Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

3D Oto Paspas

için 99,668 sonuç bulundu.

3D Oto Paspas

3D oto paspas, havuzlu paspas olarak adlandırılan araç içi ekipmanları arasında yer alıyor. Araçların sürüş konforunu arttırmak için, paspas seçimi önemli kriterler arasında yer alıyor. Paspas modellerinin, araç içerisinde tam uyum sağlaması ve pratik bir şekilde kullanılması sürücülerin zamandan ve paspas modelini yerleştirmek için harcayacakları fiziksel enerjiden tasarruf etmelerini kolaylaştırıyor. 3D havuzlu oto paspas seti, otomobillerin zeminini korumak için tercih edilen işlevsel aksesuarlar arasında bulunuyor. Araçlar için önemli olan ihtiyaçlar kategorisinde yer alan ürün seçenekleri, eski paspas modelini değiştirmek isteyen sürücülere öneriliyor. 3D oto paspas modelleri, yeni bir araç alan ve otomobil zeminini her türlü olumsuz etkenden korumak isteyen kullanıcılar için avantaj sağlayan kaliteli ve fonksiyonel alternatifler arasında bulunuyor. Ürün seçenekleri, otomobillerine değer veren sürücüler tarafından tercih edilirken, araç içerisinde ideal bir biçimde değerlendiriliyor.

Araç Zeminini Korumaya Yardımcı Olan 3D Oto Paspas

Araç Zeminini Korumaya Yardımcı Olan 3D Oto Paspas

Araç içerisinde aileleriyle ve sevdikleriyle yolculuk yapan bireyler, bir şeyler yediklerinde ya da içtiklerinde kırıntılar ve içecekler otomobil zeminine dökülüyor. Yiyecek ve içeceklerden arta kalan kırıntı ve sıvıları temizlemek ekstra bir çaba gerektirirken, araç için seçilen paspas modelinin fonksiyonel bir şekilde kullanılamaması, araç sahipleri için problem oluşturuyor. 3D araba paspası ise oluklu yapısı sayesinde, yiyecek kırıntılarının etrafa yayılmasını önlüyor. Araç içerisinde tüketilen; su, meyve suyu, hazır kahve gibi içecekler döküldüğünde ise 3D paspasların havuzunda birikiyor. Bu sayede sürücüler pratik bir biçimde, paspası çıkararak temizliğini yapabiliyor. Sürüş keyfini arttıran havuzlu paspas modeli, özel olarak geliştirilmiş bariyerleri sayesinde; toz, kir ve çamur gibi dış etkenlerin otomobilin zeminine temas etmesini önlüyor. Araç zeminini ideal bir biçimde koruyan 3D araç paspası, otomobillerin korunmasına katkı sağlıyor.

Kolay Temizlenen Havuzlu Paspas Modelleri

Kolay Temizlenen Havuzlu Paspas Modelleri

Havuzlu paspas modellerinin kullanışlı bir yapıya sahip olması, ürünlerin tercih edilme nedenleri arasında yer alıyor. Sürücüler, kendilerine zahmet veren, çıkarıp takılırken vakit alan ürünleri kullanmayı tercih etmiyor. 3D oto paspas çeşitleri, ergonomik tasarımları ve ince yapıları ile otomobillerin pedallarına sıkışma yapmadan takılıp, kolaylıkla çıkarılabiliyor. Sürücülerin araç içerisinde rahat bir şekilde hareket etmesine olanak sağlayan ürün seçenekleri, yolculuğu keyifli hale getiriyor. Kullanıcıların araç içerisinde ayaklarını yere rahat bir şekilde yerleştirebilmeleri, sürüş için önemli sayılan gereksinimler arasında yer alıyor. Bireylerin araç kullanırken konsantrasyonlarını dağıtmayan oto paspas 3D siyah modeli, zemine tam olarak oturuyor ve konfor sağlıyor. Araç temizliğine önem veren sürücüler için tasarlanan 3D oto paspas modelleri, su ve isteğe bağlı olarak havuzlu paspaslar için özel olarak geliştirilmiş bir temizleyici ile hızlı bir şekilde temizleniyor ve kuruyor. Kuruduktan sonra araç içerisine yerleştirilen ürün seçenekleri, profesyonel bir sürüş deneyimi yaşamaya yardımcı oluyor.

Avantajlı Kullanım Özellikleri ile Ön Plana Çıkan Oto Paspas Seçenekleri

Avantajlı Kullanım Özellikleri ile Ön Plana Çıkan Oto Paspas Seçenekleri

Araç tabanlarının zaman içerisinde yıpranarak tahrip olmasını önlemeye yardımcı olan ürün modelleri, kolaylıkla temizlenebilme fonksiyonu sayesinde otomobil içerisinde koku oluşumunun önüne geçiyor. Araç içi hijyenin önemini bilen sürücülerin ihtiyaçları gözlemlenerek tasarlanan 3D oto paspas modelleri, kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. Sürücüler, 3D oto paspas modellerini satın almadan önce detaylı ve kapsamlı bir şekilde araştırıyor. Avantajlı kullanım özelliklerine sahip olan ürünlerin, fiyat-performans kategorisinde değerlendirildiğinde de ön plana çıkması tüketicilerin 3D oto paspas modellerine yönelmelerini kolaylaştırıyor. 3D oto paspas fiyatları; ürünlerde kullanılan malzemelerin kalitesine ve havuzlu paspas modellerinin işlevsel kullanım özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Her türlü bütçeye hitap eden ürün seçenekleri, uzun ömürlü bir şekilde kullanılabiliyor. Aracınıza uygun diğer aksesuarları da incelemek için Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(4,685)
ve üzeri (7,410)
ve üzeri (8,559)
ve üzeri (8,996)
ve üzeri (9,598)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL