Filtreleri Temizle
Marka
Michelin

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

Başka bir kelime deneyin

Jant

Başka bir kelime deneyin

Üretim Tarihi

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Türü

Başka bir kelime deneyin

Islak Zeminde Frenleme

Başka bir kelime deneyin

Yakıt Verimliliği

Başka bir kelime deneyin

RFT

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Oto Lastik

için 2,249 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Michelin Oto Lastik

Araçların emniyetle yönlendirilmesi için tekerleklerin etrafını saran lastikler sürüş performansı açısından oldukça önemli unsurlardır. Oto lastiklerin araç özellikleriyle uyumlu, yol ve hava durumlarına göre uygunluğu emniyetli yolculuklar için önemlidir. Dünyanın her bölgesinde araç kullanımının olduğu her alanda pek çok farklı lastik üreticisinin ürünleri kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor. Michelin uzun yıllar boyunca geliştirdiği oto lastik çeşitleri ile sayısız araçta tercih ediliyor. Michelin lastik tasarımları çeşitli araçlarda kullanıma uygun, güvenlik ve konfor özellikleriyle fark yaratan seçenekler olarak ilgi görmeye devam ediyor. Viraj alırken ve de fren yapıldığında motorun gücünü yola aktarabilen, kalkış anında ve de fren anında oluşan yük transferini karşılayan, havanın ve yolun durumuna göre aracınızı yönlendirebilen ideal lastik seçeneklerini Michelin kalitesi ile bulabilirsiniz. Sürüş şeklinize, aracınızın özelliklerine, iklim özelliklerine göre doğru lastik seçimleriyle konforlu bir sürüş deneyimine sahip olabilirsiniz. Yaz, kış, dört mevsim, performans ve de offroad lastikleri içerisinde size ve aracınıza en uygun oto lastik seçeneklerini keşfedebilirsiniz. Mevsim şartlarıyla uyumlu, araç tiplerine göre farklılık gösterebilen çeşitli ürün arasından kullanım bekletelerinizi karşılayan, kullanım alışkanlıklarınızı destekleyen ideal ürünleri tercih edebilirsiniz. Michelin tecrübesiyle ve kalitesiyle satışa sunulan son teknoloji detaylarla geliştirilen oto lastik seçenekleriyle hayalinizdeki yol tutuşuna ve performansa ulaşabilirsiniz. Michelin lastik fiyatları ve kullanım özellikleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Michelin Oto Lastik ile Güvenli Sürüşler

Michelin Oto Lastik ile Güvenli Sürüşler

Oto lastikler araçların en önemli ekipmanları arasında yer alır. Otomobillerin kullanılmaya başlamasından günümüze kadar lastikler sadece tekerlekleri kaplayan unsurlar değil, sürüşü ve performansı etkileyen önemli parçalar olarak kabul ediliyor. Uzun ömürlü ve dayanıklı, güvenli bir sürüş sağlayan lastik modelleri ile eşsiz bir deneyime sahip olabilirsiniz. Olumsuz hava koşullarının görülmediği yaz mevsimine uygun, zorlu hava koşullarına sahip kış mevsimine uygun farklı tip ürünler ile güvenlik açısından beklentilerinizi karşılamanız mümkün. Michelin marka lastikler her türlü araç tipine, yol özelliklerine ve sürüş tarzına göre ideal seçeneklerle geliştiriliyor. Hız ve çeviklik açısından yüksek performans hedefliyorsanız Michelin yazlık lastik çeşitlerini keşfedebilirsiniz. Viraj alma ve fren yapma becerileri oldukça yüksek olan yaz lastikleri ile performans beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Kış lastikleri ya da dört mevsim lastiklerinin gerekli olmadığı hava koşullarında yaz lastikleri kullanımıyla yeterli çözümler elde edebilirsiniz. Michelin lastik yazlık modelleriyle hassas sürüşe olanak sağlar, yol temasını arttırır. Lastiklerde yer alan kauçuk bileşenleri ve sırt desenleri sayesinde güvenli bir sürüşün gerektirdiği işlevleri yerine getirir. Kauçuk bileşenlerin sağladığı esneklikle araçların yol tutuş ve çekiş özelliklerini destekler. Islak yol durumlarında da performansı korur. Michelin yaz lastiklerinde olduğu dört mevim lastikleriyle de farklı hava ve yol koşullarında etkili ve konforlu bir yolculuk sağlayan ürünler geliştiriyor. Michelin 4 mevsim lastik çeşitleri ıslak ve de kuru zeminlerde kullanıma uygundur. Çeşitli araç tiplerinde kullanıma uygun olarak farklı tasarımlarla satışa sunulan dört mevsim lastikler yeterli performans verir, rahat bir sürüş sağlar. Ortalama diş derinlikleriyle diş derinliği az olan modellere göre daha uzun ömürlü bir kullanım avantajı sağlar. Fazla zorlu olmayan kış koşullarında performans beklentilerini karşılayabilir. Dört mevsim lastiklerin çekiş becerileri ve konfor arttıran özellikleri ortalama bir sürüş deneyimi için etkili çözümler getirir. Dört mevsim ya da yaz lastiği, farklı tasarımlar içerisinde en doğru seçimin yapılmasıyla sürüşlerin güvenli olması kolaylaşır. Oto lastiklerin araçları yönlendirme kabiliyeti ve yol tutuş becerileri araçlara, sürücülere ve hava koşullarına göre farklı çözümler içeriyor. Michelin marka modern oto lastikleriyle kullanım beklentilerinizi karşılayabilen ideal seçenekleri bulabilirsiniz.

Michelin Oto Lastik Çeşitleri

Michelin Oto Lastik Çeşitleri

Oto lastik çeşitleri kullanım alanına ve araçların tiplerine göre farklılık gösteriyor. Mevsim koşulları, araçların kullanım özellikleri gibi farklı kriterlere göre çeşitli tasarımlar piyasaya sunuluyor. Yol ve sürüş güvenliğinin sağlanması için farklı seçenekler satışa sunuluyor. Michelin lastik modelleri hava koşulları ve mevsim özellikleri dikkate alınarak dizayn edilen ürün tiplerine sahip. Yaz, kış, dört mevsim, off road ve performans lastikleri olarak ayrılıyor. Ürün tiplerinin özellikleri kullanım alanları ve amaçlarına göre değişkenlik gösteriyor. Lastiklerin detayları güvenlik ve konfor beklentilerini karşılayabilecek şekilde belirleniyor. Yol tutuş ve çekiş becerileri hava koşulları ve zemin özelliklerine uygun olarak destekleniyor. Ürün tiplerinin kullanım alanlarına göre uygunluğu da önem arz ediyor. Farklı tip araçlarda kullanılmak üzere geliştirilen oto lastikler mevcut. Binek, hafif ticari, SUV, otobüs, kamyon, zirai ve endüstriyel araçlara göre dizayn edilen ürünler bulunuyor. Çeşitli jant ve yanak kalınlığı değerleriyle her türlü araca yönelik çözümler geliştiren Michelin'in kaliteli ürünleriyle keyifli yolculuklar sizleri bekliyor. Islak zeminlerde frenleme becerisi ve yakıt verimliği ile ilgili ideal sınıflarda yer alan lastikler ile güvenlik endişelerinizi giderebilirsiniz. Michelin lastik ebatları ve güvenlik değerleri bilgilerini dikkate alarak aracınız için en uygun olan tasarımları bulabilirsiniz. Araç markanızla ve tipiyle uyumlu genişlik, yanak kalınlığı ve jant özellikleri ideal olan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Michelin lastik 13 jant ya da Michelin lastik 17 jant gibi çeşitli jant özellikleri içerisinde aracınızın tekerlek yapısına uygun olan ürünleri bulabilirsiniz. Sürüş sırasında güvenlik ve konfor beklentilerinize cevap verecek, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilecek son teknoloji modellere göz atabilirsiniz. Uzun ömürlü güvenlik ve uzun ömürlü performans için geliştirilen lastikleri tercih edebilirsiniz. Markanın yeni nesil lastik modelleriyle sürüş performansınızı arttırabilir, yol hakimiyetinizi en üst seviyelere getirebilirsiniz. Şehir otomobillerinden spor otomobillere kadar farklı sürüş beklentilerine cevap veren kaliteli ürünleri keşfedebilirsiniz.

Yüksek Performans İçin Michelin Oto Lastik

Yüksek Performans İçin Michelin Oto Lastik

Oto lastiklerin performans özellikleri iki ana konuda değerlendirilebilir. Sürüş performansı ve lastiğin kullanım performansı olarak iki farklı performans değerlendirmesi yapılabilir. Lastiklerin araçların performans değerlerini doğrudan etkileyen işlevleri bulunuyor. Fren ve viraj esnasında aracın motor gücünün yola aktarılması, yoldaki pürüzlerin etkilerini azaltması, hava ve yol şartlarına göre aracı emniyetle yönlendirmesi, kalkış ve fren anlarında oluşan yüke dayanıklılık göstermesi gibi farklı işlevler söz konusu. Sürüş güvenliği ve performansını büyük ölçüde etkileyen fonksiyonlarının haricinde oto lastiklerin dayanıklılık performansı da önemli bir unsur. Sürüş sırasında güvenli yönlendirmeyi ve yol hakimiyetini sağlayan lastikler uzun ömürlü kullanım performansıyla da beklentilere cevap vermelidir. Tüm bu konular dikkate alındığında Michelin lastik nasıl diye düşünüyorsanız markanın geçmişten günümüze taşıdığı tecrübeye güvenebilirsiniz. Dünyanın sayılı oto lastik üreticisinden biri olan Michelin dünyanın pek çok farklı ülkesindeki araçlarda tercih ediliyor. Farklı tip lastik modelleriyle her türlü gereksinimi karşılıyor. Kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Oto lastik teknolojilerinin en yeni gelişmeleriyle ve markaya özgü yenilikleriyle geliştirdiği ürünleri ilgi görmeye devam ediyor. Sürücülerin kullanım alışkanlıkları ve dış etkenlerin durumuna göre sağladığı performans değerleriyle tercih ediliyor. Kaliteli ve de dayanıklı lastikler kullanım alanları ve beklentilerine göre uzun ömürlü bir kullanım ve de güvenlik sağlıyor. Binek ya da ticari çeşitli araç tiplerine göre ürünler tasarlıyor, mevsim ve yol şartlarına göre her türlü performans beklentisini karşılıyor. Primacy, Cross Climate, Energy Saver, Alpin ve Pilot Sport gibi lastik modelleriyle sayısız sürücünün performans hayallerini gerçekleştiriyor. Michelin patlamayan lastik olarak da ifade edilen Uptis modelinin ise piyasaya sunulması merakla bekleniyor. Patlamayan ve de yırtılmayan havasız lastik teknolojisinin kullanıldığı modelin avantajlarıyla sürücüleri oldukça güvenli yolculuklar bekliyor. Uzun ömürlü kullanım performansı doğrultusunda geliştirmeler yaparak lastiklerin sürücülere oldukça fazla sürelerde yardımcı olması için yenilikler geliştiriyor. Performans beklentilerini karşılamak için lastik özelliklerini en yeni teknolojilerden yararlanılarak geliştiriliyor, zemin özellikleri dikkate alınarak en ince ayrıntılar tasarlanıyor. Yüksek performans değeleriyle sürüş keyfinizi arttıracak olan Michelin otomobil lastik fiyatları ve kullanıcı deneyimleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Lastiklerin özelliklerine göre hızlı bir şekilde filtreleme yaparak aradığınız modeli kolayca bulabilirsiniz.

Zorlu Hava Koşullarına Uygun Michelin Oto Lastik

Zorlu Hava Koşullarına Uygun Michelin Oto Lastik

Mevsim koşullarının farklarına göre lastiklerin yol tutuş özellikleri de değişkenlik gösterir. Hava sıcaklıklarının değerlerine göre zemin özellikleri değişir, lastiklerin kavrama ve çekiş değerleri de değişir. Zorlu hava koşullarında kış lastikleri güvenliğin sağlanmasına yardımcı olur. 7 derecenin altındaki sıcaklık değerlerinde ıslak ve de kuru hava şartlarında performansı arttırır. Araçların kaygan zeminlerde kaymasını engeller ve kaza risklerini en aza indirir. Michelin kışlık lastik modelleri kış lastiği teknolojilerinin en güncel fonksiyonlarıyla sürücülerin beğenisini kazanıyor. Yol hakimiyetini arttıran ve performansı destekleyen kış lastikleri ile kaza risklerini azaltabilirsiniz. Trafik güvenliğini destekleyebilir, can ve mal kaybı durumlarını azaltabilirsiniz. Gerekli hava ve yol durumlarında Michelin marka kış modelleriyle güvenli yolculuklar yapabilirsiniz. Kuru zeminlerden kaygan zeminlere geçiş yaptığınızda aracınızın güvenle yolda kalmasını sağlayabilirsiniz. Karda ve buzda yol tutuş performasını arttırarak kaza ihtimallerini azaltmanız mümkün. İdeal ölçü, hız ve yük sınıflarına ait olan kış lastiklerini kullanarak yolculuklarınızı emniyetli hale getirebilirsiniz. Sadece karda ve buzda değil, kış mevsiminde kuru ve de ıslak zeminde de etkili sonuçlar veren Michelin marka lastikleri tercih edebilirsiniz. Michelin lastik kışlık modelleriyle zorlu hava koşullarında aradığınız sürüş performansını, konforunu ve güvenliğini destekleyerek en büyük yardımcınız olur. Yaz ya da dört mevsim oto lastiklerine göre yol hakimetini mevcut koşullara uyarlayarak trafik güvenliğini sağlar. Aşırı yağış, kar ve buzlamanın olduğu aylarda, soğuk hava koşullarında aracınız kaymadan ilerleyebilir, yola daha iyi tutunur. Sizin ve de sevdiklerinizin güvenliği için kış lastiklerine göz atabilirsiniz. Mevsim koşullarını ve de araç özelliklerinizi göz önünde bulundurarak dayanıklı kış lastiği seçimlerinde bulunabilirsiniz. Aracınızın üreticisinin önerdiği tipte ve özelliklerde, uygun ölçülerde kış lastiklerinizi sayfamızda yer alan seçenekler aracılığıyla inceleyebilirsiniz. Kuru ve ıslak yolda fren, karda fren ve de karda çekiş özelliklerine göre seçimler yaparak hayalinizdeki kullanım deneyimine sahip olabilirsiniz. Michelin kış lastik fiyatları ve ürünlerin detaylı özellikleri hakkında kolayca bilgi alabilirsiniz.

Size ve Aracınıza En Uygun Michelin Oto Lastik Seçenekleri

Size ve Aracınıza En Uygun Michelin Oto Lastik Seçenekleri

Doğru lastik seçiminde bulunmak sürüş performansından trafik güvenliğine kadar farklı konularda avantaj sağlar. Oto lastik modelleri ile ilgili uzun süreli kullanım avantajlarının haricinde güvenlik, konfor ve performans detaylarıyla da dikkate alınarak seçimler yapılmalıdır. Dayanıklı ve de kaliteli ürünleri size ve aracınıza uygun seçimlerle kullanarak beklentilerinizi büyük ölçüde karşılayabilirsiniz. Sizin sürüş tarzınıza, performans beklentinize ve kullanım alışkanlıklarınıza göre ideal lastikleri seçebilirsiniz. Kişisel beklentilerinizin yanı sıra aracınızın modeline, tipine ve kullanım alanına göre de uygun tercihlerde bulunabilirsiniz. Mevsim koşulları ve yol durumlarına göre de belirleyebileceğiniz modelleri kullanarak keyifli ve emniyetli yolculuklara çıkabilirsiniz. Doğru Michelin lastik seçimi ile hayalinizdeki sürüş deneyimini yaşamanız mümkün. Markanın her türlü araca ve beklentiye göre üretmiş olduğu ileri teknoloji modellerini inceleyerek ideal seçimler yapabilirsiniz. Size ve aracınıza en uygun Michelin lastik özellikleri sayesinde yüksek performans, güvenli yol hakimiyeti ve sürüş konforu gibi farklı konularda aradığınız çözümleri bulabilirsiniz. Oto lastik modellerinin gelişmiş fonksiyonları ve tasarım detaylarıyla yolcuklarınızın tadını güvenli bir şekilde çıkarabilirsiniz. Aracınızla uyumlu yakıt verimliği, gürültü düzeyi ve güvenlik özellikleri bulunan lastikler ile konforlu sürüşler yapabilirsiniz. Araç kullanımınız sırasında yeterli performansa ve de güvenliğe sahip olabilirsiniz. Yaz, kış ya da dört mevsim, farklı tip lastikler içerisinde bulunduğunuz bölgenin ve yolların özelliklerine, hava koşullarına göre seçimler yapabilirsiniz. Zemin koşullarında sürüş avantajı sağlayan yeni nesil modelleri kullanarak yol tutuş ve çekiş değelerinizi arttırabilirsiniz. Simetrik, asimetrik ya da yönlü, farklı lastik desen tipleri içerisinde yol kontrolünüzü destekleyecek ürünleri bulabilirsiniz. Michelin lastik desenleri seçenekleri arasından aracınızla ve tekerleklerinizle uyumlu seçimleri yapabilirsiniz. Her mevsime göre kullanım sağlayan çeşitli lastikler ile ihtiyacınız olan kullanımı sağlayabilirsiniz. Binek, ticari araç ya da kamyon, farklı tip araçlarda kullanılmak üzere tasarlanan pek çok farklı modeli keşfedebilirsiniz. Michelin marka kaliteli ve kullanışlı oto lastiklerini tercih ederek uzun süreli bir kullanım deneyimleyebilirsiniz.

Her Mevsim Kullanım İçin Michelin Oto Lastik

Her Mevsim Kullanım İçin Michelin Oto Lastik

Otomobil lastiklerinin hava koşullarına göre seçilmesiyle birlikte kullanım avantajlarını arttırabilirsiniz. Araç tipi ve sürücü alışkanlıklarına göre farklılık gösteren lastikler aynı zamanda hava ve yol koşullarına göre de farklı avantajlar sağlayabiliyor. Michelin oto lastikler her mevsim kullanıma uygun çeşitli modelleriyle dikkat çekiyor. Farklı hava koşullarına uyum sağlayabilen dört mevsim lastikler, kuru zeminlerde performans arttıran yaz lastikleri ve de karlı ve buzlu zeminlerde kontrol sağlayan kış lastikleri bulunuyor. Farklı modellere ve de kullanım alanlarına sahip olan araçlarda her mevsime göre kullanım yapılabilen ürünler yer alıyor. Kuru zeminden kaygan zemine geçiş yaparken kaymayı engelleyen, buzlu yollarda aracın yolda tutunmasını sağlayan, kuru zeminlerde hız performansını arttıran doğru ürünlerle ideal kullanım sağlayabilirsiniz. Jant ölçüleri, yük ve hız sınıfı özellikleri gibi farklı kriterlerle geliştirilen ürünleri aracınızın tekerlek detaylarıyla uyumlu bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Orjinal jant ölçülerine uyum sağlayan uygun lastikleri doğru mevsim özellikleriyle kullanarak güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Farklı hava koşullarında yeterli performans değerlerini koruyarak olumsuz durumları engelleyen güvenli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Sürüş esnasında yol hakimiyeti için zemin şartlarına göre en uygun modelleri seçebilirsiniz. Michelin marka her mevsim kullanıma uygun lastikleri kullanarak trafik güvenliğinizi destekleyebilirsiniz. Kullanım alışkanlıklarınızı ve de yaşadığınız yerin hava ve yol özelliklerini göz önünde bulundurarak sizin için en doğru olan modeli sayfamızda yer alan seçenekler içerisinde bulabilirsiniz. Çeşitli ölçülerde, özelliklerde olan pek çok farklı model içerisinde her mevsimde değerlendirmeye uygun ürünleri inceleyebilirsiniz. Beklentileriniz doğrultusunda detaylı bir şekilde filtreleme yaparak ihtiyacınız olan lastikleri kolayca bulabilirsiniz. Kullanıcı deneyimleri ve Michelin lastik yorumları aracılığıyla ilginizi çeken modeller hakkında bilgi alabilirsiniz. Ürünlerin detaylı özellikleri, kullanım avantajları ve fiyat seçenekleriyle ilgili aradığınız her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Keyifli ve güvenli yolculuklar için ileri teknoloji tasarımlarıyla satışa sunulan dayanıklı lastikleri keşfedebilirsiniz. Hayalinizdeki performans, güvenlik ve konfor özelliklerine sahip olan ürünleri güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz.