Filtreleri Temizle
Marka
Yuki

Kategoriler

Marka

Yuki (27)
Arora (12)
Volta (7)
Kuba (4)
Kral (13)
Regal (2)
Mondial (12)
Rks (11)
Stmax (5)
Falcon (7)
Rine (5)
Motolux (3)
Niu (3)
MIKU Max (1)
WATT (1)
Zealsun (1)
Başka bir kelime deneyin

Motor Hacmi

(26)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (3)
4 yıldız ve üzeri (3)
3 yıldız ve üzeri (3)
2 yıldız ve üzeri (3)
1 yıldız ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Elektrikli Motosiklet

için 27 sonuç bulundu.

Yuki Elektrikli Motosiklet

Motosiklet ve Forklift ithalatını sağlayan, 400’den fazla satış noktası, 600’den fazla servis merkezi ve 100’den fazla yedek parça satış noktası ile hizmet vermeye devam eden Yuki Motor, Türkiye Kalite Lideri olarak faaliyetlerini sürdürüyor. E-scooter, Scooter, Cub, Touring, Cross, Atv/Utv/T3, Threeporter, E-Bike ve Engelli Araç modellerini bünyesinde barındırıyor. Her yaş grubuna ve cinsiyete uygun, kullanım alanlarına göre farklı modelleri satışa sunan Yuki Motor, en çok tercih edilen modeli Yuki elektrikli motor ile motosiklet severlerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Elektrikli, çevre ve kullanıcı dostu seçenekleri ile her bütçeye uygun fiyat avantajları sağlıyor. Günümüzde benzinli, mazotlu araçların yerini giderek elektrikli motorlar alıyor. Hem çevreye verdiği zarar hem de değişen petrol fiyatları nedeni ile elektrik teknolojisi giderek gelişme gösteriyor. Birçok ülkede otomobiller, motorlar, bisikletler elektrikli motosiklet teknolojisine geçiş yaptı. Çevre bilinci ve hassasiyeti yüksek olan ülkeler de elektrikli araçların kullanımı konusunda AR-GE faaliyetleri gerçekleştirip bu yarışta yerini alıyor. Özellikle yoğun trafik akışının olduğu bölgelerde, hızlı, ekonomik ve çevreye zarar vermeden ulaşım imkânı bulmak isteyen kullanıcıların en çok tercih ettikleri ulaşım aracı olarak karşımıza çıkıyor. Klasik olarak iki tekerlekli şekilde üretilen motosikletlerin haricinde üç tekerlekli elektrikli motosikletlerde bulunuyor. Aynı zamanda yaz mevsiminde ve yazlık yörelerde oldukça tercih edilen Yuki elektrikli motor 3 tekerlekli modeli farklı renk seçenekleri ile ilgi odağı oluyor.

<strong>Elektrikli Motor Yuki</strong> ile Ulaşım Standardınızı Artırın

="Elektrikli Motor Yuki ile Ulaşım Standardınızı Artırın

Motor hacmi, tekerlikler ve hız skalası elektrikli motosikletler için de en az araba kadar önemlilik arz ediyor. Kullanıcıların farklı taleplerini ve ihtiyaç duydukları faktörleri karşılayan bu araçların klasik ve spor tasarımları ve rengarenk modelleri bulunuyor. Özellikle günlük kullanımlar için ideal olan Threeporter araçlar spor tarzıyla dikkatleri üzerine çekerken; farklı modellerinde yük taşımak ya da yolcu taşımak gibi ekstra özellikleri yer alıyor. Threeporter’ların 3 tekerlekli olması kullanım kolaylığı sağlıyor. Kapalı, açık kasalı yük taşıma alanı, iki ya da üç yolcu kapasiteli koltukların yer alması ve kırmızı, gri ve mavi gibi renklerin verdiği sportif imaj elektrikli motosiklet olan Threeporter modellerine farklı bir hava katıyor. Her ne kadar elektrikli motora sahip olunsa da tükettiği enerji miktarı benzin ya da mazot tüketimi kadar kullanıcıların önem verdiği bir diğer konu olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar, az enerji ile uzun mesafe yol kat etmek istiyor ve genel olarak ufak şehirlerde ya da köy ve ilçelerde kullanılıyor. Biraz daha konforlu ve gelişmiş teknolojik özelliklerine sahip bir elektrikli motosiklet olmasını isteyenler için kabini bulunan ve mini otomobil gibi görünen gayet şirin tasarımına sahip Yuki elektrikli motosiklet seçenekleri arasında Tria modeli oldukça büyük ilgi görüyor. Aynı zamanda modern tasarımları ile çağdaşlığı yansıtan çizgileri müşterilerin tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Kabinli ya da yolcu koltuklarının üzeri kapalı olan bu modelleri dört mevsim rahatlıkla kullanma olanağı tanıyor. Kamp, offroad gibi sportif faaliyetlerden hoşlanan kullanıcıların diğer bir tercihi de ATV elektrikli araçları oluyor. Engebeli arazi koşulları, zorlu hava şartları, spor tarzı ve yüksek performansları gözlerden kaçmıyor. Sportif faaliyetlerin dışında orman devriyesi olarak da kullanılan bu araçların farklı modellerinde hızlı şarj etme özelliği de bulunuyor. Tam şarj ile yağışlı olmayan bir havada ve rampasız yolda bir kişi 15 km mesafe yol kat edebiliyor. Aynı zamanda 50 cc’lik yakıtlı modelleri ehliyet, sigorta, ruhsat gibi yasal zorunluluk bulundurmaması nedeni ile avantaj görülüp tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Bir Bakanın Dönüp Bir Daha Bakacağı Elektrikli Motosiklet Modelleri

Bir Bakanın Dönüp Bir Daha Bakacağı Elektrikli Motosiklet Modelleri

Ekolojik dengeye önem veren ve teknoloji yönünden gelişmiş özellikli elektrikli motosikletlere sahip olmak isteyen kullanıcılar için Yuki elektrikli motor fiyat avantajları sunuyor ve her zevke hitap eden tasarımları ile piyasayı domine etmeye devam ediyor. Üretilen modeller ve tasarımlar arasında farklı renklere ve çizgilere sahip birçok modeller yer alıyor. İki tekerlekli, üç tekerlekli ya da dört tekerlekli elektrikli motosikletler farklı ebatları ve yolcu kapasiteleri ile birbirinden ayrılıyor. Bu kadar çok çeşidin yer aldığı modeller arasından seçim yapabilmek için diğer kriterler de önemli hâle geliyor. Örneğin; Yuki elektrikli motor aküsü kalite ve performans açısından elektrikli motosikletleri tercih oranı yüksek bir araç konumuna getiriyor. Elektrikli motosikletler müşterilerin beklentileri arasında yer alan kullanım kolaylığı ve konfor gibi avantajları sağlayarak bir adım öne çıkıyor. Zorlu ve yağışlı hava koşullarında rahat bir yolculuk yapmak isteyenler için üstü kapalı elektrikli motosikletler esnek hareket kabiliyetleri ile sorunsuz bir yolculuk vadediyor. Tercihini daha hızlı ve hareket kabiliyeti daha yüksek olan farklı tasarımları bünyesinde bulunduran elektrikli motosikletlerden yana kullanan müşteriler için de büyük ve iki tekerlekli modeller sunuluyor. Konfor seviyesi yüksek ve stabil bir sürüş keyfi yaşamak isteyenler için kabinli, dört tekerleği bulunan modeller beğenilere sunuluyor. Her kullanıcının beklentisi ve zevki aynı olmadığı için en uygun elektrikli motosiklet önerisi kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda belirlenebiliyor. Zor arazi koşullarında çok rahat sürüş keyfi yaşayabilecekleri bir motor arayışında olan kullanıcılar için ATV modelleri ön plana çıkarken; yol mesafesi kısa sürüşler için scooter modelleri öne çıkıyor. Modelleri birbirinden ayıran farklar; motor hacimleri, akü kapasiteleri, şarj süresi ve menzil gibi kriterleri içine alan teknik özellikler olarak karşımıza çıkıyor. Kullanım amaçlarına ve beklentilere göre tercih edilen elektrikli motosikletler daha rahat ve kullanışlı bir sürüş sunuyor. Önceki teknoloji ile düşük km hızlarda seyir edebilen, az sayıda yolcu kapasitesine sahip, kısa mesafeli yolculuklar için tasarlanmış ürünler piyasada bulunuyordu. Son dönemlerde teknolojik atakların yaşanması ve daha çevreci bir yaklaşımla üretilen ürünlerin artması bu araçların özelliklerinde de iyileştirmeye gidilmesi ihtiyacını doğurmuştur. Uzun yolculukları iki veya üç kişi ile yapabilecek motor hacmine ve hızına göre tasarlanan kabinli elektrikli motorlar son zamanlarda fazlasıyla tercih ediliyor.

 Elektrikli Motosiklete Dair Her Şey

Elektrikli Motosiklete Dair Her Şey

Uzun süre motosiklet kullananların ya da motosiklete ilgisi olanların çok daha iyi bildikleri ayrımlar bulunuyor. Benzinli motosikletlerle elektrikli motosikletler birbirinden farklı yönlerden ayrılıyor. Motor hacimleri, motor türleri, kullanılan akünün teknik özellikleri, gidebilecekleri menzil ve yapabilecekleri hız gibi birçok özelliklerin yanında yolcu kapasiteleri, yük taşıma kabiliyetleri, atik hareket yetenekleri gibi tasarımsal farklılıkları da barındırıyor. Elektrikli motosikletler üretilirken yakıta ihtiyaç duyulmayan motor türleri kullanılıyor. Kendi kendini şarj edebilen motorlar kullanılırken, bazı modellerde ise cep telefonu şarj etmek gibi prize ihtiyaç duyuluyor. Kullanıcı talepleri ve kullanım amaçları zamanla değişkenlik gösterirken aynı doğrultuda elektrikli motosikletlerde farklı tip ve özellikteki modellere de ihtiyaç duyuluyor. Bu doğrultuda üretim yapan firmalar tasarladıkları ve ürettikleri ürünleri geliştirerek kullanıcıların beğenisine sunuyor. Böylece piyasa da her tip müşteri için çeşitli araçlar bulunuyor. Günümüzde yoğun araç trafiği ile birlikte hızla akıp giden zamanı yakalayabilmek zorlaşıyor. Bu nedenle kullanıcılar otomobil, minibüs, otobüs gibi trafikte sıkışıp kalan, ilerleyemeyen bir araçla ulaşım sağlamak istemiyor. Bu nedenle 200 km hız yapabilen, gelişmiş motor seçeneklerine sahip modelleri tercih ediyorlar. Motor ve hız sistemi kadar önemli olan bir diğer faktör menzil özelliği oluyor. Menzil kapasitesi kullanılan motorların özelliklerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Bazı modeller kısa sürede şarj olup, uzun yol kat edebiliyorlar. Elektrikli motosiklet hangi koşullarda ne kadar süre ve sıklıkla kullanılırsa kullanılsın Yuki şarjlı motor uzun süreli pil ömrü ve yüksek menzil kapasitesi ile performansını ortaya koyuyor. Birbirinden farklı özelliklerde, tasarımlarda ve renklerde birçok modeli bulunan Yuki markası, dijital km göstergesi, elektrikli motor seçeneği, tork switch, normal far, LED far, jel akü, ayak dinlendirme aparatı, pedal, disk frenler ve farklı yolcu kapasitesi gibi özelliklere sahip olarak üretiliyor. Tüm bu özellikler modeller arasında değişkenlik gösterir. Elektrikli motosikletleri vites ile kullanabilmek mümkün iken farklı mod seçenekleri ile de kullanılabiliyor. Bu modlar trafiğin yoğunluğuna bağlı hız yapabilme yeteneğini sağlarken, keyifli ve konforlu sürüşler için gerekli ayarlamaları yaparak gereksiz enerji tüketiminin önüne geçilmesinde etkili oluyor. Şehir içi, otoban, çevre yolları, sokaklar gibi farklı yol yapısı ve trafik akışı bulunan alanlarda hız ayarlaması yaparak hız limitlerini kontrol edebiliyor. Ayrıca sadece yakıt ile değil düşük ses seviyesi ile de çevre dostu oluyor ve sessiz ortam sağlıyor.

 Çevreye Duyarlı, Enerji Cimrisi Elektrikli Motosikletin Artıları

Çevreye Duyarlı, Enerji Cimrisi Elektrikli Motosikletin Artıları

Dünyamız müthiş bir çevre kirliliği ve ekosistemdeki dengesizlikle karşı karşıya kalıyor. Artan dünya nüfusu, ulaşım araçlarına duyulan ihtiyacı da artırıyor. Bilinçli bir toplum ve tüketici davranışlarına geçilmezse ekolojik sorunların ortaya çıkması devam edecek gibi duruyor. Çevre sorunlarının ortaya çıkması, artan yakıt fiyatları ya da yakıt fiyatlarındaki dengesizlik ve aynı zamanda günün en az iki saatinin trafik yoğunluğunda geçirilmesi nedenleriyle popülaritesi oldukça artan elektrikli motosikletler birçok artı yönü ile kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Elektrikli motosikletleri kullananların geri dönüşlerine bakıldığında kullanışlı ve konforlu oluşu, çok fazla tecrübe gerektirmeden rahat kullanım kolaylığı sunması, benzin vb. yakıt masraflarının olmaması, keyifli ve güvenli bir sürüş sunması gibi avantajlarının olduğu görülüyor. Daha çok yazlık evi olanların ya da tatil için gidilen beldelerde gezinti için kiralayanların kullandığı elektrikli motosiklet modelleri, günümüzde artık büyük şehirlerde de tercih ediliyor. Genellikle iki kişilik olarak tasarlanan elektrikli motosikletlerin farklı modelleri arasında üç kişilik tasarıma sahip modelleri de yer alıyor. Hem az yakıt yani enerji sarfiyatı sunuyor hem de en az iki kişi ya da üç kişilik bir ailenin seyahat etmesine olanak tanıyor. İçinde bulunduğumuz çağda ulaşımı sağlayan otomobillerin, otobüslerin hatta trenlerin elektrikli motor sistemine geçtikleri teknolojik gelişmeler yaşanıyor. Aynı şekilde motosiklet modellerinde de elektrikli motor kullanımı yaygınlaşıyor. Tasarımlar, modeller arası değişiklik göstermekle beraber, kimi modeller şehir içi kullanım için ideal olan belirli bir hız limitini aşmıyor, kimi modeller ise otoban, çevre yolu gibi trafiğe açık alanlarda rahatlıkla hız yapılabilecek seviyede süratli araçlar tasarlanıyor. Motosiklet kullanıcılarına ve elektrikli motosiklet kullanmaktan hoşlananlara farklı açılardan birçok artı sağlayan tasarımlar, her yaşa, farklı zevkleri olan kişilere, cinsiyet fark etmeksizin tüm elektrikli motosiklet severlere değişik seçenekler sunuyor. Kullanıcılar, kabinli ve yolcu koltuklarının rahat oluşu nedeniyle de sakin bir sürüş keyfi yakalıyor. Elektrikli motosiklet modellerinde yer alan farkı özellikler nedeni ile fiyatlarda modellere ve tasarım çizgilerine göre farklılıklar oluşabiliyor. Yuki elektrikli motor çeşitleri bu keyifli sürüşü deneyimlemek isteyenler için birçok fiyat avantajı ve fırsatlar sunuyor.

 Hangi Elektrikli Motosikleti Tercih Etmeliyim?

Hangi Elektrikli Motosikleti Tercih Etmeliyim?

Tüketici tercihleri yaşanılan çevreye ve koşullara bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Bazı kullanıcılar kısa mesafeleri düşük hızlarda gitmek isterken; bazı kullanıcılar işi ya da tercihleri gereği uzun mesafe ve yüksek hız gibi alternatifler arıyor. Son zamanlarda çevre sorunlarının ortaya çıkması ve yakıtların yüksek fiyatlı olması gibi nedenlerden dolayı elektrikli motosiklet kullanımı yaygınlaşmaya devam ediyor. Sadece erkeklerin değil artık kadınların da trafikte tercihi elektrikli motosikletlerden yana oluyor. Büyük şehirlerdeki trafik sorunu göz önünde bulundurulduğunda elektrikli motosikletleri tercih edilmesi kaçınılmaz bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Bu doğrultuda beklentilere cevap veren Yuki elektrikli motor modelleri macera severler ve sportif faaliyetlerde bulunmak isteyenlerin de tercihleri arasında yer alıyor. Yuki markasının spor modelleri, klasik olarak sunulan elektrikli motosikletlere göre hareket kabiliyeti daha yüksek ve daha hızlı bir model olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Son dönemlerde hayatımızda daha çok yer edinen yapay zekâ teknolojisini elektrikli motosiklet tasarımlarında da görebiliyoruz. Otomobillerde olduğu gibi motosikletlerde de akıllı ve gelişmiş teknolojiler arayanlar bu yönde tasarlanmış elektrikli motosikletlere ilgi duyuyor. Motosikletlerde kullanılan akü ve gelişmiş motor özelliklerinin haricinde kullanımı kolaylaştıran ve keyifli bir sürüş sunan ek donanım paketleriyle de ilgi odağı oluyor. Ayrıca tasarımlara uygun ve gelişmiş teknolojiye sahip koruyucu ekipmanları da dikkat çekiyor. Elektrikli motosiklet üreticileri sadece kişilere özel değil, ticari faaliyetleri bulunan küçük işletmeleri de düşünüyor. Elektrikli motosikletlerin açık ve kapalı kasalı modelleri hafif yük kapasitesine sahip kullanıcılar için en çok tercih edilen modeller arasında bulunuyor. Bakımı oldukça kolay, fazla enerji israfı olmayan ve güvenli kullanımı sebebiyle ticari faaliyetlerde tercih edilen bu tasarımlar, teknolojinin gelişmesi ile birlikte daha fazla yol kat edebiliyor ve sahip oldukları kaliteli şarj ekipmanlarıyla dikkat çekiyor. İşletmelerin kasalı tasarımları tercih etmesindeki nedenlerinden biri de yük koyulması için tasarlanan kasanın gerek duyulduğunda yolcular için koltuk özelliği taşıyor olmasıdır. Kasalı modellerde hem üç tekerlekli hem de dört tekerlekli tasarımlar bulunuyor. Çabuk şarj olma özelliği sayesinde iş hayatına hızlı çözümler getiriyor. Çevre dostu, enerji cimrisi olan bu modeller kullanıcıların cebine uygun alternatif tasarımlar sunuyor. Yuki markasına ait farklı renk ve tasarımlara sahip elektrikli motosiklet modellerine sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

 Elektrikli Motosiklet ile İlgili “Nasıl?” Sorularına Yanıtlar

Elektrikli Motosiklet ile İlgili “Nasıl?” Sorularına Yanıtlar

Elektrikli motosiklet almayı düşünen birçok kullanıcının aklına farklı farklı “Nasıl?” soruları geliyor. Kullanıcılar, elektrikli motosiklet nasıl kullanılır, nasıl şarj edilir, nasıl çalışır? gibi birçok soruların yanıtlarını arıyor. Öncelikle belirtmek gerekir ki; elektrikli motosiklet almadan önce beklentinin ve ihtiyacın ne olduğunun belirlenmesi gerekiyor. Aksi hâlde alınan üründen duyulan memnuniyet oranı düşük olabilir. Elektrikli motosiklette kullanılan motor tipi ve motorun çalışmasını sağlayan akünün özelliği, elektrikli motosikletin ne kadar menzile sahip olacağını ve kaç km yol gideceğini belirliyor. Ayrıca alınan motosikletlerin taşıyabileceği yük kapasitesine uygun taşıma gerçekleştirilmesi, araçtan daha yüksek performans alınmasını sağlıyor. Örneğin, iki kişilik bir elektrikli motosiklete üç veya daha fazla kişinin oturması kısa mesafede hızlı bir şekilde enerjinin tüketilmesine neden oluyor. Bu durum aynı şekilde yük taşımacılığı için de geçerli bir durum olarak karşımıza çıkıyor. 200 kg’lık yük taşıma kapasitesi bulunan üç tekerlekli bir elektrikli motosiklete daha fazla yük konduğunda kısa mesafelerde enerjisinin hemen bitmesi mümkün olabiliyor. Otomobil kullanırken gereksiz fren ve hız, sürekli gaza basılması gibi durumlar nasıl yakıt tüketimini artıyorsa elektrikli motosikletlerde de ani fren, ara gaz, yokuş aşağı inerken ve yokuş yukarı çıkarken yanlış kullanım nedeni ile enerji tasarrufu sağlanamayarak fazla enerji harcanmasına neden oluyor. Elektrikli motosikletler kullanım amacına uygun ve doğru kullanıldığında beklenilen ve sunulan performansı gösteriyor. Elektrikli motosikletlerde modellerine göre çeşitli kullanım farklılıkları ortaya çıkıyor. Klasik yakıtlı motosikletler gibi çoğu modellerde vitesi bulunmayan bu motosikletler farklı modlar sayesinde kullanılabiliyor. Gelişen teknoloji ile birlikte bazı modeller hareket durumunda da kendi kendini şarj edebiliyorken; bazı modelleri prize takıp şarj etmek gerekiyor. Bunun için ekstra bir ekipmana ihtiyaç duyulmuyor. Hızlı şarj ve değiştirilebilir yedek akü sayesinde kullanıcılarına yolda kalma korkusu yaşatmıyor. Elektrikli motosikletler standart klasik motosikletlere göre farklı çalışma prensibine sahip teknoloji kullanıyor. Yakıtlı motosikletler benzinini yakarak enerjiye çevirip aracın hareket etmesini sağlarken elektrikli motosikletler akülerinde bulunan elektrik enerjisini kullanarak motora ulaştırıyor ve bu sayede motosikletin hareket etmesi mümkün kılınıyor. Birçok avantajı bulunan bu araçları kullanmak için ehliyet gerekmiyor. Satış sonrası hizmet ve yedek parça bulabilmek kullanıcılar için büyük önem arz ediyor. Yuki elektrikli motor yedek parçaları da temin edilebiliyor.