Filtreleri Temizle
Marka
Forsining

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Q&Q
GC
Add
AP
Scr
Gc
GO
Ita
Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Çap

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Takvim

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saat

için 28 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Forsining Saat

Forsining, 2006 yılında kurularak gelişen Çin teknolojisinin en önemli özelliklerini entegre ettiği saatleri ile modern trendleri bir araya getirerek eşsiz tasarımlara imza atmaktadır. Farklı makine teknolojilerine sahip modelleri ile her kesimden kullanıcının favori markalarından biri olmaya devam eden Forsining, kendine has çizgisini kaybetmemekte ve kaliteden ödün vermemektedir. Üretim stili ile kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaç edinen Forsining saat , modelleri ile tüm dünyada kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Kalite kavramının somut bir hal kazandığı ürünleri ile moda trendlerine yön veren Forsining saat fiyatı ile kullanıcıların bütçelerini zorlamadan lükse ulaşmasını hedefliyor. Kullanıcı dostu üretim ve satış politikasıyla Forsining saat nasıl bir marka olduğuna dair ipucu veriyor.

Üst Düzey Dayanıklılık, Göz Alıcı Görünüm

Üst Düzey Dayanıklılık, Göz Alıcı Görünüm

Son yıllarda büyük bir gelişme gösteren uzak doğu teknolojisinin tüm dünyadaki en önemli temsilcilerinden biri olan Forsining saat özellikleri ile üst düzey kullanışlılık sunuyor. Marka hitap ettiği kullanıcı kitlesinin sosyo-ekonomik yapısına, beğeni ve özelliklerine göre birbirinden kaliteli materyalleri saat üretiminde kullanıyor. Kolunuzdaki duruşuyla asil ve göz alıcı görünümünüze destek olan Forsining saat bu etkiyi oluşturmada tasarımının yanı sıra kullandığı cam ve çelik materyalden güç alıyor. Bu noktada nitelikli ürünler ile üretim yapan ve kaliteyi her zaman ön planda tutan marka neredeyse tüm modellerinde safir ve mineral cam türlerini tercih ederek kullanıcıların üst düzey bir deneyim yaşamasını amaçlıyor. Elmastan sonra en sert materyallerden biri olarak nitelendirilen ve moh skalasına göre 9 seviye sertliğe sahip olan safir cam, kırılma ve çizilme problemlerini en aza indirerek saatinizi uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilmenize imkân tanıyor. Gerçek safir taşının doğada çok nadir bulunmasından dolayı saat modellerinde suni sentetik safir kullanılarak üretilen cam çeşidi tercih ediliyor. Her ne kadar yapay bir üretim olsa da bu cam saat modellerinde kullanılan en sağlam cam türü olarak ün kazanıyor. Saat dünyasında en çok tercih edilen cam türü olarak karşımıza çıkan mineral cama sahip Forsining iskelet saat üst seviye bir ürün olmaya aday konumunda. Temperleme işlemine tabi tutularak sert bir yapı kazandırılan mineral cam safir camın muadili olarak kullanılıyor. Safir cam kadar sert bir yapıya sahip olmasa da bu cam türü de kırılmalara ve çizilmelere karşı direnç gösteriyor. Yüksek sıcaklıklardan ve birçok kimyasal maddeden etkilenmeyen yapısıyla dayanıklılığın sınırlarını zorlayan cam kolay temizlenebilen bir yüzey yapısına sahip. Bu özelliği ile toz ve kirden diğer cam çeşitlerine göre daha az etkilenen mineral camlı Forsining iskelet saat daha sağlıklı bir saat deneyimini mümkün kılıyor. Yansıması oldukça yüksek olan saat camı ışıltılı görünümü ile bulunduğunuz her ortamda dikkatleri üzerinize çekiyor. Şeffaflığını uzun süre korumasıyla saat piyasasında ün kazanan mineral cam uzun yıllar sonra dahi saatinizin aldığınız ilk günkü gibi parlak ve canlı görünümünü devam ettirmesini garanti ediyor.

