Filtreleri Temizle
Marka
Crrju

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Q&Q
GC
Add
AP
Scr
Gc
GO
Ita
Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Çap

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Takvim

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kronometre

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saat

için 11 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Crrju Saat

Crrju saat markası, her şeyden önce kaliteyi benimsemiş olup kullanıcı beğenisini göz ardı etmeden performansı en yüksek ürünler ortaya koymayı amaçlamıştır. Yüksek performanslı ürünler ve bunun yanı sıra dinamik ve profesyonel bir kadro ile üretilen bu ürünler birçok aşamadan geçerek tüm kontroller sağlanıyor ve ihtiyaçlar dahilinde tasarlanıyor. Kol saatleri kullanımı oldukça yaygın olup Crrju Saat birçok kişi tarafından tercih ediliyor. En iyisi olma yolunda belli bir yol izleyerek piyasanın en iyisi olma hedefini yakalamaya çalışıyor. Kol saatleri diğer zamanlayıcılara göre daha sık tercih edilir olup taşınabilir özelliği sayesinde pratik bir kullanım sağlıyor. Masa saatleri, duvar saatleri, teknolojik ürünler üzerindeki saatler ve bunun gibi birçok yerde ulaşılabilen saat türleri arasında kol saatlerinin popülerliği hızla artıyor. Crrju saat farkı ile dinamik ve kolay kullanım sağlayan bu saat modelleri müşteri memnuniyetini gözeterek her keseye uygun hazırlanmış modellerin fiyatları değişkenlik gösterir. Günümüzde kol saati kullanımı yoğun tempo ya da gündelik hayatta zaman yönetimi sağlamak için büyük katkı sağlıyor. İnsanların bazı ihtiyaçları ve zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamamaları durumunda zaman konusunda yetersizlik söz konusu olabiliyor. Bu yetersizlik ile yapılması gereken işler aksayabiliyor. Ancak kol saatleri ile artık zamanı hızlı ve pratik bir şekilde yönetmek ve düzenlemek eskisinden daha kolay. Crrju kol saatleri ile kolunuzda bir ağırlık hissetmeden istediğiniz her alanda zamanı takip edebilirsiniz. Farklı kordon ve mekanizma türünü ihtiyaçlarınıza uygun seçerek kullanım kolaylığı oluşturabilirsiniz. Crrju saat modelleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.

 Crrju Saat ile Zamanın Eşsiz Boyutu

Crrju Saat ile Zamanın Eşsiz Boyutu

Kol saatlerinde mekanizma gücü, kordon yapısı, ekran tipi, kadran şekli ve bunun gibi birçok alanda farklı özellikler sunuluyor. Gelişen teknoloji ile dayanıklılığı oldukça yüksek düzeye çıkarılmış ve su geçirmez özelliği ile kol saatlerinin kullanımı kolaylaşmış ve alanlarının artırıldığı görülüyor. Kol saatlerinin yapısı ve uzun ömürlü olması büyük arz ediyor. Klasik, spor ve farklı tarz ürünleri seçen her kesime uygun saat modelleri bulunurken dış görünüşün yanı sıra kalitesi de oldukça etkili oluyor. Her amaca uygun olarak tasarlanmış olan Crrju erkek kol saati modeli, siyah rengi ile adeta asaleti gözler önüne seriyor. Oldukça sık tercih edilen bir model olan bu ürün quartz mekanizma ile gücünü ortaya koyarak 3 ATM gücüyle su geçirmezliği sayesinde rahat kullanım imkanı sunuyor. Eşsiz ve sade bir tarz tercihler edenler için tasarlanan bu saat modeli, çelik kasa ve siyah hasır kordon ile kombine edilerek kullanıcı beğenisine sunuluyor. Analog ekran tipi ile estetik bir görünüm sağlarken ekran üzerinde ileriye yönelik plan hazırlığı için takvim ve kronometre bulunuyor. 43 cm çapında olması ve normal boyutları sağlaması amacıyla kol üzerinde eşsiz bir görüntü oluşturuyor. Farklı tasarım modeller arayanlar için ise Crrju Erkek Kol Saati Multifonksiyon modelleri idealdir. Bu etkileyici tasarım ile lacivert rengi farklı bir boyut kazandırıyor. Çelik ve hasır kordon alternatifi sunarken çelik kasa ile dayanıklılığını gözler önüne seriyor. Pilli mekanizması sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sağlayarak analog ekran tipi üzerinde takvim ve kronometre özelliği ile farklı alternatif kullanım alanları sunuluyor. Bu model ile mineral cam yapısı sayesinde parlak ve net görüntü sağlanırken aynı zamanda cam kalitesi ile yıllar sonra bile yine aynı sonuca ulaşılabilir. Doğru kullanım sağlanmasıyla cam üzerinde kolay çizilmeler ve kırılma vb. gibi durumlar engellenir. 3 ATM su geçirmez özelliği ile rahat kullanım imkanı bulabilirsiniz.

 Zamanın Kurtarıcısı Crrju Saat

Zamanın Kurtarıcısı Crrju Saat

İnsan, günlük yaşantısı ve çevresel koşulların etkisiyle günden güne değişiyor. Zamanla çeşitli durumlar sergilemiş olup gelişen teknoloji ile sürekli bir ilerleme isteği uyanıyor. Günümüzde birçok kişinin sıklıkla tercih ettiği kol saatlerinde de aynı durum söz konusu olup teknoloji ile birlikte hızlı bir ilerleme kaydediyor. İnsanları farklı beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda markalar tarafından hazırlanmış olan bu kol saatleri özelliklerine çeşitli hizmetler sunuyor. Bilinçli bir toplum olarak her bireyin artık eskisinden daha hızlı ve aktif olması amaçlanırken günümüzde zamanın belirli durumlarında planlanma ihtiyacı duyuluyor. Kol saatleri zamanı her alanda yanınızda taşıyarak planları kontrol etmek eskisinden daha pratik bir hale geliyor. Böyle zamanların kurtarıcı haline gelen Crrju saat orijinal seri arasında yer alan Crrju Kadın Kol Saati Rose Gold renkli modelleridir. Bu saat modelinde, eşsiz bir güzellik sağlarken aynı zamanda kalitesiyle gözleri kamaştırıyor. 37 cm çapındaki boyutları ile kol üzerinde zarif görünüm, çelik kasa ve bakır renginde çelik/hasır kordon kombini sunuyor. Kordon seçiminde alternatif olarak kullanıcı tercihine bırakılan bu saat modelinde mineral cam özelliği ile zaman sürecinde kaliteli bir görünüm sağlanıyor. Güçlü yapısının yanı sıra 3 ATM su geçirmez özelliği ve pilli mekanizması ile çeşitli alanlarda farklı deneyimler yaşatıyor. Bakır renginin ahengiyle göz alıcı duruşu ve analog ekran tipi üzerinde bulunan alarmı ile zamanı istediğiniz gibi ayarlama imkanı ile tüm dikkati üzerine topluyor. Bronz tonları tercih eden diğer kullanıcılar için ideal bir model olan bu kol saati ile aynı zamanda minimal bir duruş sergileniyor. Duruşu ve klasik tarzın dışına çıkmayı sevenlere özel tasarlanan bir diğer model ise CRRJU Erkek Kol Saati modelidir. Çelik kordon ve kasası ile kombine edilerek duruşu ile asaleti sergileyen bu model Altın kasa rengi ile estetik bir sunum oluşturuyor. 5 ATM gücü ile suya dayanıklı bir ürün olarak tasarlanmış olup pilli mekanizması ile uzun ömürlü kullanım imkanı sağlıyor. Tercih edilen her alanda rahatlıkla kullanılarak kola rahatsızlık veren hiçbir malzeme barındırmıyor. Bu kol saati mineral cam yapısı ve analog ekran tipi ile kusursuzluğu ile kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.

 Tarzını Doğru Yansıtanlar İçin Tasarlandı

Tarzını Doğru Yansıtanlar İçin Tasarlandı

Kol saati kullanımı uzun yıllardır süregelen ve yoğun iş temposu ya da günlük yaşam üzerinde oldukça sık tercih edilen bir durum olduğu gözlemleniyor. İnsanların gün içerisinde belirli işleri yanı sıra rahatlıkla zamanı yanında taşıma imkanı sağlayan bu saatler farklı donanım özellikleri ile birbirinden ayrılıyor. Pilli ve quartz mekanizma ile dayanıklılığı gözler önüne sererek aynı zamanda abu saat modelleri su geçirmez özellikleri ile çeşitli ATM gücünü ortaya koyuyor. Klasik, spor ve bu tarzların dışında bir tarz isteyenlere özel farklı alternatif seçenekler sunuluyor. Crrju saat kadın modelleri arasında Crrju Rose Gold Kadın Kol Saati modelleri sade hali ve şıklığı ile birçok kullanıcının dikkatini çekiyor. Kol üzerinde duruşu ile doğallığı yansıtan bu saat modeli pilli mekanizması ve 3 ATM gücü ile suya dayanıklılığını sergiliyor. Kalitesi eşsiz güzelliğini ortaya koyan rose gold rengi gören herkesi kendine hayran bırakırken zarif ve orantılı boyutları ile gözleri kamaştırıyor. Kadran şekillerine göre tercih meselesi olan bu kol saatleri yuvarlak kadran şekli seven kullanıcılar için tasarlanmış olup mineral cam yapısı ile kusursuz bir zaman takibi imkanı sunuyor. En az bu modeller kadar asaleti yansıtan diğer modeller ise lüx erkek kol saatlerdir. İhtişamlı bir görünüş ile görenleri kendine hayran bırakan eşsiz bir tarzı gözler önüne seriyor. Pilli mekanizma ve 3 ATM gücü ile suya dayanıklılığı gözler önüne seren bu model her türlü alanda kullanım imkanı sunuyor. Kalitesiyle baş döndürerek çelik kasa ve çelik kordon kombinasyonu ile özel bir tasarım sergiliyor. Klasik tarzın dışına çıkmayı sevenlere özel tasarlanan bu kol saati analog ekran tipi ile estetik sağlarken üzerinde bulunan kronometre ve takvim özelliği ile zamanı doğru kullanma konusunda olanak tanıyor. Mineral cam yapısı sayesinde çarpma ve düşme durumlarında kolay bir şekilde hasar görmeyen bu model ile uzun ömürlü kullanım sağlayabilir her türlü alanda rahatlıkla taşınabilir özelliğinden faydalanabilirsiniz.

 Özel Tasarımın Yeni Adı: Crrju Saat

Özel Tasarımın Yeni Adı: Crrju Saat

Kol saatlerinin, teknolojinin gelişmesi ve piyasaya yeni ürünlerin sunulmasıyla daha tasarruflu ve bilinçli bireyler ortaya çıktığı konusunda vurgu yapılıyor. İnsanların yeni teknolojik ürünlere çabuk adaptasyon sağlayarak kendi zamanlarını yönetebilme konusunda kol saatlerinin büyük faydası olduğu görülüyor. Hafif ve taşınabilir özellikte olan bu kol saatleri tüm bu olumlu yönleri ile üretimine hızla devam edilirken belli bir kesim tarafından büyük bir endişe söz konusu olabiliyor. Kol saati kullanıcıları aldıkları ürün karşısında yeterli hizmet ve kalite konusunda endişe duyabiliyor. Ömrü kısa olan ürünler bazen oldukça can sıkıcı bir hal alırken günümüzde hem kaliteli hem de işlevsel ürünler tercih ediliyor. Crrju erkek kol saati modelleri arasında özel tasarlananlardan bir tanesi CRRJU özel tasarım olan deri modelidir. Quartz mekanizması ile güçlü bir dinamik yapı sunarken 3 ATM özelliği ile suya dayanıklılığını gözler önüne seriyor. Özel tasarlanan bu kol saati modeli 44 cm çapındaki duruşu ile deri kordon ve metal kasa kombinasyonu ile kolda estetik bir duruş sağlıyor. Çarpma ve sert darbe karşısında kolay etkilenmeyen hardlex cam yapısı ile kalitesini belli eserken analog ekran tipi ile sağlıklı bir zaman takibine dikkat çekiyor. Kalitesiyle etkileyen bir diğer model ise Crrju erkek kol saatlerinin hakiki deri modelleridir. Özel olarak tasarlanan bu saat modeli 46 cm çapında olup saati kol üzerinde belirginleştirmeyi sevenler için tasarlanıyor. 3 ATM suya dayanıklılığı ile her alanda kullanım imkanı sunarken quartz mekanizması ile gücünü yansıttığı alanları keyif verici hale geliyor. Estetik görünümünü siyah kordon ve altın rengi kasa uyumuyla sağlanmış olup kordon detayında deri kullanılması ile farklı bir tarz sergiliyor. Bu kol saatinde kullanılan hardlex cam özelliği ile sert darbe, çarpma ve kırılma durumlarında saat ekranı etkilenmiyor ve uzun ömürlü kullanım imkanı yakalanıyor.

