanım ömrünü uzatarak şık bir tasarımın oluşmasına yardımcı olmaktadır. Camın alt kısmında bulunan kadran tasarımları ise yuvarlak, kare, oval ve değişik tasarımlara sahip olan NaviForce kol saati bölümlerindendir. Her değişik kadran şekli günlük, şık, spor ve klasik tarzdaki kol saatlerinin tasarımlarında farklılık gösterebilmektedir. Farklı biçim çeşitlerine sahip olan kadran çeşitlerinin aynı zamanda farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Yeşil, Turuncu, sarı, krem, altın, rose gold, siyah, beyaz, gri, çok renkli, füme, kırmızı gibi çeşitli renk seçenekleri mevcut olan kadranların renkleri kol saatlerinin modellerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

 NaviForce Saat Fiyatları Ve Kullanıcı Yorumları

NaviForce Saat Fiyatları Ve Kullanıcı Yorumları

Markanın çeşitli materyallere sahip çok farklı ürünleri bulunmaktadır. Kadın ve erkek gibi iki farklı kategori içerisinde bulunan kol saati modelleri özellikleri ve tasarımlarıyla sadece kol saati değil aynı zamanda bir aksesuar ve farklı amaçlarla kullanılabilen eşyalardır. NaviForce watch çeşitli özellikleri içerisinde barındırmaktadır. Takvim, alarm, süreölçer gibi saat dışında farklı alanlarda da kullanılabilen özelliklere sahiptir. Süre ölçer, alarm gibi özellikleri sayesinde günlük hayatta da pek çok alanda kullanışlı olabilmektedir. Takvim özelliği sayesinde ise saatinize baktığınızda hem saati hem de içerisinde bulunduğunuz yılı, günü ve ayı görebilirsiniz. Çeşitli özellikleri sayesinde günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aynı zamanda markanın kol saati modellerinin bazılarında su geçirmeme özelliği de bulunmaktadır. Su geçirmeme özellikleri ATM ile farklı derecelere sahiptir. Su geçirmeme derecesi kol saatinin suya ne kadar dayanıklı olduğunu göstermektedir. Su geçirmeme özelliği bulunan bu kol saatlerine uygulanacak olan su miktarı da oldukça önem teşkil etmektedir. 3 ATM, 5 ATM, 30 ATM gibi farklı dayanıklılık oranlarına sahiplerdir. Markanın işlevsel özellikleri dışında yapısında bulunan bir takım özellikleri de mevcuttur. Çok farklı tasarımlara sahip olan kol saati modelleri bu çeşitliliği sayesinde her ihtiyaca ve her kitleye hitap edebilmektedir. Kol saatleri kadran, kasa, kordon ve cam gibi temel bölümlerden oluşmaktadır. Kol saatini oluşturan ve dayanıklılığını sağlayan bölümlerden birisi de camlardır. NaiForce markasının saat camlarında dört farklı materyal kullanılmıştır. Kristal, mineral, mika, hardlex gibi dört farklı çeşit materyal kullanılmıştır. Saatlerin modellerine ve ihtiyaç duyulan özelliklere göre kullanılan cam tipi değişiklik gösterebilmektedir. Çok farklı özelliklere sahip çok farklı tasarımlara sahip kol saatleri bulunan NaviForce saat fiyatları da oldukça merak edilmektedir. Markanın sahip olduğu kol saatleri modellerinin fiyatları tasarımlarına, özelliklerine ve yapımında kullanılan materyallere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle detaylı fiyat bilgisi için kol saati modellerini inceleyebilirsiniz. Kol saati alırken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Saatinizi seçmeden önce Naviforce kol saati çap ölçüleri gibi diğer özelliklerini incelemelisiniz bunun yanı sıra markanın kol saati kullanıcılarının da yorumlarına bakabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarını okumak için ve fikir almak için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.