Forsining Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Forsining Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Zaman takibi kavramını farklı bir boyuta taşıyan Forsining saat özellikleri ile multifonksiyonel bir kullanım sunuyor. Japon quartz makine teknolojisini kullanan modeller analog makinenin daha üst bir versiyonu olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Gücünü analog makinedeki gibi içerisinde bulunan bir pilden alan quartz makine içerisindeki kuvars kristaller sayesinden pil ömrünün daha uzun olmasını sağlıyor. Water Resistant özelliği ile donatılan 3 ve 5 atm su geçirmezlik değerine sahip modeller günlük kullanımda gösterdiği üstün performans ile göz dolduruyor. Sağlam bağlantı noktaları ile bu modeller el-yüz yıkama esnasında ya da yağmurlu havalarda oluşabilecek su temasına karşı saatinizin güvende kalmasını sağlıyor. Birçok modelde bulunan ve sporseverlerin en büyük yardımcılarından biri olarak ek araç taşıma ihtiyacını ortadan kaldıran kronometre eklentisi ara zaman ölçümü yapılmasına imkân tanıyor. Saat kadranında bulunan tachymeter eklentisi yarış sporlarıyla ilgilenen kullanıcıların saatlik ortalama hızlarını hesaplamalarına yardımcı oluyor. Genel olarak oval ve köşeli çerçeve stillerini tercih eden marka kullandığı paslanmaz çelik materyali nitelikli cam ile birleştirerek saatinizin darbelere karşı daha dirençli olmasına olanak tanıyor. Çelik, metal, deri ve silikon materyaller kullanılarak üretilen ve sayısız renk seçeneği ile farklılık arayanların ilk tercihlerinden biri olan saat kordonları doğal içerikleri sayesinde rahat bir kullanım sunmasının yanı sıra bilek bölgenizde oluşabilecek terleme sorunlarını da en aza indirerek daha sağlıklı bir tecrübe yaşamanıza zemin hazırlıyor. Forsining saat hasır kordon ve kristal taşlarla süslenmiş bayan modelleri ile şık görünümünüzün daha ışıltılı olmasına yardımcı oluyor. Dilerseniz mükemmel makine teknolojisi ile donatılmış ve göz alıcı işçiliği ile saat mekanizmasının çalışmasını izleyerek detaylarda kaybolabilirsiniz. Dayanıklılığın sınırlarını zorlayan cam ve çelik materyallerin en yeni teknolojilerle bir araya getirilerek uzun soluklu bir deneyim sunan ve basit bir aksesuardan daha fazlasını arayan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan Forsining saat fiyatı ve modelleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için sayfalarımıza bakabilirsiniz. Tarzınıza en iyi şekilde ayak uyduracağını ve stilinizi ön plana çıkaracağını düşündüğünüz modeli satın alabilir, Forsining saat yorum sayfalarını kullanarak bu özel ve eşsiz deneyimi yaşayan kullanıcıların fikirlerinden faydalanabilirsiniz.

Üstün Teknolojinin En Verimli Ürünü: Tourbillon

Üstün Teknolojinin En Verimli Ürünü: Tourbillon

İcat edildiği ilk yıllardan bu yana kol saatleri gelişen teknolojinin en güncel ürünlerinin entegre edilmesiyle çok daha fonksiyonel özellikleri kullanıcılarla buluşturuyor. Farklılık oluşturan makine teknolojilerinden biri olan otomatik makine saat dünyasında çığır açtı. 1920’li yılların sonunda kol saatlerine entegre edilebilecek kadar küçültülebilen bu mekanizmaya sahip saatler o günlerde çok sayıda kullanıcı tarafından talep gördü. Günümüz tasarımları salınım yapan rotor tarafından tamamen sarıldıktan sonra, ana yayın kopmasına engel olan kayan yay kullanarak aşırı sarmalamayı önlüyor. Forsining otomatik saat gücünü sarıcı hareketinden ya da bilek hareketlerinizden alıyor. Forsining saat otomatik mekanizması bu hareketleri enerjiye çevirerek içerisinde bulunan bir pile depoluyor. Depolanan bu enerji gün içerisinde ya da geceleri saatinizi bileğinizden çıkarsanız bile mekanizmanın 2 güne kadar çalışmasını sağlıyor. Düzenli olarak kullanlması halinde Forsining saat otomatik modelleri ile kesintisiz zaman takibi imkanı tanıyor. Otomatik makinenin farklı bir versiyonu olan ve günümüz moda trendlerinin benzersiz makine teknolojisiyle harmanlandığı Forsining saat mekanik modellerine üst düzey mekanik saat tutkunlarının saat teknolojisinin zirve noktası olarak nitelediği Tourbillon teknolojisini entegre ederek üstün zeka ürünü saat kavramının tanımını yapıyor. Mekanik saatlerin 4 farklı pozisyonda kalibre edilmesi kol saatlerinde oldukça basit olsa da cep saatlerinde kalibrasyon zor oluyordu. Tourbillon bu problemleri ortadan kaldırmak için geliştirilen bir teknoloji olarak saatlere entegre edildi. Bu hassas ve karmaşık yapı oldukça kullanışlı olmasının yanı sıra saat yapımında en beceri isteyen mekanizma olarak biliniyor. Ayrıca Forsining pilsiz saat kendine has iç tasarımıyla enerji üreterek çalışan bir prensibe sahip olduğundan analog modellerdeki pil derdini ortadan kaldırarak düzenli bakım yapıldığında uzun yıllar kesintisiz kullanım sunuyor.