Filtreleri Temizle
Marka
Haemmer

Kategoriler

Marka

Q&Q
GC
Add
AP
Scr
Gc
Ita
GO
QQ
Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Çap

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kronometre

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saat

için 15 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Haemmer Saat

Gerek günlük yaşantımızda gerekse de özel günlerde kullandığımız en önemli aksesuarlardan birisi kol saatleridir. Giydiğiniz kıyafetle uyumlu bir şekilde kullanacağınız kol saatiyle mükemmel bir stil yaratabilirsiniz. Haemmer saat tercih ederek, özel günlerinizde, günlük yaşantınızda veya spor yaparken her zaman şık bir görünüşe sahip olursunuz. Renklerin ve modellerin şık bir uyum içerisinde birleştiği Haemmer markalı saatleri kaçırmayın.

Her Tarza Uygun Haemmer Saatler

Her Tarza Uygun Haemmer Saatler

Aldığınız saate göre tarzınızı değiştirmeyin. Çünkü herkesin stiline uygun saat modellerine sahip Haemmer markası, geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Ancak sizlerin de ilk önce ne amaçla kullanacağınız bir saate sahip olmak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Aradığınız günlük yaşamda sürekli kullanacağınız bir saat ise, spor modelleri tercih etmelisiniz. Siyahtan bordoya, lacivertten beyaza birçok kadran renginde Haemmer kol saat modelleri bulunmaktadır. Yine çok sayıda kayış rengine ve modeline sahip olmasının yanı sıra swarovski ve zirkon taşlar sayesinde eşsiz tasarımlar oluşturulmaktadır. Haemmer saat kullananlar tarafından verilen geri bildirimler sayesinde, saat tasarımında yapılan cesur tercihler ile kullanıcıların her isteğinin karşılandığı görülmektedir. Genellikle yuvarlak şeklinde kadran kullanılmaktadır. Haemmer saat nasıl kullanılır sorusuna gelinecek olursa, gayet basit ve işlevsel bir kullanım mekanizması bulunmaktadır. Saatin kadranının yanındaki kurma kolu ile, kronometre, takvim, akrep ve yelkovanı kolaylık kurabilirsiniz.

Estetik Tasarım ile Haemmer Saatler

Estetik Tasarım ile Haemmer Saatler

Saat seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi de kayıştır. Uzun süreler boyunca direkt olarak derinize temas edecek olan saatlerde kendinize uygun bir kayış modeli seçmeniz tavsiye edilir. Kimi kullanıcıların deriye veya metale alerjisi bulunabildiği için, Haemmer kol saati ürünlerinde iki seçeneğe sahip modeller de sunmaktadır. Saatinizi uzun yıllar boyunca aynı şık görüntüye sahip bir biçimde kullanmak istiyorsanız Haemmer markasının paslanmaz çelik kasaya sahip ürünlerine göz atabilirsiniz. Kaliteli ham maddesinden dolayı, uzun süreler boyunca bileğinize her baktığınızda Haemmer saatleri ile karşılaşacaksınız. Haemmer saat özellikleri arasından bir diğeri de kronometre ve takvim bölümleridir. Saatin görsel yapısını çok iyi bir şekilde tamamlayan kronometre ve takvim bölümleri aynı zamanda tüketicilere fonksiyonel bir kullanım imkânı da sunmaktadır. Haemmer saat Türkiye pazarında geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Kaliteli ve konforlu bir kullanıma sahip olmak istiyorsanız saatinizin, düzenli aralıklarla yetkili personeller tarafından bakımı yapılması gerekmektedir.

Geniş Ürün Yelpazesi ile Haemmer Saatler

Geniş Ürün Yelpazesi ile Haemmer Saatler

Saat alırken kayış genişliği ve uzunluğu çok önemlidir. Bileğinize uygun genişliğe sahip kayışları tercih etmezseniz, bol veya sıkı olması durumda cildiniz zarar görebilmektedir. Haemmer kol saati ürünlerinde, 20 mm ile 24 mm gibi kayış genişliği seçenekleri sunmaktadır. Aynı şekilde birçok farklı ölçüde kayış uzunluğu seçenekleri de bulunmaktadır. Bununla beraber kadran çapı ölçüleri de kullanıcı zevkine göre farklılık göstermektedir. 45 mm ile 55 mm arasındaki ölçülere sahip kadran çaplarına sahip ürünler arasından büyüklük tercihinize göre bir seçim yapabilirsiniz. Elbette saatlerin kullanılırken en çok dikkat edilmesi gereken parçalarından birisi de camlarıdır. Haemmer markalı saatlerde genellikle mineral ve safir camlar kullanılmaktadır. Bu camların kullanılmasının en temel sebebi çizilmeye karşı dayanıklı bir yapıda olmalarıdır. Haemmer saat yorum içeriklerinden de görebildiğimiz şekilde, cam tercihleri sayesinde çizilme veya kırılma gibi istenmeyen durumlar asgari seviyeye indirilmiştir. Ayrıca 100 metre derinliğe kadar su geçirmeyen saatler, kaplama maddesiyle de konforlu bir kullanım imkânı sunar. Gövde kenarına işlenmiş seri numarasına bakarak, ürünün imitasyonlarından da kendinizi sakınabilirsiniz. Haemmer saat fiyatları model ve özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir.