Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Direksiyon Aksesuarları

için 13,401 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Direksiyon Aksesuarları

Araç kullanırken güvenli biçimde hareket etmenizi sağlayan en önemli ekipmanların başında direksiyon geliyor. Direksiyonlar, araç ve modele göre değişken şekillerde tasarlanıyor. İlk üretildiği zamanlarda yuvarlak hatlarla tasarlanan direksiyonlar, günümüzde yapılan Ar-Ge çalışmalarına bağlı olarak farklı şekillerde üretiliyor. Sürüşün konforlu ve güvenli olması adına, tasarlanan tüm direksiyon çeşitlerine uygun direksiyon aksesuarları alanında öncü markalar tarafından üretiliyor.

Araçlara Şıklık Katan Direksiyon Kılıfları

Araçlara Şıklık Katan Direksiyon Kılıfları

Oto direksiyon aksesuarları içinde en çok kullanılan ve tercih edilen ürünleri direksiyon kılıfları oluşturuyor. Farklı malzemelerin kullanıldığı ürünler, araçların kendine özgü görünüm kazandırması yanında sürücülerin kullanımını kolaylaştıran özellikler kazandırıyor. Standart direksiyon ölçülerine göre hazır ürünlerin yer aldığı kategoride, standart dışı direksiyonlara özel tasarım ürünlerde yer alıyor. Deri, kumaş, silikon gibi malzemelerin kullanıldığı kılıflar, uygulama kolaylığıyla dikkat çekiyor. Araç sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilen deri ve dikişli kılıflar, tüm direksiyonu saracak şekilde tek parçadan üretiliyor. Direksiyonun etrafına sarıldıktan sonra direksiyon simidini kavrayacak şekilde iç kısımlardan iple dikilen deri kılıflar; terletmeyen, koku yapmayan ve kaydırmaz yapıları sayesinde üstün sürüş konforu gerçekleştiriyor. Silikon malzemeden üretilen direksiyon aksesuar çeşitleri, esnek yapıları ve harici bir işleme ihtiyaç duymadan kullanılabilmeleriyle dilediğiniz anda kullanılıp çıkarılabiliyor. Kullanılan malzemenin çeşidinden bağımsız olarak kullanılan direksiyon kılıfları, kavrama hassasiyetini arttırdığı gibi, sürüş güvenliği ve yol hakimiyetinde artış sağlıyor. Her bütçeye uygun fiyatlarla satışa sunulan direksiyon kılıfları, aynı zamanda araçlarını kişiselleştirmek isteyen sürücülere farklı fikirler sunuyor.

Araç Güvenliğini Sağlayan Direksiyon Aksesuar Çeşitleri

Araç Güvenliğini Sağlayan Direksiyon Aksesuar Çeşitleri

Oto direksiyon aksesuarları arasında bulunan direksiyon kilitleri, güçlü ve dayanıklı yapıları sayesinde araçların güvenliğini fazlasıyla gerçekleştiriyor. Direksiyona pratik şekilde takılan kilitler, pedala sabitlenebilen klasik ve beyzbol sopası biçiminde yeni tasarımlarla üretiliyor. Araç direksiyon aksesuarları içinde çok fazla kullanılan ürünler arasında yer alan direksiyon topuzları, sürüş kalitesinin artmasında büyük rol oynuyor. Genel olarak büyük direksiyona sahip araçlarda kullanılan direksiyon topuzları, kılıf şeklinde üretilen yenilikçi tasarımlarla otomobillerde de sıklıkla kullanılıyor. Kılıf şeklinde direksiyona geçirilen direksiyon topuzları, bu özellikleriyle direksiyon yüzeylerinde kullanıma bağlı oluşan aşınmaların önüne geçiyor. Direksiyonların korunması için geliştirilen ürünler arasında güneş önleyici kılıflar bulunuyor. Özellikle yaz aylarında güneşin yarattığı ısı, araçlarda ön konsolla birlikte en çok direksiyonları etkiliyor. Yeni nesil araçların direksiyonları üzerinde bulunan kontrol ve kumanda tuşları ısıdan etkilenerek hasar görebiliyor. Güneşin yarattığı bu olumsuz etkiyi önlemek adına sadece direksiyonlarda kullanılan yansıtıcı yüzeyli direksiyon kılıfları tasarlanıyor. Direksiyonu tamamen kapatan, lastikli yapıdaki bu kılıflar, güneşin ışınlarını yansıtarak direksiyonu ve üzerindeki düğmeleri sıcağa karşı koruyor.

Aracınızı Kişiselleştiren Özel Tasarımlar

Aracınızı Kişiselleştiren Özel Tasarımlar

Araçlarınızı farklı dokunuşlarla daha çekici hale getiren oto direksiyon aksesuarları, kişisel beğenilerinizi araçlarınıza yansıtmanızı sağlıyor. Kullanılan aksesuarlar, markanın adını taşıyan krom ve metal logolardan, Atatürk imzalı ve Türk bayrağı desenli direksiyon kılıflarına kadar farklı tasarımlarda olabiliyor. Kaliteli malzemelerin kullanıldığı özel tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunulan ürünler, keyifli ve güvenli araç kullanımı için hazırlanıyor. Araçların daha kullanışlı olmasını sağlayan, aksesuarlar ve aparatlar, aynı zamanda aracınızın orijinal halinin korunmasını sağlıyor. Araç kullanırken sürücünün dikkati dağılmadan telefonla görüşmeler yapması amacıyla direksiyona takılan direksiyon arası telefon sabitleyiciler, konforlu ve güvenli sürüşün gerçekleşmesine katkıda bulunuyor. Minimal tasarımıyla tüm direksiyon ve telefon tiplerine uyumlu olan telefon sabitleyiciler, hiçbir zorluk olmadan direksiyona takılabiliyor. Yumuşak ve ince yüzeyli tutma bölümü, direksiyona tam olarak oturarak yolculuk anında sürüş konforuna olumsuz bir etki yapmıyor. Diğer telefon tutuculardan farklı ve kolay kullanılabilir olmalarıyla da aracınıza ve size sıra dışı bir tarz katıyor. Eğer diğer araç içi aksesuarları da incelemek isterseniz Oto İç Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(835)
ve üzeri (1,344)
ve üzeri (1,522)
ve üzeri (1,584)
ve üzeri (1,696)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL