Çeki Demiri

Ulaşım ya da taşımacılık alanında işleri kolaylaştırmak için kullanılan otomotiv aksesuarları pek çok çeşit barındırır. Örneğin, kullandığınız araç ile bir başka aracı çekmek ya da araçlar arası bağlantı kurmak için kullanılan otomotive aksesuarları römork bağlantısı ya da çeki demiri olarak adlandırılmaktadır. Çeki demiri sayesinde kullandığınız araca ek olarak başka taşıma araçlarından da faydalanabilir, aracınızın taşıma kapasitesini genişletebilirsiniz.

Çeki Demiri Nedir?

Çeki Demiri Nedir?

Bazı araçlar, motorlu ya da motorsuz olsun, tek başlarına hareket gücüne sahip değillerdir. Örneğin bozulmuş bir araba ya da motorsuz araç olarak tasvir edebileceğimiz römork bunlardan ikisi olarak sayılabilir. Çeki demiri ise bu araçları, çalışan ve hareket eden başka bir araca bağlayarak hareket ettirmeyi sağlayan, taşımacılıkta çok fazla tercih edilen bir otomotiv aksesuarıdır. Aynı zamanda çeki kancası olarak da bilinen çeki demiri, eğer ek araçlarla taşımacılık yapıyorsanız, kullanmanız gereken ve arabanıza ya da traktörünüze monte ettirmenizin yararlı olacağı en önemli bağlantı araçlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Çeki demiri ruhsata işletme zorunluluğu bulunan bir aksesuar olduğu için, mevcut yasal prosedürleri de takip etmeniz faydanıza olacaktır.

Çeki Demiri Montajı Nasıl Yapılır?

Çeki Demiri Montajı Nasıl Yapılır?

Çeki demiri montajı için öncelikle aracınızın teknik şartnamesinin uygunluğuna bakılır. Eğer başka bir aracı çekebileceği şartnameye yazılmışsa, çeki demiri montajı için izin alabilirsiniz. Aynı zamanda, sahip olduğunuz ehliyet de aracınızla çeki demiri yoluyla başka bir araç taşıyabilmeniz için uygun olmalıdır. Çeki demiri montajı genellikle oldukça kolay birkaç adımdan meydana gelir. Aracınıza çeki demiri montajını siz yapamazsınız. Mutlaka konusunda uzman bir teknik servis tarafından onaylı bir biçimde yapılması gerekir. Araç çeki demiri takılırken, aracınıza zarar gelmemesi için mutlaka bir servisten yardım almanız gerekir. Öte yandan, çeki ipi ve çeki halatı da ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler arasında yer alır.

Çeki Demiri Fiyatı

Çeki Demiri Fiyatı

Eğer yukarıda belirttiğimiz şekilde araba çeki demiri ve montajı için gerekli koşulları sağladığınızdan emin olduysanız, sıra artık aracınız için ideal olan, kolay kullanacağınız ve beğendiğiniz bir çeki demiri satın almaya gelmiş demektir. Çeki demiri fiyatı açısından oldukça uygun meblağlara satın alabileceğiniz otomotiv aksesuarları arasında yer aldığından, bütçe konusunda herhangi bir zorluk çekmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Ancak çeki demiri fiyatları da, elbette aracınızın boyutuna ve taşıyacağınız römorkun boyutuna göre güçleneceğinden, artıp azalabilir. Kategorimizde bulunan çeki demiri, çeki ipi, çeki halatı, römork bağlantısı gibi ürünleri en avantajlı fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.

Çeki Demiri

için 207 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka Uyumu

Ford (27)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(11)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL