Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Motosiklet Modelleri

için 997 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Motosiklet Modelleri

Motosiklet, günümüzde pek çok kişi için tutku haline gelmiş bir araçtır. Özellikle hız ve macera tutkunları tarafından yoğun olarak tercih edilir. Günden güne değişen motosiklet modelleri ve eklenen ekstra özellikleri ile oldukça geniş bir kesime hitap ederler. Farklı tarzlara yönelik de üretilen motosikletlere yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da ilgi oranı oldukça yüksektir. Motosiklet iki veya üç tekerleğe sahip olan bir ulaşım aracı olarak tarif edilir. İçten yanma sistemi ile çalışan bir motora sahiptir. İlk olarak 1893 yılında üretilmiştir. Zaman içerisinde büyük gelişme göstererek çok farklı model ve seçenekler ile tüketici karşısına çıkmıştır. Teknolojinin gelişmesi ile beraber motosiklet modelleri de büyük gelişme göstermiş ve günden güne pek çok kişinin beğenisini toplamıştır. Son dönemlerinde tercih edilme oranları ise oldukça yüksektir.

Motosikletlerin Genel Özellikleri

Motosikletlerin Genel Özellikleri

Motosiklet özellikleri, motosiklet modellerinin türlerine göre farklılık gösterir. Ancak genel olarak, bütün motosikletler içten yanma sistemi ile çalışan motora sahiplerdir. Motorlu bisiklet ve motosiklet olarak iki ana gruba ayrılır. Hemen hemen çoğu motosikletin tek döküm parçalı ve tel yapısı ile oluşmuş tekerlekleri vardır. Motosiklet modelleri fiyatları oldukça geniş bir yelpazede yer almaktadır. Fiyatları etkileyecek çok sayıda unsur vardır. Motosiklet fiyatlarının değişkenlik göstermesindeki en önemli etken; motosiklet modellerinin farklılık göstermesidir. Modellerinin yanı sıra sahip olunan ekstra özellikler de bir motosiklet fiyatını büyük oranda etkiler. Ayrıca üretildiği dönemin koşulları ve dış görünüm de fiyatları etkileyen diğer hususlar arasında yer alır.

Motosiklet Modelleri

Motosiklet Modelleri

Motosiklet modellerini birkaç sınıfa ayırmak mümkündür. Motosiklet modelleri ve isimleri, gerek özellikleri gerek görünümleri ile pek çok kişi tarafından da farklı şekillerde sınıflandırılabilir. Spor motosiklet modelleri adından da belli olduğu gibi spor görünüme sahip motosiklet çeşitleridir. Renk seçenekleri ile oldukça göz dolduran spor motosiklet modelleri bulunur. Motosiklet modellerine bakıldığında en çok dikkat çeken modeller bu grupta yer alır. Genelde 600 cc ya da 1000 cc motorlara sahip ürünlerdir. Ancak son dönemlerde taleplere göre daha düşük motor tipi bulunan modeller de üretilir. Otomatik motosiklet modelleri, kullanımı oldukça rahat ürünlerdir. Bu nedenle otomatik motosiklet modelleri tercih oranları da oldukça yüksektir. Fiyat olarak da ekonomik grupta yer aldığı söylenir. Tercih edilme nedenlerinden biri de hem ebat olarak az yer kaplaması hem de vitesinin otomatik olmasıdır. Ayrıca görsel olarak da oldukça estetik bir duruşa sahiptirler. Şehir içinde ya da trafik bölgesinde en sık rastlanan motosiklet modellerindendir. Yakıt oranının da oldukça düşük olması tüketici açısından büyük avantaj sağlar.

Motosikletler Ulaşım İçin İdeal

Motosikletler Ulaşım İçin İdeal

Retro motosiklet modelleri de geniş tüketici kitlesine sahip modellerden biridir. Donanımsal özellikleri ile pek çok kişi tarafından dikkat çeker. Kendi içerisinde de birkaç motosiklet modeline sahiptir. Her yaşa ve her kesime hitap edecek şekilde üretilmesi oldukça geniş bir kesime yönelme imkânı sağlar. Oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiş olması günlük hayatta kolaylıkla kullanım avantajı oluşturur. Şehir içi ulaşımda kullanmak için en ideal motosiklet modellerinden biri benzinli motosiklet modelleridir. Bu nedenle de tercih edilme oranı oldukça yüksektir. Birçok renk seçeneği ile oldukça geniş bir kitleye hitap eder. Şık ve zarif duruşu sayesinde her yerde dikkat çeken bir üründür. Az yer kaplaması tüketici için avantaj haline gelir. Elektrikli motor ile çalışan motosiklet tipidir. Günümüzde elektrikli motosiklet modelleri oldukça dikkat çeker. Özellikle de ilk defa motor kullanacak kişilerin baş tercihleri arasında yer alır. Kullanım açısından da oldukça rahattır. Tüm motosiklet aksesuar, ekipman ve modelleri için Motosiklet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Apachi (31)
Arora (47)
Asya (8)
BENELLİ (17)
Bumoto (1)
CİTYCOCO (15)
Daelim (2)
Di Blasi (1)
ENBO (1)
Falcon (37)
Ginger (1)
Haojue (6)
Hero (7)
Işıldar (6)
Jaja (1)
Kadırga (1)
Kanuni (16)
Kral (30)
Ktm (5)
Kuba (154)
Kymco (1)
Lifan (20)
Mondial (230)
Motoran (2)
Mypet (1)
MZ (2)
Niu (3)
Peugeot (4)
Piaggio (3)
Ramzey (11)
Regal (7)
Rks (77)
Skyteam (1)
Stmax (32)
TGB (8)
Tvs (1)
Vespa (2)
Volta (89)
Yamaha (1)
Yuki (106)
Zongshen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Motor Hacmi

(334)
(249)
(168)
(150)
(40)
(40)
(8)
(6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(75)
ve üzeri (105)
ve üzeri (112)
ve üzeri (114)
ve üzeri (119)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL