Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

3D Oto Paspas

için 160,801 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

3d Oto Paspas

Çeşitli otomobillerde kullanılabilen 3d oto paspas pratik bir şekilde uygulanmaktadır. Kullanım sırasında kolaylığı ve pratik bir şekilde temizlenebilmesi dolayısıyla araçların zemininde düz bir tabaka oluşturmaktadır. Aracın zemininin temiz kalmasına yardımcı olan paspaslar, çoğunlukla siyah renk seçeneği ile yer almaktadır. Kişisel araçlara özel tasarlanabilen paspas ve bagaj havuzu ürünleri, ayak basılan zemine uygulanmaktadır. Otomobilin hali hazırda bulunan parke zemini kolay bir şekilde kirlenebilmekte ve tozlanabilmektedir. Bu gibi durumların önüne geçmek için 3d araba paspasları bulunmaktadır. Tüm araçlarda kullanılabilmesi fonksiyonel bir özellik teşkil etmektedir. Ayak basılan kısmında yer alan tırtıklı yapı, temizlik uygulamaları sırasında kolaylık sağlamaktadır. Genellikle çevreye zarar vermeyen materyallerden meydana gelen paspaslar tekli veya setli olarak bulunmaktadır. Aracın zemin kısımlarına göre farklı boyutlarda paspaslar mevcuttur. Tekli veya çoklu olarak yer alan paspaslar bir bütün olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Uygulama sırasında yapboz parçaları gibi yerleştirilmektedir. Ancak uygulama bittiğinde boşluk kalmayacak şekilde tek bir zemin oluşmaktadır. Pvc içermeyen paspaslar, kanserojen madde bulundurmamaktadır. Aynı zamanda kükürt ve benzeri zehirli bileşenlere yer vermemektedir. Bu sayede toz tutmayan ve alerjik durum oluşturmayan özellikler göstermektedir. Anti bakteriyel paspas çeşitleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Plastik ve silikon materyal görünümü sergileyen paspaslar, çeşitli mm boyutlarında kalınlık oluşturmaktadır. Söz konusu ürünler, -40 derece ile +130 derece arasında faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda hava koşulları, zararlı güneş ışınları ve çeşitli kimyasallara karşı ekstra dayanım yapısına sahiptir. Pratik bir şekilde ve ekstra güç gerektirmeden kullanmak mümkündür. Araçların model ve boyutlarına göre paspas tasarımları değişebilmektedir. Özellikleri belirtilen araba paspasları, kauçuk elastikiyet olarak yer almaktadır. Deforme olmayan özelliği sayesinde yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklıdır. Yüksek teknolojik malzemeden meydana gelen paspaslar, fazla sıcaklık derecesi olan durumlarda koku yaymamaktadır.

 Pratik Kullanımı ile 3d Oto Paspas

Pratik Kullanımı ile 3d Oto Paspas

Araç zeminlerinin kirlenmesini önlemeye yardımcı olan paspaslar ergonomik modelleri ile yer almaktadır. Kullanıcı gereksinimleri göz önüne alındığında paspas tasarımları şekillenmektedir. Birçok model ve çeşit sunan araba paspasları, sayfa üzerinde yer almaktadır. Farklı tasarımlar sunan paspaslar birçok kategori ve alt kategori seçenekleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Belirtilen kategoriler şu şekildedir; otomotiv & motosiklet, aksesuar & tuning, paspas & bagaj havuzu ve son olarak 3d otomobil paspas seçenekleridir. Oto paspas 3d havuzlu universal 5 parça her araca uyumlu bir özellik göstermektedir. Bu sayede kullanım sırasında sorunsuz bir şekilde uygulama yapmak mümkündür. Araca kusursuz bir şekilde yerleşebilen paspaslar, kapsamlı bir koruma imkânı sağlamaktadır. Hem yolcular için hem de sürücü için konforlu bir sürüş deneyimi oluşturmaktadır. Aynı zamanda söz konusu araba paspasları sadece su ile kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Aracın içerisinde hoş bir görünüm oluşturması estetik özelliğini, kullanım sırasında aracın temiz kalmasını sağlaması da fonksiyonel özelliğini göstermektedir. Lazer kesimi ile oluşturulan 3d araç paspası tüm otomobillerde kullanılabilmektedir. Söz konusu araba paspasları, yağmur ve kar gibi yoğun yağışların olduğu zamanda araç zemininde suların birikmesini engellemektedir. Ayak zemininde tırtıklı kaydırmaz yüzey oluşturmaktadır. Bu sayede doğrusal kanallar çeşitli su, toz ve çamur gibi cisimleri uzaklaştırmaktadır. 3d havuzlu oto paspası farklı boyutlarda yer almaktadır. Genel olarak ölçüleri ise şu şekildedir; 3 cm ile 4 cm arasında değişen yüksek kenar bariyeri bulunmaktadır. Söz konusu paspaslar 3 boyutlu koruma sağlayarak zemini toz ve sıvılardan korumaktadır. Bağlanabilen klips haznesi sayesinde araçların paspasları zemine oturabilmektedir. Kilitli aparatı bulunan paspaslar, zeminden kaymayı ve oynamayı önlemektedir. Birçok özellikleri ile kullanıcılara sunulan ürünler, marka ve model kategorisine göre değişiklik göstermektedir.

3d Oto Paspas Çeşitleri

3d Oto Paspas Çeşitleri

Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda birçok paspas tasarımı çeşitlenmektedir. Söz konusu ürünler ergonomik tasarımları sayesinde konforlu bir sürüş deneyimi oluşturmaktadır. Araba paspasları, bitişik ayak dinlendirme bölümleri bulundurmaktadır. Dolayısıyla paspasların geriye doğru düşmesini engellemektedir. Sürücünün ayak zeminine herhangi bir cismin veya malzemenin gelmesine izin vermemektedir. Araç paspaslarının uzun sağ arka parçalarında şaft uzantıları yer almaktadır. 3 boyutlu oto paspas kum, toprak, çamur, toz ve benzeri cisimleri aracın zemininden uzaklaştırmaktadır. Uzun ömürlü kullanım için paspasların temizliğinin yapılması tavsiye edilmektedir. Su ve sabun yardımı ile kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Yerli ve ithal modelleri bulunan paspaslar kauçuk içermediği için koku yaymamaktadır. 4 cm yüksekliğinde yer alan tırtıkları, kiri ve çamuru havuzunda bulundurmaktadır. Bu sayede aracın zeminine yayılmasını önlemektedir. Takım olarak yer alan araba paspasları toplamda beş parçadan oluşmaktadır. Arka ve ön koltukların zeminlerini sararak bütünlük oluşturmaktadır. Genel olarak araba paspaslarının ölçüleri şu şekildedir; ön paspaslar 73x51 cm, arka paspaslar 47x51 cm ve şaft üstü 44x23 cm boyutlarında yer almaktadır. Ölçüler genel olarak tüm araç zeminlerine oturabilmektedir. Özel kesim hatları bulunan paspaslar, dört mevsim kullanabilmektedir. Aynı zamanda otomobil paspaslarının alt kısmında kaymayı önleyen çivi tabanlar bulunmaktadır. Bu sayede hareket esnasında ön veya arka kısmı ilerlememektedir. Geri dönüştürülebilir materyallerden meydana gelmesi dolayısıyla paspaslar çevreye zarar vermemektedir. Yüksek orandaki soğuk ve sıcak havaya direnç gösterebilmektedir. Arka paspaslara bağlanabilen bağlantı şaftı sayesinde aracın zemini bütünlük oluşturmaktadır. Aracın kullanım esnasında bacaklara ve ayaklara konforlu bir sürüş deneyimi sağlaması pratik bir şekilde uygulanmaktadır. Araca özel 3d paspas modelleri tasarımlarına, araç tipine göre değişiklik gösterebilmektedir.

 Farklı Modelde 3d Oto Paspas

Farklı Modelde 3d Oto Paspas

Sürücü koltuğunun zemini araç pedallarına uyum sağlayacak şekilde belirli bir eğim oluşturmaktadır. Belirli açı oranında kaldırılan zeminler uzun vadede ayak bileklerini dinlendirmektedir. Uzun yollarda konforlu sürüş deneyimi sunan paspaslar estetik tasarımları ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. 3d havuzlu oto paspas seti çoğunlukla beş parçadan oluşmaktadır. Setlerin içerisinde araç içi sürücü koltuk zemini, araç içi sağ koltuk zemini ve arka koltukların zemini olmak üzere üç ayrı alan bulunmaktadır. Söz konusu araba paspasları üç bölümden ve beş parçadan oluşmaktadır. Kullanım ve temizlik aşamalarında konfor ve pratiklik sağlamaktadır. Çevre dostu paspas çeşitleri kilit klips haznesi bulunmayan zeminlerde ekstra paket seçenek imkânı sunmaktadır. Bu sayede kilit aparatı bulunmayan araçlara da takılabilmektedir. Araç kullanımlarında bireylerin sürüş deneyimini konforlu bir hale getiren araç paspasları 3 boyutlu tasarımları ile yer almaktadır. Söz konusu araba paspasları, düzenli kullanım ile beraber uzun vadede fayda sağlamaktadır. Tüm araçlarda kullanılabilen paspaslar, her türlü olumsuz etkenden otomobilin zeminini korumaktadır. Aynı zamanda araç içinde yenebilen yiyecekler, zemine dökülmektedir. Silkelenebilen özelliği sayesinde tüm yiyecek kırıntıları pratik bir şekilde temizlenmektedir. Paspasların yan kısımlarında yer alan oluklar, su, toz, kir ve çamurun yayılmasını engellemektedir. Kullanıcıların ayaklarını araç zeminine rahat bir şekilde yerleştirmeleri, sürüş deneyimini büyük oranda etkilemektedir. Tırtıklı yüzeyler ayakların kaymasını engellemektedir. Pedallara sıkışabilen herhangi bir cismin kaçmasını önleyerek tehlikeli risk durumlarının önüne geçmeye çalışmaktadır. Kolay bir şekilde temizlenebildiği ve malzeme içeriğinde kauçuk materyaline yer vermemesi dolayısıyla araç içinde koku oluşturmamaktadır. Söz konusu otomobil paspasları, ürünün içerisindeki materyale, çeşidine ve adetine göre değişiklik göstermektedir. Araç temizliğine önem veren kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan 5 katmanlı 3d havuzlu oto paspas modelleri, su ve çeşitli hijyen materyali ile temizlenmektedir.