Lastik Zinciri

Yollarda bulunan aşırı kardan dolayı kış lastiğinin yetersiz kaldığı durumlar olabilir. Bu durumlarda kar zinciri kullanılması önerilir. Kar zinciri, aracın lastiklerine takılır ve karlı havalarda güvenli sürüşler gerçekleştirmeye yardımcı olur. Lastik zinciri, aşırı karlı yollarda lastiklerin boşa dönmesini engeller ve kaymalara karşı en iyi koruma sağlar. Kaygan yolda lastiklerin kaymasından kaynaklanabilecek olası kaza risklerini azaltır. Karlı ve buzlu havalarda lastiklere takılan kar zinciri sayesinde, araç kontrolü daha güvenli bir şekilde sağlanır. Kar zincirlerinin, kış lastikleri ile birlikte kullanılması önerilir. Tek başına kar zinciri, aracın maksimum şekilde yolu tutması için yeterli değildir. Karlı havalarda kış lastiği ve lastik zincirini birlikte kullanmak gerekir.

Kışın güvenle araç kullanabilmek için kar zinciri gibi kar paletinden de yararlanabilirsiniz. Kar paleti, kar zincir gibi aracın tekerleklerine takılır ve karlı havalarda yol tutuşunu arttırmaya yardımcı olur. Kar paleti sayesinde karla kaplanmış yollarda mahsur kalmaz ve yola güvenle devam edebilirsiniz. Kar paleti fiyatları, özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kar paleti takma işleminde ilk önce; ürün lastiğin üzerine ve renkli halat öne gelecek şekilde sarılır. Araç hareket ettirilerek paletin üzerine çıkılır. Arkadan bağlantı kancası takılır ve ürün öne doğru çekilir, ön bağlantı kancası takılır. Kancaların, küçük ağızlarının germe lastiğine, geniş ağızlarının halata gelecek şekilde takılır ve ürün iyice gerginleştirilir. Diğer kancalar da aynı şekilde aralara takılır ve tüm aralarda kanca olmasına dikkat edilir. Pratik montajı ve paslanmaz yapısı sayesinde kar paletinizi uzun ömürlü ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Kar paletleri sayesinde asfaltta sarsıntısız ve sessiz otomobil kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Araca ve lastiklere zarar vermeden mükemmel yol tutuşu ve sürüş imkanı sunar.

Kar zinciri satın alırken, lastiğin üzerinde yazan ebat numarasına karşılık gelen ürünlerden birini seçmeniz gerekir. Bir çok marka tarafından üretilen kar zincirleri bulunmaktadır. Carub kar zinciri, araca en kolay ve en pratik takılabilecek şekilde tasarlanmıştır. En zorlu şartlarda bile aracınızı güvenli ve rahat kullanabilmenizi sağlar. Karda ve buzda yolu en iyi şekilde kavrar ve yol hakimiyetinizi korumanıza yardımcı olur. Uzun süre kullanılabilmeyi sağlayacak materyallerden üretilmiştir ve aracı hareket ettirmeden kolayca monte edilebilme imkanı sunar. Çapraz deseni sayesinde yana ve ileri kaymalara karşı maksimum fren ve çekiş emniyeti sağlar. Kar zinciri fiyatları, özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Öne Çıkanlar

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Lastik Zinciri

için 17,290 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(268)
ve üzeri (415)
ve üzeri (469)
ve üzeri (487)
ve üzeri (512)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL