Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Egzoz Ucu

için 2,048 sonuç bulundu.

Egzoz Ucu

Araçlar herkes tarafından sürekli olarak kullanılan günlük hayatın önemli parçalarından biridir. Günlük hayatın hızlı akışı sırasında herkes sürekli farklı yerler, mekanlar arasında gidip gelirler. Bu sebeple araçların hayatınızın parçası olmaması neredeyse imkansızdır. Böylesine sık kullanılan araçlar her kullanımında yakıt tüketirler. Tükettikleri bu yakıtları bazı mekanizmalar sayesinde dışarı atarlar. Dışarı atılan yakıtla zamanla hava kirliliğine sebep olurlar. Bu durum araç sayısı arttıkça doğal olarak çok daha büyük bir sorun halini alır. Bu sebeple araçlarınızda kullandığınız sistemleri dikkatli semeniz gerekir. Araçlar içerisindeki yakıt sistemiyle ilgili her türlü parça çok önemlidir. Bu sistemler hem yakıt kullanımını azaltmaya yardımcı olabilmek hem de hava kirliliğini önlemek için harika yollar olarak kullanılabilirler. Araç yakıt sistemleri denince akla gelen ilk materyal egzoz olur. Yakıtların tüketilmesi sonucunda ortaya çıkan gazın dışarı atılmasını sağlayan bu sistemin belirli parçaları vardır. Bu parçalar arasında ön plana çıkan ve son derece büyük bir öneme sahip olanlardan biri de egzoz ucu olur. Egzoz uçları bu sistemin son derece önemli bir parçası olduğu için hem güvenliğinizi korumak hem de aracın yakıt tüketimini yi bir şekilde yönetebilmek için bu parçayı da çok özenli bir şekilde seçmek gerekir. Birbirinden farklı egzoz uçları sayfamızda bir araya getirilir. Siz de tüm bu seçenekleri kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Tasarımlarıyla Egzoz Ucu Modelleri

Birbirinden Farklı Tasarımlarıyla Egzoz Ucu Modelleri

Araçlarla ilgili en önemli konulardan biri kullanılan yakıt ve yakıtın kalıntılarının atılmaısını sağlayan sistemler olur. Egzoz kullanılan yakıtın arkasında bıraktığı gazın dışarı atarak araca zarar vermesini engeller. Bu işlemi yaparken çok farklı parçalarından yardım alır. Oto egzoz ucu bu parçaların oluşturduğu sistemin adı bölümüdür. Araç ile dış sistem arasında bağlantıyı sağlar. Gazın atıldığı yer olan bu uç kısmın özenli bir şekilde seçilmesi gerekir. Egzoz ucu modelleri çok farklı geçenlere sahiptirler. Bu seçenekler arasındaki modeller fakir tasarımları ve işlevsel özellikleri ile dikkatleri üzerlerine çekerler. Egzoz uçları ayrıca egzozun dış bölümünü oluşturduğu için aracın genel görünümünde de etkilidir. Estetik açıdan bütüncül ve hoş bir görüntü oluşması için bu parçanın da özenle seçilmesi gerekir. Farklı renk ve modelleri bulunan bu parçanın araç ile uyumsuz bir görünüme sahip olmas estetik açıdan göze hoş gelmez. Bu da araç sahibinin günün sonunda rahatsız olmasına sebep olabilir. Egzoz ucu siyah model çoğu araçta rahatlıkla kullanılan modellerden biridir. Siyah renk gaz çıkışı sırasında ortaya çıkabilecek lekelenmeleri örterek görünmesini engeller. Bu durum aracın kötü bir görünüme sahip olmasının önüne geçmiş olur. Egzoz uçlarının farklı modelleri arasında vidalı modeller de bulunur. Egzoz ucu vidalı model rahat kullanım şekli sebebiyle kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen modellerden biridir. Bu model vidalar kullanılarak araca çok kolay bir şekilde monte edilebilir. Bu da sürücünün işini çok daha kolay hale getirir. Egzoz ucu ışıklı modeller de yine sıklıkla tercih edilen seçeneklerden biridir. Aracın estetik açıdan çok tatmin edici bir görünüme sahip olmasını sağlayan bu modeller ayrıca gece yolculukları için idea seçimlerden biridir. Renkli egzoz ucu seçeneklerini bulmak da mümkündür. Bu tür modeller aracınıza canlı bir hava katmak için son derece uygundur. Ayrıca farklı renkteki araçlara sahip kullanıcılar bu tür maddeler arasında aracına uygun rengi tercih ederek bütüncül bir görünüme ulaşabilirler. Siz de birbirinden farklı tasarımlara sahip modeller arasından aracınızla uyumlu olduğunu düşündüklerinizi tercih edebilirsiniz.

Üstün Kalitesiyle Araçlarınızda Güvenle Kullanabileceğiniz Egzoz Uçları

Üstün Kalitesiyle Araçlarınızda Güvenle Kullanabileceğiniz Egzoz Uçları

Araçlar günlük hayatınızın en büyük parçalarından biridir. Günümüzün büyük bir kısmını geçirdiğiniz alanlar olan araçlarla ilgili her türlü seçim son derece önemlidir. Araçlarda kullanılan parçaların kalitesi çok neyi özelliklerdendir. Araçlarla ilgili parçaların kalitesine dikkat edilmesi durumunda çok tehlikeli durumlar ortaya çıkabilir. Araçların en önemli parçalarından biri egzozdur. Egzoz araçtaki yakıt kullanımı sonrası ortaya çıkan gazın salınımını sağlayan ve bu sayede aracın ısınmasını önleyen parçalardandır. Egzozu oluşturan birçok parça bulunur. Bu parçaların tümü çok önemli olmakla birlikte gazın dışarı salınmasını sağlayan egzoz uçları ekstra bir öneme sahiptir. Düzgün bir şekilde çalışmayan egzoz uçları yakıt gazının dışarı alınamamasının ve bu sebeple araç içinde ısınmaya, çok tehlikeli durumların ortaya çıkmasına sebep olur. Bu sebeple bu parçayı seçerken çok dikkatli olmak gerekir. Seçim yaparken dikkat edilecek en önemli özelliklerden biri ürünün üretildiği materyal olur. Ürünün kalitesini ve dayanıklılığını belirleyen en önemli özellik olan üretim materyali kullanım süresi açısından da belirleyicidir. Egzoz ucu krom materyalden üretilen maddelere sahiptir. Krom materyal paslanmaz yapıdaki son derece kaliteli metallerden biridir. Bu metalin paslanması çok zor olduğu için kullanımların herhangi bir sorun ortaya çıkması çok zordur. Bu sayede çok uzun süre güvenle kullanılmaya devam edilebilir. Egzoz uçlarından çıkan gaz zamanla kararmalara sebep olabilir. Kalitesiz materyallerden üretilmiş olan, kalitesiz materyallerle kaplaması yapılmış olan modeller çok kısa süre içerisinde kararı, paslanır ve kullanılmaz hale gelir. Ayrıca bu durum estetik açıdan da çok kötü bir görünüm oluştur. Krom kaplama hem uzun ömrü hem de estetik verimliliğiyle çok rahat bir şekilde kullanılabilecek materyaller nedir. Çift çıkış egzoz ucu da son derece kaliteli modellerden biridir. Çift çıkışlı yapıya sahip olduğu için tek seferde daha çok gaz çıkışı yapabilen bu tür ürünler çok uzu süre kullanılabilirler. Siz de tüm bu modelleri inceleyerek aracınızda kullanmak istediğinizi uzun süre kullanabileceğiniz tüm bu seçenekler arasından bularak belirleyebilirsiniz.

Gelişmiş Özellikleriyle Aracınızda Farklılık Yaratacak Egzoz Uçları

Gelişmiş Özellikleriyle Aracınızda Farklılık Yaratacak Egzoz Uçları

Egzoz araçtan zararlı gazların dışarı atılması için çok önemli bir sistemdir. Egzoz sistemini parçalarından bir olan egzoz uçları bu gazın atılması için çok önemli bir materyaldir. Bu sebeple dikkatle tüm işlevsel özellikleri göz önüne alarak seçilmesi gerekir. Egzoz uçları arasında çok farklı işlevsel özelliklerine sahip olan maddeler bulunur. Farklı boyutlarda modeller bulmak mümkündür. Boyutlar farklı araçlar ile uyumlu olacak şekilde oluşturulur. Büyük egzoz ucu tek seferde çok daha fazla gazın dışarı çıkmasını sağlar. Bu tür araçlar genellikle çok fazla yakıt harcayan büyük araçlarda kullanılır. Tekli egzoz ucu kullanımı çok yaygındır. Tek bir borudan gazın çıkışı sağlanarak kullanılan bu ürün ufak ve fazla gaz çıkarmayan türdeki modeller için son derece kullanışlıdır. Ayrıca bu tür bir model çok modern bir görüntü oluşturur ve araçla bütün bir görünüme sahip olur. Yakıt kullanımı sonrası ortaya çıkan gazlarla ilgili en büyük sorunlardan biri ortaya ısı çıkarmalıdır. Ortaya çıkan ısı aracın tamponuna zarar verebilir. Bunun engellenmesi için en önemli materyallerden biri egzoz uçları olur. Bu sebeple egzoz ucunun şeklinden konumuna göre çok fazla özelliğin dikkate alınması gerekir. Eğik egzoz ucu modelleri gazın tampondan farklı bir yöne çıkması için çok kullanışlıdır. Bu tür eğik modeller daha çok yeğe bakar konumda olurlar. Bu da gazın tampondan uzağa yönlendirilmesini sağlar. Bu durum sıcak havanın aracın herhangi bir parçasına değmesinin önüne geçerek tampon dışındaki parçalarında korunmasını sağlar. 2’li egzoz ucu gazın çok rahat ve kısa sürede dışarı atılması için son derece kullanışlı modellerdendir. Bu tür modellerde gaz ikiye ayrılarak iki ayrı borudan dışarı atılır. Bu sayede tek seferde çok daha fazla gaz dışarı çıkarılmış olur. Tüm bu özellikler gazın çok daha rahat bir şekilde dışarı atılmasını ve bu sayede aracın gazın ortaya çıkardığı ısıdan etkilenmemesini sağlar. Siz de tüm bu özelliklerden yola çıkarak aracınız için en güvenli seçeneği rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

Kolaylıkla Monte Edilebilecek ve Değiştirilebilecek Yapıdaki Egzoz Uçları

Kolaylıkla Monte Edilebilecek ve Değiştirilebilecek Yapıdaki Egzoz Uçları

Araçlarla ilgili parça değişimi işlemleri genellikle kullanıcılar için zorlu ve hoş olmayan deneyimlerdir. Bu sebeple kullanıcılar bu tür işlemlerden genellikle kaçınırlar. Fakat egzoz sistemi ile ilgili değişimlerden kaçınılması çok tehlikeli bir durum oluşturabilir. Egzoz uçları çok rahat bir şekilde değiştirebileceğiniz ve ayarlayabileceğiniz modellere sahiptir. Bu sayede herhangi bir zorluk olmadan beğendiğiniz modeli seçerek değişimi yapabilirsiniz. Yanlış monte edilmesi egzoz ucunun aracın diğer parçalarına zarar vermesine sebep olabilir. Egzoz ucundan çıkan sıcak hava aracın yanlış konumlandırılmış egzoz ucu dolayısıyla araç parçaları ile temas ederek araca zarar verebilir. Ayarlanabilir egzoz ucu bu durumlardan kaçınmak için harika bir modeldir. Rahatlıkla uygulayabileceğiniz ve eğimli olarak da kullanabileceğiniz bu modelleri tercih ederek tüm egzoz işlemlerini çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Difüzör egzoz ucu çok rahat bir kullanıma sahip olan çok işlevli modellerden biridir. Araçta hava dağıtımına yardımcı olan difüzör ile yakıt kullanımı sonrası ortaya çıkan sıcak havanın atılmasına yardımcı olan bu ürünü kullanarak aracın soğumasına yardımcı olabilirsiniz. Egzoz uçları arasında çok rahat bir şekilde monte edilebilen modeller bulunur. Bu modellerin başında iddialı seçenekler gelir. Vidalı modeller sadece birkaç vida kullanarak araca monte edilebilir. Bu tür modelleri istediğiniz gibi konumlandırmak monte edebileceğiniz için oldukça kullanışlı olurlar. Aracınızın daha dış kısmına doğru monte edebileceğiniz bu modeli bu sayede çok uzun süre kullanabilirsiniz. Sıkıştırma yöntemiyle monte edilebilen modellerde bulunur. Bu tür modellerde hiçbir şey yapmana gerek kalmaz. Tek yapmanız gereken ucu egzoz ile birleştirip sıkıştırmak olur. Araçlarınızın egzoz uçlarını değiştirirken araca uygun uç seçmeniz gerekir. Her ucun şekli farklı olabilir. Üçgen egzoz ucu kullanmak istiyorsanız egzozun geri kalan parçaların tümünün ürün ile uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekir. Siz de birbirinden farklı özelliklere ve kullanım şekillerine sahip olan egzoz uçları inceleyerek rahat bir şekilde monte edebileceğiniz ve değiştirebileceğiniz modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Fiyat Seçenekleriyle Egzoz Ucu Seçenekleri

Birbirinden Farklı Fiyat Seçenekleriyle Egzoz Ucu Seçenekleri

Araç parçalarının seçiminde ok önemli olan bir nokta da fiyat olur. Fiyat kullanıcıların bütçesine uygun olmalı fakat ürün kullanımının beklentilerini karşılamalıdır. Bu sebeple ürünlerin fiyat performans oranın yüksek olması çok önemlidir. Ayrı farklı bütçe sınırlarına sahip olan farkı kullanıcılar hitap edebilmesi için ürünlerin fiyatlarının çok geniş seçeneklere sahip olması önemlidir. Egzoz ucu fiyatları çok geniş bir aralığa sahiptir. Bua aralıkta bulunan fiyatların tümü ürünlerin sahip olduğu belirli özelliklerinden etkilenerek değişir. Bu özellikleri arasında ürün tasarım, işlevsel özellikler ve üretildiği materyal gibi teknik nitelikler bulunur. Fiyatlar üzerinde etkisi olan ilk özelliklerden biri ürünün üretildiği materyaldir. Ürünün üretildiği materyalin kalitesi çok önemli bir özelliktir. Paslanmaz yapıdaki krom materyal ile kaplanan ürünler çok uzun süre kullanılabilir. Bu durum çok daha uzun süre kullanabilmelerinin yardımcı olduğu için uzun vadede bütçeniz üzerinde çko pozitif bir etki oluşturur. Fiyatlar üzerinde etkisi olan diğer özellik de tasarımdır. Çok Farklı tasarım seçeneklerine sahip modeller bulunduran egzoz uçlar bu tasarımlar doğrultusunda değişik fiyatlara sahip olurlar. Dikdörtgen egzoz ucu sık bir şekilde kullanılan son derece kullanışlı ve şık modellerden biridir. Fiyat üzerinde etkisi olan bir diğer özellikte egzoz ucunun ikili veya tekli olmasıdır. Çoklu egzoz uçlarının fiyatı diğerlerinden farklı olur. Egzoz ucu tekli model son derece klasik ve hoş bir görünüm oluşturur. Araçtan sıcak gazın en iyi şekilde dışarı çıkmasının sağlarken aynı zamanda klasik zarif bir görünüm oluşturan bu ürün estetik bir görünüm için rahatlıkla tercih edilebilir. Ürünlerin ek özellikleri de önemlidir. Sıcak havaya karşı ekstra korumalı uçların fiyatları da diğerlerinden farklı olur. Siz de tüm bu ürünleri inceleyip bütçenize uygun ve fiyat performans açısından son derece verimli ürünleri belirleyebilirsiniz. Böylece aracınız için uygun egzoz sistemi tercih ederken bütçenizin sınırlarında kalabilirsiniz.

Farklı Egzoz Uçları Arasından Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Farklı Egzoz Uçları Arasından Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

En önemli araç parçalarından biri olan egzoz uçları çok geniş seçenek skalasına sahiptirler. Bu skalada bulunan ürünle çok farklı özellik sahip oldukları için seçim yapmak bazen zor ve kafa karıştırıcı görünebilir. Fakat tek yapmanız gereken kararınız vermeden ve araştırmaların başlamadan önce istediğiniz ürünle ilgili kriterler belirlemektir. Belirleyeceğiniz kriterlerde dikkate etmeniz gereken bazı nitelikler bardır. Bu nitelikler arasında ürünün tasarımı, sahip olduğu işlevsel özellikler, kullanabileceğiniz araç türleri, ölçüleri gibi teknik özellikler bulunur. Dikkat etmeniz gereken ilk özellik ürünün tasarımı olur. Egzoz uçları araçların dış kısmında kullanılan ve estetik açıdan büyük öneme sahip olan parçalarındandır. Bu sebeple tasarımı ekstra önem taşır. Egzoz ucu oval model son derece kaliteli bir tasarıma sahiptir. Klasik görünüm oluşturan bu model rahatlıkla her tür araç ile uyum sağlar. Farklı renk seçenekleri olan bu ürünler arasında seçim yaparken aracınızın rengini ve modelini göz önüne almamız gerekir. Ayrıca istediğiniz stil de bu konuda çok önemli bir özelliktir. Eğer daha canlı ve karmaşık bir stil istiyorsanız aracınızdan farkı renkte bir egzoz ucu edinebilirsiniz. Parlak renk seçeneklerinden birini tercih ederek dikkat çekici bir görünüm oluşturabilirsiniz. Daha sakin ve sade stiller için ise klasik siyah modelleri tercih edebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken diğer bir noktada ölçüdür. Ucun egzozun diğer parçalarıyla uyum sağlaması gerekir. Uç kısmının ölçüleri de bu doğrultuda uyumlu olmalıdır. 90 lık egzoz ucu birçok arabayla uyum sağlayan ortalama ölçülere sahip modellerdendir. Daha küçük ve büyük modeller bulmak da mümkündür. Önemli olan boyutun aracınızla uyum sağlamasıdır. Dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik ürünün kullanım şeklidir. Bu parçayı kendi isteğine göre konumlandırmak istiyorsanız ayarlanabilir yapıdaki modellere sizin için idealdir. Araçta çıkacak egzoz dumanının tek bir uçtan çıkmasını istemeyenler için çift çıkışlı modeller oldukça kullanışlı olur. Siz de tüm bu özelliklerden yola çıkarak kendine uygun kriterleri belirleyebilir ve en doğru seçimdir rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(178)
ve üzeri (254)
ve üzeri (271)
ve üzeri (275)
ve üzeri (286)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL