GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Dexter Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü, stilleri öne çıkaran en önemli parçalardan biridir. Sadece görünüşten öte, aynı zamanda göz sağlığı açısından da kullanımı önemlidir. Her mevsim kullanılabilen güneş gözlüklerini ihtiyacınız olduğu an yaz, kış fark etmeden tercih edebilirsiniz. Dexter güneş gözlüğü modelleri, sağlığınız açısından güneş ışınlarına (UV) karşı özel olarak geliştirilen polarize camlar kullanır. Polarize camların işlevi jaluziler ile kıyaslanabilir; göz kamaştırıcı ışığı engellerken ihtiyacınız olan yararlı ışığa serbest erişim sağlar. Böylece, istenmeyen ışıkları bloke eden bir filtre görevi görür. Kadın, erkek ve gençler için değişen sezon trendlerini, tasarım ve desenlerini takip ederek geniş bir ürün yelpazesi sunar. Böylelikle kombinlerinizin vazgeçilmez bir parçası haline gelir. Farklı model ve tarzlarda üretilen güneş gözlükleri, kadın ve erkek modellerin yanı sıra unisex olarak da ayrılır. Farklı güneş gözlüğü çeşitleri arasında en bilinenleri, polarized ve classic modelleridir. Bunların yanı sıra sports ve fashion seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Her biri özel olarak tasarlanan gözlükler, güneşin zararlı ışınlarından sizi korurken aynı zamanda kombinlerinize şıklık katmanıza da yardımcı olur. Aynı zamanda, birçok farklı model sunması sayesinde farklı kıyafetler ile her ortamda kullanılabilir. Stilinizi bu tarz küçük dokunuşlar ile çok daha ileriye taşıyabilirsiniz. Sadece yaz aylarında kullanılmayan güneş gözlükleri için marka, yılın her dönemini yansıtabileceğiniz koleksiyonlar oluşturur. Bu yüzden Dexter güneş gözlükleri, hem kış hem de yaz aylarına uygun farklı güneş gözlüğü modelleri ile ürün çeşitliliğini her geçen gün artırmaya devam eder.

Dexter Güneş Gözlüğü Modelleri

Dexter Güneş Gözlüğü Modelleri

Dexter güneş gözlükleri; kadın, erkek ve gençler için üretim yapar. Aynı zamanda, cinsiyetsiz olarak da adlandırılabilecek unisex güneş gözlükleri de vardır. Bu sayede Dexter, her zevke ve tarza hitap eden çeşit çeşit ürün modellerine sahiptir. Modayı takip eden ve her sezon değişen trendlere uygun ürünleri, geniş ürün yelpazesine dahil eder ve her geçen gün çeşitliliğini artırır. Dexter güneş gözlükleri; yuvarlak, kare, dikdörtgen, pilot, cat-eye ve altıgen gibi pek çok farklı modelde üretilir. Polarize cam özelliği ile farklı renklerde camlar ve farklı kalınlıklarda çerçeveler öne çıkar. Daha sade ve klasik kare, damla gibi modellerin yanında, çekik veya yuvarlak çerçeveli modeller de vardır. Farklı olmayı sevenler için mavi-mor, turuncu-pembe gibi sıra dışı renk seçenekleri ve aynalı cam gibi seçenekleri de bulunur. Dexter polarize güneş gözlüğü camları kahverengi, sarı, yeşil, mavi gibi farklı tonlarda renkler içerir. Her rengin kendine özgü özellikleri vardır. Kahverengi tonlar kontrastı artırır. Ancak renkleri de bozabilir. Gri veya yeşil renkler, güzel bir renk uyumu sunar. Kar veya deniz gibi düz yüzeylerde, polarize ışık gerçek aynaya dönüşür ve zararlı olabilir. Güneş gözlüklerini polarize eden merceklerle birlikte kullanmak, parlamayı minimize ederek rahat bir kullanım sağlar. Çerçevelerin kalınlıkları, modellere göre değişiklik gösterirken çerçeveleri işlemeli ve desenli gibi modellerede sahiptir. Dexter kadın güneş gözlüğü modellerinde daha yaygın kullanılan leopar, çiçek gibi desenli çerçeveler ve minik taşlı modeller bulunur. Aynı zamanda, daha sade ve cinsiyetsiz olarak adlandırılabilecek Dexter unisex güneş gözlüğü modelleri de vardır. Bu modelleri hem kadınlar hem de erkekler tercih ettiğinden daha klasik ve düz yapıdadır. Dexter erkek güneş gözlüğü, sportif ve klasik tarzdaki farklı modelleri ile farklı tarzlardaki erkeklere hitap eder. Erkek gözlük modelleri arasında siyah ve kahverengi renkli cam ve çerçeve yapısına sahip olanlar öne çıkar. Bunların yanı sıra cam rengi olarak mavi, yeşil ve kırmızı seçenekleri de kullanıcılara sunulur. Kullanılacak alana göre de belirleyebileceğiniz cam rengini, tamamen kişisel zevkinize bağlı olarak da tercih edebilirsiniz. Dikkat çekmeyi sevenler için aynalı camlara da koleksiyonlarda yer verilmiştir. Kare, yuvarlak ve damla modelleri, erkek kullanıcılar arasında en çok tercih edilen ürünlerdir.

Dexter Güneş Gözlüğü Modelleri Seçerken Dikkat Edilecekler

Dexter Güneş Gözlüğü Modelleri Seçerken Dikkat Edilecekler

Her üründe olduğu gibi Dexter güneş gözlüğü seçerken de dikkat edilmesi gereken bazı özellikler vardır. Bu özellikler hem mükemmel güneş gözlüğünü seçmeniz hem de göz sağlığınız için önemlidir. Seçimde ilk olarak gözlüğün cam ve çerçeve yapısının yüzünüze uygunluğuna dikkat etmelisiniz. Satın alacağınız gözlüğün camlarının UV korumalı olması önemlidir. Bazı gözlük modelleri ekstra koruma sağladığından göz hassasiyetiniz varsa bunlardan tercih etmeniz önerilir. Böylece direkt olarak bir ışık kaynağına baktığınızda dahi gözlerinizde herhangi bir kısılma yaşamazsınız. Aynı zamanda, araba kullanırken güneş gözlüğü kullanmak ve buna uygun güneş gözlüğü seçmek oldukça önemlidir. Yolda parlamayı yönetmek, bir güvenlik problemidir. Işık, sürücüyü rahatsız ettiği zaman, çevreyi kontrol etmek ve riskli durumlara karşı önlem almak zorlaşır. Polarize güneş gözlüğü, parlama riskini azaltır. Orijinal güneş gözlükleri, polarize camları sayesinde zararlı ışınlardan gözlerinizi korurken orjinal olmayan camlar göz sağlığınızı kötü etkiler. Bu yüzden orjinal ürünler tercih etmeniz önerilir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer detay ise birbirinden farklı çerçeve modelleri arasından ten renginize ve yüz şeklinize uygun bir model seçmektir. Dexter bayan güneş gözlüğü modelleri, yüz hatlarınız ile gözlüklerin uyumunu düşünülerek tasarlanmıştır. Gözlük seçerken, nerede kullanacağınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Spor, günlük bir tarzda kullanacağınız gözlük ile daha ciddi bir ortamda kullanacağınız klasik tarzda bir gözlük arasında büyük farklar vardır. Siz de kendinize en uygun ürünü bulabilmek için Dexter güneş gözlüğü yorumlarını okuyarak fikir edinilebilir, Dexter güneş gözlüğü kullananların deneyimlerini inceleyebilirsiniz.

Dexter Güneş Gözlüğü Fiyatları

Dexter Güneş Gözlüğü Fiyatları

Farklı zevklere ve ihtiyaçlara göre üretilen Dexter, geniş ürün yelpazesi sayesinde kullanıcılarına memnun eder. Dexter güneş gözlüğü fiyatları, renk ve modeller arasında değişiklik gösterebilir. Kare, pilot, geometrik, dikdörtgen ya da damla modelleri, özelliklerine göre farklı bir şekilde fiyatlandırılır. Aynı zamanda, cam renkleri arasında da fiyat farklılığı vardır. Cam renklerinin kahverengi, siyah gibi klasik renk seçeneklerinin fiyatları daha uygun fiyatlı iken daha marjinal olan turuncu, pembe, mor, mavi gibi renklere sahip camlı gözlük modelleri diğerlerine göre daha yüksek fiyatlıdır. Ürünlerin kalitesini artıran polarize cam özelliği de fiyatları yükseltir. Farklı modellere göre sunduğu avantajlı güneş gözlüğü fiyatları sayesinde Dexter, her bütçeye hitap eder. Düz renk modeller, daha uygun fiyatlı olurken çerçevelerde değişen desenler ile birlikte fiyatları da artış gösterebilir. Daha çok tercih edilen modeller ile dönemsel olarak tercih edilen modeller arasında da fiyat farkı vardır. Bütün bu özelliklere rağmen Dexter, en uygun fiyatlı ve kaliteli gözlük üretimini gerçekleştirir. Her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz farklı seçeneklerdeki güneş gözlüklerine sahiptir. Şık davetlerde, ciddi toplantılarda ya da hafta sonu spor yaparken, stilinizin ayrılmaz bir parçası haline gelir. Dexter güneş gözlüğü yorumları okumak, diğer kullanıcıların deneyimleri hakkında fikir vererek seçiminizi kolaylaştırır. Dexter gözlük modelleri, fiyat ve tasarım açısından kullanıcılara çeşitli seçenekler sunar. Dilerseniz siz de sayfamızda yer alan Dexter markalı güneş gözlüğü modellerini inceleyebilirsiniz. Aradığınız özelliklerdeki ürünlere kolayca ulaşmak için filtreleme özelliklerini kullanabilirsiniz. Şıklığınızı tamamlamanıza yardımcı olacak Dexter markalı güneş gözlükleri arasından beğendiğiniz modellere, en ucuz fiyatlarla sahip olabilirsiniz.