TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Michelin, Oto Lastik

için 2,745 sonuç bulundu.
Genişlik seçiniz

Öne Çıkanlar

Michelin Oto Lastik

Günümüz şartlarında, trafikte ister istemez çok fazla zaman harcamaktayız. Araç kullananlar için, araç güvenliği ve sürüş konforu en önemli şeylerden biridir. Michelin lastik modelleri ile güvenliğinizi ve konforunuzu aynı anda maksimize edebilirsiniz. Otomobil, suv ve kamyonet tipi araçlar için en verimli lastik modellerini piyasaya sürmeyi amaçlayan Michelin, günümüzde en çok tercih edilen ve hakkında en fazla olumlu yorum yazılan lastiklerden biridir. Michelin lastik yorumları başlıklarından ziyade, lastik önerisi için açılan başlıklarda bile Michelin markalı lastik kullananların, kullandıkları lastiği ve markayı önermekten çekinmediğini, hatta şiddetle tavsiye ettiklerini görebilirsiniz. En çok olumlu geri dönüş alınan konulardan biri, Michelin lastik ömrü olmaktadır. Muhteşem bir sürüş konforu veren bu lastikler, düşük aşınma özelliği ile de uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Michelin Oto Lastik ile Trafikteki Güvenliğinizi Sağlama Alın

Michelin Oto Lastik ile Trafikteki Güvenliğinizi Sağlama Alın

Michelin markasının üstün güvenlikle ve hijyenik üretim ortamı ile, geçmiş deneyimleri ve kullanıcı geri dönüşleri de birleşince ortaya her modelde gelişen bir lastik teknolojisi çıkmıştır. Michelin lastik, 1. kaliteli ham maddeler kullanarak, kullanım şeklinize göre maksimum güvenlikli üretim yapmaktadır. Binek araçlar için üretilen yaz lastiklerden en fazla tercih edileni, en yeni ürünlerden biridir. Bu lastik modeli, rakiplerine oranla 18 bin km daha uzun yol ömrü ile çok avantajlı bir seçenektir. Kullandığınız süre boyunca, üstün frenleme performansı ve iyi bir yol tutuşu ile güvenliğinizi arttırmaktadır. Sırt desenleri yeniden tasarlanan bu modelin, su kanalları %22 daha fazla su tahliyesi ile güvenliğinizi maksimum dereceye çıkarmaktadır. Aynı zamanda en yeni nesil kauçuk bileşenleri ile tasarlanan bu Michelin markalı yaz lastiği, kaygan zemin performansı ile yol tutuş ve viraj dönme becerilerini de üstün bir konfor ile sizlere hissettirmektedir. Michelin yaz lastik fiyatları, istediğiniz özelliklere göre değişmekle beraber her bütçeye hitap etmektedir. Michelin markalı binek otomobiller için üretilen kış lastiklerinden, en fazla tercih edilenlerden biri, lastik ömrü boyunca meydana gelebilecek performans kayıplarını önleyerek uzun bir ömür garantiler. Bu kış lastiği, ıslak zeminde meydana gelebilecek fren ve yola tutunma özelliklerini maksimize ederek güvenliğinizi emniyete alır. Üstün çalışmalar ile yapılan basınç dağıtım sistemi, daha konforlu ve dengeli bir sürüş imkanını sizlere sunmaktadır. Bu lastikler kış şartlarında daha az yakıt tüketimi ve en az sürtünme özelliği ile üretilmiştir. Aynı zamanda, araç içi sesi minimuma düşüren özellikler ile sürüş deneyiminiz, öncekilerden tamamen farklı ve iyi olacaktır. Michelin kış lastik fiyatları da, yaz lastiği gibi her bütçeye göredir. Fiyat, performans açısından bütün kullanıcılardan olumlu geri dönüş alan Michelin markasını, lastik ihtiyacınız olduğunda gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz. Lastik Michelin ile bambaşka bir boyuta taşınmıştır ve sizlere aracınıza bağlı en ideal ve ekonomik yakıtlı sürüş deneyimi sunmaktadır. Yaz ve kış mevsim şartlarına uygun ve ideal şekilde üretilen lastiklerin dışında, 4 mevsim kullanıma uygun lastik modelleri de Michelin kalitesi ile sizlere sunulmaktadır.

Michelin Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Michelin Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mevsim şartlarına göre yazlık ve kışlık binek ve suv modeldeki araçlar için ürettiği lastiklerin dışında, 4 mevsim ideal koşullarda kullanmanız için Michelin 4 mevsim lastik modelleri de mevcuttur. Bu lastik modelleri ile her türlü hava koşullarında Michelin güvencesi ve kalitesi ile bütün yılı geçirmeniz mümkün kılınmıştır. En fazla tercih edilen 4 mevsim lastik modellerinden biri, ekstra yük kapasitesine sahiptir. Mükemmel tutuş seviyesi ve geliştirilmiş lastik ömrü ile ideal bir seçenektir. Arttırılmış direksiyon hakimiyeti ve frenleme yanıtı ile güvenli, rahat bir yolculuk yapmanız amaçlanmıştır. Aynı zamanda bu 4 mevsim için üretilen lastik modeli, kuru yolda da ıslak yolda da düşük frenleme mesafesine ve iyi bir yol tutuşa sahip olduğu için sürüş konforunuzu bütün şartlarda iyileştirir. Bu lastik için, Michelin lastik yorumları kategorisine baktığımızda daha kullanışlı ve ideal özellikli olmasıyla kullanıcıları ne kadar çektiğini görebilirsiniz. Viraj alışları, kasis geçişleri gibi durumda kalitesi ile sizlere daha iyi sürüş sağlayan bu lastik modelinden, kullanıcılar memnun kalmıştır. Michelin oto lastik, sizlere 4 mevsim gibi kullanışlı ve pratik bir seçenek dahi sunsa, yaz ve kış olarak farklı lastikler kullanmanız önerilmektedir. Çünkü yaz ve kış şartlarının farklı olması nedeniyle mevsimlere uygun üretilen lastikler mevsimsel şartlarında maksimum fayda ile performans ve güvenlik sağlar. 4 mevsim lastikler ne kadar Michelin güvencesi ve kalite ile ideal bir sürüş deneyimi tattırsa da, zorlu kış şartları ya da yaz aylarında daha etkin performans için mevsimsel lastik kullanmanız gerekmektedir. Michelin 4 mevsim lastik fiyatları her bütçeye uymakla beraber ekonomiktir. Yıl boyunca değiştirmeden kullanacağınız düşünülürse, yaz ve kış aylarında ikişer lastik parası yerine 4 mevsim kullanılan lastikleri satın almak daha ekonomik bir seçenektir. Sizler de kullanım şeklinize, aracınıza ve lastik ebatınıza göre en uygun Michelin markalı lastik kategorilerine ve ayrıntılı fiyat bilgisine ulaşmak için sitemize göz atabilirsiniz.

Michelin Oto Lastik Ömrü Boyunca Performansını Kaybetmez

Michelin Oto Lastik Ömrü Boyunca Performansını Kaybetmez

Çoğu lastik modeli gibi Michelin lastik modelleri kullanıldıkça ve eskidikçe performansını kaybetmez. Fren tutuş mesafesi, virajları alma, direksiyon hakimiyetini kaybetme ya da yol tutuşu sağlayamama gibi olumsuzluklardan Michelin lastik satın aldığınız andan ömrünün sonuna kadar yüksek performans ile savaşır. Aynı zamanda günümüzdeki ekstra trafik ve şehir şartları nedeni ile normalden fazla yakan araçlarınızı düşünerek, Michelin markası lastik üretirken yakıt tasarrufu konusuna öncelik vermektedir. Yakıt tasarrufu öncelikli olan lastiklerden, yaz aylarına uygun olanlarından bir tanesi; 80 litreye kadar yakıt tasarrufu sağlaması ile sizlere ekonomik bir sürüş vadedetmektedir. Daha uzun süre km yapmasıyla, sizlere daha uzun süre hizmet etmektedir. Islak zeminler üzerinde fren mesafenizi kısaltarak, sizlere daha güvenli bir yolculuk da sunmaktadır. Bu Energy isimli lastik modeli, özel silikadan oluşan bileşenleri sayesinde ıslak zemin gibi olumsuz şartlarda bile düşük yakıt tüketimi sağlamaktadır. Michelin Energy lastik fiyatları diğer tüm lastiklerde mevcut olduğu gibi fiyat, performans açısından ideal ve ekonomiktir. Yaz ve kış aylarına göre üretilen lastikler dışında, 4 mevsim kullanabileceğiniz daha pratik lastik modellerine örnek olarak, CrossClimate modelini verebiliriz. Michelin CrossClimate lastik fiyatları zaman zaman girilen kampanyalar ile daha da uyguna bulunmaktadır. Mevsimsel değişen lastik özelliklerinin dışında Michelin markası çevreyi daha verimli kullanarak üretilen elektrikli araçlar için de lastik üretimi yapmaktadır. Bu lastik modeli, %20 azaltılmış lastik dönme direnci ve %6’ya kadar daha fazla kilometre yapması ile uzun ömürlü bir lastiktir. %40 oranla sizlere daha az gürültü sağlayarak, sessiz bir yolculuk vaat etmektedir. Aynı zamanda, enerji dağılımının azaltılması için yola karşı daha az direnç gösteren sırt yapısı ve dönme direncini düşüren hafifletilmiş yapısı sayesinde enerji tasarrufu konusunda ileri derecede bir sonuç vermektedir. Michelin markasının hammadde kalitesi ile yapılan, kendi kendini bloke edebilen kanallar, sırt yapısını güçlendirir ve araç kontrolü arttırılır. Ekstra esnek bileşenlere sahip olmasından dolayı da kuru ve ıslak zeminde kusursuz yol tutuşu ile güvenliğiniz ve sürüş konforunuz maksimize edilir. Michelin oto lastiklerin yanı sıra tüm markalara ait lastik modellerini incelemek isterseniz Oto Lastik kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Michelin
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Accelera (41)
Achiles (17)
Aeolus (6)
AJS (285)
Alliance (24)
Altenzo (73)
Anlaş (14)
Antares (2)
Aotelli (4)
APlus (43)
Apollo (15)
Atlas (5)
Aurora (40)
Austone (4)
Avon (1)
Barum (145)
Bf Goodrich (252)
Bfgoodrich (35)
BHKKART (4)
Billas (14)
BKT (32)
Blacklion (37)
Bridgestone (3085)
Continental (1733)
Cooper (53)
Cratos (65)
Daraturn (2)
Dayton (454)
Debica (315)
Delinte (6)
Diplomat (32)
Doublestar (42)
Dunlop (775)
Duro (1)
Durun (2)
Ecomaster (9)
Evergreen (43)
Falken (1166)
Farroad (274)
Federal (4)
Feuvert (1)
Firestone (5)
Formula (33)
Fulda (29)
General (194)
Gerutti (2)
Gislaved (37)
Goalstar (1)
Gob2c (2)
Goldline (4)
Goodride (6)
Goodyear (2776)
Gripmax (7)
GT Radial (374)
Hankook (1746)
Harvester (4)
Hifly (1)
Imperial (1)
Jinyu (48)
Joyroad (3)
Kama (1)
Kelly (5)
Kenda (1)
Keter (1)
Kinforest (97)
Kingstar (2)
Kleber (9)
Kormoran (1199)
Kumho (1850)
Landsail (30)
Lanvigator (13)
Lassa (3034)
Laufenn (364)
Linglong (31)
Mabor (3)
Marshal (46)
Marshall (8)
Matador (208)
Matodor (2)
Maxtrek (1)
Maxxis (87)
Mentor (4)
Michelin (2745)
Milestone (969)
Minerva (46)
Mitas (1)
MOMO (75)
Motrio (1)
Nankang (755)
Neuton (1)
Nexen (642)
nexen (6)
Nokian (1876)
Orium (2)
Ovation (1)
Petlas (3411)
Pirelli (3331)
Platin (42)
Point S (14)
Powertrac (1)
Rapid (7)
Riken (239)
RoadCruza (2)
Roadstone (206)
Rodaco (3)
Saferich (59)
Sailun (37)
Sava (395)
Sebring (1)
Semperit (161)
Solideal (3)
Sportiva (53)
Sportrak (6)
Starfire (9)
Starmaxx (1664)
Strial (16)
Sunitrac (11)
Sunny (7)
Syron (77)
Tatko (102)
Taurus (159)
Three A (7)
Tigar (344)
Toyo (98)
Tracmax (242)
Triangle (2)
Tyfoon (2)
Uniroyal (2)
V-Netik (4)
Victorun (10)
Viking (141)
Vitour (9)
Wanlı (30)
Waterfall (125)
Windforce (679)
Winrun (46)
Wonray (1)
Yokohama (607)
Zeetex (5)
Zeta (33)
Zetum (1)
Özka (465)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(505)
(336)
(307)
(291)
(267)
(211)
(192)
(142)
(129)
(116)
(72)
(60)
(58)
(19)
(18)
(11)
(7)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Yaz (1909)
Kış (478)
Dört Mevsim (348)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

(601)
(488)
(343)
(303)
(284)
(254)
(224)
(110)
(83)
(37)
(8)
(7)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(623)
(511)
(510)
(376)
(351)
(293)
(72)
(5)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Tarihi

(426)
(352)
(239)
(178)
(70)
(39)
(16)
(15)
(7)
(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Türü

(1325)
(385)
(69)
Başka bir kelime deneyin

Yakıt Verimliliği

(372)
(123)
(74)
(38)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Islak Zeminde Frenleme

(307)
(217)
(85)
(5)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(111)
ve üzeri (121)
ve üzeri (123)
ve üzeri (123)
ve üzeri (126)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL