TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Oto Koltuğu

için 684 sonuç bulundu.

Oto Koltuğu

Araçlarda daha konforlu bir kullanım gerçekleştirmek ve güvenilir bir yolculuk yapabilmek için koltuk değişimleri gerçekleştirmek veya ek koltuklar kullanmak sıklıkla tercih edilen bir durumdur. Özellikle oto koltuğu tercihlerinde bebekler için veya çocuklar için daha güvenilir koltuk kullanımları sıklıkla görülmektedir. Yasalar çerçevesinde de küçük çocukların araç içerisinde seyahat etmesi sırasında bu koltukların özellikle kullanılması gerekmektedir. Özel emniyetli bir yapı ile üretilen bu koltuklar araç koltuğuna montaj edilir ve hemen sonra kemerleri takılarak güvenli bir seyahat sağlanmaktadır. Çünkü yaşanabilecek kaza durumlarında veya çocukların araç içerisinde gerçekleştireceği bilinçsiz hareketler sonucunda çok daha büyük sıkıntılar ortaya çıkabilir. Bu kapsamda bebek ve çocukların güvenliği için mutlaka bebek oto koltuğu kullanımı tercih edilmelidir. Bu koltuklar bebeklerin yağına, ağırlıklarına ve aracın boyutlarına uygun bir şekilde oto koltuğu tavsiye nitelikleri ile birlikte elde edilmelidir.

Oto Koltuğu Kullanmanın Sağladığı Faydalar

Oto Koltuğu Kullanmanın Sağladığı Faydalar

Çocuklu ailelerin gerek şehir içi gerek şehirlerarası seyahatler sırasında mutlaka çocuk oto koltuğu kullanması önemli bir noktadır. Bu koltuğu kullanarak çocukların güvenli bir şekilde seyahat edebilmesi ve belirli bir noktada oturması mümkün olmaktadır. Bu koltuk temel olarak aracın arka koltuğuna yine araç emniyet kemeri ile birlikte sabitlendikten sonra çocuk koltuğa oturtulur ve yine koltuğun kendi kemerleri de çocuğun vücuduna korunaklı bir şekilde takılır. Çocuk koltuğa yerleştirildikten sonra seyahat koyunca bebek kemeri kesinlikle çıkarılmamalıdır. Doğru bir şekilde oto koltuğu bebek ürünlerinin kullanımı sayesinde ağır trafik kazalarında çok büyük tehlikelerin ve ölümcül sonuçların önüne geçme ihtimali çok yüksektir. Bu durumu göz önünde bulunduran resmi ve yasal çerçeveler de bu koltukların kullanımını bir zorunluluk haline getirmiştir. Hem çocuğunuzun sağlığı ve güvenliği hem de sizin iç rahatlığı ile aracı kullanarak seyahat edebilmeniz için özel tasarımlar ile üretilen bu koltuklar farklı modeller ve markalar ile temin edilebilir. Seçeceğiniz oto koltuğu çocuk ürünleri özellikle markalar tarafından sunulan modelleri ve bu ürünlerin sağladığı güvenlik koşullarına göre değişiklik gösterir. Bilhassa koltuklarda taşıma kapasiteleri birbirinden farklı olmak üzere her yaştaki çocuk için aynı boyutlarda koltuk seçimi gerçekleştirmek önemlidir. Hatta sadece çocukların yağı değil kilosu ve vücut oranlarına göre de 9 aylık bebeklerden bağlamak üzere 4 yağına kadar çocuklarda bu koltuklar yıllar boyunca kullanılabilir. Örneğin 4 yağına kadar ulaşmış çocukların güvenli bir şekilde seyahat edebilmesi için 36 kg oto koltuğu tercihleri gerçekleştirilebilir. Bu koltuklarda benzer şekilde kilogram ölçüleri ve yağ ölçülerine göre ürün seçenekler değişiklik oluşturmaktadır. Bu koltukların kullanılmaması durumunda anne veya baba kucağında özellikle ön koltuklarda seyahat eden çocuklar trafik kazaları gibi durumlarda büyük risk altında bulunmaktadır. Özellikle emniyet kemerinin düzenli bir şekilde kullanılmadığı yolculuklarda tehlikeler daha da büyük bir noktaya ulaşabilir. Normal araç koltuklarında emniyet kemeri küçük yaştaki çocuklar için uyumlu olmadığından bu koltuklar ekstra şekilde kullanarak yine çocuklar için de güvenilir bir emniyet kemeri avantajı elde edilebilir. Anne & Bebek ürünlerinin en olmazsa olmazlarından biri olan bebek oto koltuğu hem oldukça kullanışlı hem de oldukça şık modelleri ile kullanıcıya sunulmaktadır.

Oto Koltuğu Modelleri, Özellikleri, Fiyatları

Oto Koltuğu Modelleri, Özellikleri, Fiyatları

Ürünlerde özellikle model seçenekleri markaların sunduğu yapılara göre değişiklik göstermektedir. Genellikle bu değişiklik koltuğun kapasitesi, boyu, fonksiyonel özellikleri ve kumağı gibi noktalar ile birlikte oluşmaktadır. Örneğin, koltuk üretiminde kumaş yapısı olarak kimi zaman deri kimi zaman kadife veya polar kumaşlar gibi tercihler gerçekleştirilebilir. Bazı koltuklarda kullanılan kumaş kalitesine uygun bir şekilde hem yazın hem kığın konforlu bir koltuk kullanımı elde etmek mümkündür. Bilhassa ana kucağı oto koltuğu olarak adlandırılan ürünler tıpkı anne kucağındaki gibi konfor oluşturdukları için her mevsim kullanılabilir. Bu koltuklarda anne kucağında yerleşmiş gibi oturtulan çocuklar rahatlıkla yolculuk sırasında uykuya dahi dalabilirler. Koltukların genellikle sağ ve sol bağ taraflarında yastıklar yer aldığı için sarsıntı anlarında çocuğun hassas olan kafa yapısı ve boyun yapısı zarar görmeyecektir. Anne kucağı şeklinde üretilmiş koltuklar araç dışında da puset tarzında taşıma için avantaj oluşturabilir. Bu tip ürünler puset oto koltuğu olarak farklı bir model oluşturmaktadır. Bilindiği üzere puset, çocuğun dış mekanda gezdirilmesi sırasında anne ve baba için rahatlık oluşturan bir taşıma aparatı olarak kullanılır. Bu ürünler çocukların 9 aydan bağlamak üzere 3-4 yağlarına kadar geçen sürecinde çocuk arabası gibi kullanım avantajı oluşturmaktadır. Hatta bu tip koltuklar portatif oto koltuğu şeklinde de adlandırılan ürünlerdir. Yani araç dışındaki geçirilen süre zamanında el yardımıyla taşınabilecek bir puset yapısı oluşturmaktadır. Yine değişen özelliklerine göre yatabilen bebek oto koltuğu ürünleri ise araç içerisinde çocukların uyku zamanı geçirmesi için avantajlı bir kullanım oluşturmaktadır. Normal koşullarda oturma pozisyonunda kullanım için tercih edilen bu koltuklar istenilen zaman yatay hale getirilerek bebek için bir yatak ya da anne kucağı gibi pozisyon olabilir. Bu tip farklı özelliklerin göz önünde bulundurulması ile birlikte oto koltuğu fiyatları temel olarak her modelin kullanım özelliklerine ve üretim yapısına göre değişim gösterebilir. Fiyatlar üzerinde değişim oluşturan etmenler arasında genellikle marka bilgisi, malzeme yapısı, kullanım fonksiyonları ve görsel kalite özellikleri yer almaktadır.

Oto Koltuğu Tercihlerinde En İyi Konforu Sağlayan Ürünler

Oto Koltuğu Tercihlerinde En İyi Konforu Sağlayan Ürünler

Seçilen koltukların yolculuk sırasında hem çocuklar için hem de anne ve baba için güven sağlaması önemlidir. Bunun yanında koltuğu kullanacak asıl yolcu olan çocuklar için konforlu bir kullanım oluşturması daha önemli bir noktadır. Yani önemli bir örnek olarak seçilen koltuğun kumaş yapısı sayesinde terletmeyecek ve hava alan bir koltuk olması gerekmektedir. Özellikle oto koltuğu puset şeklinde kullanılacak bir ürünün hem araç içerisinde hem araç dışında kullanımı sırasında kumaş yapısı ile terletmemesi ve havadar bir özelliğe sahip olması gerekir. Hem yaz mevsimlerinde hem de kış mevsimlerinde bu özellik en önemli noktalardan birini oluşturmaktadır. Çünkü bu durum çocuğun sağlığını korumak ve hastalıklara karşı onu esirgemek için önemli bir noktadır. Diğer bir noktada oto koltuğu yatabilen seçenekleri ile birlikte daha konforlu bir kullanım elde edilmesi mümkündür. Özellikle uzun yolculuklar sırasında kullanılacak bu koltukların yatabilen özelliği ile bebekler için bir yatak vazifesi görmesi gerekecektir. Bu sayede yolculuk sırasında çocukların rahatı düşünülerek ve aynı zamanda daha rahat bir yolculuk geçirmek için bu noktalara dikkat etmek önemlidir. Özellikle önemli noktalardan birisi de oto koltuğu 36 kg gibi seçenekler değerlendirilirken, bu ürünün bebeklik çağından yetişkinlik çağına kadar yeterli düzeyde kullanım oluşturacağının bilinmesidir. Çünkü bu yağ aralığında taşıma kapasitesi olarak ürünler yeterli kullanımı oluşturabilir. Ayrıca bu ürünler ile birlikte istenilen durumlarda daha yüksek bir oturma seviyesi elde etmek için oto koltuğu yükseltici gibi ürünler de tercih edilebilir. Bu konuda uzmanlar tarafından önerilen veya kullanıcı yorumları ile birlikte elde edilen bebek oto koltuğu tavsiye niteliğindeki bilgilerden faydalanmak doğru olacaktır. Bu ayrıntılar ile birlikte bebek oto koltuğu fiyatları tüm tercihlerinizi göz önünde bulundurduğunuzda, net bir şekilde kolaylıkla tespit edilebilir. Bu kapsamda seçeceğiniz ürünlerin özelliklerine, yapısına ve marka modeline uygun bir şekilde tüm ürünleri Oto Koltuğu & Ana Kucağı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Taşıma Kapasitesi

(250)
(153)
(69)
(65)
(60)
(41)
(32)
(4)
(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Avionaut (4)
Aybebe (1)
Aybek (2)
Baby Elf (1)
Baby Home (2)
Baby Max (4)
Baby2Go (6)
Babyfun (2)
Babyhope (29)
Babyjem (1)
Bebebebek (1)
Bebesi (1)
Bebetaxi (1)
BeSafe (8)
Bronkwell (1)
Casual (2)
Chicco (30)
Chipolino (2)
Comfymax (57)
Concord (2)
Convers (17)
Disney (62)
(1)
Dolphin (1)
Dukaddo (1)
Duux (5)
Elele (1)
Esy Baby (1)
Ferrari (76)
GB (1)
Hauck (1)
Heyner (3)
Huggy (4)
Inglesina (5)
Joybi (1)
Jusso (3)
Kanz (3)
Kiwi (3)
Kiwy (2)
Koala (6)
Kraft (19)
Lord (1)
Lorelli (19)
Lorenzi (1)
Maller (5)
Maxi-Cosi (86)
Moje (2)
My Life (2)
Nado (4)
Nania (52)
Norfolk (2)
Perilla (2)
Prego (27)
Puanti (4)
Roomeye (2)
Safe Line (1)
Soo Baby (1)
Star Baby (2)
Swandoo (2)
Sypo (1)
Tombish (1)
Tommybaby (3)
Tripper (1)
Unitec (2)
Wei-B (1)
Wellgro (2)
Yoyko (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(48)
ve üzeri (85)
ve üzeri (91)
ve üzeri (91)
ve üzeri (94)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL