Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

LS2
Ls2
TCX
Mts
Tcx
Jms
Tex
SCS
HJC
Ixs
Hjc
Mt
LBC
S3
MT
Agv
MTS
Ufo
Yy
OJ
Hsb
Ktm
Axo
Lbc
KTM
Lem
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Renk

Başka bir kelime deneyin

Numara

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kullanıcı

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kıyafet & Ekipman

için 11,765 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Motosiklet Kıyafet ve Ekipman

Motosiklet kullanırken çeşitli ekipmanlar ile daha güvenli yolculuk imkanı doğmaktadır. Bu ekipmanlar vücudun farklı bölümlerini korumak ve kazalarda karşın kalkan oluşturmak üzere sizlere yardımcı oluyor. Özellikle motosiklet ve benzeri araçlar trafikte fark edilmesi zor taşıtlar olduğu için kullanıcılarının son derece korunaklı olması öneriliyor. İşte bu korunma ortamı da motosiklet kıyafetleri ve ekipmanları ile sağlanmaktadır. Motosiklet ekipmanları çeşitli amaçlara hizmet etmektedir. Bu ekipmanlardan biri olan reflektörlü el koruma ve rüzgarlıkları özellikle karanlık ortamlarda ve geceleri ihtiyaç duyulan ekipmanlardandır. Kullandığınız reflektörlü el koruyucuları sizi hem soğuktan korur, hem de karanlıkta fark edilmenizi sağlayarak kazaların önleyicisi olur. Çok yönlü ürünler olan reflektörlü el koruma ekipmanı yağmur, kar ve benzeri soğuk havalarda ellerinizin zarar görmesini önler. Çoğu zaman bu gibi soğuk havalarda ellerde hissizleşme sorunu olabilmektedir. Dolayısıyla da bu durum kazalara sebep olabilmektedir. Kazaları önlemek ve güvenli yolculuk için bu reflektörlü el koruma rüzgarlıkları sizlere yardımcı oluyor. Üzerinde bulunan şerit halindeki reflektör karanlık olan ya da ışığın az bulunduğu yerlerde fark edilmenizi sağlayarak araçların sizlere çarpması riskini azalmaktadır. Motosiklet eldiveni kışlık olarak kullanabileceğiniz ekipmanlardan biridir. Su geçirmez özelliği ile yağmurdan etkilenmenizi önler. Islanan elleriniz hakimiyeti kaybedebilmektedir ki bu eldivenler ile benzer durumları önleyebilirsiniz. İç yüzeyi polarlı olan bu eldivenler aynı zamanda ellerinizin sıcak kalmasını sağlamaktadır. Böylelikle kış aylarında yolculuk yaparken üşümeyecek ve soğuktan etkilenmeyeceksiniz. Kolayca takılıp çıkarılabilen bir ekipmanlar ayna ve benzeri eşyaları sökmeden kolaylıkla yerleştirilebilir. Bu açıdan da son derece pratik kullanım şansı sunuyor. Motosiklet ekipman önerileri içerisinde daime yer alan bu polarlı eldivenler özellikle motor kurye çalışanları için kurtarıcı olmaktadır. Tüm gün rüzgar ile temas eden ellerde ciddi hasarlar meydana gelebilmekte ve kaza riski de artmaktadır. Bu sebeple motosiklet kullanıcılarının kesinlikle eldiven kullanması tavsiye edilmektedir. Soğuk hava şartlarında direksiyon hakimiyeti azalmakta ve kazalara sebep olabilmektedir. Bu sebeple eldiven kullanımı hayati önem taşımakta ve sizleri korumaktadır. Çeşitli tasarımlara sahip eldivenler sayesinde de tarzınızı da tamamlayabilirsiniz.

Koruyucu Motosiklet Kıyafetleri ile Güvenli Yolculuklar

Koruyucu Motosiklet Kıyafetleri ile Güvenli Yolculuklar

Motosiklet kullanırken mutlaka kullanılması gereken güvenlik ekipmanlarının çokça farklı çeşidi bulunmaktadır. Motosiklet kıyafetleri koruma amaçlı kullanımının yanı sıra farklı tarzlarında yansıtılmasını sağlamaktadır. Motosiklet kullanıcıları u kıyafetler ile hem kendilerini kaza ve benzeri risklere karşın koruyor hem de stillerini yansıtma fırsatı buluyorlar. Bu kıyafetlerden biri olan montlar yaz kış motosiklet kullanıcılarının ihtiyaçlarından biri olmaktadır. Farklı özelliklere ve iç dolgulara sahip montlar ile hem sıcak mevsimlerde hem de soğuk iklim koşullarında bu kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Kış aylarında içi polarlı ya da pamuklu denilen sıcak tutma özelliğine sahip montlar sizlere yardımcı olacaktır. İç dokusu sayesinde soğuğa karşın korur ve sıcak kalmanızı sağlar. Aynı zamanda daha güvenli bir şekilde yolculuk yapmanıza da yardımcı olmaktadır. Kış aylarında kullanıma uygun olan montlar su geçirmez özellikleri sayesinde yağmur ve kar gibi durumlara karşın direnç gösterirler. Bu sayede ıslanmadan yolculuk yapabilirsiniz. Yumuşak astarları sayesinde içerisinde rahatlıkla hareket edebileceksiniz ki bu da motosiklet kullanırken sizlerin kısıtlanmasını önler. İçerisinde son derece rahat hareket edeceğiniz montunuz kalitesi ile de uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Bu montların omuzlarında, dirseklerinde ve sırtında çıkarılabilir korumalar bulunmaktadır. Böylelikle vücudun ve iskelet sisteminin en önemli bölümlerini korur. Herhangi bir kaza dahilinde kalıcı yaralanmalara sebep olunmasını önlemeyi amaçlar. Motosiklet giysi çeşitlerinden biri olan pantolonlar ise yine bacaklarınızın korunmasını sağlamaktadır. Güvenle yolculuk yapabilmek için dizlerinizi ve bacaklarınızı koruyan pantolonlar birbirinden farklı onlarca çeşidi ile tarzınızı da yansıtıyor. İster dar paça ister bol paça pantolon kullanıyor olun her türlü çeşidi ile kombinlerinizi oluşturabileceksiniz. Pantolonların özellikle diz kısımlarında koruyucular bulunmaktadır. Bu koruyucular sayesinde dizlerinizin kaza anında güvenliği sağlanmaktadır. Bacaklardaki birincil tehlike alanlarından biri olan dizler bu dayanıklı korumalar sayesinde güvence altına alınmaktadır. Herhangi bir düşme ya da çarpma anında kemiklerinizin yapısını korumak üzere tasarlanmıştı. Motosiklet pantolonu kaza ve düşme anında vücudun iskelet yapısını bel bölgesinden ayak bileklerine kadar korumaktadır. Deride tahribat oluşması ihtimalini en aza indirgeyerek düşme durumunda sürtünmelere bağlı yaralanmaları hafifletir ve önler. Beli, bacakları ve diz kapaklarını kavrayarak iskelet yapısını da korumaktadır. Motosiklet koruyucu kıyafet çeşitlerinden biri olan bu pantolonlar özellikle kış aylarında soğuğunda olumsuz etkilerinden sizleri korur. Rüzgarı önler ve su geçirmez özelliğe sahiptir. Olumsuz hava şartlarında motosiklet kullanırken konforu en üst seviyeye çıkararak çok daha güvenli bir ortam oluşturur.

Motosiklet Koruma Ekipmanları ve Özellikleri

Motosiklet Koruma Ekipmanları ve Özellikleri

Trafikte her türlü kazaya karşın dayanıklı ve korunaklı kıyafetler ile risk düzeyini düşürmek mümkündür. Motosiklet elbisesi olarak mont ve pantolonun dışında eldiven, şapka ve benzeri çokça farklı ürünlerde bulunmaktadır. Tüm bu ekipmanları kullanarak çok daha güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Hava şartları, güneş ve daha birçok kaza yapma riski yaratan duruma bu ekipmanlar sayesinde engel olabilirsiniz. Çift mafsallı dizlikler sayesinde dizlerinizi bunun yanı sıra tüm iskelet sistemini koruyabilirsiniz. İçerisindeki çarpma ve darbelere dayanıklı malzemeler ile düşme, çarpma anlarında kemikleriniz güvende oluyor. Küçük ve büyük ölçekli kazalarda yaralanma riskini azaltıp kalıcı hasarlar oluşmasını da önler. Hareket serbestliği en üst düzeyde olan mafsallı dizlikler ile motosiklet kullanırken rahatsız olmazsınız. Bacaklarınızı rahatlıkla hareket ettirebilir ve motosikletinizi güvenle sürebilirsiniz. Dizliklerin ayarlanabilir olması da bu hareket serbestisini sağlamasına yardımcı oluyor. Diz kapağınızın üstünden başlayarak kaval kemiğinin tamamını kapsayacak şekilde güvenlik kalkanı oluşturuyor. Böylelikle de yalnızca dizinizi değil bacağınızın çok büyük bir bölümünü koruyor. Motosiklet güvenlik ekipmanları arasında yer alan korumalı eldivenlerde yine son derece işlevsel ürünlerdir. Parmak yapısını ve kemikleri korumak üzere tasarlanan bu eldivenler özellikle eldeki eklem yerlerini korumaktadır. Dıştan gelen darbelere karşın sert bir yüzey oluşturur ve kemiklerin düşme ve benzeri durumlarda yaralanmasını önler. Oluşacak kazalarda potansiyel olarak yaralanma ihtimali en yüksek olan bölgelerden biri olarak eller ve parmaklar bu eldivenle korunmaktadır. Düşme anında direkt eller kullanıldığı için eldivenin önemi oldukça büyüktür. Kemiklerinizi koruyan eldivenler aynı zamanda güvenli bir sürüş deneyimi yaşatır. Soğuk ve olumsuz hava şartlarına karşın ellerinizi korur. Soğuktan etkilenmeyen elleriniz ile motosikletinizi daha iyi kavrayacaksınız. Su geçirmez eldivenler yağmura karşın sizleri koruyarak havadan etkilenme düzeyinizi en aza indirger. İçerisindeki polarlı katmanı da ıslanmanızı önlemenin yanı sıra sıcak kalmanızı da sağlayacaktır. Motosiklet uzun yol ekipmanları arasında önemli bir yere sahip olup uzun süreli yolculuklardan ellerinizin üşümesini ve kavrama kabiliyetinizin azalmasını önler. Yolculuk anında dikkatinizin dağılmasını önleyerek direksiyon hakimiyetinizi hep yüksek safhada tutar. Rüzgardan, soğuktan ve düşme anında sürtünmelere karşın koruma kalkanı görevi görür. Aynı zamanda düştüğünüz zeminde çivi, cam ve benzeri zararlı maddeler bulunabilir ki eldivenler sayesinde cildiniz korunacaktır. Deri, kumaş ve benzeri farklı materyallere sahip eldivenler ile dilediğiniz model tercih edebileceksiniz. İçerisi de son derece rahat olan bu eldivenlerde hareket serbestisi yüksek düzeydedir.

Birbirinden Farklı Tasarımlara Sahip Motosiklet Kıyafet Takımları

Birbirinden Farklı Tasarımlara Sahip Motosiklet Kıyafet Takımları

Motosiklet kullanırken çeşitli kıyafet takımları ile güvenlik seviyesi yukarı çekilmektedir. Dizlikten, eldivene, kulaklıktan, rüzgarlığa kadar çokça ekipmanın bir arada bulunduğu takımlar oldukça işlevsel ürünlerdir. Koruyucu kıyafet takımlarını alarak birbiri ile uyumlu görünümler elde edebilirsiniz. Motosiklet kıyafet takımı çokça farklı rengi ile çeşitli modelleri de sizlere sunuyor. Böylelikle de tarzınıza en uygun modeli bulabilme imkanına sahipsiniz. Siyah, kırmızı, beyaz ve daha birçok farklı rengi ile çeşitli görünümler yaratabilirsiniz. Takım olarak bulunan korumalı kıyafetler içerisinde pantolonların üzerinde diz kısımlarında korumalar bulunmalıdır. Dizlerin darbelere karşın korunmasını sağlayarak kemiklerin kırılmasını önler. İskelet sisteminin en önemli bölümlerinden biri olan dizler hayati önem taşımaktadır. Bu açıdan da korumalı kıyafetler sizlere yardımcı olacaktır. Korumalı montların dirsek kısımlarında koruyucular bulunuyor ve bu da yine kemiklerinizi koruyor. Dirsekler düşme ve çarpma anlarında birincil tehlike bölgelerinden biri olarak korunması gereken yerlerden biridir. Sürtünmelere karşın korumalı montlar sizlere yardımcı olacak ve çok daha güvenli bir şekilde yolculuk yapmanızı sağlayacaktır. İçerisindeki mafsallı yapıda kolay hareket edilebilirliği sağlar. Kaza anında tüm kolun güvenliği için tasarlanmıştır ve iskelet sisteminin güvenliği sağlamaktadır. Motosiklet kıyafet seti içerisinde yer alan bir değer ekipmansa kulak koruyuculardır. Kaskların yan bölümlerinde kullanılan bu ekipmanlar sayesinde kulaklarınızı da darbelere karşın koruyacaksınız. Su geçirmez özelliğe sahip bu kulak koruyucular yağmur ve kar gibi olumsuz hava şartlarında da kullanım için uygundur. Bu sayede de her mevsim kullanabileceğiniz ürünlerdir. Koruma için kullanabileceğiniz bir diğer ekipman ise sırt korumalarıdır. Ceketlerin koruma ceplerine yerleştirilebilen bu koruma ekipmanları iskelet sisteminin en önemli bölümü olan omurgayı korur. Bu ekipmanı kullandığınızda düşme ve kaza anında kemiklerinizi koruyacak ve felç kalma gibi hayati riskleri önleyecektir. Farklı boyutlarda ve materyallerde koruyucu sırtlıklar bulunmaktadır. Böylelikle montunuzla ve ceketinizle uyumlu sırt korumalarını tercih edebilirsiniz. Motosiklet zorunlu ekipmanları içinde yer alan kasklar dayanıklı malzemesi ile kafanızı darbelere karşın korur. Düşme, çarpma ve benzeri durumlarda kafatasını korur ve zarar görmesini önler. Tüm bunların yanı sıra bir aksesuar haline de gelen kasklar birbirinden farklı modelleri ile tarzınızı da yansıtmanıza yardımcı oluyor. Kıyafetleriniz ile uyumlu olarak seçeceğiniz kasklar ile stilinizi tamamlayacak ve kendinizi koruyacaksınız. Kafanızı komple saran yapısı ile hem önden hem de arkadan gelecek darbelere karşın sizleri korur. Kaskları kendi isteğiniz doğrultusunda süsleyebilirsiniz. Üzerini çeşitli sticker ve aksesuarlar ile onları çok daha özel hale getirebilirsiniz.

Kışlık Korumalı Motosiklet Kıyafetleri ile Soğuğa Meydan Okuyun!

Kışlık Korumalı Motosiklet Kıyafetleri ile Soğuğa Meydan Okuyun!

Soğuğa karşın korunmanızı sağlayacak olan kışlık korumalı motosiklet kıyafetleri sizleri yalnızca tehlikelere karşın değil aynı zamanda olumsuz hava şartlarına karşında korur. Motosiklet kıyafetleri kışlık olanları özellikle ısıtıcı özellikleri ile soğuğun sizi etkilemesini önler. Polarlı iç yüzeyi ile termal özellik gösterip vücut ısınızı ideal dengede tutar. Rüzgar, yağmur ve kar gibi olumsuz hava şartlarında sizi korur ve ısıtıcı özellik gösterir. Kışlık motosiklet pantolonu termal özelliği ile rüzgarla temas eden bacaklarınızın üşümesini önler. Soğuk hava sürüş kabiliyetini de azaltan bir etmen iken bu kışlık koruyucu kıyafetler ısınmasını sağlamaktadır. Su geçirmez kışlık motosiklet pantolonları özellikle yağmurlu havalarda kurtarıcı olmaktadır. Islanmanızı önleyecek ve böylelikle de sürüş kabiliyetiniz her daim yüksek kalacaktır. Soğukların ve olumsuz hava şartlarının sürüş kalitenizi düşürmesini önler. Sıcak tutan polarlı yüzeyi sayesinde üşümek bir yanda ısınacaksınız. Bacaklarınızda kan akışı her daim devam edecek ve hareketleriniz kısıtlanmayacak. Motorcu pantolonu kışlık olduğunda ekstra koruma katmanları ile çok daha güvenli olmaktadır. Titanyum korumalı kışlık motosiklet pantolonları rüzgar geçirmez ve yağmura karşın dayanıklıdır. Diz ve kalça kısımlarında onaylı korumalar bulunmaktadır. Böylelikle sizleri yalnızca soğuktan ve olumsuz hava şartlarından değil düşme ve kaza gibi durumlara karşın da korur. Yansıtmalı reflektörleri ile karanlıkta da fark edilmenizi sağlar. Gece olduğunda ya da ışığın az olduğu yerlerde fark edilmeyerek diğer sürücülerin siz çarpmasını önler. Sökülebilen iç termal astarı ile 4 mevsim kullanabileceğiniz bir ekipmandır. Yaz- kış tüm mevsimlerde bu koruyucu motosiklet pantolonlarını kullanabilirsiniz. Çok fonksiyonlu bu ürünler avantajları da size sunuyor. Bel ayarı yapılabilen bu pantolonları kendi vücut ölçülerinize göre de ayarlayabileceksiniz. Isıtmalı motosiklet kıyafetleri arasında yer alan koruyucu montlarda yine rüzgarın olumsuz etkisini yok eder. Soğukla temas durumunda sürüş kabiliyetinizin azalmasını önler. Sırtınız, kollarınız ve göğüs kafesinizin soğukla temasını keserek kan akışını her daim dinamik tutar. Hareket serbestisi yüksek olan bu kışlık kıyafetler ağır değil aksine hafif ürünlerdir. Böylelikle de motosikletinizi kullanırken sizleri zorlamaz. Su ile temas ettiğinde kaymayı önleyici yüzeyleri ile koltuğunuzda sabit kalmanızı da sağlamaktadır. Yüksek güvenlikli koruyucu motosiklet kıyafetleri diz, kaval kemiği ve kalça gibi önemli kemikleri korur.

Uygun Fiyatları ile Kaliteli Koruyucu Motosiklet Kıyafetleri

Uygun Fiyatları ile Kaliteli Koruyucu Motosiklet Kıyafetleri

Motosiklet kullanırken tercih edeceğiniz koruyucu kıyafetler sayesinde hayati tehlikeleri önleyeceksiniz. Hem siz hem de sevdikleriniz için güvenli yolculuk sunan korumalı kıyafetler farklı modelleri ile de tarzınızı yansıtmanıza imkan tanıyor. Beyaz, siyah, kırmızı ve daha birçok farklı renge sahip korumalı kıyafetler set halinde olduğunda uyumlu kombinler oluşturabilirsiniz. Motorcu bafları da aksesuar olarak tercih edebileceğiniz bir diğer ekipmanlardır. Farklı renkleri olan bu baflar özellikle boyun çene kısmını rüzgara karşın korumaktadır. Rüzgarın boğazlarınızda ve yüzünde hasar bırakmasını önler. Taraftarı olduğunuz spor kulüplerinin ya da tek renk seçenekleri gibi farklı desenlere sahip bafları kolaylıkla bulabilirsiniz. Görünümü ile son derece tarz duran bafları kullanarak kombinlerinizi daha cool hale getirebilirsiniz. Korumalı kıyafetlerin içerisindeki koruyucu alanlar ile kemikleriniz ve tüm iskelet sisteminiz güvence altına alınmaya çalışıyor. Dirsek koruyucuları ile kol sisteminiz komple güvence altına alınıyor. Bunların yanı sıra alt kolunuzu korumak için kolluklarda kullanabilirsiniz. Elleriniz için kemikleri kavrayan korunaklı eldivenler size yardımcı oluyor. Tehlike anında ellerinizi koruyarak direksiyon hakimiyetinizi kaybetmemenize yardımcıdır. Motosiklet ekipman tavsiyesi yapılırken genelde hayatı tehlike alanlarında biri olan sırt bölümü yer almaktadır. Sırt koruyucuları ile kaza anında felç kalma gibi kalıcı hasarları önleyebilirsiniz. Kemiklerinizi ve omurganızı koruyarak kırılma ve çıkma gibi durumlara karşın kalkan oluşturur. Dizlikler ile hem dizlerinizi hem de kaval kemiğinizi koruyor olacaksınız. Düştüğünüzde ya da kaza anında önemli kemiklerin korunarak daha büyük hasarların oluşması önlenmektedir. Mafsallı dizlikler hareket serbestisini en yüksek düzeyde tutan modellerdir. Bu sayede de motosiklet kullanırken hareketleriniz kısıtlanmaz. Koruyucu kıyafetler ile hayati tehlikeleri en az düzeye indirme şansına sahipsiniz. Hazırlıklı olacağınız durumlar karşısında en az hasar ile atlatmak için bu koruyucu kıyafetler sizlere yardımcı olacaktır. Motosiklet kıyafetleri fiyatları da her bütçeye uygun olarak değişkenlik göstermektedir. Daha güvenli bir motosiklet yolculuğu için uygun fiyatlı, kaliteli motosiklet koruyucu kıyafetleri sayfamızda.