 Farklı Tarzların Zaman Takibi

Farklı Tarzların Zaman Takibi

Modern dünya üzerinde yeni üretim imkanları, teknolojik aletler ve farklı türde yaşam tarzları benimsenmiş olup insanların bir kısmının ekstrem sporlara ilgisi artmaya başlamıştır. Dalış sporları günümüzde sıklıkla karşılaştığımız bir konu haline gelmiş olup bu ve bunun gibi spor türleri sıklıkla karşımıza çıkıyor. Yalnızca ekstrem sporlar değil artık insanlar sağlığı konusunda daha bilinçli davranarak kendilerine özen gösteriyor. Koşu, yüzme vb. spor türleri için de belirli bir zaman dilimi ayırmak gerekiyor. İnsanların birçoğu yoğun iş temposu ya da zamanı dengeli planlayamadıklarından dolayı kendilerine vakit ayıramıyor. Ancak günümüzde sıklıkla kullanılan kol saatleri ile zamanı dengelemek mümkün. Kol üzerinde ağırlık ya da rahatsızlık hissi oluşturmayan Crrju kol saatleri ile hem spor yapılabiliyor hem de yoğun iş temposuna uyum sağlanabiliyor. Crrju saat Türkiye üzerinde çok fazla tercih edilirken verilerde yurt dışında da birçok kişi tarafından kullanıldığına rastlanıyor. Geniş bir hizmet yelpazesi olan bu kol saatleri farklı ülkelerdeki insanlara aynı doğrultuda hizmet sunuyor. Dokunmatik erkek kol saati modeli de kullanımı fazla olan modellerden bir tanesidir.Bu kol saati modeli dijital ekran tipi ile dokunmatik bir kullanım sağlayarak keyifli zaman takibi sunuyor. Çelik kasa ve siyah rengiyle çelik ya da hasır kordon alternatifi sunularak tasarlanan bu model siyah rengiyle eşsiz bir kombinasyon sağlıyor. Sert darbelere karşı dayanıklı olup mineral cam yapısı ile kalitesini belli ederken 3 ATM su geçirmez özelliği ile farklı alanlarda kullanım olanağı tanıyor. 40 cm çap genişliğindeki bu model ile kol üzerinde estetik bir duruş sergilenirken özel tasarlanan bir ürün olarak belirli bir kitlenin dikkatini çekmeyi başarıyor. Bir diğer saat modeli ise renkli Crrju Kadın Kol Saatidir. Bu saat modeli çelik kasa ile çelik ya da hasır kordon alternatifi sunarak tercihi kullanıcıya bırakıyor. Rose gold rengiyle sade şık bir görünüm sağlayan bu kol saati, analog ekran tipi ile estetik bir görünüm sağlıyor. Ekran üzerinde takvim özelliği olup diğer materyaller ile zaman akışını sağlarken pilli mekanizması ve 3 ATM su geçirmez gücü ile kalitesini ortaya koyuyor. Tercihe göre değişen kadran şekli oval olan bu model zarif ve doğallıktan yana olan kadınlar için tasarlanmış olup kordon özelliği sayesinde cildi tahriş eden bir durum ile karşılaşılmıyor. Bu saat modeli boyutları açısından orantılı olup kol üzerine eşsiz bir uyum sağlıyor. Sert darbe ve düşürme durumlarında mineral cam yapısı sayesinde kol saati etkilenmiyor ve uzun ömürlü bir kullanım imkanı elde ediliyor. Crrju kol saatleri ile sunulan bu özellikler sayesinde kaliteli bir hizmet sağlanarak kullanıcının talep ettiği istekleri, beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda ürünler tasarlanıyor ve piyasaya sunuluyor. Doğru kullanım bu ürünlerden ile uzun ömürlü bir hizmet alınabiliyor. Siz de zaman takibini konforlu ve kaliteli bir hizmet sunumu ile almak isterseniz diğer modeller için sayfamıza göz atabilirsiniz.