Oto Koltuğu

için 3,333 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Oto Koltuğu

Bebeklerin araçta konforlu ve güvenli bir şekilde seyahat edebilmeleri için oto koltuğu kullanmaları gerekir. Çocuk oto koltuğu kullanmama veya hatalı kullanım olası kaza durumlarında yaralanma ve ölüm oranlarının artmasına neden olmaktadır. Bu nedenle çocuğunuzun güvenliği için aracınızda mutlaka oto koltuğu bulundurmanız gerekir.

Oto Koltuğu Kullanmanın Önemi

Oto Koltuğu Kullanmanın Önemi

Araba yolculuklarında bebeklerin güvenli seyahat edebilmesi için oto koltuğuna oturtulması gerekir. Oto koltuğunu aracınıza düzgün bir şekilde yerleştirdiğinizden emin olduktan sonra bebeğinizi oto koltuğuna yerleştirmeli ve seyahat boyunca bebeğinizin kemerini kesinlikle çıkarmamalısınız. Uzmanlar tarafından yapılan araştırmalara göre doğru bir şekilde araca yerleştirilen çocuk koltuğu ölümcül yaralanmaları ve olası diğer riskleri %90 oranında azaltmaktadır. Hal böyle olunca bebeklerin sağlığı ve güvenliği için araçlarda oto koltuğu kullanmak bir zorunluluk haline gelmiştir. Bebek oto koltuğu ile hem bebeğiniz hem de siz konforlu bir şekilde yolculuk edebilirsiniz. Her yönü ile hem çocuğun hem de ebeveynlerin rahatı için tasarlanmış olan oto koltuklarına kategorimiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Bebek Oto Koltuğu Çeşitleri

Bebek Oto Koltuğu Çeşitleri

Bebek oto koltuğu modelleri hayli çeşitlidir. Farklı markalar tarafından piyasaya sunulan oto koltuklarının tümü temel olarak konfor ve güvenlik sağlama esasına dayalıdır. Kanz, Maxi Cosi, Sunny Baby, Kraft, Heyner, Berto ve çok daha fazla marka tarafından üretilen oto koltuğu modellerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Oto koltuklarının taşıma kapasitesi birbirinden farklıdır. Bu nedenle oto koltuğu satın alırken bebeğiniz yaş ve kilo durumuna göre bir oto koltuğu seçmeye özen göstermelisiniz. Pek çok oto koltuğu yaklaşık 9 aylıktan 3,5 yaşa kadar kullanıma elverişlidir. Dolayısıyla bir oto koltuğunu uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Bu nedenle kaliteli ve dayanıklı bir oto koltuğu seçmenizde fayda var. Ayrıca bazı oto koltukları uyku pozisyonuna da getirilebilme özelliğine sahiptir. Uzun yolculuklarda bebeğinizin konforu için bu özelliği bulunan oto koltuklarını tercih edebilirsiniz.

Oto Koltuğu Fiyatları

Oto Koltuğu Fiyatları

Oto koltuğu fiyatları genel olarak ürünün markasına ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sadece tek bir ürün satın alarak bebeklikten çocukluk dönemine kadar kullanabileceğiniz oto koltukları bu anlamda parasının karşılığını sonuna kadar vermektedir, dyebiliriz. Ayrıca oto koltuklarını bir sonraki çocuğunuz için de kullanabilirsiniz. Uzun ömürlü ve dayanıklı ürünler olan oto koltukları farklı fiyat seçenekleriyle kategorimizde sizlere sunulmaktadır. Farklı markaların farklı oto koltuğu modellerini inceyerek bütçenize uygun bir modeli hemen sipariş edebilirsiniz. Bebeğinizin güvenliği açısından son derece gerekli olan oto koltukları mutlaka edinmeniz gereken bir üründür. Dilerseniz kategorimiz üzerinden fiyat sıralaması yaparak bütçenize uygun ürünleri inceleyebilirsiniz. Bunlar arasından seçim yaparken fiyatın yanı sıra; taşıma kapasitesi, fonksiyonellik gibi özelliklere de dikkat etmeyi ihmal etmeyin. Oto koltuğunun yanı sıra ana kucağı, kanguru, yükseltici gibi ürünleri de incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Taşıma Kapasitesi

(294)
(200)
(131)
(114)
(72)
(36)
(28)
(12)
(12)
(9)
(6)
(5)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

4Moms (2)
Adore (1)
Aloe (1)
Anex (1)
Arnica (3)
Avionaut (12)
Baby Home (11)
BABY HOPE (26)
Baby Jem (1)
Baby Max (18)
Baby Shada (30)
Baby&plus (5)
Baby2go (7)
BabyHope (1)
Beneto (1)
BeSafe (107)
Bliss (1)
Casual (5)
Chicco (120)
Chipolino (14)
Comfymax (43)
Concord (6)
Desitin (1)
Disney (50)
(306)
doona (1)
Duracell (1)
Erkababy (1)
Exor Baby (1)
Ferrari (51)
Güneysan (31)
Hauck (1)
Heyner (2)
Huggy (4)
Joell (1)
Kanz (8)
Kiddy (1)
KiwiBaby (17)
Kiwy (3)
Koala (10)
Kraft (111)
Lorelli (53)
Maller (18)
Mattel (3)
Maxi-Cosi (510)
Maxima (5)
Moje (2)
Mrs.Pillow (23)
NANIA (41)
Nenny (3)
Norfolk (33)
Peg Perego (17)
Prego (75)
Puan Baby (6)
Quinny (2)
Sema baby (5)
Sevi Bebe (17)
Ships (1)
Smart (1)
Soo Baby (2)
Star (14)
Sunny (1)
Sunny Baby (24)
Swandoo (2)
Tommybaby (5)
Vançin (2)
Vauva (3)
Wee (1)
Wei-B (3)
WellGro (5)
WELLMOP (1)
Yoyko (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(197)
ve üzeri (301)
ve üzeri (329)
ve üzeri (330)
ve üzeri (333)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL