SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Benyar Saat

Saatler günümüzde şıklığı temsil eden ve insanların zamanı daha iyi yönetmelerine olanak veren birer aksesuar olmaktadır. İnsanların zamanı diledikleri anda öğrenip hayatlarını daha iyi bir şekilde organize etmelerine olanak verir. Bununla birlikte kombin tamamlama ve zarafet kazandırma gibi artıları da bulunmaktadır. Benyar da harika tasarımlara sahip saatler geliştirerek insanların bu ihtiyacını karşılamaktadır. Benyar saat kullanıcılarına şıklık katmakla birlikte beraberinde birçok kullanım avantajını getirir. Ürettiği göze hitap eden farklı tasarımlarıyla görenlerin beğenisini kazanmaktadır. Kullanan kişiye şıklık kattığı gibi neredeyse giyeceği bütün kıyafetlerle uyumlu olmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ise her zevke uygun bir model bulmayı kolaylaştırır.

Benyar Kol Saati Modelleri ve Seçenekleri

Benyar Kol Saati Modelleri ve Seçenekleri

Ürün çeşitliliği oldukça fazla olan ve her kullanıcının taleplerine cevap veren Benyar kol saati modeller sıklıkla tercih edilen markalardan birisi olmaktadır. Uzun ömürlü sağlam yapıları sayesinde bu saatler kullanıcılarının uzun yıllar boyunca severek kullandıkları aksesuarlar arasında yer alır. Karşımıza çıkan ilk model ise hasır çelikten yapılma kordonu olan ürün olmaktadır. Klasikliği ve şıklığı bir arada sunan bu ürün günümüzde en fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Dayanıklı ve sağlam yapıya sahip olmaları ise sunduğu avantajlar arasındadır. Göze çarpan diğer model ise deri süet kordonu olan ve neredeyse her türlü kıyafet ile rahatlıkla kombin edilebilecek bir model olur. Göze hitap eden tasarımı ve neredeyse her zevke uygun olması sunduğu avantajlardan birkaçıdır. Üstelik modellerin sadece analog değil dijital olan versiyonları da bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcı aralığı geliştirmekte ve her yaşa hitap etmektedir. Spor ve rahat giyinmeyi seven kişilerin yaygın olarak tercih ettiği modeller arasında yer alır. Bir diğer model ise silikon kordona sahip olan ve daha sportif olarak anılan saat tipi olmaktadır. Eğlenceli tasarımları ve kullanıcılarının beğenilerini kazanan yapıları dikkat çeken özellikleri arasında yer alır. Neredeyse her türlü kıyafet ile kombin edilebilmesi ise geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmesini sağlamaktadır. Bu sayede büyük küçük demeden herkesin severek kullandığı modeller arasında yer alır. Çeşitleri sadece bunlarla sınırlı kalmayan Benyar erkek saat modelleri aynı zamanda farklı seçenekleri kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Seçenekler arasında yer alan ilk şey ise farklı renkler olmaktadır. Siyah, kahverengi ve lacivert gibi renklerde üretilebilen bu ürünler kullanıcılara seçim yapabilme konusunda kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede herkes kendi zevkine uygun olan ürünü kolaylıkla olabilmektedir. Kolay kullanımları ile her türlü kullanıcıya hitap etmekle birlikte alarm ve kronometre gibi fonksiyonları sayesinde her an ihtiyaç duyulabilecek özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Son olarak ise rüştünü ispatlamış olan Quartz mekanizması ile çalışıp hata payına yer vermezler. Böylelikle alınacak saatte herhangi bir kayma olmayıp zaman her an doğru gösterir.

Benyar Saat Özellikleri

Benyar Saat Özellikleri

Çeşitli modelleri sayesinde kendisine geniş bir kullanıcı kitlesi bulunan bu saatler aynı zamanda gelişmiş özelliklere de sahiptir. Bu da kullanıcıların saatlerini severek uzun yıllar kullanmasını sağlamaktadır. Özellikler arasında öne çıkan ilk şey suya karşı dayanıklı olmasıdır. Benyar saat kordonu ve gövdesi 3 ATM dayanacak şekilde dizayn edilmektedir. Bu da yaklaşık olarak 30 metreye kadar su geçirmemelerini sağlamaktadır. Analog olan modelleri Quartz mekanizması ile çalışmaktadır. Quartz mekanizması da çok hassas frekanslarda çalışabilen ve hata payı oldukça düşük olan bir yapı olduğu için alacağınız modellerde kayma ve gecikme gibi sorunlar yaşamazsınız. Bu sayede saatiniz her zaman doğru ve olması gerektiği gibi çalışır. Dikkat çeken bir diğer özelliği ise çelik kasaları olmaktadır. Bu da onları darbelere karşı güçlü ve dayanıklı hale getirmektedir. Basit çarpmalar yüzünden zarar görmeleri engellenip size daha uzun bir kullanım ömrü sunmaktadır. Ayrıca paslanmaz çeliğe sahip olan gövdeleri su ile temas ettiği durumlarda bile deforme olmazlar. Böylelikle saatini uzun yıllar boyunca ilk gün ki ışıltısını korur. Gövdede bulunan mineral cam ise normale kıyasla daha sağlam olmaktadır. Çizilmelere karşı daha dayanıklı olup her zaman canlılığını korur. Her türlü zevki uygun bir saat modelinin bulunması Benyar’ın kullanıcılarına sağladığı faydalar arasında yer almaktadır. Farklı tipteki kordonları ise gireceğiniz her türlü ortama uygun bir aksesuar edinmemize yardımcı olmaktadır. Bu sayede kombininizi tamamlayıp daha şık bir görünüme ulaşabilirsiniz. Pil ile çalışmaları ise bu saatlerin bir diğer özellikleri olmaktadır. Uzun ömürlü pilleri sayesinde çalışmaya ara vermeden devam edip sizi sürekli güncel tutabilmektedir. Aktif olarak çalışan göstergeleri ise saatin yanında tarih ve gün gibi güncel bilgileri de edinmemiz sağlamaktadır. Benyar otomatik saat şık görünüşleri ve farklı tasarımları ile en çok sevdiğiniz aksesuarlarınızdan birisi olmaya adaydır. Siz de sayfamızda yer alan modellere göz atıp zevklerinize uygun saati bulabilir, ürünler arasında inceleme yaparak size hitap eden ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Benyar Saat Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Püf Noktalar

Benyar Saat Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Püf Noktalar

Benyar saatler kullanıcılarına sağladıkları fayda ve çeşitli özellikleri ile oldukça sevilen markalarından birisi olmaktadır. Kolay kullanımlarının yanı sıra sağlam yapıları öne çıkan diğer özellikleri olmaktadır. Her üründe olduğu gibi saatlerde de alacağınız modeli uzun yıllar kullanabilmek için dikkat etmeniz gereken birkaç tane püf nokta bulunmaktadır. Bunlardan ilki ise kişisel zevkleriniz olur. Yapacağınız seçimlerde zevklerinizi göz önünde bulundurup ona uygun tercihler yaparak alacağınız modeli severek kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise alacağınız saat modelini dijital mi yoksa analog mu olacağıdır. Eğer klasik takılmayı seviyorsanız analık modeller size uygun olacaktır. Sportif ve canlı bir kişiliğiniz varsa da dijital modeller sizi yansıtacaktır. Aynı zamanda alacağınız ürünün kordonu da seçim yaparken dikkat etmeniz gereken incelikler arasında yer alır. Çelik hasıra sahip kordonu olan ürünler daha klasik ve old school olmaktadır. Bu da özellikle sürekli takım elbise giyen kişiler için ideal olur. Aynı şekilde deri süet kordonlu modeller takım elbiseler için oldukça iyi bir aksesuar olmaktadır. Buna ek olarak deri süet kordonlu ürünler gündelik yaşamda giyilen kıyafetlerle de oldukça uyumlu olur. Bir diğer kordon seçimi olan plastik modeller ise daha sportif takılan kişilere hitap eder. Giyim tarzınızı göz önünde bulundurarak doğru model ve kordon seçimini rahatlıkla yapabilirsiniz. Benyar saat fiyatları da satın alırken dikkat etmeniz gereken noktalar arasında yer almaktadır. Her üründe olduğu gibi Benyar saatler de fiyat değişikliği gösterebilmektedir. Bunun nedeni ise üretiminde kullanılan teknik, farklı malzemeler ve mekanizmaları olur. Siz de sayfamızda yer alan modellere göz atıp bütçenize uygun olan ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Son olarak ise daha önce satın almış olan kullanıcıların yaptıkları Benyar saat yorum alacağınız modeli daha yakından tanımanız olanak verir. Önceki kullanıcıların yorumlarına göz atarak onların deneyimlerini öğrenebilir ürün hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu püf noktalar sayesinde doğru saat seçimi yapabilir ve hem kendinize hem de sevdiklerinize uygun olacak ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.