Egzoz Ucu

Egzoz ucu, egzoz sistemine aksesuar amaçlı takılan ve aracın görüntüsü daha çekici hale getiren bir aksesuardır. Standart egzozların ucuna takılarak kullanılır. Modifiye seven otomobil kullanıcıları tarafından oldukça fazla tercih edilir. Egzoz ucu çeşitleri arasında bir çok farklı tasarımda üretilmiş olan ürünler bulunur. Aracınızın görüntüsüne uyacağını düşündüğünüz modeldeki egzoz ucunu satın alabilir ve aracınızın görünümü kişiselleştirebilirsiniz. Egzoz ucu, küçük bir detay olmasına rağmen, modifiye sever otomobil kullanıcıları tarafından oldukça fazla önemsenmektedir.

Işıklı egzoz ucu modelleri sayesinde, aracınızın görünümünde dikkat çekici bir hava oluşturabilirsiniz. Özellikle aracının görünümüne özen gösteren otomobil kullanıcıları tarafından fazlasıyla tercih edilen LED ışıklı egzoz ucu modelleri bulunur. Karanlık havalarda tüm dikkatleri egzoz üzerine çeken LED ışıkları sayesinde, otomobilinizle gittiğiniz ortamlarda tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Çift egzoz kullanımına uygun olan otomobillerde, iki adet LED ışıklı egzoz ucu taktığınızda, aracınız adete uçuşa hazır jet görünümüne kavuşacak. ModaCar markası tarafından satışa sunulan kırmızı LED ışıklı egzoz ucu, tüm otomobillerde kullanım için uygundur. Neon ışıklarına sahiptir, nikelaj dış kaplaması sayesinde oldukça uzun süre kullanılabilme imkanı sunar. Yanmaz kaplamalı kablo yardımıyla tesisat çekilerek, çıkıştaki LED ışıklar parklara yada stoplara bağlanabilir. Montajı oldukça pratik ve kolay olduğu için tek başınıza kolayca yapabilirsiniz. Sıkıştırılabilir vidalama sistemi ile belirtilen ölçü aralığında montajını gerçekleştirebilirsiniz. Rolantide hafif ses çıkışı sağlar.

En çok tercih edilen egzoz ucu markalarından bir de Jsv Racing'dir. Jsv Racing tasarımı olan egzoz ucu modelleri, paslanma inox malzemeden üretilir. Parlak krom kaplamalı gövdesi ile oldukça gösterişli bir görünüme sahiptir. Araca sportif ve güzel bir görünüm katar. Bu markanın ürünlerinden birini satın alarak, aracınızın görünümü daha sportif ve daha çekici hale getirebilirsiniz. Bazı egzoz ucu modellerinde iki çıkış görünümü bulunur. Bu modeller de araca farklı bir görünüm katarken, aracı daha sportif hale getirir. Egzoz ucu fiyatları, özelliklerine ve markalarına göre değişiklik gösterir.

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Egzoz Ucu

için 1,935 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Vitrindekiler

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(98)
ve üzeri (134)
ve üzeri (141)
ve üzeri (142)
ve üzeri (144)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL