https://garaj11.akamaized.net/a1/1/garaj11prod/Online_Kredi_37030_yeni_oelcue_5ce567ecbc/Online_Kredi_37030_yeni_oelcue_5ce567ecbc.jpg
Online Kredi Fırsatları

ÖNEMLİ UYARI: Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup n11.com’un kredi değerlendirmelerinde herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.

 

Fibabanka’dan n11’e Özel 2. El Araç Kredisi

garaj11 kullanıcıları, 8 yaş ve altı 2. el araçları satın alırken Fibabanka’nın n11’e özel sunduğu 12 ay vadeli %0,89 faiz oranlarıyla 100.000 TL’ye varan anında kredi kullanabiliyor.

*En yüksek kredi tutarı 100.000 TL

 

Kredi Onay ve Teslimat Süreci

 

Fibabanka müşterisiysen;

 • Dilediğin 2. el aracı seçip “Aracı Satın Al”a tıkla.
 • Fibabanka Alışveriş Kredisi seçeneğini seçtikten ve “Ödemeye Geç” butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka başvuru sayfasına yönlendirilirsin.
 • İlgili sayfadaki formu doldurduktan ve kredi başvurunuz onaylandıktan sonra kredi tutarı senin adına n11 hesabına aktarılır.
 • Aracın satış tutarından kredi tutarını çıkardığında kalan tutarı, n11’in Fibabanka Merkez Şubesi’nde bulunan hesabına 3 iş günü içerisinde göndermen gerekmektedir.

Şube Kodu: 031 Hesap No: 27058056

IBAN Numarası: TR180010300000000027058056

 • İlgili tutarı transfer ederken Alıcı Ad Soyad kısmına “Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizm. AŞ.” ve açıklama kısmına da mutlaka sipariş numaranı yaz.
 • Kalan ödenecek tutarın 3 iş günü içerisinde gönderilmemesi durumunda, kredin otomatik olarak iptal edilecektir.
 • Satın alacağın araçla ilgili rehin işlemleri için n11.com’un çağrı merkezini araman gerekmektedir. Rehin işlemleri tamamlandıktan sonra aracına dair satın alma süreci de tamamlanmış olacaktır.

*Rehin işlemlerinin tamamlanabilmesi adına, satın alacağın araca kasko sigortası yaptırmış olman ve gerekli belgeleri Fibabanka ile paylaşmış olman gerekmektedir.

 

Fibabanka müşterisi değilsen;

 • Dilediğin 2. el aracı seçip “Aracı Satın Al”a tıkla.
 • Fibabanka Alışveriş Kredisi seçeneğini seçtikten ve “Ödemeye Geç” butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka başvuru sayfasına yönlendirilirsin.
 • Kredi başvurusu için gerekli olan alanları doldurduktan sonra kredi değerlendirmesi otomatik olarak gerçekleşir ve başvurunun onaylanmasının ardından Fibabanka müşterisi olmak için talebin alınır.
 • Kredi onayı sonrasında cep telefonuna gelecek mesaj üzerinden Fibabanka Mobil’i indirerek Görüntülü Bankacılık ile anında veya anlaşmalı kurye aracılığıyla belirlenen tarihte adresine gönderilecek sözleşmeyi imzalayarak Fibabanka müşterisi olabilir, 2. el araç ödemelerini Fibabanka Alışveriş Kredisi ayrıcalığıyla kolayca gerçekleştirebilirsin.
 • Fibabanka müşterisi olduktan sonra 2. el araç almak için alışverişine devam edip kredi başvuru işlemlerini tamamla.

**Görüntülü Bankacılık ile müşteri olabilmen için yeni çipli T.C. kimlik kartına sahip olman ve NFC (Yakın Alan İletişimi) teknolojisi içeren bir cep telefonu üzerinden işlemi gerçekleştirmen gerekmektedir.

***Kurye hizmeti, sadece Fibabanka şubesi olan illerde verilmektedir, Fibabanka şubesi olmayan illerde ise müşteriler ıslak imza için en yakın şubeye davet edilir.

 

 

 

Türkiye İş Bankası’ndan n11’e Özel Anında Alışveriş Kredisi 

garaj11 üyeleri, 2. el araç satın alırken PARÇALI ÖDEME kapsamında tamamen online olarak ve tek bir ekran üzerinden taşıt bedelinin tamamını Türkiye İş Bankası’ndaki hesaplarından havale yöntemiyle ödeyebiliyor veya bir kısmını havale ile ödedikten sonra, geri kalan tutar için aylık %1,71 faizle Anında Alışveriş Kredisi ile ödeme yapabiliyor.


Kredi ile İlgili Bilgiler

 1. Satın almaya karar verdiğiniz taşıt için ödeme aşamasında “İş Bankası ile Öde” seçeneğini seçin. Türkiye İş Bankası İnternet Şubesi müşteri numarası ve şifresi ile giriş yapın.
 2. Taşıt satış bedelinin bir kısmını (noter satış bedelinin en az %30’unu peşin olarak) Türkiye İş Bankası hesabınızdan havale yapın. Havale işlemi sonucunda havale tutarı n11’e aktarılır.
 3. Başarılı havale işleminden hemen sonra ekrandan çıkmadan, taşıt satış bedelinin geri kalan kısmı için Anında Alışveriş Kredisi başvuru ekranlarına yönlendirilirsiniz.
 4. Kredi başvurusu için gerekli olan bilgileri ekrana girin.
 5. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda taşıt satış bedelinin geri kalan kısmı da n11’e aktarılır.
 6. Banka sayfasını kapatmadan n11 ekranına dönün.
 7. n11 ekranlarında, Anında Alışveriş Kredisi kullanmış Türkiye İş Bankası müşterisi ile Noter Satış Sözleşmesinde alıcı konumunda olacak Türkiye İş Bankası müşterisinin aynı olması şarttır. Aksi takdirde, kredi bedeli Türkiye İş Bankası müşterisinin hesabına aktarılarak kredi, o günkü tarihe kadar işleyen tüm faiz ve ferileri ile kapatılacaktır.
 8. Satış ve tescil işlemleri tamamlandıktan sonra İhtiyaç Kredisine Ek Rehin Belgesi’nin imzalanması için Noter Satış Sözleşmesi ve Ekspertiz Raporu ile krediyi kullanmış olduğunuz Türkiye İş Bankası şubesini ziyaret edin. Dilerseniz, kasko poliçenizi cazip şartlarla Türkiye İş Bankası şubelerinde düzenletebilirsiniz.
 9. Türkiye İş Bankası dışında başka bir firmadan kasko poliçesi düzenletmeniz durumunda, poliçede Türkiye İş Bankası’nın dain ve mürtehin sıfatıyla belge üzerinde belirtilmesi şarttır.
 10. Herhangi bir sebepten ötürü ilgili taşıt üzerinde Türkiye İş Bankası lehine rehin tesis edilememesi durumunda kredi bedeli hesabınıza aktarılarak kredi, o günkü tarihe kadar işleyen tüm faiz ve ferileri ile kapatılacaktır.

*PARÇALI ÖDEME uygulaması yalnızca bireysel nitelikli Türkiye İş Bankası müşterilerine yöneliktir. Ticari müşteri ilişkisi tespit edildiği durumda kredi başvurusuna devam edilemeyecek, havale edilmiş tutar hesaba iade edilecektir.

**ANINDA HESAPTAN HAVALE’nin yapılmış olması, müşterilerin ANINDA ALIŞVERİŞ KREDİSİ başvurularının olumlu sonuçlanacağı anlamına gelmemekte olup kredi başvurusunun olumsuz sonuçlanması durumunda havale yapılmış olan tutar müşterilerin hesabına iade edilecektir.

***PARÇALI ÖDEME kapsamında taşıt bedelinin üyeler adına n11’e aktarılmış olması, satışın gerçekleştiği anlamına gelmemektedir. Her bir süreçte Türkiye İş Bankası’nın müşteri kredi değerliliğini ölçüp başvuruyu reddetme hakkı saklıdır. Satış işlemi Noter Satış Sözleşmesi’nin imzalanması ve taşıt tescil işleminin gerçekleşmesi sonrası nihayete ermektedir. Taşıt satış ya da tescil aşamalarında çıkabilecek herhangi bir sorunda kredi bedeli müşterimizin hesabına aktarılarak kredi, o günkü tarihe kadar işleyen tüm faiz ve ferileri ile kapatılacaktır.

****2 - 36 ay arasındaki vadelerde en az 10.000 TL, en fazla 100.000 TL kredi başvurusu yapılabilir.

*****Türkiye İş Bankası müşterisi değilseniz, Türkiye İş Bankası resmi sitesini ziyaret ederek “Müşteri olmak istiyorum” başlığı altındaki adımları takip ederek Türkiye İş Bankası müşterisi olabilirsiniz.


 
Yükleniyor