Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Saat

için 33 sonuç bulundu.
Kordon Materyali seçiniz

Cortebert Saat

Vakit nakittir atasözünün de vurguladığı gibi zaman paradan daha değerlidir ve hayatlarımızdaki en önemli olgudur. Hepimizin hayatı dakikalarla ölçülebilir ve önemli olan bu zamanı nasıl harcadığımızdır. Başarılı insanların bir sırrı da sahip oldukları zamanı boşa harcamadan verimli bir şekilde değerlendirmektir. Bunu gerçekleştirmek için ise iyi zaman yönetimine ihtiyaç duyarlar. Kol saatleri her kişinin kendi hayatında zaman yönetimi yapabilmesine yardımcı olan en etkili araçtır. Cortebert saat modelleri bu konuda herkese hitap eden tasarımlara sahiptir. İsviçre saat markası olan Cortebert, geniş ürün yelpazesiyle her kesimden kadın ve erkeğe hitap eden saat modelleri içerir. Hem dayanıklı hem de şık olan bu saatleri iç rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Cortebert Saat ile Değerlenen Zaman

Cortebert Saat ile Değerlenen Zaman

Zaman insanların sahip olduğu en değerli araçtır. İnsanlar var oldukları bilinen ilk çağlardan beri zamanı ölçmek için çeşitli yöntemler keşfetmişlerdir. İlk önceleri güneş saati kullanmışlar ve günlük aktivitelerini buna göre uygulamışlardır. Ancak gece vakti zamanın akışını kontrol edememe yoksunluğu yeni icatlar yapmaya yöneltmiştir. Güneş, su, kum gibi saatleri zaman ölçmede kullanarak zamanla mekanik çalışma prensibi olan taşınabilir saatlerin icadı gerçekleşmiştir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte taşınabilir saatler küçülmüş ve hafiflemiştir. İnsanların ceplerinde veya kollarında taşıyabilecekleri formlara ulaşmıştır. İlk defa seri üretime geçirilen kol saati ise Birinci Dünya Savaşı öncesi İsviçre topraklarında gerçekleşmiştir. Buradan da anlaşılacağı gibi Cortebert saat modelleri bu konuda en tecrübeli topraklarda üretilmiştir. Bu güvenceyle alacağınız saatlerinizi iç rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kol saatleri kültürel hayatta da önemli bir yer teşkil eder. Burada birine saat hediye etmenin önemine de değinmekte fayda var. Genellikle İngiltere ve Amerika’da yaygın olan evlilik yıldönümü hediye listelerinde ilk senede saat yer alır. Bunun sembolik anlamı ise çiftlerin birbiriyle geçirmeye söz verdikleri yılları temsil etmektedir. Böylece uzun yıllar beraber olmayı planladıkları zamana atıfta bulunulur. Farklı şekilde çeşitli tiyatro ve edebiyat türlerinde de kol saatlerine sembolik anlamlar yüklenmiştir. Bunlardan biri kişinin kol saatini bırakmasıyla hayatının son bulmasıdır. Sahnede acılı ve kanlı bir ölüm sergilemektense oyuncular kol saatlerini çıkarır giderler. Bu onlar için asla durmayan zamanın bittiği anlamına gelir. Buradan da anlaşılacağı üzere kol saati takmak hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Cortebert saatleri de birbirinden farklı tasarımlarıyla görsel olarak kullanıcıları kendine hayran bırakır. Bu konuda dikkat etmeniz gereken tek nokta, insanlarla karşılıklı iletişim halindeyken saatinizin güzelliğine çok fazla bakmamaktır. Çünkü bu karşı tarafta sizin konuşmadan sıkıldığınız izlenimi yaratabilir. Karşılıklı konuşmalarda sürekli saatini kontrol eden insanlar bir noktadan sonra rahatsızlık yaratır. Ancak bunu bir taktik olarak da kullanabilirsiniz. Ara ara saatinize bakarak karşı tarafta da benzer hareketin tekrarına yol açar, böylece toplantının daha efektif bir şekilde ilerlemesine sebep olursunuz. Cortebert saat fiyatları her bütçeye uygundur. Bu şekilde hem kendinizi hem de sevdiklerinize şık bir saat alarak rahatça şaşırtabilirsiniz.

Cortebert Saatlerin Kayış Tasarımları

Cortebert Saatlerin Kayış Tasarımları

Saatin hangi kola takılması gerektiği hakkında herhangi bir kesin kural bulunmasa da kol saatleri genellikle sol kolda kullanılmak üzere tasarlanır. Bu eğilim kadınlar için de erkekler için de aynıdır. Bunun sebebi insanların büyük çoğunluğunun baskın olarak sağ ellerini kullanmalarıdır. Böylece saati ayarlama işlemi etkin kullanılan elle, saati çıkarmaya gerek duymadan yapılabilir. Ayrıca günlük aktiviteler sırasında genellikle pasif bir şekilde kullandığınız diğer kolunuzdaki saati kontrol etmek daha kolay hale gelir. Seçeceğiniz saatin hangi kolunuza göre tasarlandığını anlamanızın bir yolu saat tepe düğmesinin konumuna bakmaktır. Saati ayarlamak için kullanılan tepe düğmesinin konumu saat 3 yönünde yer alıyorsa bu saatin sol kolunuz için tasarlandığı anlamına gelir. Eğer bu düğme saat 9 yönünde konumlandırılmışsa saat sağ kolunuz için uygundur. Böylece saati kolunuzda takılıyken ayarlamanız gerektiğinde bunu saati kolunuzdan çıkarmadan kolaylıkla yapabilirsiniz. Çünkü saatin tepe noktası kolunuzun incelen bilek bölümüne denk geleceği için parmağınızla yönlendirme yapacak alan sağlar. Ancak yine de bu bir zorunluluk değil, sadece kullanım kolaylığı sağlaması açısından tercih edilen bir unsurdur. Saatinizi seçerken bir diğer dikkat etmeniz gereken konu kayış yapısıdır. Seçeceğiniz saatinizin kayış malzemesine karşı öncelikle alerjiniz olup olmadığından emin olmalısınız. Sonrasında dikkat etmeniz gereken bir diğer etken bu malzemenin hava geçiren ya da delikli bir tasarıma sahip olup olmadığıdır. Bu özellik sizin için daha konforlu bir deneyim sağlar. Çünkü özellikle saatinizi bileğinize sıkı takmayı tercih ediyorsanız, hava almayan bir kayış derinizde kızarıklara sebep olabilir. Hassas bir cilde sahipseniz saatinizi ilk kullanmaya başladığınızda cildinizi etkileyip etkilemediğini kontrol etmeniz sizin açınızdan faydalı olacaktır. Ayrıca saatinizi üst üste kullandığınız günlerde de bu tarz cilt problemleri meydana gelebilir. Böyle bir durum olduğu takdirde kullanıma birkaç gün ara vermeniz cildinize kendini onarması için fırsat verir. Tüm bunlara ek olarak saat kayışının kalınlığı da önemlidir. Eğer yapısal olarak kalın el bilekleriniz varsa ve siz daha ince bir görünüm elde etmek istiyorsanız saatiniz yardımıyla ince kayışlı modellerden tercih etmelisiniz. Böylece zarif bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bileklerinizin daha iri ve güçlü gözükmesini tercih ediyorsanız da geniş kayışlı saat modelleri sizin için doğru seçenektir. Cortebert saat modelleri arasında tüm bu seçeneklere uygun saatler bulabilirsiniz.

Cortebert Saatlerde Doğru Çap Seçimi

Cortebert Saatlerde Doğru Çap Seçimi

Kendinize ya da sevdiklerinize uygun saat modeli ararken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri saat çapıdır. Doğru saat seçiminde kol bileğine uygun ölçülerde bir seçim yapmanız hem görsel açıdan hem de konfor açısından doğru bir tercih yapmanıza yardımcı olur. Kadın ve erkek saat tasarımları genellikle belirli normlara göre yapılır. Kadınların el bilekleri erkeklerinkine kıyasla genellikle daha ince olduğu için bu tasarımlarda küçük saat kasaları tercih edilir. Erkeklerde ise genellikle kalın el bileklerine rastlandığı için kol saati proporsiyonları daha büyük olarak ayarlanır. Saat kasa çapları genellikle saat 2 ve 8 konumlarının arasındaki ölçünün milimetre cinsinden değeridir. Bu değeri şeffaf bir cetvel üzerinde işaretleyerek kolunuzda nasıl gözükeceğini ve büyüklüğünün sizin zevkinize uygun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Kasa çapının büyüklüğüne karar verdikten sonra saat kadranı ve çerçevesi arasındaki orantıya da dikkat etmeniz gerekmektedir. Saat çerçevesi ne kadar kalın olursa kadrana o kadar az yer kalır. Aynı kasa çapına sahip saatlerde çerçeve büyüklüğü arttıkça saat daha küçük gözükür. Burada önceliğinize karar vermeniz gerekir. Cortebert erkek saat modelleri arasında hem ince hem de kalın çerçeveli olan modeller mevcuttur. İnce çerçeveli olan modeller büyük kadranlıdır. Bu özellik de saatin olduğundan daha büyük algılanmasına sebep olur. İnce çerçeveli saatler yardımıyla kolunuzda daha zarif ve klasik bir görünüm elde edersiniz. Kalın çerçeveli olan modellerde ise çerçeve üzerine genellikle dakika çizgileri konularak saatin daha kolay ve net okunmasına yardımcı olunur. Bu şekilde tasarlanan geniş çerçeveli saatler kalınlık açısından ince çerçevelilere kıyasla daha hacimli durduğu için el bileklerinizi daha iri gösterir. Cortebert saat bayan modelleri ise hem kalın hem de ince çerçeveli model seçeneklerine sahiptir. Geniş çerçeveli kadın saat modellerinde çerçeve üzerinde erkek modellerinde bulunan çizgiler yerini parlak ve göz alıcı taşlara bırakır. Böylece kolunuzda diğer aksesuarlar ve takılarınızla beraber rahatlıkla ve uyumla kullanabileceğiniz bir görünüm elde edersiniz. Bazı modellerde ise kıvrımlı tasarımlarla saatin kordon yapısı daha zarif ve ilgi çekici şekle bürünür. Cortebert saat tasarımları hem kadın hem de erkeklere hitap eden geniş ürün yelpazesiyle büyük ilgi görür.

Çelik Gibi Sağlam Cortebert Saatler

Çelik Gibi Sağlam Cortebert Saatler

Çok eski bir saat markası olan Cortebert saat antika değerinde olan modellere sahiptir. Büyükanne ya da büyükbabalarınızdan yadigar kalan bu saatler benzersiz bir kaliteye sahip olduğu için hala kullanılmaktadırlar. Cortebert yeni saat modelleri ise çağın modasına uygun olarak eşsiz seçenekler içerir. Bu şekilde kuşaklar boyu herkes Cortebert saatlerinin rahatlığı ve şıklığından faydalanabilecektir. Kaliteli tasarımlarına ek olarak aynı zamanda dayanıklı olmalarıyla da bilinen bu saatler ister günlük kombinlerde olsun isterse şık ortamlarda kullanmak için görünüşünüze ekleyeceğiniz şık bir aksesuardır. Kasa ve kordon bölümleri çelik ana malzemesinden üretilmiştir. Böylece uzun yıllar kullanıma elverişlidir. Paslanmaz çelik, saat ana malzemesi için kullanılan en güvenilir malzemelerden biridir. Basınca ve çizilmelere karşı dayanımı diğer malzemelere kıyasla daha güçlüdür. Ayrıca paslanmaz çelik kolay işlenebilir, verimli ve güçlü bir malzeme olması nedeniyle de saat markalarının vazgeçilmezidir. Bu sayede özgün tasarımlar ve organik formlara sahip olan bir saat üretmek çok kolaydır. Çelik aynı zamanda dayanıklı bir malzemedir. Aşırı ısısal faktörlerden ya da sert darbelerden en minimum seviyede etkilenecek malzemedir. Bu özelliklerin içerisinde suya karşı dayanıklılığı da vardır. Çelik kayışlı Cortebert saat modelleri paslanmaz yapıda oldukları için suya karşı verdikleri tepki ile diğer malzemelerle karşılaştırıldığında daha güçlüdür. Ayrıca saatinizi seçerken suya karşı ne kadar dayanıklı olmasını istediğinize karar vermeniz sizin daha iyi bir seçim yapmanıza yardımcı olur. Bu konuda dikkat etmeniz gereken özellik saatinizin suya dayanıklılığının kaç ATM basınca kadar geçerli olduğudur. Atmosfer (ATM) saatlerin dayanabileceği basınç kuvvetini belirlemek için kullanılan birimdir. Deniz seviyesinde 1 ATM seviyesinde olan hava basıncı, her 10 metrede 1 ATM artar. Cortebert saat modelleri arasında 3 ATM ve 10 ATM özellikli saatler bulunur. Suya karşı dayanıklılığı 3 ATM olan saatlerde daha dikkatli olmanız gerekmektedir. Hafif su sıçramalarına karşı dayanıklı olan bu saatleri suyla temas edebileceği ortamlarda çıkarmanız daha uygundur. Suya dayanıklılığı 10 ATM olan saatler ise günlük hayatımızda gerçekleştirdiğimiz aktivitelerde rahatlıkla kullanılabilir. Bu saatlerle duş alabilir, havuza ya da denize girebilir ve snorkel ile özgürce dalabilirsiniz. Böylece sizi daha özgür bir kullanıcı deneyimi bekler.

Kombinlerin Vazgeçilmezi Cortebert Saatler

Kombinlerin Vazgeçilmezi Cortebert Saatler

Cortebert saatleri çeşitli formlarda kasa modeli barındırır. Oval, daire ve dikdörtgen tasarımlarla zengin ürün çeşitliliğine sahip olan Cortebert saatlere göz atmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bileğinizde tercih ettiğiniz büyüklüğe göre saat seçimini yapmanız sizin saatinizi teslim aldıktan sonra da rahatlıkla kullanmanız anlamına gelir. Bu yüzden öncelikle bileğinizin üst genişliğini bilmeniz size yardımcı olur. Böylece seçtiğiniz saat çapları arasından kolunuza en uygun boyutu ve formu tercih edersiniz. Örneğin yuvarlak daire şeklinde olan saatler bileğinizde daha geniş bir yüzey tarar. Böylece daha büyük durma potansiyeli vardır. Dikdörtgen ve oval formda olanlar ise genellikle bileğinizde ince duran modellerdir. Tamamıyla kişisel olan bu kararı verirken günlük hayat kıyafetlerinizde tercih ettiğiniz formlardan ilham alabilirsiniz. Örneğin genellikle desensiz ve düz renkler giymeyi tercih ediyorsanız daha klasik ama hareketli olan metal kayışlarla işlemeli ya da dikkat seçici saatlerden yana seçim yapabilirsiniz. Aksi mevcut ise yani kıyafetlerinizde renkler ve desenler hakimse daha sade ve oyunsuz bir saati her kombine uygun kullanabilirsiniz. Böylece saatinizi her gün düşünmeden kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz. Ayrıca kadran iç tasarımı da saatin görünümünü etkileyen bir başka konudur. Bu alanda saati göstermek için kullanılan çeşitli yöntemler vardır. Bazı saatlerde numaralar yer alırken bazıları roma rakamları kullanır. Hatta bazı modellerde sadece saatin konumunu belirten çizgiler bulunur. Bazı modellerde kadran tasarımına ek olarak saat çerçevesi daha kalın üretilerek fonksiyon kazandırılır. Bu alanda ekstra sayı ya da çizgiler saati ya da bazı modellerde dakikaları ayırt etmeye yardımcı olur. Birçok seçenek içerisinden Cortebert saat siyah renkte olan modeller genellikle klasik ve ciddi bir görünüm elde etmek istediğinizde tercih etmeniz gereken saatlerdir. Bu tarz modeller yardımıyla da siyah kombinlerinizi şıklıkla tamamlayabilirsiniz. Kasa renkleri arasında en sık rastlanan Cortebert altın saat modelleri de yüksek ilgi gören seçenekler arasında yer alır. Buna ek olarak metal, bronz ve gümüş renkte kasa renkleri de mevcuttur. Tercih ettiğiniz renge göre dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Yalnız bu kararı verirken saat dışında kullandığınız takı ya da aksesuarlar var ise bunlara uyumlu bir saat rengi seçmeniz sonrasında daha uyumlu kombinler yapmanıza yardımcı olur.

Cortebert Saat Bakım Tüyoları

Cortebert Saat Bakım Tüyoları

Kol saatinizin temiz kullanımı ve düzenli bakımı uzun yıllar kullanabilmeniz açısından önemli bir husustur. Bunu yapmanız için öncelikle bilmeniz gereken saatinizin teknik özellikleridir. Örneğin kordon malzemesinin bakımının nasıl yapılması gerektiğini bilmeniz sizin için ekstra önem teşkil eder. Tasarımı boşluklu metal kordona sahip olan modellerde düzenli aralıklarla birikebilecek tozları nemli bir bezle temizleyip ardından kurutursanız saatiniz hem daha temiz hem de her daim şık gözükür. Ayrıca saatinizi kullanmadığınız zamanlarda özenli saklamanız gerekmektedir. Herhangi bir yüzeye, bir çantanın içine ya da dolaba kaldırırken saatin kordonunu dış yüzeyini örtecek şekilde katlamanız etkili olur. Böylece saatinizin gözüken kısmını herhangi bir darbeye karşı korumuş olursunuz. Her ne kadar bakımını yapsanız ve düzgün bir şekilde saklasanız da saatinizin kullanırken de çeşitli etkilere maruz kalabilir. Deniz tuzu ya da kozmetikler gibi çeşitli kimyasallarla temas etmesi saatinizin ana üretim malzemesine zarar verme riski içerir. Bu gibi durumlarda standart temizleme işlemini yaparak saatinizi bu maddelerin olumsuz etkilerine karşı koruyabilirsiniz. Ayrıca şok etkisi yaratacak ani hareketler de saatinizin sahip olduğu mekanizmaya zarar verebilir. Kolun sert ve hızlı hareket etmesi gereken aktiviteler sırasında saatinizi çıkardığınıza emin olmanız gerekmektedir. Örneğin golf ya da tenis oynarken saatinizi çıkarıp zarar görmeyeceği bir yere özenli bir şekilde yerleştirerek bu tarz eylemler sırasında oluşacak etkilere karşı önlem almış olursunuz. Böylece saatinizin hasar alma riskinin önüne geçersiniz. Saatinizi kullanırken bir diğer dikkat etmeniz gereken püf noktası ise saat ayarlamadır. Tepe düğmesini çevirerek saatinizin doğru zamanı göstermesi için ayarlarken akrep ve yelkovanı sadece saat yönünde çevirmeniz gerekmektedir. Çünkü bunun aksini yapmak bazı saat mekanizmalarına zarar verir. Saatinizi kullanırken bu tarz küçük ayrıntılara dikkat etmeniz ve bakımını düzenli yapmanız onu uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Birbirinden şık ve ilgi çekici tasarımlarıyla Cortebert saat modelleri ve fiyatları için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Cortebert
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Casio (16727)
Seiko (5930)
Swatch (1298)
Citizen (127)
Skmei (791)
Breitling (106)
Daniel Klein (11509)
Raymond (237)
Tissot (350)
Seiko 5 (253)
Momentus (7261)
Slazenger (6518)
Q&Q (6352)
Quantum (6005)
Ferrucci (5873)
Lee Cooper (5383)
Essence (5298)
Freelook (4124)
Spectrum (4093)
Wesse (3448)
Vialux (2985)
Orient (2777)
Guess (2631)
Pacomarine (2575)
Fossil (2467)
Lacoste (2103)
Invicta (1870)
Michael Kors (1866)
Nacar (1813)
Bigotti (1729)
Ferro (1676)
Dice Kayek (1672)
Calvin Klein (1558)
Lorus (1445)
Diesel (1340)
Belmond (1274)
Coliseum (1232)
JG.POLO CLUB (1210)
Obaku Denmark (1090)
Polo Rucci (1064)
Kenneth Cole (968)
Camperwatch (960)
Romanson (945)
Jaga (912)
Formotion (855)
Quark (833)
AP (806)
Reward (728)
Toms (657)
Police (651)
Skagen (644)
CBTX Global (633)
Clariss (628)
G-Sport Polo (627)
Stührling (620)
Frank Alex (613)
Vegans (606)
Hislon (599)
Marka7 (558)
Welder Moody (546)
Twelve (525)
QUAMER (504)
Escape (478)
Gant (466)
JOEFOX (457)
Sebago (448)
Carmen (429)
Comwatch (424)
Homies (405)
Cockpit (391)
Tiger (391)
NaviForce (376)
Gucci (369)
Raymond Weil (369)
Exception (361)
Ferre Milano (354)
Elegangs (341)
DKNY (337)
You Watch (335)
Oris (334)
WAINER (318)
Anne Klein (291)
Rosefield (287)
Versace (272)
Daymond Rene (271)
Commes (263)
Just Cavalli (259)
Curren (254)
Tom Jones (254)
Ricardo (252)
Polo Country (248)
Fila (234)
Timberland (234)
I-Watch (233)
Longines (233)
Lotus (229)
Cerruti 1881 (228)
Luis Polo (226)
Esprit (225)
Creo (224)
Choppers (219)
Dunlop (208)
OQQO (207)
Nine West (204)
O.D.M. (204)
Lafuma (203)
Nautica (199)
North West (198)
Spectrium (195)
StarTime (189)
Time Watch (189)
Rodania (183)
Aston Martin (179)
Burberry (178)
Bulova (176)
Boccıa (173)
Louis Erard (171)
Orient Star (167)
Gold Time (165)
Biden (161)
Aries Gold (160)
Swarovski (158)
Nixon (154)
Mini Focus (152)
NAVIMARINE (146)
Pulsar (143)
Touche Watch (137)
The End (136)
Timex (131)
Ebel (130)
Karen Millen (130)
Calypso (129)
Sewor (129)
DiaL'x (128)
Sportive (126)
Dexter (125)
Adriatica (119)
Jean Perret (117)
Festina (111)
You! Watch (109)
ADD (108)
Belonni (107)
Hugo Boss (105)
Reebok (105)
US Polo Assn (100)
Victorinox (97)
Elixa (96)
Forentina (96)
Laros (96)
POLO TIME (94)
D-ZINER (92)
Aerowatch (91)
Captiva (91)
Cacharel (90)
Doliche (88)
Retro (87)
Abundia (86)
Superga (86)
Fontenay (85)
Rower (85)
Wickers (84)
Botticelli (83)
Emperor (83)
Love Watch (82)
Rado (82)
Sinobi (82)
Smael (82)
MD (81)
Xonix (80)
Omax (77)
Rochas (75)
Puma (74)
Millner (72)
Tom Hands (72)
Forsining (71)
MIKE (70)
FALMER (66)
Alfex (65)
Dujour (65)
Enox (64)
Welder (64)
Pomander (63)
Paco Loren (62)
Revello (62)
T-Goer (62)
Cerruti (61)
Gaudi (60)
Elizabeth (59)
Max (59)
Nina Ricci (59)
Favori (58)
Navigare (57)
Alpina (56)
Geneva (56)
Kappa (56)
Yot Watch (56)
Graneche (55)
SAMSTAR (53)
Scr (53)
Aviator (50)
POLO55 (50)
Westar (49)
Earnshaw (47)
Flik Flak (47)
Visetti (47)
Roamer (46)
RODER (45)
Off Shore (44)
Novel (42)
Bagari (41)
Edox (41)
Ball (40)
Gold Power (40)
PROKING (38)
Briston (37)
Parigi (37)
Allegro (36)
Bentini (36)
Certina (36)
Crrju (35)
Bomberg (34)
Pacoloren (34)
Vivaldi (34)
Cortebert (33)
Columbia (32)
Hamilton (32)
Lufian (32)
Rapid (32)
Diray (31)
GO (31)
Winner (31)
Y-London (31)
ESPACE (30)
Köstebek (30)
PoloUK (30)
GForce (29)
Gf Ferre (29)
Wenger (29)
Balmain (27)
Megir (27)
Osse (27)
Honhx (26)
ITA (26)
Q-era (26)
Roix Watch (26)
nobbanolla (26)
IBSO (25)
Fonderia (24)
Uni (24)
Escada (23)
Fiyta (23)
Korloff (23)
Tag Heuer (23)
Grovana (22)
Haemmer (22)
Mulco (22)
PAPRCUTS (22)
Pocket (22)
Armio (21)
SINDERELLA (21)
Yazole (21)
Azzaro (20)
Balezza (20)
Davosa (20)
BISTEC (19)
Bell&Ross (19)
Ice Watch (19)
Kademan (19)
L.E.D (19)
Motivo (19)
Tacs (19)
Goldpower (18)
Superdry (18)
Ann Taylor (17)
Ferrari (17)
No Name (17)
Ellesse (16)
Hip Hop (16)
ORIGINALS (16)
Sette (16)
Xoom (16)
Carren (15)
Elite (15)
Garde (15)
Ted Baker (15)
Belbi (14)
Biaoma (13)
KeepLondon (13)
Skechers (13)
Cortobert (12)
GREENWICH (12)
Lupai (12)
Sanda (12)
Sarar (12)
Us Polo (12)
Denicotea (11)
Diamond (11)
FENERIUM (11)
Piaoma (11)
Rose Mont (11)
Strand (11)
Eterna (10)
Pryngeps (10)
Xiaomi (10)
Adidas (9)
Deni Gabi (9)
Movado (9)
Wendel (9)
Winx (9)
Avon (8)
Fiesta (8)
Glam Rock (8)
Ticarto (8)
Active (7)
Almera (7)
Calven (7)
Edwin (7)
Garmin (7)
Locman (7)
Lucifer (7)
Paıdu (7)
Soki (7)
TWC (7)
Taraftar (7)
Ecco (6)
KLEXOS (6)
Liu Jo (6)
Ohsen (6)
Omega (6)
Pasnew (6)
QOSTECH (6)
Tevise (6)
Tw Steel (6)
Watchme (6)
Agatha (5)
Bewell (5)
Bilicra (5)
FOR YOU (5)
NIBOSI (5)
Serengeti (5)
Aigner (4)
Alessi (4)
Aquarmy (4)
Buffalo (4)
Cey (4)
Colori (4)
Corum (4)
Daks (4)
Elysee (4)
Infiniti (4)
Jaragar (4)
Kingwear (4)
Nike (4)
Platin (4)
Quartz (4)
UpWatch (4)
Vauen (4)
Zeppelin (4)
Adexe (3)
(11403)
(9)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Materyali

Çelik (10)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çap

(15)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mekanizma

(23)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Suya Dayanıklılığı

(16)
(4)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

(15)
(6)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Takvim

(19)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

(20)
(9)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kronometre

(23)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam

(18)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL