Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Koltuk Kılıfı

için 119.789 sonuç bulundu.

Koltuk Kılıfı

Koltuk kılıfı ürünleri yardımıyla aracınızın içinin daha yeni kalmasını ve daha az yıpranmasını pratik bir şekilde sağlayabilirsiniz. Otomobilinizin değerini korumak ve orijinal parçalarını sağlıklı bir şekilde kullanabilmeye devam etmek için yararlanabileceğiniz oto koltuk kılıfı ile aynı zamanda daha konforu bir seyahat için gerekli desteğe erişirsiniz. Farklı araba modelleri için farklı seçeneklerle beraber üretilmiş olan kılıflar çeşitli renklere sahip olarak beğeninize sunulur. Akıllı dikiş teknolojileri ve pratik tasarımları yardımıyla arabanıza kolayca yerleştirebileceğiniz oto koltuk kılıfı deri malzemelerden de üretilir. Deri görünümüyle beraber aracınızın iç dizaynında değişikliğe gidebilirsiniz. Logolu koltuk kılıfları aracılığıyla araç markanıza uygun bir kılıf seçmeniz kolaylaşır.

Takım Halinde Kullanım

Takım Halinde Kullanım

Ön ve arka koltukların takım halinde satışa sunulduğu kılıf ürünlerinde tüm aracın aynı tasarıma sahip olması sağlanır. Oto koltuk kılıfı fiyatları, ürünlerin kaliteli üretim malzemeleri ve şık tasarımları göz önüne alındığında oldukça uygun bir düzey taşır. Poliüretan deri ile kaplanmış olan modeller cilt sağlığına uygun olan yapılarıyla uzun seyahatlerde yolculara konfor sağlar. Oto koltuk kılıfı modelleri ile ihtiyacınıza uygun tasarıma ve renklere sahip olan bir kılıf edinebilirsiniz. Orijinal koltuğu kolayca kavrayan kılıfların tasarımı sayesinde ekstra zaman harcamadan koltuğunuzu yeni kılıfla giydirebilirsiniz. Sünger yastık malzeme aracılığıyla oldukça yumuşak bir yapı kazanan kılıflar daha rahat bir şekilde yolculuk etmeye yardımcı olur.

Pratik Temizleme Olanağı

Pratik Temizleme Olanağı

Kolay temizlenebilir yüzey özelliğiyle ıslak mendil ya da ıslak bez yardımıyla kılıfları kısa zaman içerisinde hijyenik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Oto koltuk kılıfı seti yardımıyla rengini koruyan modern bir kılıfa sahip olabilirsiniz. Baş bölümünün koltuğa geçirilmesini kolaylaştıran ayarlanabilir başlık aracılığıyla kılıfın koltuğa tam oturmamasını ve zaman içerisinde çıkmamasını sağlayabilirsiniz. Kılıfın başlığını genişleterek rahatlıkla koltuktan çıkartabilirsiniz. Oto koltuk kılıfı çeşitleri sayesinde sırt bölümünün gerginliği de farklı araç modellerinin koltuk yapısına kolayca uyum sağlar. Esnek kumaş dokusu aracılığıyla sportif bir görünüm elde edilir ve kılıfın koltuğa tam olarak oturması sağlanır. Kılıfların arka sırt bölümlerinde yer alan iki adet kulakçık ile ürünü koltuğa oturtmanız kolaylaşırken gergin ve pürüzsüz bir görünüm elde edilir.

Hızlı Yerleşim Konforu

Hızlı Yerleşim Konforu

Akıllı tasarımlara sahip oto koltuk kılıfı markaları tarafından üretilen modellerde bulunan iki adet ip aracılığıyla ürünün ön ve arka kısmının koltuğa monte edilmesi çok kısa bir zaman alır. Kayma problemi yaşatmayan kılıf aracılığıyla biçimini koruyan bir otomobil aksesuarına sahip olabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında terleme problemi yaşamamanızı sağlayan akıllı üretim teknolojisi yardımıyla koltukların hava geçirgenliği özelliğinden etkili bir şekilde yararlanabilirsiniz. Emniyet kemeri bölgesine zarar vermeyen ve araç içi güvenliği üst düzeyde korumaya devam eden koltuk kılıfları sayesinde güvenli bir şekilde yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz.

Kancalı Tasarıma Sahip Koltuk Kılıfı Modelleri

Kancalı Tasarıma Sahip Koltuk Kılıfı Modelleri

Oto koltuk kılıfı tavsiye yazılarında sıklıkla önerilen kancalı kılıflar araç koltuğuna tutturularak kusursuz bir kullanım sağlar. Çok yönlü bir kullanım deneyimi yaşatan kılıflar aynı tipteki otomobil modellerinde kullanılabilir olmaları sayesinde alıcılarına avantaj sağlar. Güneş ışınlarının araç içerisinde oluşturduğu yıpratıcı etkiyi önleyen kılıflar sayesinde arabanızın orijinal parçaları ilk günkü gibi korunur. Sportif çizgiler taşıyan tasarımlarıyla otomobilinizin modelini daha yeni gösteren kılıflar özel renk desenleri taşır. Dört farklı noktadan sabitlenebilen kılıflar bir kere araca geçirildikten sonra tekrar ayarlama yapmaya gerek kalmaz. Temizlenebilir kumaştan imal edilmiş olan ürünler oto kuaförleri aracılığıyla oldukça hijyenik bir şekilde dezenfekte edilebilir. Bel sağlığı konusunda sıkıntı yaşayan kişiler ortopedik olarak bel bölgesini destekleyen oto koltuk kılıfı ürünlerinden yararlanabilir. Diğer araç aksesuarlarına da göz atmak isterseniz Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1.800)
ve üzeri (2.905)
ve üzeri (3.583)
ve üzeri (3.807)
ve üzeri (4.195)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL